forum.gif
Elektroenerģijas patēriņa mērītājs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Elektroenerģijas patēriņa mērītājs
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.04.15 18:15
 citēt
Vai kāds nevar aizdot Elektroenerģijas patēriņa mērītāju? Negribas dažu testu dēļ pirkt jaunu!
avatar
Publicēts: 17.04.15 18:27 labots
 citēt
Fandango:man mājās ir viens trīsfāzu skaitītājs. Vai tas ir tas, kas tev noderētu? Protams, ka var mērīt arī vienu fāzi. Šovakar līdz 20:00 Teikā vai pirmdien vakarā.


:D diez vai derēs. man vienkāršāku: www.deltamobile.lv...

Man vajag izmērīt ekonomiskas spuldzes patēriņu W.
avatar
Publicēts: 17.04.15 18:53
 citēt
uldeens:Par tādu naudu jau izdevīgāk būs pašam nopirkt, Latgalītē noteikti var dabūt vēl par 1/2 cenu, nekā tērēt laiku un līdzekļus braucot pakaļ un vedot atpakaļ :face-smile:


Parasti, kad vajadzība piepildīta uzrodas tuvi paziņas, kas saka: "kāpēc nepajautāji?". Tāpēc labāk pajautāt. Varbūt kādam tuvumā ir. ;)
avatar
Publicēts: 17.04.15 19:06
 citēt

Tā nu tas ir, varbūt pat kaimiņam skapī nevajadzīgs mētājas :face-wink:


Tuvākajam kaimiņam jau pajautāju. ;)
avatar
Publicēts: 17.04.15 19:20
 citēt
A parasta krievu laika vai šodienas ķīnīzeru testera tuvumā nevienam nav???
avatar
Publicēts: 17.04.15 20:07
 citēt
"Man vajag izmērīt ekonomiskas spuldzes patēriņu W."

Kādam mērķim?
1. vai gribi tirgot t.s. ekonomikās spuldzes un lētticīgiem pircējiem mēģināt pierādīt ar šo vienu no parametriem, ka šī spuldze ir "ekonomiskāka" vai
2. gribi pierādīt, ka praktiskais patērētās jaudas mērījums ir vienīgais pozitīvais arguments "ekonomiskās" spuldzes izvēles labā, salīdzinot ar kvēldiega spuldzēm vai LED klāstera gaismekļiem?
avatar
Publicēts: 17.04.15 21:39 labots
 citēt
Eltons:"Man vajag izmērīt ekonomiskas spuldzes patēriņu W."

Kādam mērķim?
1. vai gribi tirgot t.s. ekonomikās spuldzes un lētticīgiem pircējiem mēģināt pierādīt ar šo vienu no parametriem, ka šī spuldze ir "ekonomiskāka" vai
2. gribi pierādīt, ka praktiskais patērētās jaudas mērījums ir vienīgais pozitīvais arguments "ekonomiskās" spuldzes izvēles labā, salīdzinot ar kvēldiega spuldzēm vai LED klāstera gaismekļiem?


Nopirku LED spuldzes, bet liekas ka ir tumšākas ar tām, kas man jau ir. Lai izteiktu pretenziju, varbūt varu vispirms pārbaudīt vai W atbilst. Lumenus izmērīt nevaru un cik saprotu, tas ir dārgi.
avatar
Publicēts: 17.04.15 21:58
 citēt
Ja izmērīsi tikai vatus, varēsi visas pretenzijas sarullēt un... Jo pat identiskām kvēlspuldzēm ar dažādu formu baloniem, tīrs/matēts/pienstikls ir dažāda gaismas addeve. Bet tu te sāksi kačāt pravas par lūmeniem starp dažādu tehnloģiju un ražotāju isstrādājumiem.
avatar
Publicēts: 17.04.15 22:13
 citēt
Ja uzrakstīts, ka 10W, tad lai ir 10W! Nevis 5W.

Ko tad Tu Schneider iesaki darīt?
avatar
Publicēts: 17.04.15 22:21
 citēt
Neko neiesaku.
Visticamākais, ka vati adbildīs, bet ko tas tev dos? Tik neaizmirsti, ka luminiscentajai spuldzei jāpadeg dažas minūtes, tām raksturīgi, ka prasās iesilt. Tikko ieslēktai un pēc 10 minūtēm rādītāji būs dažādi.
avatar
Publicēts: 17.04.15 22:37 labots
 citēt
Man tāds verķis ir. Apelnīja ar pirmo pegājienu.Ar no ķīnas sūtīju led spuldzes,likās patumšas.Nofilmēju,viņa spuldzes,cik reāli jaudīgas un pieteicu strīdu.Šis piekrita un atskaitīja pusi naudas atpaķaļ.Tas no aliexpress.
Es tik neesmu no Rīgas.
Bet rīt,un 1dien un 2dien braukšu uz to pusi.
avatar
Publicēts: 17.04.15 22:47 labots
 citēt
j0e:Ja uzrakstīts, ka 10W, tad lai ir 10W! Nevis 5W.

Ko tad Tu Schneider iesaki darīt?


Ko Tev dos izmērītā patērētā jauda?
Pie kāda kalibrēta sprieguma un frekvences mērīsi?
Cik ilgā laika periodā veiksi mērījumus?
Kādi ir sprieguma un frekvences parametri, pie kuriem uzdoti garantētie lūmeni nopirktās lampas tehniskajā pasē?
Kādas ir pielaides?
Taviem mērinstrumentiem jābūt kalibrētiem, ar klasi augstāku precizitāti un ar derīgu verifikācijas sertifikātu.
At kādu etalonu salīdzināsi iegūtos datus?
Tavu mērījumu nosacījumiem jāsakrīt ar preces tehnisko parametru iegūtajiem nosacījumiem.
Pie kam, ja jauda tiek patērēta mazāka (kas ir priekš Tevis tieši labāk, nevis "Ja uzrakstīts, ka 10W, tad lai ir 10W!") , kā uzdota ražotāja pasē un rezultātā LED lūmenu ekvivalents pret kvēlspuldzes gaismas atdevi ir pielaižu robežās?
Ja esi nopietni tehniski un zinātniski sagatavots, tad varēsi lampu ražotājfirmu iesūdzēt starptautiskajā tiesā un cerēt uz visai prāvu kompensāciju par savām ciešanām un savu, kā patērētāja, tiesību aizsakārumu. Tāds sīkums: ja zaudēsi, tiesas izdevumi būs pašam jāsedz.
Lai tad veicas!
avatar
Publicēts: 17.04.15 22:48
 citēt
Dažādu paaudžu LED lampām ir atšķirīga gaismas atdeve (lm-lūmeni) pie vienāda enerģijas patēriņa (W-vati). Izteikt gaismas atdevi vatos vienkārši ir ieradums no kvēlspuldžu laikiem, jo visas kvēlspuldzes bija praktiski vienādas un citas tehnoloģijas nebija.
P.S. Šito mērītāju varu tev iedot (atrodos pie VEF/Domina). Var pieslēgt lampu un dedzināt to 10 stundas un tad skatīt, kāds ir elektroenerģijas patēriņš, jo ilgāks būs laiks, jo mazāka aprēķina kļūda, bet jēgu šādam eksperimentam neredzu.
avatar
Publicēts: 19.04.15 10:03 labots
 citēt
Neuztraucies, katrs tevis šķietami pazudušais luumens, nekur nav pazudis, tas vienkaarshi ir transformējies siltumaa.
avatar
Publicēts: 19.04.15 18:05 labots
 citēt
es kaut kad pasen mērīju W gan ekonomiskās no name, gan led no name spuldzes. viss sakrita. šajā ziņā viņi nešmaucās.
savukārt mērīt ar fočiku gaismas jaudu nesaņēmos, jo tad jātaisa no kartona tunelis starp lampu un objektīvu utt. protams, domāts bija salīdzināt RELATĪVI vecās kvēldiega spuldzes jaudu ar jauno spuldžu jaudu.

problēma ir faktiski, ka ekonomiskās un led spuldzes nekalpo pat 2 divus gadus. ekononomiskās nočakarējas uz pārāk biežu ieslēgšanu.
tādēļ tur, kur spuldze tiek ieslēgta uz īsu brīdi (auto vārti) vajag izmantot led spuldzes.

mans ieteikums ir pirkt reālā bodē (Depo utt.) tikai Eiropas ražotāju spuldzes - Osram un Philips un saglabāt čeku 2 gadus.
avatar
Publicēts: 27.04.15 12:48
 citēt
Mans ieteikums ir depo noteikti nepirkt, neesmu ar "sertificētu mērinstrumentu" pārmērijis, bet ir sajūta, ka tur principā tirgo pārsvarā sūdus. Sākot no laminātiem un beidzot ar zāles pļāvējiem.
avatar
Publicēts: 27.04.15 12:55 labots
 citēt
Depo - būvmateriālu Maxima!
(Pac to citātu sacerēju :bad_smile: )
avatar
Publicēts: 27.04.15 13:19
 citēt
Led lampas ta ir manta, ja nav no ebay,tie gan strada bet gaisma diezgan pretiga kaut varbut ar katru dienu kas mainas.
mannir led lampas ,razotas liekas ka Polija, uz viena objekta strada vairakus gadus, strada visu laiku kamer nenosprags.
ekonomiskas lidz pusgadam, pec tam melna ieksa un viss.
halogen un lidzigas lidz 2-3menesiem . tas viss ir uz E27
mazie spoti Gu 10 tas pats .
avatar
Publicēts: 27.04.15 13:20
 citēt
Ja nu kas man ir kaut kāds lēts ķīnietis līdzīgs šādam agregātam. Ja īstermiņā, tad var izmantot un redzēt cik W ir tekošā jauda un beigās sarēķina cik kWh vai einārus notērējis. Pāris reizes pamēģināju uz ilgāku termiņu ~1 nedēļa atstāt iespraustu pie TV, bet šis ņēma un uzkārās, ka bija jārestartē un nekādus apkopotos datus neatstāja.

avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):