forum.gif
Mātes valoda
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Mātes valoda
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.05.15 02:30
 citēt
Tā kā prasītos uz Banu

Mackie:
negatIvs:Par tēmu, kvaaveidīgie un mackieveidīgie, nevar atrast nevienu zilbi, kura attaisnotu Krievijas rīcību


Да иди ты на хуй, дурачок :cry:
Перед кем оправдываться? Перед тобой, чтоли, провокатор неудавшийся?
Иди лапти починяй, да коз паси, kalps. :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.05.15 10:48
 citēt
Nebija jātaisa jauns topiks dēļ tiem mēsliem!
Kādam vienkārši ir jāuzraksta vēstule Elikam vai uz centrālo bloga meilu ar paskaidrojumu kam un par ko.
Mani, kā piemēram, izbanoja no viena saita pēc slavenā Alloxas denuciācijas vēstules.
Tā, ka saņematies, kāds (vai kolektīvi, es arī parakstīšu) uz pamēģiniet iztīrīt šo vidi no visādiem kvākšķiem un makakām!
Tiešām piegriezies.
avatar
Publicēts: 22.05.15 10:56
 citēt
nevienu nevajaga banot, vienkārši vajaga izķert un tad parādīt kur vēži ziemo :D
avatar
Publicēts: 22.05.15 11:15
 citēt
+1
avatar
Publicēts: 22.05.15 14:19
 citēt
Oliss:nevienu nevajaga banot, vienkārši vajaga izķert un tad parādīt kur vēži ziemo :D


Jāpadomā vai vērts nagus smērēt un laiku tērēt šo tvarstot.
Piemēram, te viens tirliņš, mutes palaidējs no Liepājas bija sazīmēts un sarunāta pat tikšanās... beidzās kā vienmēr... tas nomīza un neatnāca...
avatar
Publicēts: 22.05.15 16:12 labots
 citēt
KolsDee:
Eltons:viens tirliņš, mutes palaidējs no Liepājas
R.Z.?


Liepāja tā psihu paradīze , tur bez oficiālā "Neveselā" turīgu vecāku dēliņa memļaka RZ ir vēl arī "Puisis ar škembu galvā" kā šo sauca kursa biedri MG :) Mantoti kreisu uzskatu panks :)
avatar
Publicēts: 22.05.15 16:38
 citēt
tāks ... par "psihiem no Liepājas" kāds grib nopelnīt pa galvu :anger: :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 22.05.15 17:09
 citēt
Girtsons:tāks ... par "psihiem no Liepājas" kāds grib nopelnīt pa galvu :anger: :face-devil-grin:

Tavējie??? :amazing::amazing::amazing::haha:
avatar
Publicēts: 22.05.15 17:28
 citēt
Girtsons:tāks ... par "psihiem no Liepājas" kāds grib nopelnīt pa galvu :anger: :face-devil-grin:


Tu zini kāpēc liepājniekiem bik atšautas ausis un paslīpa piere?

Katru rītu viņi, iznākot no mājas, abām rokām pavelk ausis lielākas, lai noskaidrotu "kas tur tā šņāc?" un mirkli vēlāk ar pilnu plaukstu dod paši sev pa pieri attapušies - "TĀ taču jūra!" :face-wink:


Bet par topika tēmu.... man kauns par pievērsto uzmanību sabiedrības atkritumam... sūdiņam uz Latvijas zābaka zoles. Kungiem pašcieņas nekādas? :/
avatar
Publicēts: 22.05.15 18:29
 citēt
Es tik vienu nesaprotu, ja viniem letini tik drausmi riebj, un viss te tik slikti, vai tad nevar vienkarsi braukt uz etnisko dzimteni, jo tur viss ir ideali, nu vai tuvu tam... Kapec jasplauj aka no kuras pasiem pec tam jadzer :(
avatar
Publicēts: 22.05.15 18:44
 citēt
lafoto: Kapec jasplauj aka no kuras pasiem pec tam jadzer :(


tā ir nacionāla īpatnība, piedirst vidi kur uzturies, paskat kādas viņiem sādžas :face-wink: Un protams ka viņiem te labak patīk, smukāk un ir naivie letiņi kas aiz viņiem sakopj..
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):