forum.gif
SSa pērles......
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SSa pērles......
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.07.15 10:46
 citēt
www.ss.lv...

Iekopēšu, j a nu pazūd.

Pilns Formats 36-105 mm
Pilns Ekvalenta Formats / 4.2
Optikas konstrukcija 14 elements in 12 groups inc. 3 ELD, 2 SLD and 3 aspherical elements
Atvēruma lāpstiņu skaits 9
min. fokusa attālums 0.38 m (max. magnification ratio 1:5. 3)
Izmēri 88.6 x 94.7 mm
Svārs 790 g
Filtra izmēri 82 mm

Marka: Sigma
Modelis: Dg hsm 24-70mm
Cena: 399 €
avatar
Publicēts: 16.07.15 11:50
 citēt
knipsētāju sludekļi nekad nenoķers autotirgoņu sludinājumus :)
avatar
Publicēts: 16.07.15 12:27
 citēt
Vēl viens sludeklis ar to pašu epastu:

Atļauja 4752 × 3168 (15, 1 mill pix)
objektīvs canon ef / ef-s 35-80
dīāpozons 30 1/4000
video filmešana hd (1280 × 720 30 fps) full hd (1920 × 1080 20fps)
foto var iegādāties rīga merķeļa iela 8 "centrālais lombards"
avatar
Publicēts: 16.07.15 13:06
 citēt
Maris:knipsētāju sludekļi nekad nenoķers autotirgoņu sludinājumus :)


+1

Kaut gan ne tikai auto sludinājumi spārda - labs bija arī vecais divu asaru pārdošanas sludinājums, par pašizmaksu...
avatar
Publicēts: 21.07.15 16:01
 citēt
www.ss.lv...

Aizdosim gādīgās rokās savu mīļumu. Ir gadījies tā, ka mājās izveidojies mīlas trījstūris un tas vairs nav paciešams. Jau vairākus gadus mājas mīlulis bijis šis konkrētais Canon modelis, taču pirms kāda laika šos īluli no darba ir izspiedusi daudz jaunāka / slaidāka un visādā ziņā labāka Nikon daiļava. Kā jau mēs visi zinam, divas dāmas zem viena jumta vienkārši nespēj sadzīvot un konkurēt, kur nu vel ja stāsts ir par Nikon un Canon savstarpējām attiecībām. Vērsāmies pie dažādiem speciālistiem un konsultantiem ar jautājumiem kā risināt šo ģimenes problēmu. Risinājums tikai viens - “To ko mīli, ir jālaiž dzīvē, ja citādi nesanāk”. Līdz ar to labprāt atdošu gādīgās rokās kādam entuziastam šo jauko Canon filmu kameru (visu kopā) ar objektīvu un lielisko somiņu, kura redzama attēlos. Tiesa Canon kamera kā jau kārtīga temperamentīga dāma, kādā no cīņām ar Nikon dāmu ir pazaudējusi objetīva vāciņu. Esmu izmeklējies rinķī un apkārt, bet sieviešu daba ir neizprotama, līdz ar to man nav ne jausmas, kur tieši objektīva vāciņš varētu būt noklīdis. Izskatīšu jebkuru piedāvājumu, bet ļoti vēlētos nodod kameru cilvēka rokās, kurš viņu mīlēs tik pat ļoti kā es.

Body -> Cannon Rebel2000 (35mm filminieks)
Lense -> Canon EF 28-80 3.5 -- 58mm
Bonusā somiņa -> Viss precīzi tāds kā attēlos redzams

www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 21.07.15 20:41
 citēt
NilsS:www.ss.lv...

Aizdosim gādīgās rokās savu mīļumu. Ir gadījies tā, ka mājās izveidojies mīlas trījstūris un tas vairs nav paciešams. Jau vairākus gadus mājas mīlulis bijis šis konkrētais Canon modelis, taču pirms kāda laika šos īluli no darba ir izspiedusi daudz jaunāka / slaidāka un visādā ziņā labāka Nikon daiļava. Kā jau mēs visi zinam, divas dāmas zem viena jumta vienkārši nespēj sadzīvot un konkurēt, kur nu vel ja stāsts ir par Nikon un Canon savstarpējām attiecībām. Vērsāmies pie dažādiem speciālistiem un konsultantiem ar jautājumiem kā risināt šo ģimenes problēmu. Risinājums tikai viens - “To ko mīli, ir jālaiž dzīvē, ja citādi nesanāk”. Līdz ar to labprāt atdošu gādīgās rokās kādam entuziastam šo jauko Canon filmu kameru (visu kopā) ar objektīvu un lielisko somiņu, kura redzama attēlos. Tiesa Canon kamera kā jau kārtīga temperamentīga dāma, kādā no cīņām ar Nikon dāmu ir pazaudējusi objetīva vāciņu. Esmu izmeklējies rinķī un apkārt, bet sieviešu daba ir neizprotama, līdz ar to man nav ne jausmas, kur tieši objektīva vāciņš varētu būt noklīdis. Izskatīšu jebkuru piedāvājumu, bet ļoti vēlētos nodod kameru cilvēka rokās, kurš viņu mīlēs tik pat ļoti kā es.

Body -> Cannon Rebel2000 (35mm filminieks)
Lense -> Canon EF 28-80 3.5 -- 58mm
Bonusā somiņa -> Viss precīzi tāds kā attēlos redzams

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optics/slr-cameras/canon/bfjoji.html


www.draugiem.lv... domāji viņš ? :D arī izskatās pēc āksta
avatar
Publicēts: 31.08.15 15:41 labots
 citēt
Pilnīgi jaunā fotokamera ar ļoti labu 1.0 sensoru, nopirktā jūlija sākumā. Kopā ar garantiju, objektīva pļēviņu un pilnu komplektu.

Marka: Sony
Modelis: Sony Dsc-Rx100
Mpix: 20
Cena: 330 €
avatar
Publicēts: 31.08.15 15:48
 citēt
pirmā versija?
avatar
Publicēts: 31.08.15 16:59
 citēt
NilsS:Atvēruma lāpstiņu skaits 9

par asmeņiem arī dēvē. un piemin AF virsskaņas dzinējus! :face-grin:
avatar
Publicēts: 31.08.15 17:25
 citēt
Man kaukuram filmu Pentaxim bija instrukcija krieviski, kurā ML poga tika tulkota par Замок памяти.
avatar
Publicēts: 01.10.15 02:55
 citēt
Atzīstas, kam šis pieder? :haha:
www.ss.lv...

Laba zibspuldze. Lietota, bet nenojāta.

Marka: Canon
Modelis: 540ez
Cena: 80 €
Foto:
Foto un optika Zibspuldze un apgaismojums, cena 80 €, Foto
Tālrunis: (+371)2978*** Parādīt tālruni
E-mail: еd_***@inbох.lv
Vieta: Rīga
avatar
Publicēts: 01.10.15 08:57
 citēt
A kas vainas, man bija ar EOS 1N. Laps verķis, tik A-TTLā ar infrasarkano tālmēra preflešu norāva studijas blices un sinhronizatorus.
avatar
Publicēts: 01.10.15 09:03 labots
 citēt
Schneider:.....man bija ar EOS 1N. Laps verķis.....


Kādreiz jau bija dikti labs, bet kam tagad tas viss (EOS-1 & Co) vajadzīgs- ja nu vienīgi film-romantiski noskaņotiem jaunēkļiem/ jaunuvēm... :face-wink:
Ar minēto zibeni darīšana nav bijusi, bet, cik saprotu, ar mūsdienu kamerām šams nedraudzējas un tādā gadījienā 80 Eur par tādu manuālo krāmu ir gana daudz prasīts.
avatar
Publicēts: 01.10.15 09:31
 citēt
Tak ar ironiju tas arī bija domāts.
Šodien tā blice strādā tik M režīmā, kā FIL ar Zenītu.
avatar
Publicēts: 01.10.15 11:33
 citēt
KVAA-II:Joks iz dzīves
paziņa samin sava mobilā austiņas
sūta jaunu džeku pēc austiņām, es attiecos no tā "prieka" viņai palīdzēt
šis Latgalītē nopērk pa 5 euro NOKIA austiņas
atved mājās - neskan :face-grin:

pa 15 euro šai esot par dārgu....


Kā es smējos.....pat tupeles sagribējās novilkt!
avatar
Publicēts: 01.10.15 11:39
 citēt
Schneider:Tak ar ironiju tas arī bija domāts.
Šodien tā blice strādā tik M režīmā, kā FIL ar Zenītu.

Jā, ja būtu šai A, moš paņemtu. A tā mani METZi :) ir perfekti. Reāli kruta konsturkcija likšanai lietussargos. Uz kameras ar šancē labi, bet tā izmantoju reti, vairāk ar midformātu kopā.
avatar
Publicēts: 02.01.16 23:56
 citēt
atminiet, bērni, mīklu: www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 04.01.16 09:48
 citēt
Lūdzu man 2 gab!

avatar
Publicēts: 04.01.16 10:03
 citēt
jā, šiteno manīju - riktīgi laps un cena ar salda :D
avatar
Publicēts: 07.01.16 22:26
 citēt
avatar
Publicēts: 08.01.16 13:01
 citēt
Un? Normāla cena par bodiju + stiklu
avatar
Publicēts: 08.01.16 13:30 labots
 citēt
ivog:Un? Normāla cena par bodiju + stiklu


paņem acis rokā un izlasi gan tekstu, gan papēti bildi :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 08.01.16 13:42
 citēt
Baaig advancēts 40D ar SD kartēm 3 zooļu ekrāns:) Izmērs ar tāds sviestains :) Oi būs mums ar beidzot vecie grabuļi jāmēža laukā :) Citādi decembrī pēc "Tehnikas pieveduma" sefā vairs vietas nav :):) Sāksim ar 20D pa 99Eur :):)
avatar
Publicēts: 08.01.16 14:39
 citēt
Lunis: ...pa 99Eur :):)

Nepareizi, vajak pa 99,999! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.16 11:00
 citēt
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:02
 citēt
Schneider:https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optics/slr-cameras/pentax/bfjocx.html



Manuprāt, šis piedāvājums no tā paša tirgoņa "krutāks"- pa tādu ciparu ilgi gan tirgos...:face-grin:

"10 gadus atpakaļ, viens no iecienītākajiem pusprofesionālajiem spoguļkameras filmu aparātiem"

www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 10.01.16 12:07 labots
 citēt
Te vēl viens humorists ar leģendāru ķīnīzeru tehniku: www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 10.01.16 17:22
 citēt
Pričom tur ķīnīzeri?
avatar
Publicēts: 10.01.16 17:53
 citēt
Schneider:Te vēl viens humorists ar leģendāru ķīnīzeru tehniku: [url=https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optics/slr-cameras/pentax/bfjocx.html
]https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optics/slr-cameras/pentax/bfjocx.html[/url]

tas no Ogres
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:08
 citēt
Ķīnīzeri pritom, ka Baofeng/Pofung ir pilnīgi oficiāla Ķīnas firma. Nekas tajā slikts nav, tādas rācijas šodien skaitās par pietiekami primitīviem isstrādājumiem, lai tos ārpus Dienvidaustrumu Āzijas vispār neražotu, bet nu nevajag dakšot ar kaukādu "leģendārumu".
Es ar tādu pārdevēju vispār nerunātu, jo viņš jau defoltā usskata pircēju par muļķi.
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:12 labots
 citēt
Schneider:Te vēl viens humorists ar leģendāru ķīnīzeru tehniku: l


www.ss.lv...


Šneider, tik un tā nesaprotu, kāds sakars Pentaxim K-110 Tavā ss.lv linkā, ko veselas 2 reizes ieliki, ar ķīnīzeru Baofeng/Pofung produkciju? Vai tik neesi aliņa vietā šmakovku pagaršojis?...:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.01.16 18:40
 citēt
Tfū, bļāvienc, pirms otra aizmirsu nospiest ctrl+C, tavu blamāžu ...
Ej tagad un pierādi, ka nēsi pillā :shame::shame::shame:

Nu vismaz izlaboju.
avatar
Publicēts: 11.01.16 11:59
 citēt
Iron Maiden Canada www.ss.lv...

avatar
Publicēts: 11.01.16 12:01 labots
 citēt
LOL. Es 300d bodiju 2010.gadā ar AF defektu, kuru pats salaboju, nopriku par 40 Ls... tagad par pilnīgi ejošu ne vairāk kā 40 eur vaŗetu dot...
avatar
Publicēts: 11.01.16 12:04
 citēt
Schneider:Ķīnīzeri pritom, ka Baofeng/Pofung ir pilnīgi oficiāla Ķīnas firma. Nekas tajā slikts nav, tādas rācijas šodien skaitās par pietiekami primitīviem isstrādājumiem, lai tos ārpus Dienvidaustrumu Āzijas vispār neražotu, bet nu nevajag dakšot ar kaukādu "leģendārumu".
Es ar tādu pārdevēju vispār nerunātu, jo viņš jau defoltā usskata pircēju par muļķi.

Dīvaini, bet pagājušo reizi man uzklikšķinot uz Tava linka atvēra Pentax 110d sludekli, tāpēc arī nesapratu.
Bet kas attiecas uz rācijām - precīzi šo pašu modeli sūtu no AliExpress (jau atnākušas 4 gab., lietojam medībās), šipings no Igaunijas un viņas man reāli izmaksā ap 28 EUR/gab. :haha:
avatar
Publicēts: 11.01.16 13:49
 citēt
Nav nekas dīvains. ss vairs nav katram sludeklim unikāla adrese, kad sludeklis neaktīvs, adrese var aiziet jaunam.
avatar
Publicēts: 11.01.16 14:18
 citēt
KVAA-II:SS rullē

Skaties, ka prēmiju tev par šito nenogriež.
avatar
Publicēts: 12.01.16 15:53
 citēt
vēl viens ar "saldu" cenu :D


www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:03
 citēt
Spriezot pec kameras, ir licis lietaa!!!

www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:44
 citēt
Man ar tādu pašu isskatu bija EOS 10D pēc 7 gadu niknas ekspluatācijas. Bija nomainīti divi slēdži, pa purnu gan nebiju sitis, naglas arī nedzinu. :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):