forum.gif
Annie Leibovitz
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Annie Leibovitz
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.01.15 21:31
 citēt
Iegooglēju šo tanti shodien...nu Jaudīgi slavenību foto www.google.lv...=_
avatar
Publicēts: 20.01.15 21:32
 citēt
Ir redzētas filmas par viņu. Tāpati slavenību bildēšana arī noveda viņu nost no ceļa. Narkotikas, bankrota pasludināšana.. Takā mācities no citu kļūdām.
avatar
Publicēts: 20.01.15 21:41
 citēt
Tikai LV bankrota pasludināšana ir sinonīms noiešanai no ceļa :D
avatar
Publicēts: 20.01.15 21:45
 citēt
Njā... pie mums jau nav nekādas slavenības, bet dažas personības ir...
avatar
Publicēts: 20.01.15 22:03
 citēt
Interesanti eksistē arī basketbolisti kas šodien uzzinājuši par Maiklu Džordanu un fizmati kas šodien iegooglēja kas ir Einšteins?
avatar
Publicēts: 20.01.15 22:06
 citēt
Man no personību fotogrāfiem, savukārt, Jusufs Karšs fascinē. Tur tādi īsi aprakstiņi arī par katru bildi... www.karsh.org...

Protams, augšminētajai "tantei" ;) :D arī spēcīgi darbi
avatar
Publicēts: 20.01.15 22:08 labots
 citēt
Maris:Interesanti eksistē arī basketbolisti kas šodien uzzinājuši par Maiklu Džordanu un fizmati kas šodien iegooglēja kas ir Einšteins?


mēs, amatieri, pārsvarā dīvaina tauta iraid esam ;) drošvien, ka jā...
avatar
Publicēts: 20.01.15 22:30
 citēt
Maris:Interesanti eksistē arī basketbolisti kas šodien uzzinājuši par Maiklu Džordanu un fizmati kas šodien iegooglēja kas ir Einšteins?


Saki? Piemēram, visiem dabas fotogrāfiem viņa būtu jāzin? :D
avatar
Publicēts: 20.01.15 22:36
 citēt
Nekad nav slikti zināt vēl un vēl...
avatar
Publicēts: 20.01.15 22:39 labots
 citēt
Dolldia:Njā... pie mums jau nav nekādas slavenības, bet dažas personības ir...


Kā tu iedrošinies , man pat bail iedomāties kas tagad būs "Necieņa , negodā " usjas šausmas šausmas galīgi neciena vecus cilcēkus kritušās svaigznes tev nepiedoss :D lD
avatar
Publicēts: 20.01.15 22:59
 citēt
Ritz:
Maris:Interesanti eksistē arī basketbolisti kas šodien uzzinājuši par Maiklu Džordanu un fizmati kas šodien iegooglēja kas ir Einšteins?


Saki? Piemēram, visiem dabas fotogrāfiem viņa būtu jāzin? :D



Latvijas fotogrāfam nekas nav jāzin - tā ir tāda unikāla suga kas it kā darbojas vizuālās komunikācijas jomā, bet pilnīgi neko nezin ko cilvēki visā pasaulē gadu tūkstošiem dara ar ar attēlu - absolūti infantili mākslas vēsturē, akli un kurli kultūras telpā :D

Pieļauju, ka Latvijas grāvrači vairāk rubī savā sfērā :)
avatar
Publicēts: 20.01.15 23:05
 citēt
Maris:Interesanti eksistē arī basketbolisti kas šodien uzzinājuši par Maiklu Džordanu un fizmati kas šodien iegooglēja kas ir Einšteins?


Kruta pateici...malacis!
avatar
Publicēts: 20.01.15 23:30
 citēt
Vismaz Lenona portrets ar Joko uz Rolling Stone vāka ir hrestomātisks un sen jau pasaulslavens.:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.01.15 23:42
 citēt
viecha:Vismaz Lenona portrets ar Joko uz Rolling Stone vāka ir hrestomātisks un sen jau pasaulslavens.:face-wink:


Krutākais kas viņai ir Goldberga



šis arī ok




a tā jau viņa beigās zilā fotošopa darbnīcu palaida :(
avatar
Publicēts: 21.01.15 00:14
 citēt
Maris:Interesanti eksistē arī basketbolisti kas šodien uzzinājuši par Maiklu Džordanu un fizmati kas šodien iegooglēja kas ir Einšteins?
;-))
avatar
Publicēts: 21.01.15 09:15
 citēt
Skatos vēl te kādam smieklī nāk, baigie foto guru es teikšu:D...nu c'mon vai tad sho tanti var salīdzināt ar fotogrāfēšanas Einšteinu...viņai vnk smuki sanāk bildēt slavenības un šopot, un es tiešām par viņu iepriekš nebiju dzirdējis...un kas?
...piemēram man kā amatierim drīzāk būtu jāzin šie Meistari www.hongkiat.com... ...nu atzīstaties, cik daudzus no viņiem zināt? :face-kiss:
avatar
Publicēts: 21.01.15 09:30
 citēt
Kāpēc vajadzētu zināt kkāda ķīniešu blogera bokmārku sarakstu ar Gudermani iekšā? :D



A Leibovica ir dzīvs klasiķis, lai arī šobrīd degradējusies līdz harija potera līmeņa kartiņām. Nopietnāki sarakstiņi ir šeit:

www.magnumphotos.com...

bocadolobo.com...


Un tajos 90% ir zināmi.
avatar
Publicēts: 21.01.15 09:36 labots
 citēt
beno:...cik daudzus no viņiem zināt? :face-kiss:

Nezinu nevienu. Tāpat kā Džastinu Bīberu, ar kuru pilni ziņu portāli, bet man nav pat nekāda priekšstata, ko viņš dzied.
Tu zini Jeanette un Terry Jacks?
avatar
Publicēts: 21.01.15 09:37 labots
 citēt
Es zinu Rasmu. Čau, Rasma! Piedāvāju www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 21.01.15 09:45
 citēt
Schneider:
beno:...cik daudzus no viņiem zināt? :face-kiss:

Nezinu nevienu. Tāpat kā Džastinu Bīberu, ar kuru pilni ziņu portāli, bet man nav pat nekāda priekšstata, ko viņš dzied.
Tu zini Jeanette un Terry Jacks?


Nezinu ne vienu ne otru (pa otro gan ir dzirdēts) nav mani laiki...manā laikā bija Depeche Mode:face-wink:
avatar
Publicēts: 21.01.15 09:48
 citēt
Ja fočē reportāžas, tad pie kājas šie visi...
avatar
Publicēts: 21.01.15 09:49 labots
 citēt
Maris:Kāpēc vajadzētu zināt kkāda ķīniešu blogera bokmārku sarakstu ar Gudermani iekšā? :D



A Leibovica ir dzīvs klasiķis, lai arī šobrīd degradējusies līdz harija potera līmeņa kartiņām. Nopietnāki sarakstiņi ir šeit:

www.magnumphotos.com...

bocadolobo.com...


Un tajos 90% ir zināmi.


Iemetu aci tais sarakstiņos...daudz to labo fotogrāfu, basketbolistiem tomēr vieglāk...Džordans ta bija tikai viens:face-grin: ...bet paldies par linkiem būs ko brīvā laikā pastudēt
avatar
Publicēts: 26.01.15 12:10
 citēt
Māri ko Tu šeit dari? Manuprāt Tava vieta ir nedaudz augstākās aprindās! Ja vien runa nejiet par tehnikas iegādi, pārdošanu u.t.t.

No savas puses piedāvāju līdzvērtīgi MAGNUM:
www.americansuburbx.com

Te principā ir visi vai gandrīz visi MAGNUM fotogrāfi + intervijas, video u.t.t arī ar citiem profiem. Ne smakas no amatierisma un trula šlāgerfoto, ja kādam noder ņemiet par labu! Ir vērts palasīt! Nu ir jau labas bildes taj Annie Leibovitz, bet ko viņa taisa pēdējā laikā, tas vairs nav tas, kas bija pirmsākumos! :)
avatar
Publicēts: 26.01.15 14:56 labots
 citēt
Nav jābildē slaveni cilvēki un jāmācās pie slavenībām, lai atstātu pēc sevis kautko kā piem., Andrejs Grants.

Tāpat ir ar daudz citiem, ko gan nebūtu pareizi pielīdzināt nevienam, pat tam pašam Grantam nē! Ārpus LV, pasaules mērogā, kas veidoja tradīcijas, stilus un pamatus dokumentālismā, Kapa, Bresons, Vinogrands, Doisneau, Kertesz, Kleins, Ervits, Roberts Frenks, Meirovics, Goldina, Arbusa un simtiem citu ikonisku personāžu! Ir vienkārši jāzin mākslas un fotogrāfijas vēsture! Var bliezt ar ļoti jaudīgām kamerām un pārzināt fiziku, bet ja nezin tradīciju, tad lielā mēra un vismaz 80% no tā visa nekāds šedevrs nesanāks! Es vsp bildēt neprotu un no manis bildes neprasiet! Toties labu no sliktas bildes atšķirt māku :) Ha!

Par puķītēm vsp nav jāstraucās, tātad:

google punkts com
macro flower photograpy un enter :)
avatar
Publicēts: 26.01.15 16:04
 citēt
Nevienam letiņam, fotogrāfijā, gan vēl neko nav izdevies "aiz sevis atstāt" +/- vērā ņemami aiz LV robežām :)


Ja neskaita Kluci kas daļēji izmantoja šo tehnoloģiju. Halsmanu par letiņu nenosauksi un Andri Apsi tāpat.
avatar
Publicēts: 26.01.15 20:57
 citēt
Nu Magnum līmeņa atzinības nav! Bet toties jaunās pauadzes turpinātāji ar daudz maz pareizas fotogrāfijas vēstures pamatu galvā ir! Vismaz 10 cilvēki un tas man priecē! Un nevienā citā skolā nav gājuši kā pie Granta (vismaz pamatus likuši). Es nezinu kā attīstīsies Stradiņos Stakles programma, jo pagaidām manliekas tur kā reiz trūkst fotogrāfijas klasicisma un tradīciju piegaršas un ir nedaudz par maz no tā visa.. no kā varētu špikot, mācīties, iedvesmoties, analizēt u.t.t Bet viss var mainīties :) Un noteikti tā arī būs! Līdzīgi ar ISSP skolu- nezinu par pārējiem pasniedzējiem, jo nemācēšu objektīvi izteikti subjektīvo redzējumu, bet Iveta Vaivode manuprāt ir ļoti labs pedagogs, kas varētu ieturot dokumentālās fotogrāfijas vēsturi jaunajiem fotogrāfiem arī daudz ko ielikt, palīdzēt attīstīties izvēlētajā virzienā u.t.t. Takā noteikti viss būs! :) Es vismaz ceru.

Man piem., ļoti iedvesmo I.V. šis konkrētais projekts: www.ivetavaivode.com...
avatar
Publicēts: 26.01.15 22:06
 citēt
viewfinder: Bet toties jaunās pauadzes turpinātāji ar daudz maz pareizas fotogrāfijas vēstures pamatu galvā ir! Vismaz 10 cilvēki un tas man priecē! Un nevienā citā skolā nav gājuši kā pie Granta


Interesanti kāpēc akadēmiskā programmā ir ap 30 mācību priekšmetu, padsmit profesoru, 100 ieskaišu, kaudze eksāmenu, kursadarbu, vasaras prakšu, ārzemju prakses, apmaiņas braucienu un tāds sīkums kā diplomdarbs/bi?

Var tak aiziet pie Granta un ar vienu kāju jau iekāpts starp pasaules varenajiem - jo mazāk zināsim jo platāk iekāpsim.
avatar
Publicēts: 26.01.15 22:31
 citēt
Ir galīgi neadekvāti salīdzināt Granta "pulciņu" ar augtskolu :) Piem., aķenē tapati fočene ir daudz maz normāli attīstijusies ir divās nodaļās: vkn un grafiķos un tajās pašās ir tikai inscinējuma platforma.. + koncepts.. es nesaku par visu lielo posmu, kopš abas programmas ir startējušas, bet pēdējos gadus teiksim 5.. izņemot Podnieku neko tā uz sitienu neatminos un tas jau arī no 2008 līdz 2014. gadam vienu un to pašu konceptu maļ un pieslīpē/papildina.. takā tā! :) A nu labi ir vēl Hofmanis un Strokins, pardon.. bet Nu Strokins ja nemaldos arī kāju spēris pie Granta.. Labi baigā reklāma.. vienkārši sakot manuprāt ja fotogrāfijas vēsturi nedaudz adekvātāk pasniegtu kultūras akadēmijā/koledžā un arī pie Stakles programā- tad noteikti kautkas no tā visa sanāktu cēlāks.. bet viss kautkā uz to pusi arī bīdās! Gribētos tā- ja nav pārsvars, tad vismaz līdzvērtīgs cilvēku skaits būtu- gan šļāger puķitēs, gan dokumentāli estētiskajā foto, gan konceptuālājā.
avatar
Publicēts: 27.11.19 20:16
 citēt
puffff:Njā... pie mums jau nav nekādas slavenības, bet dažas personības ir...


Nupat jau ir. www.la.lv...

Nekā personīga, bet Čakstes nopelni šķiet … lempīgi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):