forum.gif
Kadel mana 120 film atistot filmu rodas linija uz negativu , ?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kadel mana 120 film atistot filmu rodas linija uz negativu , ?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.03.15 21:54 labots
 citēt
www.dropbox.com...
Tas saistits ar Fixseri , vai ka ta linija varbut gruti redzet
palidziet paldies
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:01
 citēt
mīļocilvēk tak tur neredz nekādu līniju - esi pusistabu nobildējis + filmām pa vidu trāpījis.

Parasti strīpas taisa kamera - ķkādi kijevi gandrīz neizbēgami
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:13
 citēt
Kas ir pusistaba un ķkādi?
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:20 labots
 citēt
Ķimija jālēj viienmērīgi un ātri tanks jākustina burbuļi jāizdauza utt:)
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:23
 citēt
Maris:mīļocilvēk tak tur neredz nekādu līniju - esi pusistabu nobildējis + filmām pa vidu trāpījis.

Parasti strīpas taisa kamera - ķkādi kijevi gandrīz neizbēgami

Ne kamera ir Mamiya , nau CCCP , bet ne jau skrapejumu linija , bet redziet to liniju kur dzekam galba ir visu laiku un paskaties bildes atstarpes tur ir tumsaks un par vinu negativu tada linija iet tada ka tipa nau notirita
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:25
 citēt
Fandango:Nevar saprast, par kuru līniju runa.

redziet to liniju kur dzekam galba ir visu laiku un paskaties bildes atstarpes tur ir tumsaks un par vinu negativu tada linija iet tada ka tipa nau notirita
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:27
 citēt
Lunis:Ķimija jālēj viienmērīgi un ātri tanks jākustina burbuļi jāizdauza utt:)

I
nu it ka jau es daru No sakumu kustinu 1 min , rotoriski , tad katru 30 sec , maisu rokas pa 10 sec !
Tad varbut parovet tikai leni griest vissu laiku ?
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:28 labots
 citēt
Paskaties vai uz štorkas nav eļļa, ja mtāla slēdzis.
man tā ir bijis ar kameru, kurai sabiezējusi smēre štorkā.
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:31
 citēt
Tā jau runā, ka ~10 procentiem iedzīvotāju esot grūtības ar savas domas skaidru formulēšanu gan mutiski, gan rakstveidā. Bildīte arī nesaprotama, vienīgais ko tur spēju saskatīt kā "strīpu" izskatās pēc problēmas ar kameras blīvējumu( nu gaismu laiž kautkur garām).Vēl tā filma izskatās pārtīstīta.
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:32
 citēt
versatile:Paskaties vai uz štorkas nav eļļa, ja mtāla slēdzis.
man tā ir bijis ar kameru, kurai sabiezējusi smēre štorkā.

Varbut , man tas viena filmas kasete isti nejiet vienmer problema plati izvilgt un parladet kameri varbut izmetisu ara vinu zb !
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:35
 citēt
Kas pa modeli un kur metīsi?
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:38
 citēt
Nu ne jau pasu kameru :face-devil-grin::face-devil-grin: , bet tikai filmas kasti ! modelis Mamiya RZ67 ,
avatar
Publicēts: 23.03.15 22:41
 citēt
60uz5komats6:Tā jau runā, ka ~10 procentiem iedzīvotāju esot grūtības ar savas domas skaidru formulēšanu gan mutiski, gan rakstveidā. Bildīte arī nesaprotama, vienīgais ko tur spēju saskatīt kā "strīpu" izskatās pēc problēmas ar kameras blīvējumu( nu gaismu laiž kautkur garām).Vēl tā filma izskatās pārtīstīta.

Kads sakars tur ar gaismu , jo tur no pozitiva ir palikusi virskarta ! Pa valodu nesu Latvietis un 15 gadus nesu lv bijis , un maku 4 meles runat ! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:02
 citēt
Aiznes pie onkuļiem uz fotoremontu Aristrīda Briāna ielā (dzeltena izkārtne)

tur esmu nesis visādas kameras, tai skaitā arī mamiya 6. viņi paņems iztestēs un pateiks kas pa vainu, un no pieredzes varu teikt, ka tas nebūs dārgi. šeit jautājot tik muļības samācīsies.
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:09
 citēt
blandona:Aiznes pie onkuļiem uz fotoremontu Aristrīda Briāna ielā (dzeltena izkārtne)

tur esmu nesis visādas kameras, tai skaitā arī mamiya 6. viņi paņems iztestēs un pateiks kas pa vainu, un no pieredzes varu teikt, ka tas nebūs dārgi. šeit jautājot tik muļības samācīsies.

LOL :face-grin: es ta saku saprast hih ok liels liels paldies ,
redzi ta pat nodereja forums :face-kiss:
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:12
 citēt
Nu ko tu dirs blandona? Tu kameru pat rokās gan jau neesi turējusi, sapostējusi ZAGTAS bildes savā lapā!
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:14
 citēt
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:15
 citēt
Barista:Nu ko tu dirs blandona? Tu kameru pat rokās gan jau neesi turējusi, sapostējusi ZAGTAS bildes savā lapā!


+++
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:32
 citēt
blandona:https://www.google.co.uk/maps/@56.963758,24.130181,3a,75y,184.29h,77.14t/data=!3m4!1e1!3m2!1sBfziFTJaJ7UZXah8_pKQ3Q!2e0

kadel , tev zagtas bildes profila www.google.no...
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:33
 citēt
tiesam zaglis lol www.google.no...
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:34
 citēt
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:36
 citēt
Vai šī topika tēma ir "Kādēļ, tev zagtas bildes profilā?"??? Kāda starpība kādas man bildes profilā. Ja domā, ka es tev meloju tad droši vari neiet uz to fotoservisu.

Tie kas to šeit izceļ, visticamāk (spriežot pēc pašu bildēm) par filmām vispār neko nejēdz, kur nu vēl atšķir 35mm no 120mm vai zenītu no mamiyas...
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:49
 citēt
www.matthewmarks.com... matthew marks no LA amerikas es nedomaju vins runa latviski
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:51
 citēt
Cilvēku stulbumam tāpat kā kosmosam nav robežu.

Kas jāievēro, pievienojot bildes un rakstus?
- "Lietošanas noteikumi"
- visās sadaļās (izņemot fotOskola) drīks ievietot tikai paša radītus attēlus vai rakstus. FotOskola sadaļā, ja iesniegtais raksts nav Jūsu oriģināldarbs, obligāti jānorāda atsauce uz raksta avotu un autoru.
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:52 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 23.03.15 23:54
 citēt
blandona:
Lorenzzo:www.matthewmarks.com... matthew marks no LA amerikas es nedomaju vins runa latviski


O labs, tev izdevies atrast galeriju kura tirgo Nan Goldin bildes. Lūk tas jau ir līmenis. Bet fakts, ka tu pat nezini, kas ir īstais bildes autors runā pats par sevi. Sapircis esi sev dārgas kameras, tagad viņas jāiemācās izmantot kaut kā vairāk par saulrietiem ;)
avatar
Publicēts: 24.03.15 00:03
 citēt
versatile:Paskaties vai uz štorkas nav eļļa, ja mtāla slēdzis.
man tā ir bijis ar kameru, kurai sabiezējusi smēre štorkā.


Mamkai ir šīberis kasetē un slēdzis optikā :)

Nu kā var fiksējot dabūt strīpu uz mb filmas? Pat fiksējot ar ledusaukstu etiķi tankā neko regulāru nedabūt. Gļukam vajadzētu būt kasetē - izknipsē c41 un iedod automātam paskatīties vai nav tas pats.
avatar
Publicēts: 24.03.15 00:06
 citēt
Lorenzzo:
60uz5komats6:Tā jau runā, ka ~10 procentiem iedzīvotāju esot grūtības ar savas domas skaidru formulēšanu gan mutiski, gan rakstveidā. Bildīte arī nesaprotama, vienīgais ko tur spēju saskatīt kā "strīpu" izskatās pēc problēmas ar kameras blīvējumu( nu gaismu laiž kautkur garām).Vēl tā filma izskatās pārtīstīta.

Kads sakars tur ar gaismu , jo tur no pozitiva ir palikusi virskarta ! Pa valodu nesu Latvietis un 15 gadus nesu lv bijis , un maku 4 meles runat ! :face-kiss:


Da valoda te ņipričom, jautājums noformulēts nejēdzīgi, un ar to šeit slimo daudzi neatkarīgi no dzimtās valodas.Bilde dropboxsā neko daudz nepalīdz, jo nav skaidrs vai tā attēlo precīzu realitāti, vai galvā tomēr jātur korekcija baltā balansam un nevienmērīgam apgaismojumam. Ja no HP5 ir iegūts tieši tāds rezultāts kā redzam bildē - pleķains, dzeltens ar spēcīgu nomelnējumu, tad vienīgā metode tāda rezultāta iegūšanai, kas nāk prātā, ir filmas pārāk ilga tīstīšana sārmainā attīstītājā un pēc tā noliešanas neskalojot jāuzlej neitrālā fiksāža, kas savu praktiski ir nokalpojusi. Tad tiks iegūts apmēram tāds rezultāts, tā taču netika darīts, vai ne? Un ja jau turi aizdomās fiksāžu, tad kur ir problēma iemērkt vēlreiz svaigā fiksāžā, testa pēc vispirms var nošķērēt gabalu no tukšā gala, kur nav attēla, bet cerams ir pleķi.Ja pēc atkārtotas fiksēšanas tas paliek dzidrs un bez pleķiem, tad mauc vien to filmu vēlreiz fiksāžā iekšā.
avatar
Publicēts: 24.03.15 00:10
 citēt
Lorenzzo:www.dropbox.com...
Tas saistits ar Fixseri , vai ka ta linija varbut gruti redzet
palidziet paldies


es Tev palīdzēšu - nopērc no manis šito:

www.ss.lv...

un aizmirsti čakaru ar Mamiya
avatar
Publicēts: 24.03.15 00:14
 citēt
blandona:
blandona:
O labs, tev izdevies atrast galeriju kura tirgo Nan Goldin bildes. Lūk tas jau ir līmenis. Bet fakts, ka tu pat nezini, kas ir īstais bildes autors runā pats par sevi. Sapircis esi sev dārgas kameras, tagad viņas jāiemācās izmantot kaut kā vairāk par saulrietiem ;)

ok ok nemaku lietot utt , bet nu tas tak viegli ir atrast bildes google uzpied uz bildes kursoru un search google , tur viss paradas un tiesam visas bildes zem citu autoru vardiem neviena tava , ok tad saki modeles vardu utt
avatar
Publicēts: 24.03.15 01:30
 citēt
Maris:
Lorenzzo:www.dropbox.com...
Tas saistits ar Fixseri , vai ka ta linija varbut gruti redzet
palidziet paldies


es Tev palīdzēšu - nopērc no manis šito:

www.ss.lv...

un aizmirsti čakaru ar Mamiya
paldies es perku hasselblad
avatar
Publicēts: 24.03.15 22:00
 citēt
paldies es perku hasselblad


Tad jau gaidām labu labās bildes :big_smile:
avatar
Publicēts: 24.03.15 23:45 labots
 citēt
Barista:Nu ko tu dirs blandona? Tu kameru pat rokās gan jau neesi turējusi, sapostējusi ZAGTAS bildes savā lapā!


Hipsteri napatīk ja:):) Viņi ZIN kā vajag , taču NEMĀK kā vajag :)
avatar
Publicēts: 24.03.15 23:47
 citēt
Maris:

es Tev palīdzēšu - nopērc no manis šito:

www.ss.lv...

un aizmirsti čakaru ar Mamiya


Nuuu šitas jau STJIĻAGĀM ! Trūkst ādas korpusa un ādas imitācijas , zem krokodīla siksnas:)
avatar
Publicēts: 25.03.15 01:12
 citēt
Es ieliku filmu atpakal , fikseri uz pusotru minuti un viss tagad idejali , tad laikam 5 min vieta jatur 7 min
avatar
Publicēts: 25.03.15 01:14
 citēt
klusums:
paldies es perku hasselblad


Tad jau gaidām labu labās bildes :big_smile:

Nu centisos , man loti patik tavs stils tiesi kads es gribu darit drumu paskainas !:face-glasses:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):