forum.gif
Ta ka Latvija nesu dzivojis 15 gadus gribetos zinat , kur var nest atistit 120filmu , skanet
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ta ka Latvija nesu dzivojis 15 gadus gribetos zinat , kur var nest atistit 120filmu , skanet
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.03.15 21:33
 citēt
Ta ka Latvija nesu dzivojis 15. gadus gribetos zinat , kur var nest atistit 120 filmu , skanet un cik tas prieks maksa Riga ?
Vai ir vieta kur ari pats var skanet un
kur vislabak pirkt filminas 120 un polaroida filmu ?
Tikai bez bla bla isi konkreti , lakoniski paldies ! :face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 25.03.15 21:41
 citēt
Tieši tur pat kur pirms 15 gadiem - Pulkveža Brieža 3.
120 filmas var nopirk tur pat, un man šķiet ka tikai tur.
Polaroīdiem vajadzētu tur būt, sliktākajā gadijumā uz pasūtijuma, vēl esmu Lāčplēša 52 fotokomisjonkā poraroīdus redzējis.
Ja kautkas vietejā piedāvājumā pietrūkst vai nepatīk, pasūtu no fotoimpex.de .
avatar
Publicēts: 25.03.15 22:08
 citēt
60uz5komats6:Tieši tur pat kur pirms 15 gadiem - Pulkveža Brieža 3.
120 filmas var nopirk tur pat, un man šķiet ka tikai tur.
Polaroīdiem vajadzētu tur būt, sliktākajā gadijumā uz pasūtijuma, vēl esmu Lāčplēša 52 fotokomisjonkā poraroīdus redzējis.
Ja kautkas vietejā piedāvājumā pietrūkst vai nepatīk, pasūtu no fotoimpex.de .

60uz5komats6:Tieši tur pat kur pirms 15 gadiem - Pulkveža Brieža 3.
120 filmas var nopirk tur pat, un man šķiet ka tikai tur.
Polaroīdiem vajadzētu tur būt, sliktākajā gadijumā uz pasūtijuma, vēl esmu Lāčplēša 52 fotokomisjonkā poraroīdus redzējis.
Ja kautkas vietejā piedāvājumā pietrūkst vai nepatīk, pasūtu no fotoimpex.de .

Un kadas cenas atistit , uz skanneri ari ?
avatar
Publicēts: 25.03.15 22:20
 citēt
skenēt Brieža ielā nevajag - noritsu tikai skrāpē filmu un traģiski kompresē failus - pārbildē ar labas klases makrostiklu un būs kvalitatīvāk.

Ģeniālos kadrus nes uz Tallinas ielas Imacon.
avatar
Publicēts: 25.03.15 22:28
 citēt
Par cenām nav ne jausmas, savas filmas tīstu pats un skanēju arī pats, pērku gan dažreiz tur.Paskaties [url=www.bfs.lv]www.bfs.lv[/url] varbūt tur ir cenas atrodamas. Bet būtībā kāda tev starpība, cik maksā, nekādas lielās alternatīvas jau nav, E6 nezinu citu variantu, C41 vēl šur tur var atrast, MB arī laikam citur nav. Skanē tur ne tikai ar noricu, arī 750 epsons viņiem ir, platajai filmai visnotaļ normāls variants.
avatar
Publicēts: 25.03.15 22:32
 citēt
Maris:skenēt Brieža ielā nevajag - noritsu tikai skrāpē filmu un traģiski kompresē failus - pārbildē ar labas klases makrostiklu un būs kvalitatīvāk.

Ģeniālos kadrus nes uz Tallinas ielas Imacon.


Tas laikam īpašiem klientiem, jo nevienu filmu vēl man nav saskrāpējuši. Putekļus gan mēdz atstāt, kad bez korekcijām paprasu.
avatar
Publicēts: 26.03.15 00:18
 citēt
Maris:skenēt Brieža ielā nevajag - noritsu tikai skrāpē filmu un traģiski kompresē failus - pārbildē ar labas klases makrostiklu un būs kvalitatīvāk.

Ģeniālos kadrus nes uz Tallinas ielas Imacon.

A kas viniem ir pa skanneru ?
avatar
Publicēts: 26.03.15 01:17
 citēt
klusums:
Maris:skenēt Brieža ielā nevajag - noritsu tikai skrāpē filmu un traģiski kompresē failus - pārbildē ar labas klases makrostiklu un būs kvalitatīvāk.

Ģeniālos kadrus nes uz Tallinas ielas Imacon.


Tas laikam īpašiem klientiem, jo nevienu filmu vēl man nav saskrāpējuši. Putekļus gan mēdz atstāt, kad bez korekcijām paprasu.

Zinu kad ja ir Epsons , ir loti labs , bet ja nonak lidz 120 filmai tad ir problemas , vajag partaisit filmas turetaju , nesaprotu ar kuru galu vini domaja
RE :www.dropbox.com...
avatar
Publicēts: 26.03.15 01:31
 citēt
Nu epsonam vispār filmas turētāju labāk nevis PĀRtaisīt, bet UZtaisīt pēc saviem formātiem.Es savam izgriezu no magnetiskā vinila, viņš gan maita pēc laika sāk plaisāt un plīst, tad jātaisa jauns, toties filmu ļoti labi tur.
avatar
Publicēts: 26.03.15 08:57
 citēt
Lorenzzo:
Maris:skenēt Brieža ielā nevajag - noritsu tikai skrāpē filmu un traģiski kompresē failus - pārbildē ar labas klases makrostiklu un būs kvalitatīvāk.

Ģeniālos kadrus nes uz Tallinas ielas Imacon.

A kas viniem ir pa skanneru ?


Kā kāds - Noritsu automāts kā visās ātrajās vietās.

Kurš tad mocīsies ar epsona planšetnieku (kura labums ir visai nosacīts) par tik nelielu naudu?

Automāta skenējums savukārt ir bezjēdzīgs ar pārkompresētu failu (noritsu var dabūt laukā gan labāku izšķirtspēju, gan nepārkompresēt failus, bet to vnk nedara laika ekonomijas pēc) - vilcējmehānisms nereti atstāj pa kādam skrāpējumam uz filmas.

Kamera ar lielu izšķirtspēju un labs makrostikls - pārējo trūkstošo uzķimerē pats un atā visi skeneri līdz Imacon.
avatar
Publicēts: 26.03.15 10:35
 citēt
Māri, sanāk, ka ar makrostiklu un DSLR būs labāk kā ar, piemēram, Nikon Coolscan 8000/9000?

Tikai tad jābūvē DIY uzparikte...
avatar
Publicēts: 26.03.15 22:20
 citēt
avatar
Publicēts: 26.03.15 23:51
 citēt
klusums::face-glasses:

http://www.fotoblog.lv/blog/5477

sita ir labak skanet jo tu vari focet RAW formata un tu vari kaut pa 4 dalam focet negativu un photoshop speciali sakombinet kopa un dabut loti loti daudz megapikselu kadru , liels pluss jau ir kad RAW ! bet problema ir ta kad lenak un katrs kadra jamaina fokuss utt sanak liels laiks , nu ja tev majas kads sikais kas to dara idejali :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 27.03.15 00:07
 citēt
Freddie:Māri, sanāk, ka ar makrostiklu un DSLR būs labāk kā ar, piemēram, Nikon Coolscan 8000/9000?

Tikai tad jābūvē DIY uzparikte...
Ja ir ja tu dari pareizi un ar labu stiklu un kameru !
avatar
Publicēts: 27.03.15 00:07
 citēt
avatar
Publicēts: 27.03.15 00:41
 citēt
Freddie:Māri, sanāk, ka ar makrostiklu un DSLR būs labāk kā ar, piemēram, Nikon Coolscan 8000/9000?

Tikai tad jābūvē DIY uzparikte...


Ļoti ilgi (tiešām ļoti) muļājoties ar Nikonu būs labāk jo biti smagi lielāki. Ar kameru ir pārsimts reižu ātrāk. Ja nu kāds kadrs ir šedevrs, tad var iedot pārskenēt uz Imaconu.


Normālam skenera softam ir RAW
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):