forum.gif
Tu sporto ?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Tu sporto ?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.04.15 08:15
 citēt
Mukšana no infarkta. Šopavasar katru nedēļu 5-10 stundas uz eliptiskā trenažiera mērenā režīmā, skatoties TV.
avatar
Publicēts: 22.04.15 15:17
 citēt
Sportot nav veselīgi,
vajag nodarboties as "Fizisko Kultūru", VO!
avatar
Publicēts: 23.04.15 12:29 labots
 citēt
Hugo:Sportot nav veselīgi,
vajag nodarboties as "Fizisko Kultūru", VO!


Kāda ir paša pieredze ?
Man sports iekaitēja tēmējot uz sporta meistara normu trīscīņā. Un arī tikai tāpēc, ka bija izveidojušies stulbi paradumi bez sildīšanās ķerties pie jebkura svara līdz 125kg ķjagā.
Taču visapkārt ir pilns ar piemēriem, kad tādas pašas muguras skriemeļu traumas gūst snovojot, ākstoties pālī, vai ceļot nieka kartupeļu maišeli.
Tiesa - vairāki čaļi, ar kuriem kopā trenējāmies iedzīvojās līdzīgā šaizē
Atlikušie startē, nesen koļega pa zāli smagsvaros Eiropu uzvilka :)
Man vismaz ir ko atcerēties :) un centers joprojām ir kustināms svars....
Labāk nodilt, nevis sarūsēt, taupoties koka mētelītim!
avatar
Publicēts: 23.04.15 21:45
 citēt
Hugo:Sportot nav veselīgi,


Šito man kolēģis saka - veselam cilvēkam sports nav vajadzīgs, bet slimam tas ir pat kaitīgs! :)
avatar
Publicēts: 23.04.15 22:13
 citēt
Bzh:
Šito man kolēģis saka - veselam cilvēkam sports nav vajadzīgs, bet slimam tas ir pat kaitīgs! :)


gudrs kolēģis :face-smile: paskatās uz simtgadniekiem, vairums no tiem ir dzīvē bijuši laiski sliņķi, maz kustējušies, kur nu vēl sportojuši. Cilvēka organisms, īpaši sirds ir ar savu iekodēto resursu, kā kameras slēdzis. Daudz sportojot mēs organismu nejēgā svilinam, tātad kaps pienāks ātrāk :face-grin:
Pats nesportoju jau sen, pietiek ka 1-2 reiz nedēļā taisu šķēršļu gājienu pa gravainām un aizaugušām straujupēm, 20-30 km pārgājieni, izkustina visu ķermeni. Vakarā tā piekusis ka knapi uzrāpjos 4. stāvā :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.04.15 23:07 labots
 citēt
Alibaba:
Bzh:
Šito man kolēģis saka - veselam cilvēkam sports nav vajadzīgs, bet slimam tas ir pat kaitīgs! :)


gudrs kolēģis :face-smile: paskatās uz simtgadniekiem, vairums no tiem ir dzīvē bijuši laiski sliņķi, maz kustējušies, kur nu vēl sportojuši. Cilvēka organisms, īpaši sirds ir ar savu iekodēto resursu, kā kameras slēdzis. Daudz sportojot mēs organismu nejēgā svilinam, tātad kaps pienāks ātrāk :face-grin:
Pats nesportoju jau sen, pietiek ka 1-2 reiz nedēļā taisu šķēršļu gājienu pa gravainām un aizaugušām straujupēm, 20-30 km pārgājieni, izkustina visu ķermeni. Vakarā tā piekusis ka knapi uzrāpjos 4. stāvā :face-grin:


Raugoties sporta terminoloģijā - Tu nodarbojies ar sportu mērenas aerobās slodzes ietvaros, kas ir visieteicamākā:) ideāli, ja sanāk vismaz 2-3h nedēļā, minimums 45 min un uz augšu
avatar
Publicēts: 23.04.15 23:33
 citēt
Pareizi, tak 2x nedēļā deju kolektīva mēģinājums, kur 2 stundās nodzen kā zirgu.
avatar
Publicēts: 27.04.15 12:42
 citēt
futene, ziemā zālē, vasarā uz 1/2 laukuma. Regulāri, gadus 4.
avatar
Publicēts: 27.04.15 14:37
 citēt
Ja sports būtu noderīgs, tad katram ebrejam dzīvoklī klavieru vietā stāvētu svaru stienis. :grimace:

P.S. Darbā reizēm pavingroju ar flaitkeisiem, brīvā laikā ritenītis, slēpītes, slēpņošana, laivošana, reizēm pāreju pāri ielai uz tenisa kortu.
avatar
Publicēts: 27.04.15 15:59
 citēt
Cenšos 4 reizes nedēļā aiziet pavingrot un reizes 3 paskriet garāku distanci mērenā tempā. Bet šī apņemšanās man periodiski pāriet :) Agrāk biežāk braucu ar riteni, pēdējā laikā šajā ziņā slinkoju, jo īsti vakaros nepietiek laika. Pēc 3.maija pasākuma Cinevillā, domāju mazāk skriet, vairāk mīties :) Vēl pagājušajā vasarā Mežaparkā sāku apmeklēt CrossFit nodarbības - baigi patika, slodze gan diezgan nopietna, ja pilnīgi no nulles sāk...
avatar
Publicēts: 27.04.15 16:26
 citēt
Nejauši palasīju...
No augšminētiem Sappera nosauktajiem sporta veidiem vienu varu piedēvēt arī sev, ar ko šad tad nodarbojos: "reizēm pāreju pāri ielai".
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):