forum.gif
Okupācijas sekas - Pikets - Šmikets pie Nacionālā teātra
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Okupācijas sekas - Pikets - Šmikets pie Nacionālā teātra
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.05.15 14:57
 citēt
Kopš okupācijas varas orgāns LPSR Augstākā Padome pieņēma Deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”, ir aizritējuši jau 25 gadi, tomēr okupācijas sekas vēl joprojām ietekmē mūsu valsts ikdienu, apdraud nacionālo drošību un latviešu tautas pastāvēšanu nākotnē. Tādēļ Nacionālās pretošanās kustības dalībnieks Valters Rudzītis 4. maijā no plkst. 11:00 līdz 14:00 pie Latvijas Nacionālā teātra rīko piketu, kura devīze ir: “Kaut beidzot varneši sāktu domāt par OKUPĀCIJAS seku novēršanu!” Pasākums ir pieteikts un saskaņots ar Rīgas domi.
Kāpēc pikets notiek pie Nacionālā teātra?
Latvijas Nacionālā teātra telpās 4. maijā plkst. 12:00 sāksies Saeimas svinīgā sēde par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai.Uz to ieradīsies ne tikai esošie Saeimas deputāti, valdības locekļi, bet arī ārvalstu vēstnieki, bijušie politiķi, sabiedriskie darbinieki. Tādējādi ar piketu ir iespējams pievērst uzmanību nelikvidētajām okupācijas sekām ne tikai nacionālajā, bet arī starptautiskajā līmenī.
Piketā būs iespēja paust domas par visu, kas saistīts ar okupācijas sekām Latvijā, piemēram, par pirmskara žīdu īpašumiem, ko prasa ebrejs, kuram īstenībā nemaz nebija jābūt šeit, Latvijā; par krievu skolu jautājumu; par krievu valodas referendumu; par Krievijas piektās kolonnas klātesamības bīstamību; par 9. maija svinību antilatviskumu, utt. Plakātus ieteicams gatavot ne tikai latviešu, bet arī citās valodās. Organizatori būs sagatavojuši arī bukletiņus angļu valodā, kur izskaidrota Latvijas deokupācijas nepieciešamība.
Droši nāciet! Arī bez plakāta!
avatar
Publicēts: 03.05.15 15:54
 citēt
Tu nu gan visādes klaunādes reklamē! No Gardas līmeņa piketiem un Citadeles antiprivatizatoriem, Rubika sabiedrotajiem antiglobālistiem, līdz ar daucsievības idejām sistu politiķu priekšvēlēšanu sapulcēm.
avatar
Publicēts: 03.05.15 19:15
 citēt
Schneider:Tu nu gan visādes klaunādes reklamē! No Gardas līmeņa piketiem un Citadeles antiprivatizatoriem, Rubika sabiedrotajiem antiglobālistiem, līdz ar daucsievības idejām sistu politiķu priekšvēlēšanu sapulcēm.


Tak skumji bildēt 2 mītiņa dalībniekus :)
avatar
Publicēts: 03.05.15 19:25
 citēt
Bzh: Tak skumji bildēt 2 mītiņa dalībniekus :)

...no kuriem viens ir pats haralds, tādēļ jābildē ar autoknipsi no statīva. :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.05.15 20:11
 citēt
no offence, bet latvijā piketi ir par kūtru(maz, reti etc), lai aizrādītu kaut tiem pašiem antiglobālistiem.
avatar
Publicēts: 03.05.15 20:17
 citēt
Es ne par aktivitāti vai kūtrumu, bet gan par politisko spēku un tematu, kuram par godu pikets tiek rīkots.
avatar
Publicēts: 03.05.15 20:19 labots
 citēt
Es rīt meitenes uz vellapēdiem atkal bildēšu , Ogres Tvīda brauciens kā pagājušajā gadā :)
www.ogresbalss.lv...



avatar
Publicēts: 03.05.15 21:07
 citēt
tad ko - pieņemt pozīciju "вся жизнь помоика, дa ну eё в болото!" vai "вся жизнь помойка, все бабы бляди, солнце ёбанный фонарь и хуй его погасишь?" un nesatraukties ne nieka??
avatar
Publicēts: 03.05.15 21:28
 citēt
viens no augstajiem dzīves ideāliem ir cīņa !! par varu, tāpat kā par tiesībām ir jācīnās.
avatar
Publicēts: 03.05.15 21:47
 citēt
haralds:tad ko - pieņemt pozīciju "вся жизнь помоика, дa ну eё в болото!" vai "вся жизнь помойка, все бабы бляди, солнце ёбанный фонарь и хуй его погасишь?" un nesatraukties ne nieka??


Dzīve cīņa , bez tās nekur:)
avatar
Publicēts: 03.05.15 22:50
 citēt
Pareizākais - pieņemt kaujas pozīciju un maukt ar pieri sienā. Vēlams reizes piecas no vietas un pareizā domubiedru pulkā ar pareiziem un reāli ispildāmas darbības lozungiem.
Kvekšķi, sarullē savu literatūru un iebās seu kloākā (tā laikam tas zadņij prohods abiniekiem saucas).
avatar
Publicēts: 03.05.15 23:16
 citēt
haralds:Kopš okupācijas varas orgāns LPSR Augstākā Padome pieņēma Deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”, ir aizritējuši jau 25 gadi, tomēr okupācijas sekas vēl joprojām ietekmē mūsu valsts ikdienu, apdraud nacionālo drošību un latviešu tautas pastāvēšanu nākotnē.
..
Tādējādi ar piketu ir iespējams pievērst uzmanību nelikvidētajām okupācijas sekām ne tikai nacionālajā, bet arī starptautiskajā līmenī.
..
..Piketā būs iespēja paust domas par visu, kas saistīts ar okupācijas sekām Latvijā, piemēram, par pirmskara žīdu īpašumiem, ko prasa ebrejs, kuram īstenībā nemaz nebija jābūt šeit, Latvijā; par krievu skolu jautājumu; par krievu valodas referendumu; par Krievijas piektās kolonnas klātesamības bīstamību; par 9. maija svinību antilatviskumu, utt. Plakātus ieteicams gatavot ne tikai latviešu, bet arī citās valodās. ..

..Organizatori būs sagatavojuši arī bukletiņus angļu valodā, kur izskaidrota Latvijas deokupācijas nepieciešamība.
Droši nāciet! Arī bez plakāta!



Ja godīgi, tad es īsti nezinu, ko es varētu darīt tādā pasākumā..
Okupācijas sekas es ikdienā nejūtu, jo vienkārši man neiznāk saskarties ar cilvēkiem, kuri pauž kādu ne visai labu nostāju, cilvēki, it īpaši krievi, saskarsmē ir ļoti pieklājīgi, liels vairums runā latviski un pat uzstāj, ka nevajag atbildēt krieviski (kas man būtu pat nepieciešami, jo valoda sāk aizmirsties), jautājumos par politiku, izsaka viedokli, ka viņus neinteresē Krievijas masās izplatītā dezinformācija, jo viņu mājas ir šeit. Par nacionālās drošības jautājumiem ir jālemj un jāatbild atbildīgajām amatpersonām un ne man, ne kādam citam, nevajadzētu viņus mācīt kā strādāt, kamēr paši nejautā pēc padoma. Tautas pastāvēšana ir tikai pašas tautas rokās, nevienu sievieti piespiedu kārtā ar krieva sēklu šai valstī neaplecina (piedodiet!).

Okupācijas sekas izzudīs pašas no sevis, kopā ar paaudžu maiņu. Sen jau būtu izzudušas, ja tās pastāvīgi neurķētu visādi nacionālradikāļi, kuri aug kā sēnes pēc lietus un tikpat ātri izčākst. Starptautiskajā arēnā ir jāstrādā starptautiska līmeņa ekspertiem, ne piketētājiem no tautas masām. Un tādi var rasties tikai no tiem, kuri šobrīd iegūst izglītību starptautiskās mācību iestādēs. Veciem cilvēkiem šeit nevajadzētu gan jaukties, jo neko citu, kā tikai negācijas un savu rūgtumu, viņi nespēj iedot (ja to nav spējuši visus šos neatkarības gadus).

Ebreju īpašumi ir attiecīgo iestāžu kompetencē.

Nacionālo minoritāšu un citu "iebraucēju"mācību iestādes ir un pastāv praktiski visās Eiropas valstīs un tās vairāk vai mazāk finansē valsts un fondi, tieši radīti integrācijas procesu atvieglošanai. Ja pie mums šādu fondu nav, tā drīzāk ir pašu ieinteresēto nolaidība.

Kolonnas neskaitu, nav laika un arī vēlēšanās. 9. maijā strādāju, tāpat kā citas dienas un atkal jau - nenonāku nekādā saskarsmē ar vietām, kur varētu pulcēties kaut kādas cilvēku masas. Bet, cik man zināms, tiesības pulcēties nosaka likums. Un tas teic, ka šādas pulcēšanās ir legālas.
Antilatviski?
Nu, nezinu, kā man varētu kaitēt veca, tukla tante ar bleķa zobu pilnu muti un tādu pašu bleķu vesti uz pupiem? :)
Lai dzīvo, tāpat viņai daudz vairs nav atlicis.

Kas ir deokupācija un ko tādu labu tāds jocīgs, manai ausij - drusku tāds kā nelikumīgas atrakcijas ietverošs termins varētu izdarīt, man nav ne jausmas. Taču intuīcija teic priekšā, ka cilvēks, kurš to (plānu, es domāju) ir izfantazējis, varētu būt psihiski nevesels vai labākajā gadījumā - paranoiķis, kuram uz katra stūra uzglūn partizāns vai krievu armijas karavīrs un karš tā īsti vēl nav beidzies, gluži tāpat kā nelikumīga teritorijas atsavināšana jeb aneksija.
Es to nevaru nosaukt par okupāciju tā iemesla dēļ, ka no latviešu puses netika izrādīta pilnīgi nekāda pretestība, par ko, protams, paldies Kulmanim. Dies ar viņu, viņa pīšļiem un muļķīgajiem lēmumiem. Večuks savu sodu jau saņēma.

Secinājums: Es sevi šādā pasākumā nespēju iedomāties kā dalībnieku, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka man nav pieņemams pamatuzstādījums.
avatar
Publicēts: 03.05.15 23:38
 citēt
KVAA-II:lai cīnītos par varu u.c. lietām - vēlams apgūt zināšanas, mācīties

tie, kam padomā cīnīties par varu, lai mācās vai lai algo padomdevējus!:anger:
avatar
Publicēts: 04.05.15 08:29
 citēt
Pret žīdu alkatību jāpiketē pie Latvijas ebreju kopienas kantora durvīm vai pie Zadņicas, Bļunera un Gņiļmana podjezdiem, pret visu ne-ES valodu usspiešanu un piekto kolonu - pie Pukistānas vēstniecības un Maskavas nama. Ne jau mūsu varturi visus krievus nolaupīja Brjanščinas sādžās un aizrestotos lopu vagonos atveda uz Latviju.
Ja kas, es arī sāku aizmirst krievu valodu, bet nemaz nekaunos par to, jo abgūstu citas, noderīgākas. Polijā un Slovākijā, kur katru gadu braucu uz Tatriem, uz ielas, krogos, viesu mājās un veikalos mierīgi iztieku bez piecvārdu inglišmenta un surdotulkojuma.
avatar
Publicēts: 04.05.15 11:41
 citēt
Neesmu lasījis, bet zinu, ka sūds. Ja kvekšķis iesaka, tad tur nav nekā jēdzīga. :grimace:
avatar
Publicēts: 04.05.15 14:19
 citēt
Tā. Apollo raksta, ka šmiketā esot ap 10 cilvēkiem. Nacionālās pretošanās kustības dalībniekam (Interesanti, kas tas par titulu un kam tādus piešķir?) Valteram Rudzītim un Haraldam ar sievām ir izdevies sagrabināt vēl veselus 6 cilvēciņus. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.05.15 15:16 labots
 citēt
_VA_:
Okupācijas sekas es ikdienā nejūtu, jo vienkārši man neiznāk saskarties ar cilvēkiem, kuri pauž kādu ne visai labu nostāju, cilvēki, it īpaši krievi, saskarsmē ir ļoti pieklājīgi, liels vairums runā latviski un pat uzstāj, ka nevajag atbildēt krieviski (kas man būtu pat nepieciešami, jo valoda sāk aizmirsties),


dzīvo kādās Cēsīs vai Kuldīgā ? :face-grin: Pārmaiņas pēc atbrauc uz Rīgu un iekāp kādā mikrobusā, vai vēl labāk aizbrauc uz Daujgavpili vai Rēzekni, tur šoferīši, pārdevējas vēsā mierā atbild krieviski pat ja tiem ko jautā latviski :face-wink: ātri vien atsvaidzināsi savas valodas zināšanas.
avatar
Publicēts: 04.05.15 16:35
 citēt
Alibaba:
_VA_:
Okupācijas sekas es ikdienā nejūtu, jo vienkārši man neiznāk saskarties ar cilvēkiem, kuri pauž kādu ne visai labu nostāju, cilvēki, it īpaši krievi, saskarsmē ir ļoti pieklājīgi, liels vairums runā latviski un pat uzstāj, ka nevajag atbildēt krieviski (kas man būtu pat nepieciešami, jo valoda sāk aizmirsties),


dzīvo kādās Cēsīs vai Kuldīgā ? :face-grin: Pārmaiņas pēc atbrauc uz Rīgu un iekāp kādā mikrobusā, vai vēl labāk aizbrauc uz Daujgavpili vai Rēzekni, tur šoferīši, pārdevējas vēsā mierā atbild krieviski pat ja tiem ko jautā latviski :face-wink: ātri vien atsvaidzināsi savas valodas zināšanas.


Alibāba, ko tu visu laiku muldi par to krievu valodu- 25 gadus Latvijas valstij nevajadzēja , lai krievi runātu latviski, naf labi runāt pretim ievēlēto politikai...
... ja no pirmām atjaunotās brīvvalsts dienām, tam būtu pievērsta uzmanība, tad visi jaunā gada gājuma krievu runātu perfekti latviski...
... es bieži apsekoju skolas un redzēju, kas tur notiek, un lai neviens nestāsta, ka tas bija pret valdības (izglītības ministrijas) nolikumiem. Naf ko vainot krievus, ja mums ir izdevīgi visu laiku spēlēt krievu kārti, kad tas izdevīgi :(
avatar
Publicēts: 04.05.15 16:49 labots
 citēt
Tur jau tā lieta, ka igauņi varēja pieņemt konstitūcijā punktu, ka Igaunijā visiem ir tiesības brīvi lietot igauņu valodu, bet pie mums līdz kam tādam nedadomājās...
Vispŗ jau visiem darba devējiem, kuri savos darba piedāvājumos sadomā pieprasīt kādu ne-ES valodas prasmi, būtu jāatņem uzņēmējdarbības atļauju. :anger:
avatar
Publicēts: 04.05.15 17:00
 citēt
jaunieši ta labi zin valodu, nezin tie kas skolā gājuši vēl padlaikos. Un te nav valsts politikas vaina, bet viņu mentalitātes vaina(nav otras tautas pasaulē kas dzīvo entos gadus valstī un nezin valsts valodu), kad savu valodu uzskata par nozīmīgāku nekā valsts valoda :face-wink: un priekš kam mācīties ja var nemācīties un ir papilnam mīkstmiešu letiņu kas sarunā uzreiz pāriet uz krievu valodu.
avatar
Publicēts: 04.05.15 17:13
 citēt
Alibaba:jaunieši ta labi zin valodu, nezin tie kas skolā gājuši vēl padlaikos. Un te nav valsts politikas vaina, bet viņu mentalitātes vaina(nav otras tautas pasaulē kas dzīvo entos gadus valstī un nezin valsts valodu), kad savu valodu uzskata par nozīmīgāku nekā valsts valoda :face-wink: un priekš kam mācīties ja var nemācīties un ir papilnam mīkstmiešu letiņu kas sarunā uzreiz pāriet uz krievu valodu.


... un tev viņus vajag... nu cik- pāris 10 gadu un to vairs nebūs... dabīgi un bez sāpēm.
... bet fakts... sarunājās 6 latvieši latviski, pienāk krievs un seši sāk krieviski :D, ot atbilde uz tavu, kāpēc krievi nemāk ... viņiem vienkārši naf bijusi vajadzība... un arī tagad naf
... bet visvērtīgākie darba tirgū ir un būs, kas prot perfekti bez latviešu- vēl angļu un krievu, nerunājot, ja vēl zin vācu un fraņču :):):)
avatar
Publicēts: 04.05.15 18:53
 citēt
Haiduks: ... bet fakts... sarunājās 6 latvieši latviski, pienāk krievs un seši sāk krieviski...

Ja krievs pienāks un sāks runāt latviski, tie seši arī turpinās latviski.
Vai arī latvieši vainīgi pie krieva šovinisma un ūbermenša pārliecības?
avatar
Publicēts: 04.05.15 20:49
 citēt
... vai tavas minētās rakstura īpašības gadījumā naf tev pašam?
avatar
Publicēts: 04.05.15 20:55
 citēt
Nē, tādas rakstura īpašības man naf. Es svešā valstī vietējo iedzīvotāju kompānijai necentīšos usspiest savu valodu.

Un kādēļ jūs, ebreji, uz jautājumu vienmēr adbildat ar pretjautājumu?
avatar
Publicēts: 04.05.15 22:02 labots
 citēt
_VA_:Okupācijas sekas es ikdienā nejūtu ...

esi laimīgs cilvēks, laimīgs cilvēks ar biezu ādu, duraks vai laimīgs duraks ar biezu ādu!
_VA_: Okupācijas sekas izzudīs pašas no sevis, kopā ar paaudžu maiņu.
kad es biju pavisam jauns un neteikšu dumjš, bet ne tik gudrs, kā tagad, arī tā domāju!:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.05.15 23:36
 citēt

esi laimīgs cilvēks, laimīgs cilvēks ar biezu ādu, duraks vai laimīgs duraks ar biezu ādu!


kad es biju pavisam jauns un neteikšu dumjš, bet ne tik gudrs, kā tagad, arī tā domāju!:face-grin:


Laimīgs un ar ādu ar viss normāli. ;)
Tā vietā, lai par kaut kādiem krieviem uztrauktos, padomā labāk par to, ka drīz ķīniešiem, dabas resursu papildināšanas sakarā, jaunas teritorijas sakārosies. Par krievu likteni vairs nevajag uztraukties, nemaz tik ilgi tai nācijai vairs nav atlicis.
avatar
Publicēts: 05.05.15 07:26
 citēt
Karoč - Haralda, Gardas un Zīgerista domubiedri bija savākušies grandiozā manifestācijā, kurai bija jaušams visas tautas adbalc.
Ura, tavarišči! :haha:
avatar
Publicēts: 05.05.15 13:47
 citēt
Schneider:Nē, tādas rakstura īpašības man naf. Es svešā valstī vietējo iedzīvotāju kompānijai necentīšos usspiest savu valodu.

Un kādēļ jūs, ebreji, uz jautājumu vienmēr adbildat ar pretjautājumu?


... tāpēc, ka tādi kā tu zin tikai citus nolikt, tādejādi cenšoties sevi izcelt :D... tā luk tovarišč!!! :D :D :D
avatar
Publicēts: 05.05.15 14:25 labots
 citēt
KVAA-II:

Kad būs 100 tūkstoši musulmaņu un Rīgā cels minaretus, tad "ļaunie krievi" jums liksies kā medus maize


Sacerējies:) Jau gadus 15 ir zināms ka tādi tiks uzņemti un viņus jau arī sen uzņem UN galvenā viņu apmešānās vieta ar sen zināma tā būs Latgale pamatā Daugavpils un citas austrumu pierobežas. Man tas pat patīk , esmu gana daudz viņus rezdējis un man nav pretenziju ka šie to bijušo Krieviju "Atdzīvina" :) Vienīgi mums viņi un viņu "nauda: nespīd , mums jau tā skaitās 30% ieceļotāju un līdz ar to mums jaunu NEDOD :( Dažai Latgales pašvaldībai tā ir liela bēda JO katram tāda nāk līdz "Uzturnauda" no EU bēģļu fondiem:):)
avatar
Publicēts: 05.05.15 15:13
 citēt
Alibaba:
_VA_:
Okupācijas sekas es ikdienā nejūtu, jo vienkārši man neiznāk saskarties ar cilvēkiem, kuri pauž kādu ne visai labu nostāju, cilvēki, it īpaši krievi, saskarsmē ir ļoti pieklājīgi, liels vairums runā latviski un pat uzstāj, ka nevajag atbildēt krieviski (kas man būtu pat nepieciešami, jo valoda sāk aizmirsties),


dzīvo kādās Cēsīs vai Kuldīgā ? :face-grin: Pārmaiņas pēc atbrauc uz Rīgu un iekāp kādā mikrobusā, vai vēl labāk aizbrauc uz Daujgavpili vai Rēzekni, tur šoferīši, pārdevējas vēsā mierā atbild krieviski pat ja tiem ko jautā latviski :face-wink: ātri vien atsvaidzināsi savas valodas zināšanas.


Vakar biju Daugavpilī. No četriem latviešu valodā uzrunātajiem pārdevējiem tikai viens atbildēja latviešu valodā, jo pats izrādījās latvietis. Varbūt kādam tas liekas normāli, bet man tas šķiet nepareizi ( ne jau tas, ka latvietis runāja latviešu valodā)

Savukārt sieva pirms nedēļas bija Rojā un bija ārkārtīgi sajūsmināta par tur valdošo latvisko gaisotni.
avatar
Publicēts: 05.05.15 15:31
 citēt
Lai nu paliek Daugavpils, bet man šķiet nepareizi, ka Latvijas galvaspilsētas guļamrajonos Panorāma nevar atrast intervējamo, kurš us korespondenta jautājumiem varētu adbildēt latviski.
Un vai šejienes kvekšķis, Jolans, gončars, makaka un elmarss arī ir daugavpilieši?

p.s. pagājušā nedēļā pašā Rīgas centrā, aptiekā, kura autoostā, aptieķnieces valodā krievu/latviešu vārdu attiecība bija ap 3/1.
avatar
Publicēts: 05.05.15 15:31
 citēt
laiksfoto_lv:
Vakar biju Daugavpilī. No četriem latviešu valodā uzrunātajiem pārdevējiem tikai viens atbildēja latviešu valodā, jo pats izrādījās latvietis. Varbūt kādam tas liekas normāli, bet man tas šķiet nepareizi ( ne jau tas, ka latvietis runāja latviešu valodā)

Savukārt sieva pirms nedēļas bija Rojā un bija ārkārtīgi sajūsmināta par tur valdošo latvisko gaisotni.


tieši tā, mani ar ne tik daudz interesē tālā nākotne, kad iespējams šīs padlaiku atliekas izmirs, bet vairāk satrauc tagadne, reālā situācija Rīgā un Latgalē, kur sanāk bieži aizbraukt. Kāpēc man savā valstī no apkalpojošā personāla, no kuriem daudzi pat dzīvo valsts maizē, jāsaņem atklātu cinismu un necieņu ? Kāpēc man jāklausās svešvalodu tur kur OBLIGĀTI UN PAŠSAPROTAMI būtu jādzird valsts valodu? Mīkstmiešiem ar lokano muguriņu, zirgagalvām kā lieliski mūs raksturo leiši, šī situācija laikam pilnībā apmierina.
avatar
Publicēts: 05.05.15 15:46
 citēt
lietuvieši, igauņi ir lielisks piemērs kā pret krievu jāizturas savā valstī. Nav jau tik pašu krievu vaina, tā ir mūsu pašu mentalitāte, ka ļaujam uz galvas sēsties. Cik sanāk runāt ārzemēs ar šoferiem, kuri brauc ar LV numuriem, tak neviens krievs principā neatbild uz latvisku uzrunu latviski. Cits tēlo, ka nesaprot, vēl kāds taisnojas, ka viņš nemaz nav krievs, bet pēc asinīm esot kaut kur polis. Tik latviski nerunā un vis! Vēl tizlāk ir tas, ka redzu kaut kur rietumos mašīnu ar LV numuriem, bet logā rosseja uzraksts ar puķina karogu.
Neko tādu neesmu manījis lietuviešu frontē, malači.
avatar
Publicēts: 05.05.15 18:51
 citēt
Haiduks: ... tāpēc, ka tādi kā tu zin tikai citus nolikt, tādejādi cenšoties sevi izcelt :D... tā luk tovarišč!!! :D :D :D

Par šito palūktum sīkāk. Sākot no šejienes:
Haiduks:sarunājās 6 latvieši latviski, pienāk krievs un seši sāk krieviski :D

un caur manām adbildēm paskaidro abu tavu postu saistību.
avatar
Publicēts: 05.05.15 19:07
 citēt
KVAA-II:O, šitais ir labais
Dāvana neatkarības dienā - Straujuma - Latvijai iespejams vajadzes uzņemt bēgļus
pilna laime Latvijā diet un dejot būs tagad

apollo.tvnet.lv...

«Mums Latvijā teritorija ir ļoti liela, mēs varētu uzreiz uzņemt pusmiljonu patvēruma meklētāju vai vismaz 100 000. Tomēr ir jāatceras par to, ka valsts ekonomiskā attīstība to ciparu uzreiz samazina,» norādīja Pabriks, atkārtoti piebilstot, ka runas par kvotām ir tikai daļa no risinājuma.

Kad būs 100 tūkstoši musulmaņu un Rīgā cels minaretus, tad "ļaunie krievi" jums liksies kā medus maize


Tuvākajā laikā tas nedraud..
Tie, kuri tiek Latvijā, tie tiek pārējā Eiropā, un tikai krievus Latvijā notur viņu citu valodu nezināšana.
avatar
Publicēts: 05.05.15 19:42 labots
 citēt
Ne nezināšana, bet tas, ka tur viņi būs spiesti mācīties valodas, jo būs isteiktā mazākumā. Šeit viņi var plātīties "Нас много, мы - сила". Un Ceturtais reihs ar savu neprognozējamo fjūreru tepat aiz robežas.
avatar
Publicēts: 05.05.15 19:47
 citēt
lielām nācijām raksturīgi nemācīties valodas. Vai tad vidējais anglis zina daudz citu valodu? Vai franči? Vāciešus arī es īpaši neuzskatu par svešvalodu zinātājiem. Tas pats ar krieviem.
Bieži esam te rietumos uzmetuši pretim, ja kāds sāk vijebonus, ka nesaprotu dāņu, franču vai itāļu valodu. Mūsējie parasti pa 2 zina katrs un dažs visas 4 vai 5 valodas.
avatar
Publicēts: 05.05.15 19:54
 citēt
Schneider:Ne nezināšana, bet tas, ka tur viņi būs spiesti mācīties valodas, jo būs isteiktā mazākumā. Šeit viņi var plātīties "Нас много, мы - сила". Un Ceturtais reihs ar savu neprognozējamo fjūreru tepat aiz robežas.


Tas jau cits stāsts.. Bet, tieši citu tautu iebraucēju sakarā tās briesmas nav būtiskas, jo citiem, izņemot krievus, nav lielas motivācijas palikt Latvijā, ja viņi var mierīgi doties uz ķīseļa upēm Anglijā uc Eiropā.. Tur jau minareti sacelti, sociālie pabalsti krietni vilinošāki..
avatar
Publicēts: 05.05.15 21:25 labots
 citēt
Nu, un ko tad jūs tagad gribat - tās pašu mīkstās muguras ātri iztaisnot, vai ko? Jā, leišiem cita situācija, krievu kontingenta bija daudz mazāk, leiši principiāli iespītējās un viss ir noticis. Bet Latvijā... Sāksim jau ar to, ka praktiski vienīgie, kas šobrīd valstī vēl ir pie naudas ( lasīt - darba devēji ), ir krievu tautības. Vienalga, cik lojāli, bet krievu tautības. Ka tik nesanāk atkal tas pats vecais "gribējām kā labāk, sanāca kā latviešiem!". Viss, par ko jūs te skaisti muldat, ir 25 gadus nokavēts, tādēļ, jums nekas cits neatliek kā pieskaitīt vēl 25 gadus un sākt to pašu krusta ceļu, tikai šoreiz izdarot visu "pareizi".
Nevajag būt infantiliem - tas nav process, kurš notiek vienā dienā vai pat vienā gadā.
Kas attiecas uz Latgali - lūdzu, pakojiet mantas un brauciet atšķaidīt turienes kultūrslāni, nav ko te pa Rīgu visiem ņemties, jo tikai tā var panākt izmaiņas - fiziski dzīvojot uz vietas.
Bet ja negribas, tad nav ko činkstēt, ka Latgalē, redziet, latviski nerunā.

p.s. Man kaimiņos iedzīvotāji ir apmēram puse uz pusi. Visi krievi, labāk vai sliktāk runā latviski. Savā starpā buldurē krieviski, bet ar latviešiem - latviski. Problēma, kuru es grib;etu likvidēt, ir tās divas latviešu ģimenes. Varaskāri, stulbi, zaglīgi primāti, kuriem neeksistē ne miera stundas, ne normāla braukšana ( kā dēļ es vienkārši ienīstu rokerus kā sugu ), ne trokšņu līmenis agrās rīta stundās, pat ne normāla piekauvēšana pie durvīm. Tāpēc, ja kādam kāds krievs traucē, es esmu ar mieru apmainīt pret 7 latviešiem.
avatar
Publicēts: 05.05.15 22:35
 citēt
_VA_:Nu, un ko tad jūs tagad gribat - tās pašu mīkstās muguras ātri iztaisnot, vai ko? Jā, leišiem cita situācija, krievu kontingenta bija daudz mazāk, leiši principiāli iespītējās un viss ir noticis. Bet Latvijā... Sāksim jau ar to, ka praktiski vienīgie, kas šobrīd valstī vēl ir pie naudas ( lasīt - darba devēji ), ir krievu tautības. Vienalga, cik lojāli, bet krievu tautības.


Ko dirs?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):