forum.gif
joprojām par vairāku bilžu ievietošanu vienā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / joprojām par vairāku bilžu ievietošanu vienā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.04.06 22:36
 citēt
Adobes fotošops ir bet joprojām nemāku salikt vairākas bildes vienā. varbūt atradīsies kāds, kas varētu paskaidrot to man? mēģināju skatīties help-ā un [url=www.good-tutorials.com]www.good-tutorials.com[/url] , bet skaidrības nav ne par gramu vairāk. lūdzu? :?
avatar
Publicēts: 13.04.06 22:42
 citēt
es neesmu specs, bet neesmu dzirdejis, ka adobee ir tada funkcija ... Elik, bija kaut kads Canon softs, tu teici?
avatar
Publicēts: 13.04.06 22:47
 citēt
es teicu! :D tas ir canon photo stich
avatar
Publicēts: 13.04.06 22:59
 citēt
es teicu! :D tas ir canon photo stich


mh. :( neko nesaprotu. pēc pēdējā jautājuma par šo pašu tēmu, es sapratu, ka man vajag Adobi. Izrādās Canon Photo Stich. Tam pēdējam ir iespējams dabūt kaut kādu versiju internetā, to nepērkot?
avatar
Publicēts: 13.04.06 23:21
 citēt
kur problēma salikt vairākas bildes vienā ?

liec tik layer vienu virs otra un būs . :) [lieko protams izdzēšot :)
avatar
Publicēts: 13.04.06 23:24
 citēt
kaa lai piemeklee atbilstiibu liidz pikselim? uz aci? neesmu meginajis (shas paskatishos) bet kaut kaa labaak gribetos sho uzdevumu uzticet parbauditam binaaram algoritmam :)
avatar
Publicēts: 14.04.06 01:14
 citēt
Layeriem var uzlikt taadu lietu kā difference (izvēlne virs Layeru lodziņa, defaultaa staav "normal";) un tur ti pikseļi, kas layeriem sakrīt pārvēršās par melniem. Ar shito funkciju var diezgan precīzī salikt divus layerus kopā, galvenais beigās neaizmirst atgriezt atpakaļ uz normal.

varētu smalkāk pastāstīt pēc brīvdienām... jāiet gulēt :)
avatar
Publicēts: 14.04.06 01:52
 citēt
vo, shito vajadzeja paskatities pirms taisiit :)
avatar
Publicēts: 14.04.06 13:07
 citēt
Okay, trauksme atcelta, atradu savā vecajā labajā Corel-ī , kā to izdarīt. Vēl mazliet jāpaštuko, kā tur ir ar tiem fōniem, bet vispār- problēma atrisināta.

:)
avatar
Publicēts: 19.04.06 15:24
 citēt
Nu bet ja gadiijumaa vajag varu ielikt DC to canaon photo stich.

Veel ir variants [Photoshop Album 2.0], kaukur laikam pie [Edit] bija photo merge shopaa!

Vai arii ko saka [url=www.google.com... tante ;)
avatar
Publicēts: 21.04.06 17:46
 citēt
es teicu! :D tas ir canon photo stich

Vai tad tas nav prieksh tam, lai panoraamas bildi sastikjeetu?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):