forum.gif
Izrādās ka nedrīkstu pasniegt fotokursus.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Izrādās ka nedrīkstu pasniegt fotokursus.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.04.15 23:52 labots
 citēt
Vis nokārtots oficeāli, caur uzņēmumu, algu maksā arī ar visiem nodokļiem, parakstiju līgumu, novadiju dažs nodarbības, un hops, atnāk tante no kaut kādas tur valstiskas iestādes kura kontrolē visādas nodarbības, un uzliek sodanaudu par neakreditētu mācību organizēšanu un izglītības dokumentu nebūšanu pasniedzējam :D
avatar
Publicēts: 22.04.15 00:04 labots
 citēt
chukmasoff_f:Vis nokārtots oficeāli, caur uzņēmumu, algu maksā arī ar visiem nodokļiem, parakstiju līgumu, novadiju dažs nodarbības, un hops, atnāk tante no kaut kādas tur valstiskas iestādes kura kontrolē visādas nodarbības, un uzliek sodanaudu par neakreditētu mācību organizēšanu un izglītības dokumentu nebūšanu pasniedzējam :D


Mācību iestādēs līdz videnes beigām (arī vakara grupas "specializētās" (nu ķip mazās mākslas un mūzikas skolas)) - vienvārdsakot jebkādās skolās kas kaut vai daļēji ir saistītas ar izglītības ministriju nevar mācīt pat interešu izglītību (tā sauc kursus - vecā naudā "pulciņi") ja nav pedagoģiskās izglītības.

Savukārt pasniegt kursus pieaugušajiem vai bērniem ārpus izglītības mācību iestādēm - kompetenču centros, privātpulciņos utt. - tur var jebkurš trakais mācīt neatkarīgi no izglītības - programmu jāakreditē izglītības ministrijā - tas ir elementāri - tur nav neviena kas būtu pazīstams ar kameras lietošanas pamācību - akreditēs vienā mirklī.

Vēl varēja arī kkā savādāk noformulēt pasākumu (ķip pieredzes apmaiņas semināri) un var jebkurā vārturūmē mācīt.
avatar
Publicēts: 22.04.15 01:17
 citēt
Nu telpas ir vienā no augstskolām , uzņēmums nav manējais bet saistīts ar br';ivā laika aizņemtības lietām. Tā tante ,man uzklupa es ari īpaši neiedziļinājos, es voiņu pie uzņēmuma vadības nosūtiju, bet šamā man uzbāzās par to ka lai parādot savu diplomu ko un kur esmu mācijies un vai ir man tioesības pasniegt foto un video operātoru kursus vai nav.
avatar
Publicēts: 22.04.15 01:20
 citēt
priore:man liekas, ka Čukmasofff sagatavo nošu līnijas kārtējai Marnica stabuļmelodijai par VID un pēcāk notiks kārtējā šūmēšanās par fotosavienības nepieciešamību kā varas ''instrumentu'', lai aizstāvētu savienībiešus. Pirmo riezi Čuks uzsāka kaut kādu diskusiju pa VID tanti, kura uz iela pienākusi klāt un jautājusi, kādēļ šis bildē pasākumu. Arī nereāla situācija


Tici man ka es nedibināšu ne savienību ne biedrību ne fotogrāfu asaociāciju un partiju. Es vispār esmu ļoti tālu jav no foto lietām un piekritu tur pasniegt tikai deļ labas pazīšanās un arī nesliktas samaksas.
Politika man neinteresē.
avatar
Publicēts: 22.04.15 01:21
 citēt
chukmasoff_f:Nu telpas ir vienā no augstskolām , uzņēmums nav manējais bet saistīts ar br';ivā laika aizņemtības lietām. Tā tante ,man uzklupa es ari īpaši neiedziļinājos, es voiņu pie uzņēmuma vadības nosūtiju, bet šamā man uzbāzās par to ka lai parādot savu diplomu ko un kur esmu mācijies un vai ir man tioesības pasniegt foto un video operātoru kursus vai nav.


Tante nesauca SD un nerunāja ar Lotgales akcentu?:) :D :D Zvaigznei jābūt vienai un jāspīd viss spožāk :D
avatar
Publicēts: 22.04.15 01:25
 citēt
Nezinu kā viņu sauca bet runāja gan ar ne to krieviosku ne to latgalisku akcentu ...
avatar
Publicēts: 22.04.15 01:56 labots
 citēt
chukmasoff_f:Nezinu kā viņu sauca bet runāja gan ar ne to krieviosku ne to latgalisku akcentu ...


Ot šito mūsdienās grūši pateikt , šodien cilvēki runā SLIKTI vienlīdz visās valodās , bariem tādus zinu :):) Tas no tā ka zunā daudzās valodās un nevienā isti LABI:face-grin::face-grin::face-kiss: Man te kadrs bija atbraucis no Talajiem austrumiem no Amuras apgabala , REĀLI nesapratu kāda valoda viņam varētu būt dzimtā jo visās runāja REĀLU kautkādu akcentu kad saucās pilnīgi klasiski Aleksands Petrovs :face-grin::face-wink: Krievijas pasi augstāko izglītību krieviski runāja nenormāli primitīvā valodā ar akcentu Angliski tikpat primitīvā arī ar akcentu :):)
avatar
Publicēts: 22.04.15 11:32
 citēt
Mazliet ne pa tēmu,bet par akcentu.Tā ir tāda štuka kuru pilnīgi izskaust ir bezmaz vai nereāli(pat leģendārajai svētajai govij VVF bija jūtams pamatīgs latviešu akcents,kad viņa runāja angliski).Un tiem,kam krievu ir dzimtā,tieši ar angļu ir slikti.Viņiem labāk sanākot franciski(tipa mazāk uzkrītošs tas akcents).Tie kam dzimtā latviešu,savukārt labāk runā angliski,bet grūtāk iet ar franču.Tīri mēles motorikas dēļ.Tāpēc arī neticu tiem pekstiņiem par padomju izlūkiem,kas KGB specskolās ar elektrošoka palīdzību un komunistisko centību iemācījušies tik labi vāciski,ka mierīgi darbojas vērmahta ģenerālštābā.Nu tā kā Štirlics teiksim.:face-grin:Reāli spiegus vervēja no vāciešiem un kas jocīgi,ne ar naudu.Galvenokārt ideoloģiski apsvērumi.Tāpat kā tiem atombumbas izspiegotājiem un visiem pārējiem.Tīrā literārā pat dzimtajā valodā runā ļoti maz cilvēku.
avatar
Publicēts: 22.04.15 12:14
 citēt
chukmasoff_f:Nu telpas ir vienā no augstskolām.


Telpas jau var būt vienalga kādā skolā (izglītības ministrija atļauj savas telpas izīrēt privātiem pasākumiem) - bet šāda apmācība nedrīkst būt iekļauta pašas skolas programmā - pat ne ārpuslekciju interešu izglītības ne.

Būs Tavs uzņēmums ar skolas vadību nolēmuši pasildīt rokas iegūstot blakuslīdzekļus. - Redzi skola var no ministrijas vai no EU fondiem caur ministriju dabūt papildus līdzekļus ja izveido ārpusnodarbību pulciņu, ja izveido pulciņu uz kuru nāk ne tikai studenti, bet vēl arī no ielas, tad dabū vēl naudu - ja pasniedzēju algām šāds pielikums nav īpaši liels, tad tehnikas iegādei un telpu remontiem šādi var dabūt tūkstošu desmitus :) Un kas dabūts to atpakaļ neprasa pat ja učukam nav papīru.

Ne jau viņiem interesē Artura zinības.... seļavi...
avatar
Publicēts: 22.04.15 12:18
 citēt
Maris:
chukmasoff_f:Vis nokārtots oficeāli, caur uzņēmumu, algu maksā arī ar visiem nodokļiem, parakstiju līgumu, novadiju dažs nodarbības, un hops, atnāk tante no kaut kādas tur valstiskas iestādes kura kontrolē visādas nodarbības, un uzliek sodanaudu par neakreditētu mācību organizēšanu un izglītības dokumentu nebūšanu pasniedzējam :D


Mācību iestādēs līdz videnes beigām (arī vakara grupas "specializētās" (nu ķip mazās mākslas un mūzikas skolas)) - vienvārdsakot jebkādās skolās kas kaut vai daļēji ir saistītas ar izglītības ministriju nevar mācīt pat interešu izglītību (tā sauc kursus - vecā naudā "pulciņi") ja nav pedagoģiskās izglītības.

Savukārt pasniegt kursus pieaugušajiem vai bērniem ārpus izglītības mācību iestādēm - kompetenču centros, privātpulciņos utt. - tur var jebkurš trakais mācīt neatkarīgi no izglītības - programmu jāakreditē izglītības ministrijā - tas ir elementāri - tur nav neviena kas būtu pazīstams ar kameras lietošanas pamācību - akreditēs vienā mirklī.

Vēl varēja arī kkā savādāk noformulēt pasākumu (ķip pieredzes apmaiņas semināri) un var jebkurā vārturūmē mācīt.

Ja nemaldos jāakreditē ir tikai tie apmācību kursi kuri ir 160 stundas un vairāk un tikai tad ja izsniedz kaut kādu papīru. Ciādi tās var saukt par "pieredzes apmaiņas atbalsta grupām", un kā zināms Satversme mums atļauj brīvi pulcēties. Nu jā bet ja telpas "vienā no augstskolām" tad par kompetenču centru to nenopārdosi. Kaut te bija forumā viens personāžs kurš stāstīja ka pat VID kontrolpirkumu ar pierādījumiem rokās varot apstrīdēt :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.04.15 12:18 labots
 citēt
viecha:Mazliet ne pa tēmu,bet par akcentu.Tā ir tāda štuka kuru pilnīgi izskaust ir bezmaz vai nereāli(pat leģendārajai svētajai govij VVF bija jūtams pamatīgs latviešu akcents,kad viņa runāja angliski).Un tiem,kam krievu ir dzimtā,tieši ar angļu ir slikti.Viņiem labāk sanākot franciski(tipa mazāk uzkrītošs tas akcents).Tie kam dzimtā latviešu,savukārt labāk runā angliski,bet grūtāk iet ar franču.Tīri mēles motorikas dēļ.Tāpēc arī neticu tiem pekstiņiem par padomju izlūkiem,kas KGB specskolās ar elektrošoka palīdzību un komunistisko centību iemācījušies tik labi vāciski,ka mierīgi darbojas vērmahta ģenerālštābā.Nu tā kā Štirlics teiksim.:face-grin:Reāli spiegus vervēja no vāciešiem un kas jocīgi,ne ar naudu.Galvenokārt ideoloģiski apsvērumi.Tāpat kā tiem atombumbas izspiegotājiem un visiem pārējiem.Tīrā literārā pat dzimtajā valodā runā ļoti maz cilvēku.


Reālākie SPIEGI bija tīri vācieši , pareizāk sakot Žīdi kas izlikās pār Vāciešiem. Vai Latvieši :) Viens no tādiem ekskluzīvākiem bija Līvānos dzimis "Rīgas vācietis" kaut īstenībā protams normāls žīdiņš , tas bija čalis kurš pēc Maskavas pavēles tikai ar trešo piegājienu novāca tādu Rihardu Zorgi arī vācieti. Viņi abi bija kolēģi Vācu žurnālisti Tokijā abi dubultaģenti gan GRU gan Abwehr . Sanāca ziepes Vācieši 1939 gadā repatriējoties paķēra līdz Pētera baznīcas arhīvu un atklājās kā tāds "Vācietis" īstenībā nemaz nav vācietis bet normāls Žīdiņš , dzimis nav Rīgā bet Līvānos māte vāciete tēvs žīds . Veco šim savāca pašu izmeta no darba ņemot to vērā Krievi šo savervēja un viņš novāca "Predāķeļu" jeb tādu Rihardu Zorgi sauca viņu gandrīz kā Latviešu aktieri :):) Ivars Lisners , smiesies bet man par viņu pastāstīja mans nokuls vecmuteres brālis arī bijušais Abwehr virsnieks Volfgangs kurš savulaik ar viņa lietu bija nodarbojies Latvijā un Vācijā :) Reku šitāds čalis de.wikipedia.org... , kad klausījos savu onkuli tas ir 1990 sākumā un vēlāk lasīju šitā dzeka sarakstās grāmatas par Zorgi man smiekli nāca par "PSRS laiku pasakām" :):) Piemēram visu laiku ilggadīgāko Krievu spiegs ir vēl GRU slavenā priekšnieka Jāņa Bērziņa laikā 1935 gadā Anglijā strādāt sākusi Melita Zirnis , viņu atklāja tikai 1994 gadā kad atkal jau No Rīgas uz Rietumiem aizmuka kāds laimes meklētājs pirms tam bijis 40 gadus GRU arhīvārs viņš aizstiepa caur Rīgu uz rietumiem 7 čemodānus GRU arhīva par 40 gadu posmu. Rēcīgākais ka viņš Rīgā bbija vazājies pa visām vēstniecībām vsiekn piedāvājis un visi sūtijuši BEKĀS kamēr Briti kautkā apžēlojušies jo pie šiem viņš staigājis 3x :):) Protams kad atklājies ka tiešām tie 7 čemodāni ir RELI tad arī visi bijuši mēmi. Tā atklāja Melitu Zirnis kurai tad bija jau 90 gadu:):)

Vispār 1990 gadu sākumā pamatīgi nodarbojos ar Vāciešu un Rīgas vēsturi , smieklīgi bet PAŠI slavenākie Otrā pasaules kara Vācu arī pasaules Zemūdeņu asi nāk no Rīgas skolā gājuši universitātēs un pats fantastiskākais pārsteigums mani sagaidīja 1990 gados kad jau atkal man jaukais onkulis man sagādāja skaistu rekomendāciju mācībām Vācijā , smieklīgi bet rekomendācijas devējs bija cilvēks kuru pāris reizes biju alu iedzēris Vecrīgā kopā ar onkuli , Vācu izcelsmes visai slavens Kanādiešu fotogrāfs arī dzimis audzis Rīga un runāja Latviski pat tīri labi. Tikai mācoties Vācijā uzzināju ka viņš vēl bez tā ka ir cienījams Kanādiešu fotogrāfs ir bijis otrā pasaules kara viens no slavenākajiem vācu Zemūdeņu komandieriem de.wikipedia.org... apbalvojumu kā biezs , biški parakos un uzzināju ka arī pats titulētākais un veiksmīgākais otrā pasaules kara zemūdeņu komandieris de.wikipedia.org... dzimis audzis Rīgā beidzis Rīgas skolu un mācījies Herdera universitātē Rīgā. Tā tur ir ar tiem spiegiem un militāristiem un valodām.
avatar
Publicēts: 22.04.15 13:00
 citēt
Pekse: Ja nemaldos jāakreditē ir tikai tie apmācību kursi kuri ir 160 stundas un vairāk un tikai tad ja izsniedz kaut kādu papīru.


Nu, bet skola tak fondu apgūšanai stundas ierakstīs labi daudz, lai līdzekļus "apgūtu" :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.04.15 15:31
 citēt
Maris:
chukmasoff_f:Nu telpas ir vienā no augstskolām.


Telpas jau var būt vienalga kādā skolā (izglītības ministrija atļauj savas telpas izīrēt privātiem pasākumiem) - bet šāda apmācība nedrīkst būt iekļauta pašas skolas programmā - pat ne ārpuslekciju interešu izglītības ne.

Būs Tavs uzņēmums ar skolas vadību nolēmuši pasildīt rokas iegūstot blakuslīdzekļus. - Redzi skola var no ministrijas vai no EU fondiem caur ministriju dabūt papildus līdzekļus ja izveido ārpusnodarbību pulciņu, ja izveido pulciņu uz kuru nāk ne tikai studenti, bet vēl arī no ielas, tad dabū vēl naudu - ja pasniedzēju algām šāds pielikums nav īpaši liels, tad tehnikas iegādei un telpu remontiem šādi var dabūt tūkstošu desmitus :) Un kas dabūts to atpakaļ neprasa pat ja učukam nav papīru.

Ne jau viņiem interesē Artura zinības.... seļavi...
Tā varētu būt jo tur kaut kas ar bezdarbnieku kursiem saistīts.
avatar
Publicēts: 22.04.15 15:50
 citēt
Nu bezdarbnieku apmaaciisanas kantorii "Buts" nekaadus papiirus uchukam nevajag - bet nu tas ir privaats kantoris ne izgliitiibas ministrijas - ES fondus gan "apguust" smuki.
avatar
Publicēts: 22.04.15 16:57
 citēt
galvenais, takš, lai papīri kārtība.
avatar
Publicēts: 22.04.15 16:59
 citēt
NVO neprasa papīrus ne rogdarbu, ne dārskopības, ne fotografēšanas pamatu kursu pasniedzējiem.
Galvenais, ka lietu pieprot labāk par apmācamajiem. :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.04.15 18:35
 citēt
Maris:Nu bezdarbnieku apmaaciisanas kantorii "Buts" nekaadus papiirus uchukam nevajag - bet nu tas ir privaats kantoris ne izgliitiibas ministrijas - ES fondus gan "apguust" smuki.

Nu tur ne tiokai bezdarbniekiem domāts bet tie piesaistīti, foto nav vienīgais tajā visā, ir vēl maketēšana, datorzinības web veidošana, marketings un vēl kaut kas tur. Vispār kompleksā apmācība lai cilvēks beidzis varētu sākt kādu savu nelielo biznesiņu ar šīm lietām.
avatar
Publicēts: 09.12.19 17:18
 citēt
viecha:Mazliet ne pa tēmu,bet par akcentu.Tā ir tāda štuka kuru pilnīgi izskaust ir bezmaz vai nereāli(pat leģendārajai svētajai govij VVF bija jūtams pamatīgs latviešu akcents,kad viņa runāja angliski).Un tiem,kam krievu ir dzimtā,tieši ar angļu ir slikti.Viņiem labāk sanākot franciski(tipa mazāk uzkrītošs tas akcents).Tie kam dzimtā latviešu,savukārt labāk runā angliski,bet grūtāk iet ar franču.Tīri mēles motorikas dēļ.Tāpēc arī neticu tiem pekstiņiem par padomju izlūkiem,kas KGB specskolās ar elektrošoka palīdzību un komunistisko centību iemācījušies tik labi vāciski,ka mierīgi darbojas vērmahta ģenerālštābā.Nu tā kā Štirlics teiksim.:face-grin:Reāli spiegus vervēja no vāciešiem un kas jocīgi,ne ar naudu.Galvenokārt ideoloģiski apsvērumi.Tāpat kā tiem atombumbas izspiegotājiem un visiem pārējiem.Tīrā literārā pat dzimtajā valodā runā ļoti maz cilvēku.


Tieši tā. Un, par to VVF, skaidrs baltiešu akcents, runājot angliski. Citās valodās runājam īsti nav dzirdēta. Cita lieta, ka akcents citas pamatvalodas fonētikas dēļ ir visiem, kas runā kādā svešvalodā, tas būtībā galīgi nav nekas slikts, dabiska parādība.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):