forum.gif
Ko jaunu sola 5."Latvijas fotogrāfu forums"
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Ko jaunu sola 5."Latvijas fotogrāfu forums"
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.01.15 12:20
 citēt
Sapper:
Bildes: kā tas skar Tevi? Uzliec veto!


Tāpēc, ka tas ir kantoris, kurš "oficiāli" bildē dārziņā, kurā iet mana sīkā. Kad pateicu b.d. vadībai, ka viņi pērk uzpulētu sūdu, uz mani paskatījās kā uz cilvēkēdāju un lika manīty, ka neko no dailes nesaprotu. Vopšem, bērnam par piemiņu no b.d. paliks grupas bildes, kur sīkie izskatās pēc kremļa mauzoleja iemītnieka mazbērniem.
saskaņā ar likumu bd ir jāprasa vecāku atļauja. PUNKTS.
avatar
Publicēts: 28.01.15 12:27
 citēt
Maris:
Arkons: nāk jaunā paaudze, kas vēlas būd gudrāka par iepriekšējām...


Tu mānies.

Uz doto brīdi tendence iet (ultra strauji) uz otru pusi - radošās profesijas vairs nav ne pelnošas, ne prestižas - konkursi skolās ir līdz 20 reizēm mazāki, attiecīgi līmeni pasniedzāji tur ļoti smagā darbā - ja kādreiz viņi strādāja ar cilvēkiem kuri iestājeksāmenos izgrieza pogas 10-20 konkurentiem katrs, tad tagad strādā ar katru kurš pabāž degunu pa durvīm.


Tu ķļūdies. Es runāju balstoties uz piredzi raugoties no iekšienes. Tu spried balstoties uz hipotētiskiem spriedumeim no ārienes. Tad kam varētu būt objektīvāks priekšstats?
avatar
Publicēts: 28.01.15 12:52
 citēt
Arkons:
Maris:

Tu mānies.

Uz doto brīdi tendence iet (ultra strauji) uz otru pusi - radošās profesijas vairs nav ne pelnošas, ne prestižas - konkursi skolās ir līdz 20 reizēm mazāki, attiecīgi līmeni pasniedzāji tur ļoti smagā darbā - ja kādreiz viņi strādāja ar cilvēkiem kuri iestājeksāmenos izgrieza pogas 10-20 konkurentiem katrs, tad tagad strādā ar katru kurš pabāž degunu pa durvīm.


Tu ķļūdies. Es runāju balstoties uz piredzi raugoties no iekšienes. Tu spried balstoties uz hipotētiskiem spriedumeim no ārienes. Tad kam varētu būt objektīvāks priekšstats?

Vispareizāks būs "raudziens no malas" :D
avatar
Publicēts: 28.01.15 12:56 labots
 citēt
Arkons:
Maris:

Tu mānies.

Uz doto brīdi tendence iet (ultra strauji) uz otru pusi - radošās profesijas vairs nav ne pelnošas, ne prestižas - konkursi skolās ir līdz 20 reizēm mazāki, attiecīgi līmeni pasniedzāji tur ļoti smagā darbā - ja kādreiz viņi strādāja ar cilvēkiem kuri iestājeksāmenos izgrieza pogas 10-20 konkurentiem katrs, tad tagad strādā ar katru kurš pabāž degunu pa durvīm.


Tu ķļūdies. Es runāju balstoties uz piredzi raugoties no iekšienes. Tu spried balstoties uz hipotētiskiem spriedumeim no ārienes. Tad kam varētu būt objektīvāks priekšstats?


Nu ko vari tukši pļūtīt. Cik naudiņas esmi ar fotogrāfiju nopelnījis?! Cik bildes esi pārdevis?! Cik pasūtījuma darbus veicis?! Tu esi absolūta nulle fotojomā, bet domāju arī citās ir tāpat. ..tamdēl, jau par "skolotāju" un "vadītāju" esi uzmeties, ka neko vairāk kā daiļdiršanu savā dzīvē neproti.
Šāda cilvēka skats no "iekšpuses" ir galīgi bezvērtīgs, atšķirībā no Māra skata un "hipotētiskiem spriedumiem", kura vienu no pēdējiem veikumiem varēsi apskatīties Ķīpsalā, februāra sākumā. /Ja nekļūdos/

Lai kādu mācītu, pats izdari kauč ko, lai būtu pozitīvais piemērs. Mākslas Akadēmijā māca mākslinieki, sava aroda Meistari un nevis komjauniešu tipa darboņi, atšķirībā no LKK. ..un no turienes "nāk ārā", kā minimums amatnieki. ..bet kādu amatu Tu cilvēkam vari iemācīt, ja pats neesi nekas?!
avatar
Publicēts: 28.01.15 13:26
 citēt
Marnics - kas tas par fruktu? Kāda saistība viņam ar fotogrāfiju? Pasniegt Kultūras koledžā radošo fotogrāfiju, bet kur tas radošums ir?
Pat Linkedinā pozicionējot savus profesionālos panākumus (Management
Creative Strategy
Marketing Communications
Public Relations
Public Speaking
Publications
Publishing
Art Criticism

....par fotogrāfiju pat neieminās :face-crying:,

Kā var atļauties cilvēks, kas šai jomā nav neko sasniedzis, izdarījis, ieguvis izglītību - organizēt, vadīt, apmācīt un virzīt pārējos?
Izklausās pēc šarlatāna, kas reizi saārstējis uzplēsto brūci, mācīs visus LV mediķus praktiskām darbībām un vienos kopējiem mērķiem.

Atbildi viņš pasaka pats:
Marnics: organizēšana ir manas būtības sastāvdaļa

Kāds tikai tam visam sakars ar fotogrāfiju?
avatar
Publicēts: 28.01.15 13:31
 citēt
Reku kaudze naudas-tērējiet ,bildējiet ,spodriniet :)

ej.uz...


:money:
avatar
Publicēts: 28.01.15 13:53
 citēt
HH70:Marnics - kas tas par fruktu? Kāda saistība viņam ar fotogrāfiju? Pasniegt Kultūras koledžā radošo fotogrāfiju, bet kur tas radošums ir?
Pat Linkedinā pozicionējot savus profesionālos panākumus (Management
Creative Strategy
Marketing Communications
Public Relations
Public Speaking
Publications
Publishing
Art Criticism

....par fotogrāfiju pat neieminās :face-crying:,

Kā var atļauties cilvēks, kas šai jomā nav neko sasniedzis, izdarījis, ieguvis izglītību - organizēt, vadīt, apmācīt un virzīt pārējos?
Izklausās pēc šarlatāna, kas reizi saārstējis uzplēsto brūci, mācīs visus LV mediķus praktiskām darbībām un vienos kopējiem mērķiem.

Atbildi viņš pasaka pats:
Marnics: organizēšana ir manas būtības sastāvdaļa

Kāds tikai tam visam sakars ar fotogrāfiju?


Nezinu ko viņs tur tajā internetā par sevi ir sarakstījis, bet arī šajās jomās
"Marketing Communications
Public Relations
Public Speaking
Publications
Publishing"
Marnics ir galīgs nejēga. Pretējā gadījumā viņs neiesaistītos šajās diskusijās.
avatar
Publicēts: 28.01.15 13:57
 citēt
Citagaisma:

Nezinu ko viņs tur tajā internetā par sevi ir sarakstījis, bet arī šajās jomās
"Marketing Communications
Public Relations
Public Speaking
Publications
Publishing"
Marnics ir galīgs nejēga. Pretējā gadījumā viņs neiesaistītos šajās diskusijās.


Lūdzu apliecini savu vārdu patiesumu!
avatar
Publicēts: 28.01.15 14:30 labots
 citēt
Arkons:
Citagaisma:

Nezinu ko viņs tur tajā internetā par sevi ir sarakstījis, bet arī šajās jomās
"Marketing Communications
Public Relations
Public Speaking
Publications
Publishing"
Marnics ir galīgs nejēga. Pretējā gadījumā viņs neiesaistītos šajās diskusijās.


Lūdzu apliecini savu vārdu patiesumu!


Man Tev ko kursus novadīt sabiedriskajās attiecībā un mārketingā?!;-0 Kādus gadus septiņus esi nokavējis. ..tagad es tik ziepes, labas ziepes vāru, un reizēm kādu bildīti uztaisu.:-)
Bet tā īsi - Tavu iesākto diskusiju rezultātā cieš ne tikai Marnica tēls, bet arī LKK tēls. Kāds ir Tavs tēls, neraksturošu, jo par to man Tu nemaksā. Vai to var labot? ..jā var. Savulaiku Dērics bija līdzīgā, taču ne tik sliktā situācijā, bet viņš nevienu nemācija un ar savu DARBU laboja, bet Tev nav darbu.
avatar
Publicēts: 28.01.15 15:07 labots
 citēt
VValdis:"Tu esi studējis ekonomiku un vadību, tad strādājis nekustamo īpašumu jomā. Kā tu pievērsies fotogrāfijai?" Citāts no raksta FK. Nošā saprotu, ka ikviens neveiksminieks var kļūt par veiksmīgu funkcionāru Latvijas fotogrāfu sabiedrībā. Apstrīdiet! Gribu aizskarts personīgi.

Apstrīdēšu! Cilvēks, kas maina nodarbošanos NAV NEVEIKSMINIEKS!!! Es domās pārcilāju savus kursabiedrus un secināju ;
1) apmēram 10% ir tādi, kas turpina savu pirmo, pēc skolas sola iesākto nodarbi;
2) pārējie pēc Tavas terminologijas tad būtu tie neveiksminieki?!
Ar dzīvi apmierināti ir gan vieni gan otri, tas ir pats galvenais un to es nevaru objektīvi novērtēt. Bet es varu novērtēt, ka pēc formālajiem rādītājiem - stāvokļa sabiedrībā, bagātības, ietekmes un slavas "NEVEIKSMINIEKI" IR TĀLU PRIEKŠĀ!
avatar
Publicēts: 28.01.15 15:15 labots
 citēt
Arkons: Tu ķļūdies. Es runāju balstoties uz piredzi raugoties no iekšienes. Tu spried balstoties uz hipotētiskiem spriedumeim no ārienes. Tad kam varētu būt objektīvāks priekšstats?

Neķļūdas gan. Objektīvāks priekšstats būs tam, kurš spriež, raugoties no ārienes, iekšā esošais šajā gadījumā ir ieinteresētā puse ar atbilstošu vērtēšanas tendenci.
Ja par šo jautājumu strīdētos divi ar pretējiem uzskatiem, bet abi no malas, tad būtu jāpadomā un jāanalizē par to, kuram taisnība.
avatar
Publicēts: 28.01.15 15:31 labots
 citēt
Reku viena "Visuma mēroga" šaraška kuru ar LV dibināja nevienam plašāk nezināms Reklāmists šodien jau izdalījusi spožu papīru kādai jaukai LV meitenei. Organziācija tikpat bezjēdzīga ka še apspriestā un plašāk zināma vien LV krieviem jo raksturīgi komunicē Angliski vai Krieviski . Līdzīgas Organizācijas kas dala diplomus vienā vācijā ir kāda spatsmit par Franciju un pārējām zemēm nerunājot
avatar
Publicēts: 28.01.15 17:27
 citēt
viss? beidzās cepiens? nu re, vismaz es uzzināju ka ir tāds kaut kāds Marnics... viena no tām koku bildēm pat bija tīri ok. dļa seļskoi mestnostji...
avatar
Publicēts: 28.01.15 17:42
 citēt
Tie ir provokatīvi jautājumi, us kuriem nav jāatbild!
Nāc uz darba grupām, uz teķi mācīties par foto redaktoru un kuratoru, un viss kļūs skaidrs. :grimace:
avatar
Publicēts: 28.01.15 20:46 labots
 citēt
Arkons:
Maris:

Tu mānies...

Uz doto brīdi tendence iet (ultra strauji) uz otru pusi - radošās profesijas vairs nav ne pelnošas, ne prestižas - konkursi skolās ir līdz 20 reizēm mazāki, attiecīgi līmeni pasniedzāji tur ļoti smagā darbā - ja kādreiz viņi strādāja ar cilvēkiem kuri iestājeksāmenos izgrieza pogas 10-20 konkurentiem katrs, tad tagad strādā ar katru kurš pabāž degunu pa durvīm.


Tu ķļūdies. Es runāju balstoties uz piredzi raugoties no iekšienes. Tu spried balstoties uz hipotētiskiem spriedumeim no ārienes. Tad kam varētu būt objektīvāks priekšstats?


Tu mānies - saku vēlreiz.... Nu labi varbūt nemānies vienkārši Tava "iekšiene" (pedagoģiskā) ir ļoti zemas klases kas nav atstājusi pilnīgi nekādas pozitīvas pēdas dajebkādā kultūrtelpā.

Man neinteresē zemas klases mācību iestādes bez vai ar formāliem iestājeksāmeniem uz kurām kādreiz mācīties negāja nemaz vai tikai bezcerīgie un tagad par 20% vairāk. Es runāju par labas klases skolu sistēmu kurā iekšā vēl 2 gadus atpakaļ biju es un kur pasniedz lērums manu kolēģu ar kuriem kontaktējos ikdienā - RDMV un LMA konkursi ir, bet līdz pat 20x mazāki kā bijušie rekordi.

Piedod Arno - kāda ir Tava saikne un pieredze ar sakarīgo skolu trijnieku?
avatar
Publicēts: 28.01.15 20:53 labots
 citēt
Tik traki jau nebija, tur mācīties gāja, pie tam visai intensīvi. Nerunāsim par Tautas kolektīviem, vidusmērā visu pašdarbības kolektīvu vadītāji bija Kultūras un izglītības darbinieku tehnikuma absolventi. Es pats, kad tālajā 79.g. sāku dejot jauniešu deju kolektīvā, tā vadītāja bija jauniņa skuķe tieši pēc šā tehnikuma.
Tāpat arī visas bibliotekāres.
avatar
Publicēts: 28.01.15 21:51
 citēt
Protams man jāatvainojas, ka nedzīvoju virtuālu dzīvi, tādēļ nespēju apmierināt visus jūsu jautājumus ar tūlītēju atbildi.

Fondango - starp dibinātājiem ir Gvido Kajons. Ojārs Jansons un Juris Justs nav izcili, bet domāju jums šeit zināmi. Mūsu stratratēģija dibinot nebija savākt "uzvārdus" un "masu". Bija svarīgi radīt juridisko bāzi apvienojot cilvēkus, kas saprot pasākuma jēgu. Pirms laika, privāti runājot gatavi pievienoties bija gan Binde, gan Brauns. Sapratu, ka mūsu uzstādījumus atbalsta Deinats. Un tas ir tikai sākums.

par mērķiem - jau biju aprakstījis tuvākos soļus, kas tiks virzīti. Kā? Tieši vēršoties atbildīgajās ministrijās un pie politiskajām partijām. Esam uzsākuši sarunas par iekļaušanos Kultūras aliansē. Atsevišķos gadījumos tiek plānots panākt rezultātu tiesvedības ceļā.

Māris - vai uzskati, ka labi pārzini LKK programmu? Iespējams šeit ir problēma. Nosàkuma vajadzētu salīdzināt lietas šajā līmenī. Pēc tam rezultātu absolventu darbos.

Shneider - šī iestāde sen nav tehnikums. Tā ir augstskola, bet to nezinot rodas vēl maldīgāks priekšstats.

Lunis - šādam pasākumam nav nekāda sakara ar mūsu nospraustajiem mērķiem.

Iespējams kādam neatbildēju, bet ceru, ka saprotat, daudzas lietas precīzi šeit nemaz nav iespējams izrunāt, jo tas prasa klātienes diskusiju. Uz kuru starpcitu arī aicinu.
avatar
Publicēts: 28.01.15 22:10
 citēt
Tīri ziņkāre, tāpēc jautājums- no kura gada Latvijas Kultūras koledža māca fotogudrības ?
avatar
Publicēts: 28.01.15 22:11
 citēt
Tante:Tīri ziņkāre, tāpēc jautājums- no kura gada Latvijas Kultūras koledža māca fotogudrības ?


no 2008..
avatar
Publicēts: 28.01.15 22:24
 citēt
Arkons:
Tante:Tīri ziņkāre, tāpēc jautājums- no kura gada Latvijas Kultūras koledža māca fotogudrības ?


no 2008..

arno-marnics.blogspot.com...
www.arterritory.com...
Varbūt es kaut ko nesaprotu vai lasīt nemāku ?


Iespējams kādam neatbildēju, bet ceru, ka saprotat, daudzas lietas precīzi šeit nemaz nav iespējams izrunāt, jo tas prasa klātienes diskusiju. Uz kuru starpcitu arī aicinu.

Arno - piedod ar Tevi grūti pat virtuāli diskutēt, kur nu vēl klātienē, jo Tava augstā izglītība un māksla manipulēt kā deputātam ar gudriem , sarežģītiem vārdiem mums vienkāršajiem darboņiem un praktiķiem ir nesaprotami, vai grūti pieņemami......
Es personīgi uzskatu, ka tas ir viens no lielākajiem traucēkļiem šī jaukā pasākuma virzīšani uz priekšu.
Šadā organizācijā ir jābut tādiem dvēseliskiem un gudriem cilvēkiem kā J.Deinats, kā V.Sants , kā šeijienietis Māris, kas māk vienkāršās lietas vienkārši pastāstīt mums tupai tautai un viņi lieliski aiz sevīm pabilks domu biedrus.

Ir tāds teiciens - dod Dievs man pacelties līdz bērna prātam............ Tā ir liela dzīves patiesība, jo bērnam ir balts , melns, mīļš, nemīļš, salds, rūgts un bērni nemanupilē ar cilvēkiem, ar vārdiem ar situaijām , visi ir baigi no tā visa noguruši...............
Esi vienkāršāks un tauta pie tevīm tieksies :)
Pēc nedēļas tikšos ar Vanagu, parunāšu , varbūt mans viedoklis par jauno kantori mainīsies :)
avatar
Publicēts: 28.01.15 22:32
 citēt
Jā, Mārtiņš jau teica, ka dosies pie jums...
Lai saprastu mani, nevajag lielu gudrību... vienmēr esmu to teicis. Manu valodu veido tās zināšanas kuras esmu apguvis ilgā laikā. Tās pašas zināšanas man dod priekšstatu par to, kas notiek it kā neeksistējošā nozarē un kā tās risināt. Tajā vidē diemžēl ar dvēseliskumu nevar līdzēt.
avatar
Publicēts: 28.01.15 22:40
 citēt
Arkons:Jā, Mārtiņš jau teica, ka dosies pie jums...
Lai saprastu mani, nevajag lielu gudrību... vienmēr esmu to teicis. Manu valodu veido tās zināšanas kuras esmu apguvis ilgā laikā. Tās pašas zināšanas man dod priekšstatu par to, kas notiek it kā neeksistējošā nozarē un kā tās risināt. Tajā vidē diemžēl ar dvēseliskumu nevar līdzēt.

Oi kā Tu kļudies diemžēl.
Ja gribi aiz sevīm armiju savākt, tad esi gudrs ģenerālis, nevis pārgudrs !!!
Saprast Tevi saprot visi, tāpēc jau arī diskusija ievilkusies trešo dienu, bet vai tic , lūk kur sāls :) :) :)
avatar
Publicēts: 28.01.15 22:43
 citēt
Arkons:Shneider - šī iestāde sen nav tehnikums.

Ja uzmanīgāk lasītu, pamanītu, ka es rakstīju par 70-to beigām.
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:02
 citēt
Schneider:
Arkons:Shneider - šī iestāde sen nav tehnikums.

Ja uzmanīgāk lasītu, pamanītu, ka es rakstīju par 70-to beigām.


es tieši par to arī runāju:D
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:05
 citēt
Tante:
Arkons:Jā, Mārtiņš jau teica, ka dosies pie jums...
Lai saprastu mani, nevajag lielu gudrību... vienmēr esmu to teicis. Manu valodu veido tās zināšanas kuras esmu apguvis ilgā laikā. Tās pašas zināšanas man dod priekšstatu par to, kas notiek it kā neeksistējošā nozarē un kā tās risināt. Tajā vidē diemžēl ar dvēseliskumu nevar līdzēt.

Oi kā Tu kļudies diemžēl.
Ja gribi aiz sevīm armiju savākt, tad esi gudrs ģenerālis, nevis pārgudrs !!!
Saprast Tevi saprot visi, tāpēc jau arī diskusija ievilkusies trešo dienu, bet vai tic , lūk kur sāls :) :) :)



... šeit ir visai banālas atbildes:)
1. Es neesmu no šejienes tusiņa
2. Mums ir atšķirīgas intereses fotogrāfijā

bet... tākā es saprotu, ka šeit ir ARĪ mērķauditorija, veicu šo diskusiju...
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:12
 citēt
Vēlreiz - Savienība ir ikvienam fotogrāfa. IKVIENAM! Tieši tādēļ esmu šeit un jau 3. dienu lasu visādas aplamības par sevi. Mani tās neinteresē. Svarīgāk ir IDEJA. Un ja kaut viens cilvēks no šejienes pievienosies kopējam darbam, tad ir cerība, ka pēc 5 gadiem neviens vairs neuzdos jautājumus: "kāpēc vajadzīga savienība?".
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:13
 citēt
Arkons:
Tante: Oi kā Tu kļudies diemžēl.
Ja gribi aiz sevīm armiju savākt, tad esi gudrs ģenerālis, nevis pārgudrs !!!
Saprast Tevi saprot visi, tāpēc jau arī diskusija ievilkusies trešo dienu, bet vai tic , lūk kur sāls :) :) :)



... šeit ir visai banālas atbildes:)
1. Es neesmu no šejienes tusiņa
2. Mums ir atšķirīgas intereses fotogrāfijā

bet... tākā es saprotu, ka šeit ir ARĪ mērķauditorija, veicu šo diskusiju...

1. Ja neesso šitā tusiņa, tad nav te ko meklēt, tad tk pa tiešo uz seimu, tur tādu daudz......... ( un šoreiz vistiešāk izpaudās Tava pārAugstprātība ) :)
2.Nu jā, kur ta nu man līdz tavai pieredzei FOTOGRĀFIJĀ....
Izskatās ka šajā dīkī bebri nav , nepaveicās laikam :) :) :)
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:16
 citēt
Arkons:Vēlreiz - Savienība ir ikvienam fotogrāfa. IKVIENAM! Tieši tādēļ esmu šeit un jau 3. dienu lasu visādas aplamības par sevi. Mani tās neinteresē. Svarīgāk ir IDEJA. Un ja kaut viens cilvēks no šejienes pievienosies kopējam darbam, tad ir cerība, ka pēc 5 gadiem neviens vairs neuzdos jautājumus: "kāpēc vajadzīga savienība?".

Es Tev apsolu, ja uzaicināsi ,un laicīgi paziņosi, iestāšos ar kārtas No 101, tikai man laicīgi jāzina ka ir iestājies 100tais .
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:20
 citēt
Arkons: es tieši par to arī runāju:D

Un vēl - ja uzmanīgi palasītu, ko pats esi rakstījis, tad saprastu, ka pilnu augstāko izgītību tā iestāde tomēr nedod, tātad par augstskolu to var saukt stipri nosacīti.
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:24
 citēt
Redzi Jāni, kā Tu visu sagrozi pa savai modei:)
Vai es ko teicu par "dīķi"? Par "bebriem"?
Es apzinos, ka nepiedalos šejieniešu pasākumos. Personīgi neesmu pazīstams ar lielāko daļu cilvēku, kas slēpjas aiz dažādiem nikiem. Nevajag meklēt zemtekstu :) un kāds vēl runā par pacelšenos līdz bērna uztverei :)
Tas jau ir viens no momentiem, kādēļ manis rakstīto nesaproti. Es rakstu lietojot vārdus burtiski, bez zemteksta un neaizvietojot ar citiem.

Vai tas, ka mums ir atšķirīga interese pret fotogrāfiju ir nosaodāmi? Nebūt nē! Es konstatēju faktu, bet problēma tā, ka sarunā tas ir jūtams, ka šī atšķirība traucē. Vienkārši runājam par dažādām vērtībām. Vai tas ir slikti? Laikam nē. To sauc par kultūras relativitāti :) katram savs.

šeit gan jautājums, vai spējam pieņemt šo atšķirību. Es no savas puses jā, bet Tu?
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:26
 citēt
Arkons:Vēlreiz - Savienība ir ikvienam fotogrāfa. IKVIENAM! Tieši tādēļ esmu šeit un jau 3. dienu lasu visādas aplamības par sevi. Mani tās neinteresē. Svarīgāk ir IDEJA. Un ja kaut viens cilvēks no šejienes pievienosies kopējam darbam, tad ir cerība, ka pēc 5 gadiem neviens vairs neuzdos jautājumus: "kāpēc vajadzīga savienība?".


================
kāpēc ir vajadzīga savienība? Tak vienreiz atbildi kodolīgi un saprotamā valodā, beidz gramstīties ap augstiem plauktiem!
Vai gribi izsisties līdz kaut kādai licencēšanai, lai ievāktu meslus no katra kameras īpašnieka (pircēja), kā tas tagad ir datu nesējiem? Varbūt gribi uzlikt ķepu visiem medijiem, lai tie par fotogrāfiju kaut ko maksātu savienībai? Tak ne jau domā tagad uztraukties par tiem tūkstošiem amatieru, kuri bildē no sava kaķa līdz izlaidumam un kāzām? Gribi viņus kaut kā atrunāt to nedarīt? Gribi no viņiem iekult sev labumu? Es kaut kā nesaprotu kam fotogrāfiem savienība? Piespiedīs savienība tagad esošos fotogrāfus mācīties? Ja Ziemeļkorejas stilā, tad jau var visu, arī izkastrēt, bet te taču nav Ziemeļkoreja...
Tik daudz no tevis atbilžu, bet neviena neatbild uz šo jautājumu. Nojaušu, ka esi uzņēmies mesijas lomu, bet pajautā, kam to vajag, izņemot Marnicu, jo pat pēdējais forums burtiski ir jau mazskaitlīgs. Atliek vienīgi ar varu likt iemīlēt Marnica idejas...
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:26
 citēt
Schneider:
Arkons: es tieši par to arī runāju:D

Un vēl - ja uzmanīgi palasītu, ko pats esi rakstījis, tad saprastu, ka pilnu augstāko izgītību tā iestāde tomēr nedod, tātad par augstskolu to var saukt stipri nosacīti.


nē... tā nedod bakalaura grādu, bet dod augstāko.
vai ir interese, ka izklāstu LV izglītības sistēmu?
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:32
 citēt
Vispār domāju, ka vajadzētu sasaukt Vispasaules Latviešu bildētāju simpoziju un panākt, lai Latvijā fotogudrības drīkstētu mācīt tikai ar Mākslas Akadēmijas izglītību. ..un beidzot būtu miers mājā, jo visādi marnici varētu iet par slotas manualajiem operātoriem strādāt.
Citādi tādi marnici tik nodokļu naudu šķērdē.
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:34
 citēt
Arkons:Vēlreiz - Savienība ir ikvienam fotogrāfa. IKVIENAM! Tieši tādēļ esmu šeit un jau 3. dienu lasu visādas aplamības par sevi. Mani tās neinteresē. Svarīgāk ir IDEJA. Un ja kaut viens cilvēks no šejienes pievienosies kopējam darbam, tad ir cerība, ka pēc 5 gadiem neviens vairs neuzdos jautājumus: "kāpēc vajadzīga savienība?".
kādam ikvienam, Tu jau pateici, ka man nē...
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:45
 citēt
"Vēlreiz - Savienība ir ikvienam fotogrāfa. IKVIENAM!"

Oi, piedodiet, pietukkrustiņrunasvīri, nejauši izlasīju...
Šādus kvēlus tekstus jau kaut kur esmu dzirdējis... paga paga... trūkst vēl no stoka paņemtās sirsniņas plaģiāta ar rociņu fonā...
avatar
Publicēts: 28.01.15 23:46
 citēt
talavietis:
Arkons:Vēlreiz - Savienība ir ikvienam fotogrāfa. IKVIENAM! Tieši tādēļ esmu šeit un jau 3. dienu lasu visādas aplamības par sevi. Mani tās neinteresē. Svarīgāk ir IDEJA. Un ja kaut viens cilvēks no šejienes pievienosies kopējam darbam, tad ir cerība, ka pēc 5 gadiem neviens vairs neuzdos jautājumus: "kāpēc vajadzīga savienība?".


================
kāpēc ir vajadzīga savienība? Tak vienreiz atbildi kodolīgi un saprotamā valodā, beidz gramstīties ap augstiem plauktiem!
Vai gribi izsisties līdz kaut kādai licencēšanai, lai ievāktu meslus no katra kameras īpašnieka (pircēja), kā tas tagad ir datu nesējiem? Varbūt gribi uzlikt ķepu visiem medijiem, lai tie par fotogrāfiju kaut ko maksātu savienībai? Tak ne jau domā tagad uztraukties par tiem tūkstošiem amatieru, kuri bildē no sava kaķa līdz izlaidumam un kāzām? Gribi viņus kaut kā atrunāt to nedarīt? Gribi no viņiem iekult sev labumu? Es kaut kā nesaprotu kam fotogrāfiem savienība? Piespiedīs savienība tagad esošos fotogrāfus mācīties? Ja Ziemeļkorejas stilā, tad jau var visu, arī izkastrēt, bet te taču nav Ziemeļkoreja...
Tik daudz no tevis atbilžu, bet neviena neatbild uz šo jautājumu. Nojaušu, ka esi uzņēmies mesijas lomu, bet pajautā, kam to vajag, izņemot Marnicu, jo pat pēdējais forums burtiski ir jau mazskaitlīgs. Atliek vienīgi ar varu likt iemīlēt Marnica idejas...



Labi... jau kuro reizi....

nē... es tomēr vēl uzdošu pretjautājumu:) no kurienes ir ideja par "meslu iekasēšanu"?

... protams, ka ne!
Par datu nesēju nodokli - ļoti tieši biju atbildējis - ir plānā no šī nodokļa ieņēmumiem atkarot daļu nozarei. Šobrīd tas viss aiziet mūziķiem viņu autoratlīdzībās.

par amatieriem - ir plānot koordinēt šo kustību. Palīdzēt ar informāciju un padomiem. Veidot vienotu informācijas sistēmu par pasākumiem visā Latvijā. Kā jau arī minēju, šeit noderēs profesionālu projektu menedžeru piesaiste finansējuma iegūšanai.

Ja darbs Savienībā ir bez atlīdzības, kā es varu sev personīgi iegūt labumu? Ja darbs savienībā pirmām kārtām ir vērsts uz likumdošanas normu sakārtošanu un konsultatīvu funkciju, par kādu labumu personiskajā līmenī var būt runa? Jā, man būs labums, ja KM beidzot atzīs, ka ar fotogrāfiem jārēķinās. Ja Latvijas institūts sāks pildīt savas funkcijas un vedīs ārpus robežām latviešu autoru darbus, Rīgas fotomēnesis nebūs tikai ar skandināvu autoru darbiem noformēts.

ja zinat tādu vārdu "ilgtspēja", tad es esmu par Latvijas fotogrāfijas ilgtspēju. Tas ir mans mērķis. Tas ir iemesls kādēļ nodarbojos ar pedagoģisko darbu LKK.

Nevajag veidot viedokli no citu pārspriedumiem ;)
avatar
Publicēts: 29.01.15 00:25
 citēt
Pieredze rāda, ka jaunu izgudrot ir grūti, kaut kur jau kāds to sen izgudrojis. Tad jautājums- ir kaut kur līdzīgs modelis un kā tas darbojas?
avatar
Publicēts: 29.01.15 00:48
 citēt
talavietis:Pieredze rāda, ka jaunu izgudrot ir grūti, kaut kur jau kāds to sen izgudrojis. Tad jautājums- ir kaut kur līdzīgs modelis un kā tas darbojas?


Pēc idejiski līdzīga principa darbojas daudzas profesionālās nozaru apvienības Latvijā. Daudzas radošās savienības. Tas tik tiešām nav nekas jauns. Jautājums tikai par izpratni ko var panākt ar šādu instrumentu.
avatar
Publicēts: 29.01.15 07:36 labots
 citēt
Arkons:Redzi Jāni, kā Tu visu sagrozi pa savai modei:)
Vai es ko teicu par "dīķi"? Par "bebriem"?
Es apzinos, ka nepiedalos šejieniešu pasākumos. Personīgi neesmu pazīstams ar lielāko daļu cilvēku, kas slēpjas aiz dažādiem nikiem. Nevajag meklēt zemtekstu :) un kāds vēl runā par pacelšenos līdz bērna uztverei :)
Tas jau ir viens no momentiem, kādēļ manis rakstīto nesaproti. Es rakstu lietojot vārdus burtiski, bez zemteksta un neaizvietojot ar citiem.

Vai tas, ka mums ir atšķirīga interese pret fotogrāfiju ir nosaodāmi? Nebūt nē! Es konstatēju faktu, bet problēma tā, ka sarunā tas ir jūtams, ka šī atšķirība traucē. Vienkārši runājam par dažādām vērtībām. Vai tas ir slikti? Laikam nē. To sauc par kultūras relativitāti :) katram savs.

šeit gan jautājums, vai spējam pieņemt šo atšķirību. Es no savas puses jā, bet Tu?

Vecīt , nesagrozu, bet nosaucu lietas un darbības VIENKĀRŠAI TAUTAIS saprotamos terminos :) :) :)
Tu man neatbildēji, vai paziņosi par 100tā biedra iestāšanos, lai varu 101 biedra karti rezervēt :) :) :)
avatar
Publicēts: 29.01.15 07:49 labots
 citēt
Tante:
Arkons:Redzi Jāni, kā Tu visu sagrozi pa savai modei:)
Vai es ko teicu par "dīķi"? Par "bebriem"?
Es apzinos, ka nepiedalos šejieniešu pasākumos. Personīgi neesmu pazīstams ar lielāko daļu cilvēku, kas slēpjas aiz dažādiem nikiem. Nevajag meklēt zemtekstu :) un kāds vēl runā par pacelšenos līdz bērna uztverei :)
Tas jau ir viens no momentiem, kādēļ manis rakstīto nesaproti. Es rakstu lietojot vārdus burtiski, bez zemteksta un neaizvietojot ar citiem.

Vai tas, ka mums ir atšķirīga interese pret fotogrāfiju ir nosaodāmi? Nebūt nē! Es konstatēju faktu, bet problēma tā, ka sarunā tas ir jūtams, ka šī atšķirība traucē. Vienkārši runājam par dažādām vērtībām. Vai tas ir slikti? Laikam nē. To sauc par kultūras relativitāti :) katram savs.

šeit gan jautājums, vai spējam pieņemt šo atšķirību. Es no savas puses jā, bet Tu?

Vecīt , nesagrozu, bet nosaucu lietas un darbības VIENKĀRŠAI TAUTAIS saprotamos terminos :) :) :)
Tu man neatbildēji, vai paziņosi par 100tā biedra iestāšanos, lai varu 101 biedra karti rezervēt :) :) :)


Palaidu garām :) kāpēc ne... tik jāatcerās... vienīgā problēma, ka nestājas pa vienam... nāk uzreiz vairāki iesniegumi. Būs grūti nokontrolēt...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):