forum.gif
Fotogrāfs - praktikants seriāla aizkadru un aktieru fotografēšanai
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Fotogrāfs - praktikants seriāla aizkadru un aktieru fotografēšanai
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.02.15 10:42
 citēt
Ir pārādījusies iespēja sevi pierādīt :) Par to gan netiek nekas maksāts, taču būs interesanta pieredze. Info zemāk. Dod ziņu, vai tev tas būtu interresanti.


Mēs esam uzsākuši darbu pie sociālā interneta seriāla "Cilvēks ar Neierobežotu Atbildību" (CaNA) izveides. Projekts šobrīd ir pilota stadijā un gatavojam pirmās sērijas. To paredzēts publicēt internetā, sākot ar martu vai aprīli.

Pirmā filmēšanas diena ir ceturtdien, 12.februārī pl.6:00 Ogres veikalā TOP, turpināsies Rīgas centrā līdz pat vakaram.

Tā kā to ir plānots dažādi popularizēt gan internetā, gan citos medijos, tiek meklēts- iesācējs, kas būtu ar mieru bez maksas praktizēties, piefotografējot mums visu dienu filmēšanas aizkadrus, aktierus utt.?


Ja ir interese padodat ziņu uz vilnis@balticpictures.lv
avatar
Publicēts: 09.02.15 11:05
 citēt
"Neierobežota atbildība" - tas ir kā??
avatar
Publicēts: 09.02.15 11:28
 citēt
Gan jau kāds kārtējais mūzdienas māxlas šizīgais projekc runājošo akmeņu stilā.
avatar
Publicēts: 09.02.15 11:56
 citēt
Vismaz pusdienas/vakariņas uzsauc? :)
avatar
Publicēts: 09.02.15 12:03
 citēt
Nu pasaki, kad piedalījos "Likteņa līdumniekos ", direktrise ieraudzīja, ka pa starpu fočēju, tak noteica, lai nedomāju kur publicēt...
avatar
Publicēts: 09.02.15 12:04
 citēt
Foršs biznesa modelis: sasolīt klientam nezko par velti vai gandrīz un tad meklēt idiotiņus, kas tos solijumus tavā vietā izpilda, tērējot vēl savus tehniskos resursus.
avatar
Publicēts: 09.02.15 12:35
 citēt
Šs nav nekāds biznesa projekts. Mani draugi no Videoaģentūras palūdza vai nevaruy sameklēt kādu kuram tas interesētu. Gan jau ka pusdienas/vakariņas uzsauks.
avatar
Publicēts: 09.02.15 12:43
 citēt
Fandango:man patiktu, bet tas izklausās pamatīgs dienas darbs, vismaz kā kāzas. Man tas izmaksās vismaz 60€ aparatūas, auto uc amortizācijai, ēšanai un , tā kā nākamajā dienā jāatpūšas, vēl papildus , mēreni aprēķinot, kādus 80€. Tātad, apmēram 140€ būtu mana pašizmaksa šim pasākumam. Vai tā varētu būt? jo arī nākamā ir darbadiena.


:face-grin::face-grin: ...ja cilvēki pēc katras darba dienas atpūstos,tad nebūtu kas strādā :face-wink:
avatar
Publicēts: 09.02.15 12:48
 citēt
Nu tātad tie ir TAVI DRAUGI no videoaģentūras, interesanti kādēļ KĀDAM CITAM būtu šis darbs jāuzņemās?
avatar
Publicēts: 09.02.15 12:58
 citēt
Fandango:man patiktu, bet tas izklausās pamatīgs dienas darbs, vismaz kā kāzas. Man tas izmaksās vismaz 60€ aparatūas, auto uc amortizācijai, ēšanai un , tā kā nākamajā dienā jāatpūšas, vēl papildus , mēreni aprēķinot, kādus 80€. Tātad, apmēram 140€ būtu mana pašizmaksa šim pasākumam. Vai tā varētu būt? jo arī nākamā ir darbadiena.


avatar
Publicēts: 09.02.15 13:00
 citēt
60uz5komats6:Nu tātad tie ir TAVI DRAUGI no videoaģentūras, interesanti kādēļ KĀDAM CITAM būtu šis darbs jāuzņemās?



Tie kas pelna ar fotografēšanu naudu to uzskata par darbu, jo neatļausies neprosionālu rezultātu. Tie kas vēl sāk fotografēt, tiem tā ir izklaide un prakse. Neviens taču neprasa no tevi sprofesionālu rezultātu. Kad pats sāku, par šādu piedāvājumu tikt filmēšanas laukumā būtu sajūsmā.

Bet nesaprotu par ko tu cepies? Nepatīk, neinteresē, brauc tālāk!
avatar
Publicēts: 09.02.15 13:51
 citēt
fotomania:...par šādu piedāvājumu tikt filmēšanas laukumā būtu sajūsmā.

Es vēl saprastu to sajūsmu, ja kāds piedāvātu tikt Kleopatras vai Titānika filmēšanas laukumā, bet šeit, kā saprotu, nav pat Ugunsgrēks, ja filmēšana notiekas pa visādām maspilsētu piparbodītēm.
avatar
Publicēts: 09.02.15 14:02
 citēt
Visi nepacietīgi gaidīja,kad parādīsies šī iespēja....
avatar
Publicēts: 09.02.15 14:03
 citēt
Tie kas pelna ar fotografēšanu naudu to uzskata par darbu, jo neatļausies neprosionālu rezultātu. Tie kas vēl sāk fotografēt, tiem tā ir izklaide un prakse. Neviens taču neprasa no tevi sprofesionālu rezultātu. Kad pats sāku, par šādu piedāvājumu tikt filmēšanas laukumā būtu sajūsmā.

Bet nesaprotu par ko tu cepies? Nepatīk, neinteresē, brauc tālāk!


+
avatar
Publicēts: 09.02.15 14:10
 citēt
Schneider: bet šeit, kā saprotu, nav pat Ugunsgrēks


nu gan mēraukla :haha: Pirms pāris gadiem mūsu Ģertrūdenē amīši filmēja kaut kādu kara drāmu par holokaustu, uz pāris dienām viena kvartāla garumā iela bija stāvgrūdām pilna ar viņu mega busiem, aparatūru un vadu mudžekļiem, knapi varēja garām paspraukties. Domā šie izvēlējās vietējo 4zvaigžņu viesnīcu par filmēšanas objektu? Tak nē, iekšpagalma graustu kas stāv neapdzīvots avārijas stāvoklī jau kopš 90.to sākuma :face-wink:
avatar
Publicēts: 09.02.15 14:16
 citēt
Ugunsgrēks manā skatījumā ir mēraukla visstulbākajam, ko vien TV var parādīt, bet pat to filmē kaukādā pilī. Ja seriāls taps Ogres Topā, tad vispār nezinu, ko par tādu garadarbu domāt.
Ar jeņķu kara filmu uzņemšanu graustos šeit vispār nav nekāda sakara.
avatar
Publicēts: 09.02.15 14:18
 citēt
Pinus:
Fandango:man patiktu, bet tas izklausās pamatīgs dienas darbs, vismaz kā kāzas. Man tas izmaksās vismaz 60€ aparatūas, auto uc amortizācijai, ēšanai un , tā kā nākamajā dienā jāatpūšas, vēl papildus , mēreni aprēķinot, kādus 80€. Tātad, apmēram 140€ būtu mana pašizmaksa šim pasākumam. Vai tā varētu būt? jo arī nākamā ir darbadiena.



Nu šitā tāme drusku uzpūsta.Sievai tēriņiem pietiks arī ar 100.Kāpēc tāda izsķērdība 120?:face-wink:
Lielie profi var pasmīnēt,bet kādam iesācējam kapēc ne?Varēs vismaz apjēgt ir viņa jaunā kamera krutka vai nav(sk.topiku par nikonu):face-wink:
avatar
Publicēts: 09.02.15 14:19
 citēt
Schneider:Ugunsgrēks manā skatījumā ir mēraukla visstulbākajam, ko vien TV var parādīt, bet pat to filmē kaukādā pilī. Ja seriāls taps Ogres Topā, tad vispār nezinu, ko par tādu garadarbu domāt.
Ar jeņķu kara filmu uzņemšanu graustos šeit vispār nav nekāda sakara.

Pilī,tas kurš kādreiz saucās sarkanais kvadrāts,pretī Dolei.
avatar
Publicēts: 09.02.15 15:30
 citēt
Da ko var ēsties. Komunikablam jaunietim pats labumiņš, sevišķi, ja aktieri kaut cik zināmi. Iepazīsies, papļāpās, uzaicinās feisbukā un gan jau kādreiz atpelnīs.
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:09
 citēt
versatile:Da ko var ēsties. Komunikablam jaunietim pats labumiņš, sevišķi, ja aktieri kaut cik zināmi. Iepazīsies, papļāpās, uzaicinās feisbukā un gan jau kādreiz atpelnīs.


Tas izklausās pec standart teksta - "tu sabildē/iedod bildītes un mes ieliksim linku/atsauci uz tevi un visi taisīs tev jaunus pasūtījumus" Šis variants dzīvē nestrādā.
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:12
 citēt
Manuprāt, šādi piedāvājumi jālīmē uz kaut kādu fotogrāfu mācību iestāžu ziņojumu dēļiem, tiem bērniem, kā nekā, kursa darbi visādi un projekti ir. Pieaugušajiem šādā veidā "studēt" diez vai būs kāda interese...
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:17
 citēt
_VA_:Manuprāt, šādi piedāvājumi jālīmē uz kaut kādu fotogrāfu mācību iestāžu ziņojumu dēļiem, tiem bērniem, kā nekā, kursa darbi visādi un projekti ir. Pieaugušajiem šādā veidā "studēt" diez vai būs kāda interese...

Vai tad fotoblogam ir vecuma ierobžojums? :face-wink:
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:20
 citēt

Vai tad fotoblogam ir vecuma ierobžojums? :face-wink:


Lienīte 19 mums ir tikai viena! ;)
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:23
 citēt
_VA_:

Vai tad fotoblogam ir vecuma ierobžojums? :face-wink:


Lienīte 19 mums ir tikai viena! ;)


Jo divus vienādus nikus neļauj reģistrēt :face-wink: Tomēr tas neizslēdz iespēju, ka fotoblogā ir reģistrējušies studenti vai pat skolēni ;)
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:26
 citēt
mrproxy:
versatile:Da ko var ēsties. Komunikablam jaunietim pats labumiņš, sevišķi, ja aktieri kaut cik zināmi. Iepazīsies, papļāpās, uzaicinās feisbukā un gan jau kādreiz atpelnīs.


Tas izklausās pec standart teksta - "tu sabildē/iedod bildītes un mes ieliksim linku/atsauci uz tevi un visi taisīs tev jaunus pasūtījumus" Šis variants dzīvē nestrādā.

Protams, nestrādā. Bet šis arī nav standarta korporatīvais pasākums, kurā tāds variants nestrādā.
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:28 labots
 citēt
Tie bērni, kuri kaut ko arī grib iemācīties, diez vai šeit reģistrēsies. Šeit var iemācīties kā 24 stundas diennaktī aktīvi ģenerēt linkus uz visādiem krievu resursiem, meklēt demotivātorus un vicināties ar auseklīšiem. :haha:
Kārtīgam studentam tāda vide drīz vien viesīs dziļu riebumu.
Bildes?
Ja runa būtu par 7 gadus vecu pagātni, te šo būtu ka biezs, jo tad bija gan ko redzēt, gan par ko parunāt.
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:29
 citēt
Pirms 7 gadiem katram ar spoguleni bija ilūzija, ka esi photographers.
Te, ja pareizi saprotu, ir iespēja pagrozīties burziņā starp kino/tv cilvēkiem. Ja ne fotogrāfam, tad kādam topošajam kinošņikam var būt interesanti pats process.
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:31
 citēt
Te tak bija tas ivog vai kā viņam tas niks bija.. nu, tas, kam meita videošniekos mācās. Lūk, ja pat tai neinteresēs, tad kaut kas nav īsti riktīgi ar piedāvājumu..
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:31
 citēt
_VA_:Tie bērni, kuri kaut ko arī grib iemācīties, diez vai šeit reģistrēsies. Šeit var iemācīties kā 24 stundas diennaktī aktīvi ģenerēt linkus uz visādiem krievu resursiem, meklēt demotivātorus un vicināties ar auseklīšiem. :haha:
Kārtīgam studentam tāda vide drīz vien viesīs dziļu riebumu.
Bildes?
Ja runa būtu par 7 gadus vecu pagātni, te šo būtu ka biezs, jo tad bija gan ko redzēt, gan par ko parunāt.


Emocijas pār tevi valda :face-grin: Visu te var - gan iemācīties, gan neiemācīties, gan paklačoties, gan paklusēt :face-smile: Kā jau jebkurā blogā...
avatar
Publicēts: 09.02.15 16:33
 citēt

Emocijas pār tevi valda :face-grin: Visu te var - gan iemācīties, gan neiemācīties, gan paklačoties, gan paklusēt :face-smile: Kā jau jebkurā blogā...


Tu ko! Es neitrāļos! :grimace:
avatar
Publicēts: 09.02.15 17:58
 citēt
Fandango:man patiktu, bet tas izklausās pamatīgs dienas darbs, vismaz kā kāzas. Man tas izmaksās vismaz 60€ aparatūas, auto uc amortizācijai, ēšanai un , tā kā nākamajā dienā jāatpūšas, vēl papildus , mēreni aprēķinot, kādus 80€. Tātad, apmēram 140€ būtu mana pašizmaksa šim pasākumam. Vai tā varētu būt? jo arī nākamā ir darbadiena.
Fandango:man patiktu, bet tas izklausās pamatīgs dienas darbs, vismaz kā kāzas. Man tas izmaksās vismaz 60€ aparatūas, auto uc amortizācijai, ēšanai un , tā kā nākamajā dienā jāatpūšas, vēl papildus , mēreni aprēķinot, kādus 80€. Tātad, apmēram 140€ būtu mana pašizmaksa šim pasākumam. Vai tā varētu būt? jo arī nākamā ir darbadiena.

Un cik būtu tāme ja aizinātu par naudu fočēt?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):