forum.gif
Meklēju asistentu kāzām 8.augustā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Meklēju asistentu kāzām 8.augustā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.08.15 18:18
 citēt
Ritz:Kas par to liecina? :)
Esmu gatavs konstruktīvai kritikai, nevis "tu neko nejēdz"!

Nu, no savas pieredzes - ir etaps, kad neko citu vnk nevar pateikt.
avatar
Publicēts: 07.08.15 18:19 labots
 citēt
Ritz:Kas par to liecina? :)
Esmu gatavs konstruktīvai kritikai, nevis "tu neko nejēdz"!


Konstruktīva kritika iespēja tiem kam ir kādas zināšanas un skaidrība KĀ jābūt un KĀPĒC tā vai citādi jābūt :) Citādi kā self made speciem kas "I Foče I Filmē I dizainu taisa" rezultātā nezin ka modeļiem fiess janopūderē pirms filmēt lai neatspīd visa studij spīdīgajā ģeimī "Māku māku protu protu" :):)
avatar
Publicēts: 07.08.15 18:20
 citēt
Ritz:Kāzas sākas pēcpusdienā un ir mazas (ap 30 cilvēku), līdz ar to viss pa mierīgo un laba iespēja iegūt praksi!

PM!

Kur notiek tās kāzas? Braucot uz Ludzu varētu paasistēt, paēst padzert limonādi :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.15 18:22
 citēt
Oliss:
Ritz:Kāzas sākas pēcpusdienā un ir mazas (ap 30 cilvēku), līdz ar to viss pa mierīgo un laba iespēja iegūt praksi!

PM!

Kur notiek tās kāzas? Braucot uz Ludzu varētu paasistēt, paēst padzert limonādi :big_smile:


Omi pasveicini , viņa gan jau pie Azara tussē un stāvēs pirmajā rundā ar lauru vainagu galvā :):):)
avatar
Publicēts: 07.08.15 18:24 labots
 citēt
Oliss:
Ritz:Kāzas sākas pēcpusdienā un ir mazas (ap 30 cilvēku), līdz ar to viss pa mierīgo un laba iespēja iegūt praksi!

PM!

Kur notiek tās kāzas? Braucot uz Ludzu varētu paasistēt, paēst padzert limonādi :big_smile:


Tu visu nokavēji!
Varēju izvadāt i pa Krāslavu, i Aglonu, Kombuļiem, Lielajām Bliņām Vaboli , un kur tik vēl ne.......nobraucos tuvu pulsa zudumam :)
avatar
Publicēts: 07.08.15 18:33
 citēt
Kur palikāt? Ja neskaita kadrējumu atsevišķās bildes, kur vēl pie manām bildēm var tehniski piesieties?
avatar
Publicēts: 07.08.15 18:37
 citēt
Lunis:
Oliss: Kur notiek tās kāzas? Braucot uz Ludzu varētu paasistēt, paēst padzert limonādi :big_smile:


Omi pasveicini , viņa gan jau pie Azara tussē un stāvēs pirmajā rundā ar lauru vainagu galvā :):):)

Nu i nafig viņu.....nebūs laika ar visādām kaķvecenēm tusēt, ātri jāpiecūko Ludza tad uz kazām, pa nakti mājās un svētdien uz kubanu.
avatar
Publicēts: 07.08.15 18:40 labots
 citēt
Ritz:Kur palikāt? Ja neskaita kadrējumu atsevišķās bildes, kur vēl pie manām bildēm var tehniski piesieties?


Piesieties ?:) neviens jau nepiesienas. Tās fočenes tiešām ir nekādas. Kadrējumi ir draņķīgi, ļoti draņķīgi, momenti garlaicīgi, lielākoties nedaeksponēti. Gaismas izjūta arī nekāda. Uz absolūto patiesību nepretendēšu, bet mācīt iesācējiem ko citu, izņemot ekspo trijstūri, Tev nevajadzētu.
avatar
Publicēts: 07.08.15 20:40
 citēt
NilsS:...Lielajām Bliņām Vaboli...

Domātas bija Lielās Kļockas pie Līksnas stacijas?
avatar
Publicēts: 07.08.15 20:41 labots
 citēt
Nil, kurā bildē man ir visdraņķīgākais kadrējums? Tiešām gribas zināt. Tas nav pārmetums, bet - vai tavās bildēs, kur cilvēki palikuši bez galvām, kadrējums ir labāks? Piemēram, www.fotoblog.lv...
Par ekspozīciju - man liekas, ka gaumes jautājums. Man nepatīk, ka ir kā "pēc grāmatas" - tipa histogramma nav ar lieliem pacēlumiem.
avatar
Publicēts: 07.08.15 20:48
 citēt
Alus, čipši...
Ritz, tev nopietni liekas, ka tā Nila bilde ir sliktāka par šo www.fotoblog.lv... ?
avatar
Publicēts: 07.08.15 20:54
 citēt
Oliss:
Lunis:
Omi pasveicini , viņa gan jau pie Azara tussē un stāvēs pirmajā rundā ar lauru vainagu galvā :):):)

Nu i nafig viņu.....nebūs laika ar visādām kaķvecenēm tusēt, ātri jāpiecūko Ludza tad uz kazām, pa nakti mājās un svētdien uz kubanu.


Es domāj mēs vien ķertie ka 3 pasākumi dažādas LV voetās 2 dienās:):)
avatar
Publicēts: 07.08.15 20:56 labots
 citēt
versatile:Alus, čipši...
Ritz, tev nopietni liekas, ka tā Nila bilde ir sliktāka par šo www.fotoblog.lv... ?


Man tā bilde patīk, forša noskaņa, tika tās galvas...
Un kas ar manu bildi? Nu fonā biku haoss... kas vēl?

Fandango, ko tu gribēji, lai es tev saku? Ka, man patīk, ka ir pacēlums vairāk kreisajā pusē? Un arī neesmu pamanījis, ka man būtu kaut kas būtiski pārdzedzis vai tieši otrādi - pilnīgi melns. Labprāt dzirdētu skaidrojumu, par perfekto histogrammu! :)
avatar
Publicēts: 07.08.15 21:14 labots
 citēt
petapixel.com... ja pieleks, pieleks; ja ne - nav jēgas.
theonlinephotographer.blogspot.com... vēl
avatar
Publicēts: 07.08.15 21:18 labots
 citēt
versatile:petapixel.com... ja pieleks, pieleks; ja ne - nav jēgas.
theonlinephotographer.blogspot.com... vēl


Paldies, tagad varēšu mierīgi aiziet gulēt bez sirds drapēm. :)

P.S. Kā jums ši patīk: www.fotoblog.lv... :)
avatar
Publicēts: 07.08.15 23:08 labots
 citēt
Drošvien taisnība ir, kad, piemēram, galdniekus fočējot, var iedzert tēju, paņemt eksponometru un visu lēnā garā... un tad tik pat lēnā garā katru bildīti iekš PS kruķīt!

Un ir zināmi arī tādi fotogrāfi, kas sižeta ziņā vērtīgas bildes izmet ārā tikai tāpēc, ka ir bijusi kāda tehniska nepilnība... Tipa, pasarg dievs, ko citi par mani padomās.
avatar
Publicēts: 09.08.15 08:52
 citēt
Normālas bildes autoram. Domāju, ka arī asistentam būtu līdzīgas. Bet tā kā pasūtītājam laikam ir gluži vienlaga, kurš un kā bildē, tad visu nosaka tikai cīpars.
avatar
Publicēts: 09.08.15 11:21
 citēt
TesMens:Gadoties joki, kad asistenta bildrs labākas par fotogrāfa bildēm. Vai te ir šis gadījums? Mazās kāzās nafig asiztenty?


Paplašīnot domu - jā man patīk, kā izskatās bildes "no malas" - jaunais pāris skatās uz "galveno" fotogrāfu, bet otrs fotogrāfs no malas fočē viņus.

Asistents: 1) palīdz ar auto vadīšanu vai vismaz skatās, ka es atpakaļceļā neaizmiegu; 2) atnest ķeblīti pie kopbildes; 3) palīdz ar detaļu ieraudzīšanu (piemēram, ir redzētas smuka pozētā bilde, bet līgavainim telefons kabatā palicis); 4) skatās, vai es pēc ērmu neizsaktos pēc ložņāšanas pa zemi; 5) palīdz ar som nešanu; 6) galu galā - palīdz ar gaismām.
avatar
Publicēts: 09.08.15 11:45 labots
 citēt
Ritz:
TesMens:Gadoties joki, kad asistenta bildrs labākas par fotogrāfa bildēm. Vai te ir šis gadījums? Mazās kāzās nafig asiztenty?


Paplašīnot domu - jā man patīk, kā izskatās bildes "no malas" - jaunais pāris skatās uz "galveno" fotogrāfu, bet otrs fotogrāfs no malas fočē viņus.

Asistents: 1) palīdz ar auto vadīšanu vai vismaz skatās, ka es atpakaļceļā neaizmiegu; 2) atnest ķeblīti pie kopbildes; 3) palīdz ar detaļu ieraudzīšanu (piemēram, ir redzētas smuka pozētā bilde, bet līgavainim telefons kabatā palicis); 4) skatās, vai es pēc ērmu neizsaktos pēc ložņāšanas pa zemi; 5) palīdz ar som nešanu; 6) galu galā - palīdz ar gaismām.


Hm, a kam tad bildētājs domāts, ja visu dara asistents?;-0 ..pogu nospiež aparātam? ..to taču var izdarīt asistenta asistents.
Izskatās pēc kārtējā latvijiešu businesa manegmenta. Saprotu, ka asistents Tavā vietā visu darīs par brīvu, jo normālu naudu no klienta Tu pats nevari paņemt.
avatar
Publicēts: 09.08.15 11:54
 citēt
Nu nez, lielāko laiku viņa paši var fočēt savam priekam un/vai portfolio.

Varu pateikt, ka ne vienu reizi (izņemot šo pēdējo) nav bijšas problēmas ar cilvēku atrašanu. Cilvēki, kuri paši nekad kāzas nav fočējuši, ar prieku brauc līdzi. Man grib\etos domāt, ka ir appusējs ieguvums. Bet taisnība arī par naudu - ir viens cilvēks, kurš ir bijis līdzi kādas 4 reizes, uz viņu var paļauties, līdz ar to nākamajās kāzas ir doma iekļaut izmaksās arī atalgojumu viņam.
avatar
Publicēts: 09.08.15 12:26
 citēt
Ritz:
TesMens:Gadoties joki, kad asistenta bildrs labākas par fotogrāfa bildēm. Vai te ir šis gadījums? Mazās kāzās nafig asiztenty?


Paplašīnot domu - jā man patīk, kā izskatās bildes "no malas" - jaunais pāris skatās uz "galveno" fotogrāfu, bet otrs fotogrāfs no malas fočē viņus.

Asistents: 1) palīdz ar auto vadīšanu vai vismaz skatās, ka es atpakaļceļā neaizmiegu; 2) atnest ķeblīti pie kopbildes; 3) palīdz ar detaļu ieraudzīšanu (piemēram, ir redzētas smuka pozētā bilde, bet līgavainim telefons kabatā palicis); 4) skatās, vai es pēc ērmu neizsaktos pēc ložņāšanas pa zemi; 5) palīdz ar som nešanu; 6) galu galā - palīdz ar gaismām.


Un kā Tu domā, tas ir taisnīgi, ka asistents, kurš dara tā saucamo melno darbu, staipa visus tavus/savus krāmus, vaktē tevi + vēl paralēli fočē, un gan jau arī mājās rediģē sabildēto materiālu nesaņem ne centa??? Visu kapeiku savāc tik Tu un aidā.

Un ja jau Tev ir viens kurš bijis līdzi 4 reizes, ko neņem viņu? Un meklē jaunu šeit? Negribās maksāt ja? Šitādi frukti kā Tu te ik pa laikam uzpeld ar šāda veida piedāvājumiem, bet nu...katra paša ziņā pieteikties vai nē.
avatar
Publicēts: 09.08.15 12:55
 citēt
Cepiens par nenotikušu lietu kā meksikāņu serialā... Atliek vien pagaidīt pāris pasažiera un "asistenta" bildes no Notikuma, un varēs saprast, kurš tai garlaicīgajā pasācienā bij galvenais...

P.S.
saprotu savu naivumu. :):face-grin:
avatar
Publicēts: 09.08.15 13:19
 citēt
Es domāju, ka ir daudzi, kuri labprāt papraktizētu bildēt kāzas, kā otrie fotogrāfi, jo kā gan savādāk iemācīsies, ja nedarīsi?
Bet šobrīd izskatās, ka tiešām ir vajadzīgs "mūlis", "6inieks" un/vai "asistents". Un šādos apstākļos praktizēt īsti nesanāks, ja "boss" - Ritz vislaik liek sveci turēt un kaut ko pienest.
avatar
Publicēts: 09.08.15 13:22
 citēt
Elmarss:Cepiens par nenotikušu lietu kā meksikāņu serialā... Atliek vien pagaidīt pāris pasažiera un "asistenta" bildes no Notikuma, un varēs saprast, kurš tai garlaicīgajā pasācienā bij galvenais...

P.S.
saprotu savu naivumu. :):face-grin:


Elmāriņ - bildes no pasākuma Tu te nesagaidīsi :) Izskatās, ka nesaproti gan savu naivumu :)
avatar
Publicēts: 09.08.15 14:41
 citēt
Jūs esat forši, man patīk ar jums padiskutēt! :)
avatar
Publicēts: 09.08.15 16:21
 citēt
Fandango:kā gan var mācīt par ekspozīciju, ja nejēdz lasīt histogrammas, Nil?



Lielākā mācītāju daļa ir tieši tādi, tas it nemaz netraucē :)
avatar
Publicēts: 10.08.15 16:44
 citēt
Lunis:
Ritz:
Brauksi? Varu no Ķeguma paķert! :D


Man visis Wikendi no Maija līdz nowembrim sen aizņemti pasākumiem un nepārtrāuktām VIP KĀZĀM šogad :):) Slikti stradājat , ka man jāiet palīgā :):) Es jau smejos , haltūristi iznīkuši vai.

Vecīt!, Ja tev viss aizņemts, pa kuru laiku tu blogā sēdi? ;-))
avatar
Publicēts: 10.08.15 16:48
 citēt
Esmu bijis ar Ritz kopā pāris kāzās fotogrfēt, man patika un bija noderīgi!
avatar
Publicēts: 10.08.15 17:09
 citēt
Schneider:
NilsS:...Lielajām Bliņām Vaboli...

Domātas bija Lielās Kļockas pie Līksnas stacijas?


Pareizi gan, sajaucu :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):