forum.gif
Vairāk nekā fotografēšana..
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Vairāk nekā fotografēšana..
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.04.15 15:29
 citēt
Bet ja fotogrāfam vajag uzturēt veselu mācību iestādi, lai sagatavotu savas valodas sapratējus.... :amazing:
avatar
Publicēts: 14.04.15 15:52
 citēt
Brīžam jau šito pasākumu atgādina youtu.be...
avatar
Publicēts: 14.04.15 15:57
 citēt
:haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 14.04.15 16:02
 citēt
1. Par skolotājiem.
Skolotājam nav jābūt perfektam mācāmās nozares praktiķim un vairums skolotāju tādi arī nav. Skolotāja funkcija ir organizēt mācību saturu un skolēnos vairot interesi par mācāmo priekšmetu. Prasīt no iesācējiem domātu fotokursu organizētāja, lai viņam būtu kaut kādas personālizstādes, visvisādas medaļas un diplomi, vai vismaz smukbildītes ir līdzīgi kā uzstādīt prasības astronomijas skolotājiem, ka tiem obligāti jābūt pašiem lidojušiem ar kosmosa kuģi. Arī tiltu būvniecības profesori vairumā gadījumu paši nav uzbūvējuši vai uzprojektējuši nevienu tiltu.
2. Mācību saturs.
Dažas iemācītās tehniskās zināšanas varbūt arī noderēs turpmākajā darbībā, bet galvenā jēga no mācībām ir kontaktēšanās iespējas un pieredzes gūšana skološanās procesā - no lektoriem un arī no skolasbiedriem. Es pats esmu beidzis tehnisku augstskolu ar visām tur mācītajām muļķībām (teorētiskā mehānika, materiālu pretestība, u.c.), kuras man darbā nekad līdz šim nav bijušas vajadzīgas. Toties reāla grozīšanās sava aroda aprindās gan ir nepieciešama visiem un pat ļoti.

Nekādi nesaprotu to pasažieru motivāciju, kuri šeit cenšas nonievāt Arkona reklamētos kursus. Pats es uz tādiem neiešu, bet ja kādam ir tādas vēlmes, tad kāpēc lai man būtu pretenzijas? Nav jau nekādi paglupie personības psiholoģiskās izaugsmes treniņi vai smadzeņu skalošana līderības skolā par 100 eiro/dienā. Tak jau labāk kā alu sūkāt.
avatar
Publicēts: 14.04.15 16:13
 citēt
Tieši par vizuālo zimju kompilēšanas paradigmām un par jēgpilni pārvaldītām perlokutīvajām zīmēm runā arī jaunie censoņi no jau pieminētā Marta zaķa pasākuma,par kuru galīgi neko sliktu negribu teikt(cik redzēju pa TV un netā).Nu neskan pietiekoši gudri un māxlenieciski tāda prasta zemnieku valodiņa.Bet kā nosauc savu (iespējams pavisam ne slikto) kolekciju par ikonogrāfijas banalizāciju tā...vo!pavisam cita štelle!:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.04.15 16:25
 citēt
Par grozīšanos aprindās - es savā vecumā jau esmu personīgi pazīstams ar... nu labi, lai paliek, neplātīšos, bet no tā, ka neesmu abgrozījies kaukur kopā ar Marnicu, Balču vai LKK apsolventiem, nepilnvērtīgāks nejūtos.
Un pilnīgi pieļauju, ka iet kursos, kuros iemācīs saprast naktsklubu mūziku, ir noderīgāk par alus sūkāšanu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.04.15 16:28 labots
 citēt
Citagaisma: tas nejēga Marnics


Es gan tā neteiktu un neesmu teicis

jg100: šeit cenšas nonievāt Arkona reklamētos kursus.


Nenonievāju it ne maz - saku, ka tiem (ja vēlas kādu jēgu) ir uz pirkstiem skaitāma auditorija jau specializētā mācību iestādē kur nu vēl ārpus tās. Pretējā gadījumā tas ir kā džempernieku naftalīnsaietos kur "diskutē" par Barta un Zontāgas teorijām bez mazākajām zināšanām mākslas un fotogrāfijas vēsturē, aktualitātēs kā arī... ai nu vai nav vienalga - šāda rakstura parādības savukārt ir vēl komiskākas par "personiskās izaugsmes treniņiem".
avatar
Publicēts: 14.04.15 17:01
 citēt
par māksliniekiem un fotogrāfu zināsānām mākslas vēsturē var aplūkot te youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.04.15 16:18
 citēt
VValdis:par māksliniekiem un fotogrāfu zināsānām mākslas vēsturē var aplūkot te [url=https://youtu.be/yu6qLWmrSLs


Bet]https://youtu.be/yu6qLWmrSLs

Bet[/url] vai stādaties priekšā, ka fotogrāfijai ir arī sava vesture, kas ir cieši saistīta ar kopējiem procesiem mākslas pasaulē, bet tomēr ļoti individuāla. Un šajā linkā nekā no tā nebija..
avatar
Publicēts: 15.04.15 21:53
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):