forum.gif
Latvian Landscape
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Latvian Landscape
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.03.15 13:51
 citēt
Apskatīju to Vimeo grāmatiņu un tā arī neaspratu, par ko cepiens. Visu cepienu slinkums un nav arī laika lasīt. Bet, ja tam kaut kur pa vidu ir apmēram teksts: "Davai, uz PM, kurš grib samesties kopā un uztaisīt grāmatiņu, kā nākas! Parādīsim viņiem, kā tās lietas pa īstam jādara.", tad jau viss kārtībā. Citādi izklausās pēc tādas žēlas smilkstēšanas pagaldē.
avatar
Publicēts: 01.03.15 14:04
 citēt
Skatumeklētājam
"Nav nekāda naida, vienkārši ar tik lielu pārliecību kliegt ka viss ir sūds un nepamatot ir diezgan riskanti! Viss pīs, lōv, hārmonī un lsd! Visiem jestru 5dienas vakaru! Neviens tikpat manu teikto neuztvēra nopietni (ES VISMA TĀ CERU), tad kāpēc man ir jātaisnojās! :face-wink:"

Diemžēl, pēc rakstītā izskatās tieši pretēji. No kurienes tāda pārliecība par saulrietiem, makro un gulbīšiem? Par visu citādo šauro domāšanu un aprobežotību? Tas naids, ar kādu citi tiek sūtīti pensijā? (ne tikai Tavējais, bet no "veiksmīgo" un "pareizo" puses šad tad izteiktais) Starpcitu, arī ISSP ir klubs, tad jau pēc Tavas loģikas, kas par visu spriež pēc nosaukuma, visu Tevis teikto var attiecināt arī uz šo klubu. Manuprāt, šajā diskusijā tikai viens, kas "vienkārši ar tik lielu pārliecību kliedz, ka viss ir sūds"

P.S. Nu bija Magnum fotgrāfs Rīgā. Lieliski! Tikai neizskatījās, ka progresīvā paaudze lauztos uz tikšanos. Pustukša zāle, maigi sakot. Un liela daļa apmeklētāju tie paši vecākās paaudzes fotogrāfi, ko ar tik vielu roku te apsaukā. (Starpcitu, ir ne tikai rasu diskriminācija, bet arī diskriminācija pēc vecuma- jaunības pazīmes. Pamatā ne ar ko neatšķiras. Tā pati naida un neiecietības forma pret atšķirīgo, kas apbrīnojamā veidā no Tevis šļācas pāri malām)

Labu veselību visiem! :)
avatar
Publicēts: 01.03.15 16:06 labots
 citēt
viewfinder: Kara muzejā? :D ok- nestrīdos.

Arsenāls protams- to arī minēju, bet piem., par to pašu Foto muzeju daudz prestižāk ir XO un KIM? vai tā pati galerija ALMA! Bet Foto muzejs nav slikta vieta- vienīgi tur tikt ir daudz vieglāk nekā ierpiekš minētājos.. bet what ever! Izstadīties var arī vīna studijā..


TAS TĀPĒC ka muļķīšiem salmu galvām NAV IZPRATNES par lietām to vērtību. Tas rodas no tā, ka” Skatās” viņi, rupji sakot zem kājām, un viņu loka cilvēkiem arī ārpusē PRINCIPĀ, nespīd nekad nekādos apstākļos eksponēties KLASIKOS muzejos ekspozīciju vietās. Tikai "Vietās kur izliek jebko" no konservētiem cīsiņiem līdz kautķermeņiem un "Debilogrāfu fočenēm". Klasikā muzejā vai izstāžu zālē vari izstādīties TUR tikai tad ja esi ļoti slavens prestižs autors pedagogs klasiķis vai tev reāli ir pasakaini daudz naudas. Kā Rumāņu miljardiera meitai, kura REIZ klimperēja klavieres Alberta hallē, notis šai šķira asistēja divi pasaules klavierspēles spīdekļi, TA arī var. Recenzijas esot bijušas izcilas apmēram „Kas bija pie klavierēm neatceros TAČU taču notis pāršķīra OOOO. „ Visiem pārējiem "Kafejnīcas, garāžās un draugiem piederošas galerijas vai izstāžu telpas kur rīko kaķu izstādes veļas pulvera prezentācijas un daaaa JEBKĀ izstādes. Vērtība paliekoša praktiski nekāda. Latvijā šai ziņā ir vēl iespēja, šeit pie zināmiem apstākļiem var uzrīkot sev izstādi, piemēram, Mākslas muzejā, Arsenālā, Lietišķās mākslas muzejā, Kuģniecības muzejā, Kara muzejā. Tās ir vietas, kuras arī ARPUS Latvijas CV būs kāda nozīme, vismaz ar zināmas prestižas ekspozīcijas piesakņu. Galerijas KIM / FIM vai "Feģa un čomi sķenka" visas vienas vērtība, PILNĪGI nekas. Kar kaut savā 1000m2 garāžā, nebūs neko vērtīgāk nekā rozīšskolas siltumnīcā. Manai laulenei, pāris viņas čomiem bijušas izstādes Karaļa klubā sauktā noteiktās aprindās par "Veco pirdaku klubu" recīga vieta vaine, viss jau nekas tik tā ir visai neliela ļoti elitāra vieta kādas Eiropas valsts galvaspilsētas centrā, tur pulcējas tikai Eiropas diplomātiskā un biznesa elite pavadīt laiku saviesīgām sarunām. Ko viņi tur eksponēja, da puķītes mārītes un saulrietiņus tā viņi prezentēja sevi un valsti pašā augstākajā iespējamajā prezentācijas līmenī. Jautājums kāpēc tieši viņi un tieši tur, to izvēlas, nosaka attiecīga līmeņa uzaicinātāj institūcijas pārstāvji. Tas nav "Uzvarēt konkursiņā" apstākļu vai konjunktūras pēc. TEVI izvēlas augstākā līmeņa profesionāli eksperti: D: D Kāpēc es neminu konkrēti kur un kas TĀPĒC ka tev tas neko neizteiks un otrreiz neko tādu nevar atkārtot, tāda iespēja tiek dotu VALSTIJ tikai reizi desmitgadēs: D: D Latvija vizuālo mākslu prezentācijas un mārketinga līmeņa ziņā ir absolūtā nabadzīgu Āfrikas valstu līmenī. Šeit principā nav neeksistē nekādas sasaistes ar vizuālo mākslas darbu globālo tirgu, NEKĀDU. Neeksistē arī nekās kaut kur izņemot lokālas grupiņas atzītu ekspertu kopums. Eksperts nav cilvēks, kurš „Paķīk – Nepaķik, ak cik skaisti” vai „ „Apladismangas diripikata” līmeņa vārsmas. Eksperts ir cilvēks ar vismaz lokāli profesionālu reputāciju akadēmiski, izglītots gan mākslas, gan mārketinga jomā, kurš sajēdz kaut ko no „Mākslas tirgus biznesa”. Tādu Latvijā nav, ir daži iebraucoši speciālisti taču viņi sadarbojas ar burtiski 2-3 KLASISKIEM autoriem. Šeit ar visa atbilde, nav un nav paredzams. Neredzu iemeslu satrauksies, katrs pats savas laimes kalējs, ja SPĒJ tad spēja, ja nesēj tad arī, nekā nebūs. Piemēra pēc varu minēt, manam skolotājam skapjaugšā stāvēja tukša šampja pudele. Labs padārgs šampis, taču es tādu Francijā oficiālos pasākumos šad tad dzēru, tāpēc diezgan ar smīnu apjautājos „Bundžiņās ar krāj”, uz ko skolotājs atbildēja, nē BET šo pudeli es izdzēru kopā ar Luvras muzeja direktoru savas izstādes atklāšanā Luvrā. tas tā par vērtībām.
avatar
Publicēts: 01.03.15 16:50 labots
 citēt
Kapri:Skatumeklētājam
"Nav nekāda naida, vienkārši ar tik lielu pārliecību kliegt ka viss ir sūds un nepamatot ir diezgan riskanti! Viss pīs, lōv, hārmonī un lsd! Visiem jestru 5dienas vakaru! Neviens tikpat manu teikto neuztvēra nopietni (ES VISMA TĀ CERU), tad kāpēc man ir jātaisnojās! :face-wink:"

Diemžēl, pēc rakstītā izskatās tieši pretēji. No kurienes tāda pārliecība par saulrietiem, makro un gulbīšiem? Par visu citādo šauro domāšanu un aprobežotību? Tas naids, ar kādu citi tiek sūtīti pensijā? (ne tikai Tavējais, bet no "veiksmīgo" un "pareizo" puses šad tad izteiktais) Starpcitu, arī ISSP ir klubs, tad jau pēc Tavas loģikas, kas par visu spriež pēc nosaukuma, visu Tevis teikto var attiecināt arī uz šo klubu. Manuprāt, šajā diskusijā tikai viens, kas "vienkārši ar tik lielu pārliecību kliedz, ka viss ir sūds"

P.S. Nu bija Magnum fotgrāfs Rīgā. Lieliski! Tikai neizskatījās, ka progresīvā paaudze lauztos uz tikšanos. Pustukša zāle, maigi sakot. Un liela daļa apmeklētāju tie paši vecākās paaudzes fotogrāfi, ko ar tik vielu roku te apsaukā. (Starpcitu, ir ne tikai rasu diskriminācija, bet arī diskriminācija pēc vecuma- jaunības pazīmes. Pamatā ne ar ko neatšķiras. Tā pati naida un neiecietības forma pret atšķirīgo, kas apbrīnojamā veidā no Tevis šļācas pāri malām)

Labu veselību visiem! :)


Oi saulīt, tev šito nesaprast zinību un sievišķības par daudz:) Nu saproti Coca – Cola, BMW, Leviss!!! Nesaproti? nu ta nesapratīsi arī kāpēc Magnum! Vai Leica vai Lamborghini: D: D Tu vēl brīnies, kāpēc Magnum fotogrāfam nebija skatītāju NEBŪS, tas ir vienkārši "Vārds - zīmols", kā katrs lauku traktorists dveš ADIDAS!!:D: D un staigā DIDAS vai NO-KIA :):) Nav šitai publikai nekādas jēgas par SATURU, tikai formu:):) Ja tā brutāli un primitīvi tad IEDOMĀJIES tu emocionāla jūtīga erotiska būtne taisi lielu mūža darbu, piemēram par KRŪTS VĒZI drūmā smagā tēma, taisi tasi gadiem, uztaisi. Kā pievērst uzmanību? Vienkārši, gan autore, gan tēmas modeles plakātā kailas, prezentācijā ar puscaurspīdīgos tērpos. Uzskatāmi baisi redzamas baisās sekas kontrasts . REZULTĀTĀ šitie visi "Speciālisti" būs 100% pārliecībā izsakoties viņu līmenī "Tur tās plikās vecenes, dažas arī smukas!" tas būs VISS ko viņu būs ieraudzījuši sapratuši. Tāpēc MAGNUM, laikam salčuku vai patronas nē?: D Nekādas sakara ar ISTO Magnum, tik FORMAS - BRENDS! "Mū Mū' lai saprot, ka kaut ko rubī tēmā. Kā Marnicss kurš lai liktos "Spacālisc" atkārto neko neizsakošu pie jebkuras tēmas piesaistāmu svešvārdu savirknējumus kam jāstāj "Analītisku pieskaņu" runājot par jebkuru tēmu :D :D
avatar
Publicēts: 01.03.15 19:03
 citēt
no Culturelab pētījuma par kultūras patēriņu LV-

"Kopumā 65% aptaujāto varēja nosaukt konkrētas asociācijas ar kultūru, bet 35% apgalvoja, ka viņiem nav nekādu asociāciju, domājot par kultūru."

"Raimonds Pauls ir vienīgā persona, kuras viedoklis par kultūras notikumiem ir svarīgs vairāk nekā 1/10 iedzīvotāju."

"Absolūtais vairākums (76%) iedzīvotāju ir apmierināti ar pieejamajām iespējām apmeklēt kultūras pasākumus"

"kultūras aktivitātes, kurās iedzīvotāji ir iesaistīti visvairāk (vismaz reizi mēnesī), ir - grāmatu lasīšana (28% apgalvo, ka izlasa ne mazāk kā vienu grāmatu mēnesī), bibliotēkas apmeklēšana (21%), baznīcas apmeklēšana (16%), raidījuma „100 g kultūras” skatīšanās (13%) un radio raidījuma „Kultūras Rondo” klausīšanās (7%).

"Aptuveni katrs piektais iedzīvotājs arī uzskata, ka taupības nolūkos varētu samazināt aktivitātes Latvijas kultūras popularizēšanai ārzemēs, tai skaitā līdzdalību kultūras pasākumos ārpus Latvijas."

culturelablv.files.wordpress.com...

(labāka lasāmviela par telefongrāmatu un sludinājumiem ir tikai statistika:face-grin:)
avatar
Publicēts: 01.03.15 19:57
 citēt
Citagaisma:
viewfinder: Savukārt amatierismā iebraukt ir ļoti viegli- pat no nepašpietiekamām bildēm var uztaisīt labu stāstu, kuram ir vienots kods un kuru var nodot skatītājam kā mākslu! Kā to panākt ir cits jautājums!


Nu beidzot uzrakstīji objektīvi par to Latvijas ainavistu brandžu!:-) Tik gari teksti iepriekš bija jāraksta, lai pasleptu savu attieksmi pret šitiem amatieriskajiem stāstniekiem?


āmen! šitam uztaisīšu pat printscreen prieks, ka Andža atzinās kā tad ir patiesībā. :))
avatar
Publicēts: 02.03.15 09:33 labots
 citēt
ArtursOzolins:
Citagaisma:

Nu beidzot uzrakstīji objektīvi par to Latvijas ainavistu brandžu!:-) Tik gari teksti iepriekš bija jāraksta, lai pasleptu savu attieksmi pret šitiem amatieriskajiem stāstniekiem?


āmen! šitam uztaisīšu pat printscreen prieks, ka Andža atzinās kā tad ir patiesībā. :))


Artur, es neesmu nekamā atzinies.. tas vispār ir izrauts no manis teiktā un nevar būt attiecināts uz to projektu kopumā! Bet nu what ever! Pat manis citēto- ko Jūs tagad lieciet visam pāri nevar uzbliezt teju 85% no šīs kopienas. Lai uztaisītu foto stāstu ir jāzin kā ir "pareizi" un taisot "nepareizi", bet apzinoties kur kam, kas seko, kāds kods ir apakšā- sanāk mākslas projekts/autor projekts! Bet jebkurā gadijumā, cilvēkiem ir pro bagāža un kaut kādas clean noslīpētās bildes katrs var uzbliezt (kaut vai uzbliezt kāzas- domā balčus vai vaivode nevarēs- pačeko viņu komercfoto bildes).. so what? (bet tas tāpat kā ar akadēmiskumu, kad tev ir 12 tu zīmē ģipšu galvas, pēcāk aktus un kad tev ir ap 25 tu sāc mālēt "pleķīšus" un galerijās sākt pirkt, bet tantiņas sāk runā, ka tā taču nav māksla).. tiklīdz ir nobīde viss fotoblogs gandrīz sāk raudāt.. un saukt cilvēku par debilogrāfiem u.t.t. Domā kāds luni vai to puķīšu pavēlnieku Muzikantu kāds atcerēsies mākslas kontekstā vai fotogrāfijas vēsturē? Šaubos! Toties bļauj tie skaļāk nekā bildē!
avatar
Publicēts: 02.03.15 09:39 labots
 citēt
Paskaties pats komercfoto (te gan nav visas komerc, bet enivei) no Vangas un Vaivodes, kas ir iekš tās grāmatas- vari labāk? Uldis var labāk? Lunis var labāk? nehuja :D
iloveyourpictures.eu

Nez kapēc Stenders kam apgrozijums ir 27 milj. gadā neņēm pie sevis šansēt nevieno, kas te tik traki lietoja terminus KĀ debilogrāfi u.t.t Un te nav nekāda sakara ar naidu- vienkārši ir talats un nav! Un kad nav, bet skauž- sākās foto amatieru izpēte un analīzes un vājprāta teksti Un lielīšanās! Bet ja ir nauda diezgan- taču what ever ko darīt- lunim vsp nevajadzēs strādāt, jo ir gan bagāts lai bildētu sūdus un sevi uzkatītu par kingu.
avatar
Publicēts: 02.03.15 09:52
 citēt
iloveyourpictures.eu
normaalas bilzhas lapraat sanjemtu pa velti paaris kalendaarus vareetu izdokoreet lauku sirsninjbuudu :D
avatar
Publicēts: 02.03.15 09:57
 citēt
Jauku nedēļu- lai visiem viss sanāk! It ipaši respect un uvažuha lunim un uldžam! Puķītes un varavīksnes visur!
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 02.03.15 10:12
 citēt
Nu bet muļķīti gan no sevis ustaisīji...
avatar
Publicēts: 02.03.15 10:44 labots
 citēt
Schneider:Nu bet muļķīti gan no sevis ustaisīji...


Protams bro! Man liekas mana šī brīža profilbildes sejas izteiksme pilnīgi sakrīt ar manis rakstīto! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 02.03.15 11:12
 citēt
Un bildes - neatsūtīji.
avatar
Publicēts: 02.03.15 11:28
 citēt
viewfinder:
ArtursOzolins:
āmen! šitam uztaisīšu pat printscreen prieks, ka Andža atzinās kā tad ir patiesībā. :))


Artur, es neesmu nekamā atzinies.. tas vispār ir izrauts no manis teiktā un nevar būt attiecināts uz to projektu kopumā! Bet nu what ever! Pat manis citēto- ko Jūs tagad lieciet visam pāri nevar uzbliezt teju 85% no šīs kopienas. Lai uztaisītu foto stāstu ir jāzin kā ir "pareizi" un taisot "nepareizi", bet apzinoties kur kam, kas seko, kāds kods ir apakšā- sanāk mākslas projekts/autor projekts! Bet jebkurā gadijumā, cilvēkiem ir pro bagāža un kaut kādas clean noslīpētās bildes katrs var uzbliezt (kaut vai uzbliezt kāzas- domā balčus vai vaivode nevarēs- pačeko viņu komercfoto bildes).. so what? (bet tas tāpat kā ar akadēmiskumu, kad tev ir 12 tu zīmē ģipšu galvas, pēcāk aktus un kad tev ir ap 25 tu sāc mālēt "pleķīšus" un galerijās sākt pirkt, bet tantiņas sāk runā, ka tā taču nav māksla).. tiklīdz ir nobīde viss fotoblogs gandrīz sāk raudāt.. un saukt cilvēku par debilogrāfiem u.t.t. Domā kāds luni vai to puķīšu pavēlnieku Muzikantu kāds atcerēsies mākslas kontekstā vai fotogrāfijas vēsturē? Šaubos! Toties bļauj tie skaļāk nekā bildē!


Tās ir tikai Tavas personiskās šaubas. ..kas balstītas neatzītas autoritātes kompleksos. Iedzer kādu drapīti, nomierinies un uzbildē kādu pareizu bildi, un galvenais pārdod.:-) ..ja tas bieži tā notiks, nebūs Tev nekāda vajadzība še kādam ko pierādīt.:-) Citādi sāc te atgādināt latviskāku Marnicu, .. bet arī rupjāku, tātad arī par mācībspeku tādu nejēgu neviens neņems.
avatar
Publicēts: 02.03.15 12:41
 citēt
Tās ir tikai Tavas personiskās šaubas. ..kas balstītas neatzītas autoritātes kompleksos. Iedzer kādu drapīti, nomierinies un uzbildē kādu pareizu bildi, un galvenais pārdod.:-) ..ja tas bieži tā notiks, nebūs Tev nekāda vajadzība še kādam ko pierādīt.:-) Citādi sāc te atgādināt latviskāku Marnicu, .. bet arī rupjāku, tātad arī par mācībspeku tādu nejēgu neviens neņems.

--->

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 02.03.15 14:35
 citēt
versatile:Un bildes - neatsūtīji.


kādas bildes šitādam ākstam, tu ko cerēji? :face-smile: ja arī ir tad pašam kauns tās rādīt.
avatar
Publicēts: 02.03.15 15:24
 citēt
ejat ārstēties
avatar
Publicēts: 02.03.15 15:41
 citēt
blandona:ejat ārstēties


pieredzē dalījās pacients ar zagtām bildiņām galerijā :face-smile:
avatar
Publicēts: 02.03.15 20:15 labots
 citēt
viewfinder:Paskaties pats komercfoto (te gan nav visas komerc, bet enivei) no Vangas un Vaivodes, kas ir iekš tās grāmatas- vari labāk? Uldis var labāk? Lunis var labāk? nehuja :D
iloveyourpictures.eu

Nez kapēc Stenders kam apgrozijums ir 27 milj. gadā neņēm pie sevis šansēt nevieno, kas te tik traki lietoja terminus KĀ debilogrāfi u.t.t Un te nav nekāda sakara ar naidu- vienkārši ir talats un nav! Un kad nav, bet skauž- sākās foto amatieru izpēte un analīzes un vājprāta teksti Un lielīšanās! Bet ja ir nauda diezgan- taču what ever ko darīt- lunim vsp nevajadzēs strādāt, jo ir gan bagāts lai bildētu sūdus un sevi uzkatītu par kingu.


Man noturīgi liekas šitas būs kāds 2m cāļaprāts tipa Dambo :D :D Tu apsalūti nerubī kā rodas nauda , cik maksā reklāma , tai skaitā arī Latvijā :D :D Man tā prioritāte handikaps ka bieži zinu gan budžetus gan ciparus , ko kādam vi kādiem piedavā kautko uztasīt. Tāpēc man nekad pēdējos jau vairāk kā 10 gadus nav radusies vēlme atgriezties Latvijā kāda biznesā , man šeit strādāt PRINCIPĀ nav uzdevīgi , izdevīgāk nestrādāt Latvijā bet terēt , ļoti labs veids sabalansēt finanses:) Tev derētu ielūkoties Latvijas miljonāru sarakstā , pieteikties pie kāda par durvju sargu vai sētnieku , TOČNA alga būs mērama tūkstošos PILNĪGI DROŠI ! Tu tač zini ka tā būs vaine , Iveta pilnīgi droši nopelnīja vismaz Miljonu uz Madaras reklāmu REĀLI ! Man vienas čomenes bijušā puiša vēcmamiņa teica :D :D Taču ja iepazīsies ar Donalda Trampa šoferi viņš tev ļaus nopucēt sev kurpes , pilnīgi droši dos piesmēķēt ar 100Usd zīmi ! Mazz gan muļkits , es ne par izmēriem , par prātu. Reklāmas šedevrs , Sulbja-Cālprātu stilā youtu.be... Soki suki teciet straumēm
avatar
Publicēts: 02.03.15 22:43
 citēt
topiks bikk atkal "pa rupjo" aizgājis, bet nu labi... vismaz nav par politiku. Pagaidām ;) :)
avatar
Publicēts: 02.03.15 23:05
 citēt
Lunis:
viewfinder:Paskaties pats komercfoto (te gan nav visas komerc, bet enivei) no Vangas un Vaivodes, kas ir iekš tās grāmatas- vari labāk? Uldis var labāk? Lunis var labāk? nehuja :D
iloveyourpictures.eu

Nez kapēc Stenders kam apgrozijums ir 27 milj. gadā neņēm pie sevis šansēt nevieno, kas te tik traki lietoja terminus KĀ debilogrāfi u.t.t Un te nav nekāda sakara ar naidu- vienkārši ir talats un nav! Un kad nav, bet skauž- sākās foto amatieru izpēte un analīzes un vājprāta teksti Un lielīšanās! Bet ja ir nauda diezgan- taču what ever ko darīt- lunim vsp nevajadzēs strādāt, jo ir gan bagāts lai bildētu sūdus un sevi uzkatītu par kingu.


Man noturīgi liekas šitas būs kāds 2m cāļaprāts tipa Dambo :D :D Tu apsalūti nerubī kā rodas nauda , cik maksā reklāma , tai skaitā arī Latvijā :D :D Man tā prioritāte handikaps ka bieži zinu gan budžetus gan ciparus , ko kādam vi kādiem piedavā kautko uztasīt. Tāpēc man nekad pēdējos jau vairāk kā 10 gadus nav radusies vēlme atgriezties Latvijā kāda biznesā , man šeit strādāt PRINCIPĀ nav uzdevīgi , izdevīgāk nestrādāt Latvijā bet terēt , ļoti labs veids sabalansēt finanses:) Tev derētu ielūkoties Latvijas miljonāru sarakstā , pieteikties pie kāda par durvju sargu vai sētnieku , TOČNA alga būs mērama tūkstošos PILNĪGI DROŠI ! Tu tač zini ka tā būs vaine , Iveta pilnīgi droši nopelnīja vismaz Miljonu uz Madaras reklāmu REĀLI ! Man vienas čomenes bijušā puiša vēcmamiņa teica :D :D Taču ja iepazīsies ar Donalda Trampa šoferi viņš tev ļaus nopucēt sev kurpes , pilnīgi droši dos piesmēķēt ar 100Usd zīmi ! Mazz gan muļkits , es ne par izmēriem , par prātu. Reklāmas šedevrs , Sulbja-Cālprātu stilā youtu.be... Soki suki teciet straumēm


Man vienalga turpini lielīties! Es neticu ne vienam Tavam vārdam. Milionārs Lunis ))
avatar
Publicēts: 02.03.15 23:06
 citēt
Alibaba:
blandona:ejat ārstēties


pieredzē dalījās pacients ar zagtām bildiņām galerijā :face-smile:


Varbūt viņa ir Nanas Goldinas radiniece un bilžu izmantošanu e-vidē dabujusi mantojumā! Neko nekad nevar zināt! )))
avatar
Publicēts: 02.03.15 23:29
 citēt
Atvadām par skaisto & patieso- Rogera Bllena filmiņa www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 02.03.15 23:46 labots
 citēt
viewfinder:

Man vienalga turpini lielīties! Es neticu ne vienam Tavam vārdam. Milionārs Lunis ))


Tu sevi pārvērtē , tev nav arī spēju ticēt jebkam , pilnīgi nekam , tev principā nav smadzeņu kuras spēj vienlīdzīgi vērtēt dažādus informacijas kopumus :) Tā gadās cilvēkiem kam daba kautko dod ļoti daudz piemēram rumpi , kaut kur dod stipri mazāk :face-grin::face-wink: Tāpēc tev tā nīrdzīgi sanāk izpildīties kā lauku tīnim tēmās kurās tu nekā nesaproti , vārdus zini bet jēgas ko viņi nozīmē nav , tu nevari to saprast :face-grin::face-wink: Nuu soorrrryyy , nezinu es otru tik jokainu domāšanu kadru tādā vecumā :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 03.03.15 00:39
 citēt
Lunis:
viewfinder:

Man vienalga turpini lielīties! Es neticu ne vienam Tavam vārdam. Milionārs Lunis ))


Tu sevi pārvērtē , tev nav arī spēju ticēt jebkam , pilnīgi nekam , tev principā nav smadzeņu kuras spēj vienlīdzīgi vērtēt dažādus informacijas kopumus :) Tā gadās cilvēkiem kam daba kautko dod ļoti daudz piemēram rumpi , kaut kur dod stipri mazāk :face-grin::face-wink: Tāpēc tev tā nīrdzīgi sanāk izpildīties kā lauku tīnim tēmās kurās tu nekā nesaproti , vārdus zini bet jēgas ko viņi nozīmē nav , tu nevari to saprast :face-grin::face-wink: Nuu soorrrryyy , nezinu es otru tik jokainu domāšanu kadru tādā vecumā :face-grin::face-grin:


Jā Luni! Jā!
avatar
Publicēts: 04.03.15 08:01
 citēt
Un tagad Lunis sēž savā dārgajā ādas krēslā, dārgajā mājā, kura ir uzcelta uz superbiezā seifa, kur iekšā ir visu gadu krātā nauda. Malko viskiju pa 400 EUR un agonijā priecājās, ka ir uzvarējis internetā un sekotāji mauc līdzi - jā, jā Lunis ir atkal uzvarējis, Lunis ir atkal uzvarējis internetā...

:D
avatar
Publicēts: 04.03.15 09:54
 citēt
Juhuuu! Tik gara diskusija un par tieku citēts :) Tas ir interesanti:)
Tikai žēl, ka lielākoties vieni un tie paši dalībnieki :) Varbūt vienreiz jāsāk saprast, ka fotogrāfija ir dažāda un jākļūst tolerantākiem?
avatar
Publicēts: 04.03.15 10:36 labots
 citēt
Sleedzis:Un tagad Lunis sēž savā dārgajā ādas krēslā, dārgajā mājā, kura ir uzcelta uz superbiezā seifa, kur iekšā ir visu gadu krātā nauda. Malko viskiju pa 400 EUR un agonijā priecājās, ka ir uzvarējis internetā un sekotāji mauc līdzi - jā, jā Lunis ir atkal uzvarējis, Lunis ir atkal uzvarējis internetā...

:D

Tev tāpat kā Dambo ļoti vienkārši nereālistiski priekšstati par biznesu , foto jomā pilnīgi noteikti. Apmēram tikpat smieklīgi kā džeks kurš rēķināja kāzu ciparus no savām "Fantāzijām par pagātni nākotnē " līmeņa :) Kā jau ne reizi esmu stāstījis divas dienas prese sāpēja man un kolēģiem no rēkšanas par "Biznesa plānu" foto aģentūrai ko man reiz uzrakstīja no palīgaugstskolas Turība praksē ņemta "Biznesa speciāliste" , Bils Geits pēc pieciem gadiem salīdzinājumā ar mūsu "Plānoto izaugsmi" būtu pilnīgs lūzers , PĒC plān:):) Diezgan likumsakarīgi kā TĀ domā vairums LV un lielas daļas Austrumeiropas ekonomikas un finansu speciālistu kuri biznesu mācās "Teorētiski" no tādiem pašiem tikai teorētisku izglītību guvušiem speciem:) Foto un vispār mākslas un mēdiju biznesā nav un nedarbojas tādi paši principi kā "Mazumtirdzniecības veikalā" vai "Nekustāmos īpašumos" vienīgās jomas kas LV puslīdz vārgi funkcionē vai kādā VID -VALSTS KASSĒ kam ar ekonomiku vispār tikpat kā nekāda sakara. Šī ir joma kur maksā pieredze un iepriekš prognozēt spējas kā arī komunikācijas māksla , tas arī pamatā tas kas maksā šai jomā. Lai tā saprotamāk "Skuķi , Kāziņas" nav mūsdienās vērā ņemams rentabilitātes rādītājs lai to attīstīt būtu racionāli. Foto jomā Latvijā šobrīd ir pilnīgi citi rentabli virzienu un konkurences viņos praktiski nav pie kam neizskatās ka plānotos vienkarši dēļ tā ka 99,99% kuri vēlas ko uzsākt Foto neko tādu neplāno nodarboties A dēļ neesošām zināšanām un tehnikas B dēļ nepubliskuma "Slavens nekļusi" :D
avatar
Publicēts: 04.03.15 11:05
 citēt
Lunis:
Sleedzis:Un tagad Lunis sēž savā dārgajā ādas krēslā, dārgajā mājā, kura ir uzcelta uz superbiezā seifa, kur iekšā ir visu gadu krātā nauda. Malko viskiju pa 400 EUR un agonijā priecājās, ka ir uzvarējis internetā un sekotāji mauc līdzi - jā, jā Lunis ir atkal uzvarējis, Lunis ir atkal uzvarējis internetā...

:D

Tev tāpat kā Dambo ļoti vienkārši nereālistiski priekšstati par biznesu , foto jomā pilnīgi noteikti. Apmēram tikpat smieklīgi kā džeks kurš rēķināja kāzu ciparus no savām "Fantāzijām par pagātni nākotnē " līmeņa :) Kā jau ne reizi esmu stāstījis divas dienas prese sāpēja man un kolēģiem no rēkšanas par "Biznesa plānu" foto aģentūrai ko man reiz uzrakstīja no palīgaugstskolas Turība praksē ņemta "Biznesa speciāliste" , Bils Geits pēc pieciem gadiem salīdzinājumā ar mūsu "Plānoto izaugsmi" būtu pilnīgs lūzers , PĒC plān:):) Diezgan likumsakarīgi kā TĀ domā vairums LV un lielas daļas Austrumeiropas ekonomikas un finansu speciālistu kuri biznesu mācās "Teorētiski" no tādiem pašiem tikai teorētisku izglītību guvušiem speciem:) Foto un vispār mākslas un mēdiju biznesā nav un nedarbojas tādi paši principi kā "Mazumtirdzniecības veikalā" vai "Nekustāmos īpašumos" vienīgās jomas kas LV puslīdz vārgi funkcionē vai kādā VID -VALSTS KASSĒ kam ar ekonomiku vispār tikpat kā nekāda sakara.



Lunīti, ieliec, lūdzu, šeit savu pēdējo internetā pieejamo lielo pasūtījumu. gribu redzēt kādu tavu projektu. un tik nedirssssss, ka netā nekas nav pieejams, jo tavi klienti to drukā uz zelta toletes papīra un nevienam nerāda.
avatar
Publicēts: 04.03.15 11:05
 citēt
Arkons:Juhuuu! Tik gara diskusija un par tieku citēts :) Tas ir interesanti:)
Tikai žēl, ka lielākoties vieni un tie paši dalībnieki :) Varbūt vienreiz jāsāk saprast, ka fotogrāfija ir dažāda un jākļūst tolerantākiem?


a kapēc pret liekēžiem jāizturas tolerenti!?;-0 Tolerantums izdevīgs nevis darītājiem bet muldētajiem, nu piemēram tādiem kā Marnics..
avatar
Publicēts: 04.03.15 11:07
 citēt
blandona:

Lunīti, ieliec, lūdzu, šeit savu pēdējo internetā pieejamo lielo pasūtījumu. gribu redzēt kādu tavu projektu. un tik nedirssssss, ka netā nekas nav pieejams, jo tavi klienti to drukā uz zelta toletes papīra un nevienam nerāda.


Kas tur ko Lunim ko likt, jo uz tavu neesošo jeb zagto bilžu fona viņš vienkārši ir fotomonstrs.:-)
avatar
Publicēts: 04.03.15 11:12 labots
 citēt
blandona:Lunīti, ieliec, lūdzu, šeit savu pēdējo internetā pieejamo lielo pasūtījumu. gribu redzēt kādu tavu projektu. un tik nedirssssss, ka netā nekas nav pieejams, jo tavi klienti to drukā uz zelta toletes papīra un nevienam nerāda.

Ir pieejams tikai jums nav saprašanas meklēt un atrast, arī nākotnē tādas jums nebūs jo nesaprotat nedz šo biznesu, nedz tā principus: D Baidos normālu budžetu apjomus pat iedomāties nespējat. Vismaz pēc glupajiem cipariem un „Sapņiem” tas uzreiz saprotams . Arī Latvijā ir www.arhivi.lv...
avatar
Publicēts: 04.03.15 13:05
 citēt
A moška Lunis pr0nu bliež? Viss it kā atbilst, zināšanas, kuras citiem nav, slavens īsti palikt nevar un īsti parādīt citiem arī nevar.
avatar
Publicēts: 04.03.15 20:38
 citēt
trollollo:A moška Lunis pr0nu bliež? Viss it kā atbilst, zināšanas, kuras citiem nav, slavens īsti palikt nevar un īsti parādīt citiem arī nevar.


Ticams variants. Muldētājs gan viņš liels. biju pārsteigts par tik īsu viņa iepriekšējo ATBILDI, un vispār neizmantoja LIELOS burtus.:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.03.15 20:45 labots
 citēt
Kā jau saku LŪZERI un nekas jums nespīd , jo nav nedz vajadzīgo zināšanu nedz pieredzes nedz kas iemāca. Tāpēc ar Latvijā kopumā skumja aina visās foto jomās , ne biznesa ne tirgus ne sajēgas. MĀKU MĀKU / SAJĒDZU SAJĒDZU pēc pirmajiem kursiņiem un grāmatiņas „Fotogrāfija trumuļiem”. Neko nerubat neko kas bijis jau sen vēl pirms 20-30-40-60 gadiem ne pāt samērā nesen. Fantāzijas "Iedomas" vairākkārt atšķiras no īstenības. NAV līdzīgas ne USA ne Krievijai pat ne Igaunijai un Lietuvai. Latvija ir ļoti specifiska vieta šim biznesam gan 20-pirms30 gadiem gan MŪSDIENĀS. Kurš to nezin neņem vērām tam NEKĀDA biznesa nekas nespīd nāksies vien turpināt būt Datoriķiem , Oberiem , mākleriem un celtniekiem visām tām jomām kuras jau jūs esat izmēģinājuši „Ātra piķa” cerībā un nomuļļājušies tikpat veiksmīgi kā "Foto".Diemžēl šādi muļļas ir 3/4 "Strādātāju" vai jebkurā jomā LV , tāpēc kopēji skumja aina un pilnīga dirsā vai visās jomās. :):) Kad es sāku apgūt šo jomu pirms ~35 gadiem GRĀMTAS vispār nebija I-neta arī , taču bija SKOLAS un MEISTARI no tiem varēja macīties profesionālu praksi un Skolās teoriju un praksi. Mūsdienās LV diemžēl MĀCĪBĀM ir pavāji un GRAMATAS ir pamatā bezvērtīgs LATVIJĀ sviests. Meistars tev iemāca PRAKSTISKI un sēdina zemē tad kad liekas "Viss vienkarši MĀKU" ja tā nav nav arī cerību jelko vērā ņemamu iemācīties .
avatar
Publicēts: 04.03.15 21:01
 citēt
Beidz mani smīdināt, no poda nokritīšu. tu tak nedomā, ka fotoblogā kaut kas vispār ir radošs? pasties uz topu - www.fotoblog.lv... , ja es googlee ierakstītu saulriets vai macro, tās ir tādas bildes, kuras izlektu ārā. Visi kuri ir bijuši kaut cik radoši ātri vien pamet šo vietu.
avatar
Publicēts: 04.03.15 21:03
 citēt
Fandango:toties viņi māk bildēt pēc pamācības- kā no trumuļa izgatavot fotoaparātu. un blandOME ar acīga par lielajiem burtiem


Ome būdams tehnisks un varas slavas kārs tantuks pamātā regulāri krita savu izlūziju "Lamatās". Cilvēks tādā vecumā tač varēja saprast ka "Dirsā līdēji" slavēja un sumināja tāpēc ka čomene . Viņas problēma bija tieši tā pati 'A es sapratu , viss" un 2/3 nebij dzirdējusi tāpēc ka "Viss vienkarši" :):)
avatar
Publicēts: 04.03.15 21:05
 citēt
blandona:Beidz mani smīdināt, no poda nokritīšu. tu tak nedomā, ka fotoblogā kaut kas vispār ir radošs? pasties uz topu - www.fotoblog.lv... , ja es googlee ierakstītu saulriets vai macro, tās ir tādas bildes, kuras izlektu ārā. Visi kuri ir bijuši kaut cik radoši ātri vien pamet šo vietu.


KOPUMĀ stipri augstāks līmenis nekā 3/4 Latvijas "Klubu" un konkursu:):) REĀLI
avatar
Publicēts: 04.03.15 21:09 labots
 citēt
Lunis:
blandona:Beidz mani smīdināt, no poda nokritīšu. tu tak nedomā, ka fotoblogā kaut kas vispār ir radošs? pasties uz topu - www.fotoblog.lv... , ja es googlee ierakstītu saulriets vai macro, tās ir tādas bildes, kuras izlektu ārā. Visi kuri ir bijuši kaut cik radoši ātri vien pamet šo vietu.


KOPUMĀ stipri augstāks līmenis nekā 3/4 Latvijas "Klubu" un konkursu:):) REĀLI


Es vispār nerunāju par Latvijas līmeni, tāpēc jau šeit viss stāv uz vietas, ka neskataties, kas notiek ārzemēs. Un patmīlīgi tīksminaties par savām bildītēm.

Šeit materiāls tiem, kuri vēl grib aizbēgt no šī purva un ielekt lielākā jūrā - www.americansuburbx.com
avatar
Publicēts: 04.03.15 21:16 labots
 citēt
blandona:
Lunis:

KOPUMĀ stipri augstāks līmenis nekā 3/4 Latvijas "Klubu" un konkursu:):) REĀLI


Es vispār nerunāju par Latvijas līmeni, tāpēc jau šeit viss stāv uz vietas, ka neskataties, kas notiek ārzemēs. Un patmīlīgi tīksminaties par savām bildītēm.

Šeit materiāls tiem, kuri vēl grib aizbēgt no šī purva un ielekt lielākā jūrā - www.americansuburbx.com


VOT lūrēsi uz TO nekur ar neaizbēgsi:) Tā viena no lielākām klūdām TIEKTIES piec tā kas ir gan pilnīgi citā kultūrvidē gan mērogos. Piemēram aizbrauc uz Taizemi uz Indonēziju citām salām TĀDA māksla šedevri un peins nāks laukā ka bail REĀLI esmu pa daudziem mēnešiem tur dzīvojis DZĪVĒ nesmu tik daudz citur sabilējis MAXSLA kā tur :) Aizlaid uz Franciju TAS PATS , arī UK un esi gatavais Martins Pars vienkarši SPIED un tieši tas pats nāk laukā kas Param vienkarši no vietas. TĀS ir pilnīgi citas kultūrvides un cita VIDE kas stimulē šos redzējumu. Latvijā ir PILNĪGI savādāka tā VIDE / REDZĒJUMS un mēģināt bliezt šeit "Tāpatās" 99% gadījumu isstās pēc PILNĪGI primitīva lēta atdarinājuma sūda un NEKĀ:) Labākais PIEMĒRS reku www.fotoblog.lv... , ŠITĀ tur var sabkiezt praktiski JEBKURŠ kurš aizbrauc , un Waaau Latvijā NEKAD , ļoti retiem izņemumiem :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):