forum.gif
Ar fotoblog pa Eiropu.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Ar fotoblog pa Eiropu.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.03.07 09:45
 citēt
Labrīt mīļie!

Nav jau tā, ka darbu būtu maz, bet vakar tomēr man ienāca tāda ašā ideja, ar kuru tad gribētu padalīties ar Jums. Atminos, ka ZG aktīvi vienu brīdi kūdīja braukšanā uz Ēģipti. Cik noprotu tas šobrīd izkrīt, jo martā viss ir pilns un aprīlis izskatās arī visai apšaubāms, kaut gan ja operatīvi darbojas, tad var, protams, uz to mēģināt paspēt. Tādēļ cik noprotu šo braucienu atliekam uz rudeni, protams, ja nu vienīgi ZG nav norezervējis kādu lidmašīnīti tieši šim pasākumam! :) Žēl, protams, bet tādējādi jau nevar mēģināt meklēt citu risinājumu.

Tā kā pēdējā laikā esmu aktīvi iesaistījusies tūrisma jomā, tad acis un sirds priecājas, ja ir kādas grupas, kuras var aizsūtīt uz da jebkuru pasaules malu un redzēt cik apmierināti viņi atgriežas.

Nu lūk, ar to visu es gribēju piedāvāt, vienreiz vai divreiz gadā organizēt braucienus pa Eiropas valstīm. Citi iespējams uzreiz nošausmināsies, ka kur man prāts - tas taču dārgi! Bet nebūt nav. Ja operatīvi darbojas un ir braucēji, kas vismaz vienreiz gribētu noriskēt, tad domājams, ka nemaz tik dārgi tas nav. Pagaidām man konkrētu ideju nav, bet tās parādāsies uzreiz pēc tam, kad manīšu kādu atsaucību no Jums.

Piemēram, 4 (?) dienu brauciens da jebkur Eiropā - Milāna, Roma, Kopenhāgena, Parīze, Londona, Hamburga...utt. Lai īpaši netērētu laiku ceļā, var veikt pārlidojumu. Mūs pirmajā dienā sagaida busiņš lidostā, izrāda pamatu pamatus visam, kaut ko pastāsta, nogādā viesnīcā un tad paši daramies. Var izplānot ik dienas maršrutus, sarunāt gidus. Arī par fotogrāfēšanu runājot, bieži jautā, kā nu uztaisīt to bildi no brauciena tik labu, ka pēc tam uz to skaties, mājās atbraucot, un tiešām sajūti kripatiņu no tās vietas, kuras tevī uzvedina emocijas. Nu lūk...var veidot tad kaut kādus konkursus. Piemēram, Parīzē...labākā Versaļas pils dārzu bilde! :) Un vispār tuvojas pavasaris - puķu laiks...

Vienvārdsakot, iespējas daudz, ideju vēl vairāk...bet ko teiksiet Jūs? Cik lielā mērā tas varētu Jūs saistīt? Gaidīšu tad nu kādu ziņu! :)

Ar cieņu,
Zandcis.
avatar
Publicēts: 01.03.07 09:58
 citēt
... es gribēju piedāvāt, vienreiz vai divreiz gadā organizēt braucienus pa Eiropas valstīm. Citi iespējams uzreiz nošausmināsies, ka kur man prāts - tas taču dārgi! ...


no personiigas pieredzes varu teikt ka braucieni grupaas, pat ar zinaamiem cilveekiem, ljoti apgruutina visu procesu un izmaksaa ~tikpat cik braukt 2vientuliibaa. ar vaardu apgruutina es saprotu kopeejo intereshu mekleeshanu un veelmeem vienaa vai citaa vietaa uztureeties vairaak vai mazaak. 2ataa vai 1ataa braukaajot par pasauli nav shii saskanjoshanas dimensija.

otra lieta kaapeec celjot individuaali ir labaak ir tas ka tad tu esi spiests izpeetiit marshrutu un pats pienjemt leemumus ko un kaa vajag dariit redzeet un tt. grupaa braukshana visu paarveersh par taadu aitu bara skreejienu. vai mees esam aitas ... ?

piedodiet, ja taa skarbaak sanaaca. :)
avatar
Publicēts: 01.03.07 10:04
 citēt
... es gribēju piedāvāt, vienreiz vai divreiz gadā organizēt braucienus pa Eiropas valstīm. Citi iespējams uzreiz nošausmināsies, ka kur man prāts - tas taču dārgi! ...


no personiigas pieredzes varu teikt ka braucieni grupaas, pat ar zinaamiem cilveekiem, ljoti apgruutina visu procesu un izmaksaa ~tikpat cik braukt 2vientuliibaa. ar vaardu apgruutina es saprotu kopeejo intereshu mekleeshanu un veelmeem vienaa vai citaa vietaa uztureeties vairaak vai mazaak. 2ataa vai 1ataa braukaajot par pasauli nav shii saskanjoshanas dimensija.

otra lieta kaapeec celjot individuaali ir labaak ir tas ka tad tu esi spiests izpeetiit marshrutu un pats pienjemt leemumus ko un kaa vajag dariit redzeet un tt. grupaa braukshana visu paarveersh par taadu aitu bara skreejienu. vai mees esam aitas ... ?

piedodiet, ja taa skarbaak sanaaca. :)


Hmm...protams, ka nāksies piekrist par individuālo braucienu plusiem, bet kāda huļi pēc (atvainojos par izteicienu) te aitas?! Padsmit cilvēku grupa, kuras kopējā interese ir fotogrāfēšana, noliek otrajā plānā pārējo. Kompromisam nav ne vainas. Vienu dienas pusi aktīvi aplūkojam un izzinam pilsētu, kurā uzturamies. Otru dienas pusi dara katrs ko vēlas, var atgriezties turpat pabildēt, var doties citur un nodzert kabatas naudu vietējā krodziņā ar vietējiem un sabildēt arī tur diezgan kičīgas bildes. Brīva izvēle. Vienīgi nu jā - ir lietas, kur ir jāturas kopā, lai neizietu no robežas, un nekļūtu par tevis sauktajām - Aitām! Acīmredzot, tev ir bijusi visai slikta pieredze braucienos grupā. A, skumīgi!
avatar
Publicēts: 01.03.07 11:00
 citēt
Autora pieminētais ZG izlasījis rakstiņa sākumu, sajuta sen nepiedzīvotu sajūtu :-)))
Tagad mēģināšu aprakstīt kas tā par sajūtu ira. Laikam dominē kauns :-)) Par pārāk ātro padošanos . Un slinkumu.
Tāpēc pilnīgā bezsakarā tīri kā info par to VECO Ēģiptes ideju teikšu tā: patiesībā viss notiek! Tiesa gan, šoreiz neizdevās sastiķēt grupiņu no blogeriem, bet tas nekas.Izlidojam 15 martā. atgriežamies 31.martā. Protams, ka teorētiski varbūt pat vēl var „pielīmēties”, bet kā sacīju agrāk, laika palicis ļoti maz.
Uz rudens pusi mēģināšu vēlreiz. Ja būs interese :-)))
Ideja par Eiropu nemazam ar nav zemē metama*, it sevišķi ja lietas cenšas saplānot iepriekš, kas patiesībā ceļojot ir jādara vienmēr ja grib mazāk stresu dabūt, pat ja brauc tikai uz Liepāju uz pāris dienām :-)))
Tā, ka ja kaut kas briest , dodiet ziņu, ja varēšu – piebiedrošos!

*Nevaru klusēt (kā parasti) – zinu pāris jaukus nostūrus Francijas dienviddaļā :-))))

PS. Piebilde par mazām grupiņām un variantu divatā. Abām ceļošanas versijām savi plusi un mīnusi, bet ja vien nebrauc pavisam savādi īpatņi, cilvēki, kurus vieno kaut pāris kopīgas intereses, parasti VAR vienoties par daudz ko. Un tomēr dažas lietas var normāli paveikt tikai grupiņā. Kaut vai lai saņemtu labu cenu. Nu vismaz Ēģiptē :-)))
avatar
Publicēts: 01.03.07 14:38
 citēt
:D
man
patiik doma par Fra
nc
ijas dienvidiem! ;) (ZG ,tev laba gaume) mans ieteikums- turistu sezonas beigaas
avatar
Publicēts: 01.03.07 15:34
 citēt
Lučiks uzskatāmi rāda piemēru kā vajag plānot pat mazu ceļojumu :-))
Gaidām teicamus rezultātus!
Frida, paldies par smalko komplimentu :-)
Aiz laimes pat pietvīku un samulsu.. ;-)
Nojaušot ka esi ļoti gaumīgs cilvēks, sevišķs prieks!
Sezonas beigas..hmm, domāts oktobris?
avatar
Publicēts: 01.03.07 16:49
 citēt
francija ir skaista gan dienvidjuras gan ari okenana pusee :) tas tiesa
avatar
Publicēts: 01.03.07 17:04
 citēt
Pagājušo vasaru mazliet pabraukājām Ziemeļfrancijā pa vīna ceļu...tur varētu lietderīgo ar patīkamo MĒĢINĀT apvienot! :)
avatar
Publicēts: 01.03.07 21:03
 citēt
Pagājušo vasaru mazliet pabraukājām Ziemeļfrancijā pa vīna ceļu...tur varētu lietderīgo ar patīkamo MĒĢINĀT apvienot! :)

fotografeeshanu ar ritenjbraukshanu? :)
avatar
Publicēts: 01.03.07 22:00
 citēt
Pagājušo vasaru mazliet pabraukājām Ziemeļfrancijā pa vīna ceļu...tur varētu lietderīgo ar patīkamo MĒĢINĀT apvienot! :)

fotografeeshanu ar ritenjbraukshanu? :)


Hmm....saskurbušiem no vietējā vīna, ar kameru kaklā un uz riteņa - hmm, kāpēc gan ne? :D
avatar
Publicēts: 01.03.07 22:23
 citēt
Ļoti gribētos aizbraukt uz Portugāli, bet tad ilgāk par nedēļu, jo nav jēgas tikai uz mirkli to gaisa gabalu dzīties.
Vienīgais - šī vasara jau saplānota - ceļoju uz plenēru Vācijā tā lēnām gar Baltijas jūras piekrasti Vientulībā...
avatar
Publicēts: 01.03.07 22:30
 citēt
domaju tada celjojuma toch blogeri viens otra iisto butibu uzzinatu :) ato te pa chatu ljalajlja, akad extreems un decisionmaking vot tad - atgrieztos kaa lieli draugi vai preteji :)

vispar doma simpatize, jaizdoma, kaa motivet sievu mani palaist uz nedeelju :lol: kas pashreiz izklausas nereali...

gribetos taa, pa nesnobisko, lai ir leeti, dabiigi un interesanti ... ar rynairu lidz vecai lidostai un tad ar sarusejushu autobusu lidz pamestam maajaam kur elektribas nav, vakaraa viins pa 80centiem litraa, nemakuliga gichas speele, tuuristu vakarinjas, atrubons, nakosha diena celjaa, pilseta, tuuristu nepopulaaras vietas, apmaldiishanaas un atrashanaas (patiecoties elika gps), celjojums taalaak, paargurums, nejaushas naktsmaajas, supergardas vakarinjas par 1.2EUR, atrubons, celjsh taalaak, kalni, breathtaking skati, nebijushas vietas, mazpilseeta ar nodzelteejushu akmenju pili, bazniica, veel 2l viina leetaa ieskrietuvee, turpat naktsmaajas, celsh taalaak, somas noberzushas muguru, besis un girbaas maajaas, bet vel 3 dienas priekshaa lidz portugaales robezhai, tad diena lidz lidostai kur easijet par 13dolariem aizved lidz stokholmai no kurienes ar praami pa 20 zalajjiem maajup ....

un tad miers uz pusgadu ;)
avatar
Publicēts: 01.03.07 22:31
 citēt
O.o kaa mes vienlaicigi par portugali iedomajamies ...
avatar
Publicēts: 01.03.07 22:56
 citēt
Shadow uzbūra pasaku....tur pat es būtu ar mieru piedalīties, bet... tik daudz un tik ilgi nevaru dzert...:)))

netur vairs? :D
avatar
Publicēts: 01.03.07 23:11
 citēt
edzjus, kas tas par naivu jautajumu :)
avatar
Publicēts: 02.03.07 00:02
 citēt
Shadow, labs lidojums, pat parakstītos ;)
avatar
Publicēts: 02.03.07 01:16
 citēt
shadow-izlasiju un iemiilejos shadaa scenaarijaa! :D tas ir tieshi tas ko sen jau gribas,bet vienai takaa nav uznjemiibas.... eu davai,pakojam krajkasi un planojam kur vareetu aizbraukt-ne ipashi taali bet interesanti;))) esmu dzirdeejusi ,ka iespaidiigi skati ir tai sezoonaa un tais zemees kur vinogas audzee un tad uz novaakshanas laiku ,i veel tikt komandaa kas dejo pa vinjaam lai sulu izspiestu... mmm es pilniigi jau redzu saulrietu paar viinogu laukiem ,vieglaa smarzhas maakonii ... ;) un kas tur buutu par portretiem,mmm ;) ..nu viss-akjis luupaa :D
avatar
Publicēts: 02.03.07 09:33
 citēt
Scenārijs tiešām lielisks! :)
Ja vien tajā laikā, kad tas brauciens būtu, varētu tikt, noteikti piedalītos :)
Man jāsaka tāpat kā Frīdai - sen jau esmu gribējusi kaut ko tādu realizēt, bet vienai kaut kā negribas un kompānija, kas uz kau ko tādu parakstītos arī līdz šim nav atradusies...
avatar
Publicēts: 02.03.07 09:37
 citēt
Nu tad tā! Zināju, ka būs šāda veida reakcija. Aptuvens haoss, kur katrs pieķeras kaut kādam sev iedomātam ceļojuma sapnim. Nē, nu viss jau ir jauki. Bet zinot, kādi fotogrāfi ir 'mākslinieki', brīvdomātāji un arī brīvstaigātāji...tāda veida braucieni būtu patiesi risks. Ja nevar iedzīvoties civilizētā vidē pienācīgi un kopistiski (laikām par tām aitām šoreiz būs jāpiekrīt), tad šaubos, ka varētu tādā vidē. Anyway, brauciens uz Latgali saucas daudz reālāks :)
avatar
Publicēts: 02.03.07 09:46
 citēt
Nu tad tā! Zināju, ka būs šāda veida reakcija. Aptuvens haoss, kur katrs pieķeras kaut kādam sev iedomātam ceļojuma sapnim. Nē, nu viss jau ir jauki. Bet zinot, kādi fotogrāfi ir 'mākslinieki', brīvdomātāji un arī brīvstaigātāji...tāda veida braucieni būtu patiesi risks. Ja nevar iedzīvoties civilizētā vidē pienācīgi un kopistiski (laikām par tām aitām šoreiz būs jāpiekrīt), tad šaubos, ka varētu tādā vidē. Anyway, brauciens uz Latgali saucas daudz reālāks :)


Nu, Zandymama, nevajag uzreiz visu vienā katlā bāzt! ;) Daļa no šejieniešiem nemaz nav tik mākslinieciskas dvēseles, kā Tu attēlo. Es, piemēram, noteikti - nē. Esmu ļoti praktisks un racionāls ļautiņš un gan jau neesmu tāda vienīgā.

Vienīgais, kas šeit atklājās no diskusijas, ka Tu piedāvā organizētu tūrisma braucienu, bet daļai no diskusijas dalībniekiem, labāk pie sirds ietu tāda mazliet haotiska paklaiņošana ;)
avatar
Publicēts: 02.03.07 10:08
 citēt
Nu tad tā! Zināju, ka būs šāda veida reakcija. Aptuvens haoss, kur katrs pieķeras kaut kādam sev iedomātam ceļojuma sapnim. Nē, nu viss jau ir jauki. Bet zinot, kādi fotogrāfi ir 'mākslinieki', brīvdomātāji un arī brīvstaigātāji...tāda veida braucieni būtu patiesi risks. Ja nevar iedzīvoties civilizētā vidē pienācīgi un kopistiski (laikām par tām aitām šoreiz būs jāpiekrīt), tad šaubos, ka varētu tādā vidē. Anyway, brauciens uz Latgali saucas daudz reālāks :)


Nu, Zandymama, nevajag uzreiz visu vienā katlā bāzt! ;) Daļa no šejieniešiem nemaz nav tik mākslinieciskas dvēseles, kā Tu attēlo. Es, piemēram, noteikti - nē. Esmu ļoti praktisks un racionāls ļautiņš un gan jau neesmu tāda vienīgā.

Vienīgais, kas šeit atklājās no diskusijas, ka Tu piedāvā organizētu tūrisma braucienu, bet daļai no diskusijas dalībniekiem, labāk pie sirds ietu tāda mazliet haotiska paklaiņošana ;)


Arī haosam ir jābūt kaut kādā disciplīnā. Bet nu mans pienākums, tā sacīt, bija piedāvāt, Jūsējais... :)
avatar
Publicēts: 02.03.07 14:52
 citēt
Nu vispār jau lielā barā iet fotografēt - par to man drusku vienmēr smiekliņš nāk. :) Bet tā, ka aizbrauc, kautkur noenkurojas uz noteiktu laiku un tad katrs savās gaitās - uz to es parakstītos.
Tādam gadījumam +- precīzi jāsaplāno maršruts un pieturvietas un tikai tad jānāk klajā ar konkrētu piedāvājumu. Ja nav daudz braucēju, var laisties arī viens! Ja vairāki, tad ir svarīgi zināt, cik var paļauties, ka kāds regulāri nenojauc visu saplānoto kārtību... tas tāds mans skatījiens. :))
avatar
Publicēts: 02.03.07 15:09
 citēt
Nu vispār jau lielā barā iet fotografēt - par to man drusku vienmēr smiekliņš nāk. :) Bet tā, ka aizbrauc, kautkur noenkurojas uz noteiktu laiku un tad katrs savās gaitās - uz to es parakstītos.
Tādam gadījumam +- precīzi jāsaplāno maršruts un pieturvietas un tikai tad jānāk klajā ar konkrētu piedāvājumu. Ja nav daudz braucēju, var laisties arī viens! Ja vairāki, tad ir svarīgi zināt, cik var paļauties, ka kāds regulāri nenojauc visu saplānoto kārtību... tas tāds mans skatījiens. :))


Skatījums gluži tāds pats kā man. Vienīgi veidot konkrētu piedāvājumu ar izcenojumiem un kontaktēties ar otras valsts pieejamību dažādās vietās, tā ir pamatīga laika tērēšana, ja pēc tam katrs nāk klajā ar savām prasībām un gribēšanu. Gribēju vispār vienkārši palūkot pieprasījumu šeit pēc tā.
avatar
Publicēts: 03.03.07 15:42
 citēt
Nu bet kā jau redzi - pieprasījums ir :-)
Atliek sākt ieskicēt laikus aptuvenos un maršrutu.
Varētu arī precizēt stiliņu - teltis, hosteļi camping utt.
Kā domā?
avatar
Publicēts: 03.03.07 19:49
 citēt
Nu bet kā jau redzi - pieprasījums ir :-)
Atliek sākt ieskicēt laikus aptuvenos un maršrutu.
Varētu arī precizēt stiliņu - teltis, hosteļi camping utt.
Kā domā?


Protams, ka var visu, bet es diemžēl veselības ziņā, nevaru sev atļaut gulēt teltīs, kā arī negribu čakarēties ar liekām parpalām.

Kaut kā vairāk tiecos uz civilizētāku to visu pasākumu...it sevišķi, ja reiz tas ir vairāk par Eiropu.
avatar
Publicēts: 06.03.07 00:12
 citēt
Shadow ! Tā ir pasaka ! :)
Ja tas notiek pēc Jāņiem tad es piedalos :D
avatar
Publicēts: 06.03.07 11:13
 citēt
IMHO
Protams, individuālie braucieni, ar dažām atrunām, vienmēr būs piepildītāki - pats sev kungs, vari nesteidzīgi gulšņāt pa kādu sīku mazpilsētas ieliņu kaut nedēļu, pamazām izgaršojot vietējo kultūru.
Tomēr arī grupas braucieniem ir sava priekšrocība - interesanti cilvēki, ko iepazīt, kopdziesmas, lētākas izmaksas un tml. Tomēr tad jābūt kādai organizētībai, ja vien grupas locekļi nav ļoti labi pazīstami un var atļauties kādu neorganizētību. Bez tam arī grupas braucienā ir vieta individuālismam. Piemēram, vēl tagad interesanti atcerēties, kā mūsu brīvajā laikā Venēcijā vazājāmies pa baznīcām, skatot vecmeistaru oriģināldarbus, klausījāmies ielu muzikantos, meklējām ceļus pa šaurajām, vecajām ieliņām, pēc kaulēšanās izbraucām ar gondolu, un pusdienām iepircis sulīgus persikus un plūmes vecajā Venēcijas zivju tirgū pie kāda itāļa, kas runāja krieviski (valodu iemācījies tepat Venēcijā :)), un turpat pie krāna noskalojis, ēdu un nesteidzīgi vēroju, kā tirgu lēnām slēdz - tirgotāji ar ierastām kustībām novāc preci, strādnieki skalo bruģi, kā piebrauc atkritumu barža un konteinerus izgāž atkritumsavācējlaivā...itāļu valoda...ikdiena..

Par tiem "elpu aizraujošajiem kalnu skatiem" - šādā (shadow) scenārijā nekas dižs nespīd. Kaut kas jau būs, bet īstie skati nāk, ja pavadi tur kādas 3 dienas (minimums) un izej kalnos kādu trekinga trasīti (7-8h). Diemžēl kalnos neorganizētība var maksāt ļoti daudz, vēlama arī savlaicīga muskuļu pieradināšana pie slodzītes, jo pēc 7h kalnos, nepieradinātas kājas varēs norakstīt.
avatar
Publicēts: 06.03.07 18:21
 citēt
IMHO
Protams, individuālie braucieni, ar dažām atrunām, vienmēr būs piepildītāki - pats sev kungs, vari nesteidzīgi gulšņāt pa kādu sīku mazpilsētas ieliņu kaut nedēļu, pamazām izgaršojot vietējo kultūru.
Tomēr arī grupas braucieniem ir sava priekšrocība - interesanti cilvēki, ko iepazīt, kopdziesmas, lētākas izmaksas un tml. Tomēr tad jābūt kādai organizētībai, ja vien grupas locekļi nav ļoti labi pazīstami un var atļauties kādu neorganizētību. Bez tam arī grupas braucienā ir vieta individuālismam. Piemēram, vēl tagad interesanti atcerēties, kā mūsu brīvajā laikā Venēcijā vazājāmies pa baznīcām, skatot vecmeistaru oriģināldarbus, klausījāmies ielu muzikantos, meklējām ceļus pa šaurajām, vecajām ieliņām, pēc kaulēšanās izbraucām ar gondolu, un pusdienām iepircis sulīgus persikus un plūmes vecajā Venēcijas zivju tirgū pie kāda itāļa, kas runāja krieviski (valodu iemācījies tepat Venēcijā :)), un turpat pie krāna noskalojis, ēdu un nesteidzīgi vēroju, kā tirgu lēnām slēdz - tirgotāji ar ierastām kustībām novāc preci, strādnieki skalo bruģi, kā piebrauc atkritumu barža un konteinerus izgāž atkritumsavācējlaivā...itāļu valoda...ikdiena..

Par tiem "elpu aizraujošajiem kalnu skatiem" - šādā (shadow) scenārijā nekas dižs nespīd. Kaut kas jau būs, bet īstie skati nāk, ja pavadi tur kādas 3 dienas (minimums) un izej kalnos kādu trekinga trasīti (7-8h). Diemžēl kalnos neorganizētība var maksāt ļoti daudz, vēlama arī savlaicīga muskuļu pieradināšana pie slodzītes, jo pēc 7h kalnos, nepieradinātas kājas varēs norakstīt.


Uz mirkli pazudu tajās pašās Venēcijas mazajās ieliņās, un acu priekšā uzbūrās aina ar kungu, par kuru tu aprakstīji. Mja, vēl tikai mēnesi un atkal būšu tur...kā gribās! :)

Ja ir cilvēki, kas vēlas normālā organizētā padsmitu cilvēku grupā doties, man nav nekādas problēmas uzņēmties visus organizatoriskos jautājumus. Ar lielāko prieku. Bet, ja tiek veikta tāda ekspedīcija kā Shads aprakstija, tad diemžēl atsakot, kaut vai tikai tāpēc, ka veselība neļaus ko tādu sadarīt.
avatar
Publicēts: 06.03.07 20:33
 citēt
Paga paga.
Pagaidām šķiet ka var visu salikt kopā :-)
Es noteikti uz teltīm neuzstāju :-D
Turpināsim "apsūkāt" ideju.
Varbūt apdomājam maršrutu?
avatar
Publicēts: 07.03.07 12:12
 citēt
Nu viens no variantiem, kas man bija ienācis prātā, bija kontinentālā Grieķija. Nesen plānoju 4 dienu braucienu uz Atēnām vienai cilvēku grupai. Ja noveicas ar aviobiļetēm, plus vēl viesnīcas un četras dažādas ekskursijas, tad cena sanāca nu līdz 500Ls. Ne vairāk. Protams, ekskursijas var mainīt un attiecīgi cena mainīsies. Ja nu kādam interesē, varu tad konkrētu plānojumu uzmest arī Jums. Tur arī sanāca vienā dienā ar kuģīti kruīzs pa salām ar pusdienām un tā...

Tad, vienreiz taisīju motivējošu braucienu grupai uz Turciju...kipa, pie Marmarisas...tur dafiga kempingi, un katru dienu visādas atrakcijas...tur piemēram ir kruti nobraucieni ar laivām par krācēm un tur var darīties un ņemties. Arī mierīgi izbraucieni pa upi, piestājot pie visādām klintīm un tempļiem...nu tas tāds vēl viens variants, bet tur nekā konkrētāka arī nevar pateikt.

Pašai jau sapnis ir uz to Brazīliju aizdoties un padzīvoties kādā džungļu bungalo, redzēt ūdenskritumu un ar vietējiem mellīšiem ietusēt, tur būtu ne pa jokam kruti, bet tur ar lielām naudiņām ir jārēķinās.

Nu un tad jau protams ir standartvarianti. Jebkuru nedēļas nogali uz jebkuru no standarta Eirpoas valstīm. Londonu kā savus piecus pirkstus varu izrādīt, Parīzē arī puslīdz orientējos, Roma, Milānā gan veselu nedēļas nogali darīt nebūtu ko, bet nu tur var 50 km rādiusā aizdarīties uz citām foršām kalnainām vietām aizbraukt.

Vienvārdsakot vietu ir dafiga daudz...bet nu ar naudiņām ir jārēķinās visai lielām, ja gribās ko eksotiskāku...
avatar
Publicēts: 07.03.07 12:56
 citēt
"...ar naudiņām ir jārēķinās visai lielām, ja gribās..".....


Jā, tu esi varen vērīgs...
avatar
Publicēts: 08.03.07 00:29
 citēt
Uz tik lielu naudiņu 4 dienām Grieķijā neparakstos. Vēl jo vairāk tāpēc, ka par uz pusi mazāku summu braucu uz turieni oktobra beigās uz pusotru nedēļu. :(
avatar
Publicēts: 08.03.07 09:32
 citēt
Uz tik lielu naudiņu 4 dienām Grieķijā neparakstos. Vēl jo vairāk tāpēc, ka par uz pusi mazāku summu braucu uz turieni oktobra beigās uz pusotru nedēļu. :(


Kas tev 250Ls bija iekļauts šinī braucienā? :shock:
avatar
Publicēts: 08.03.07 23:40
 citēt
Uz tik lielu naudiņu 4 dienām Grieķijā neparakstos. Vēl jo vairāk tāpēc, ka par uz pusi mazāku summu braucu uz turieni oktobra beigās uz pusotru nedēļu. :(


Kas tev 250Ls bija iekļauts šinī braucienā? :shock:


Viss, kas nepieciešams, lai nokļūtu Grieķijā, pārvietotos pa Grieķijas kultūrvēsturiski svarīgākajām vietām, nakšņošana, atgriešanās atpakaļ.
Kultūras pasākumi, apskates objekti cenā, protams, neietilpst.
Ko vēl vairāk var vajadzēt? :) Tā ir brīva iespēja plānot dienas maršrutus, izvēlēties ko vēlos redzēt, darīt konkrētajā vietā. Pie tam tas ir bišku zem 200ls.
avatar
Publicēts: 09.03.07 02:32
 citēt
Uz tik lielu naudiņu 4 dienām Grieķijā neparakstos. Vēl jo vairāk tāpēc, ka par uz pusi mazāku summu braucu uz turieni oktobra beigās uz pusotru nedēļu. :(


Kas tev 250Ls bija iekļauts šinī braucienā? :shock:


Viss, kas nepieciešams, lai nokļūtu Grieķijā, pārvietotos pa Grieķijas kultūrvēsturiski svarīgākajām vietām, nakšņošana, atgriešanās atpakaļ.
Kultūras pasākumi, apskates objekti cenā, protams, neietilpst.
Ko vēl vairāk var vajadzēt? :) Tā ir brīva iespēja plānot dienas maršrutus, izvēlēties ko vēlos redzēt, darīt konkrētajā vietā. Pie tam tas ir bišku zem 200ls.


Nu jā, tai grupai mēs jau bijām katru dienu iekļāvuši mūsu pašu izvēlētas atpūtas pasākumus...ja to noņem tad 250Ls arī tai cenai noietas nost. Bet nu anyway...tas ir jāskatās pa hodu ģel un tas ir tikai viens izzīsts cipars.
avatar
Publicēts: 10.03.07 00:13
 citēt
Ot tik ne Franciju , fui. Spanija , Italija ot to ludzu.
avatar
Publicēts: 10.03.07 10:18
 citēt
Šķiet ka Lunim ir bijuši kontakti ar draudzīgo un laipno franču tautu :-D
Principā var arī Spāniju vai Itāliju. Vai Portugāli?
avatar
Publicēts: 10.03.07 14:25
 citēt
Uz tik lielu naudiņu 4 dienām Grieķijā neparakstos. Vēl jo vairāk tāpēc, ka par uz pusi mazāku summu braucu uz turieni oktobra beigās uz pusotru nedēļu. :(


Kas tev 250Ls bija iekļauts šinī braucienā? :shock:


Viss, kas nepieciešams, lai nokļūtu Grieķijā, pārvietotos pa Grieķijas kultūrvēsturiski svarīgākajām vietām, nakšņošana, atgriešanās atpakaļ.
Kultūras pasākumi, apskates objekti cenā, protams, neietilpst.
Ko vēl vairāk var vajadzēt? :) Tā ir brīva iespēja plānot dienas maršrutus, izvēlēties ko vēlos redzēt, darīt konkrētajā vietā. Pie tam tas ir bišku zem 200ls.

man ar mute vaļā :shock: es + 2 draugi 5 nedēļas pavadījām Marokā pa 500 LVL ieskaitot ļopeni :wink:
avatar
Publicēts: 10.03.07 21:52
 citēt
ZG : Ja es ar sjo tautu pedejos ~5 gadus ikdiena kaiminjos dzivoju:)
avatar
Publicēts: 11.03.07 17:25
 citēt
Jā Luni tad viss skaidrs - Tu viņus pārāk stipri mīli,
lai varētu vēl gribēt fototusiņā ar izklaides elementiem izzināt :-D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):