forum.gif
StarSpace fotokonkurss 2015
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / StarSpace fotokonkurss 2015
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.09.15 10:31 labots
 citēt
Jau 7.gadu pēc kārtas StarSpace rīko fotokonkursu tiem, kas biežāk paveras debesīs un sev apkārt. Ja tavā darbu krājumā ir kāda lieliska ziemeļblāzma, dubultā varavīksne, Saules vai Mēness aptumsums, grezns miglājs vai kāds cits izsludinātajai tematikai atbilstošs darbs, neturi sveci zem pūra, piedalies un iedvesmo!

Darbu iesūtīšanas termiņš: 15.09.2015 plkst. 23:59

Fotokonkursa tematika

* Sudrabainie mākoņi - tikai un vienīgi sudrabainie mākoņi, ar vai bez papildus objektiem.
* Ziemeļblāzmas - drīkst arī dienvidblāzmas.
* Plaša lauka fotogrāfijas - ainavas, kurās redzami debesu objekti - planētas, zvaigznāji, Mēness, Piena Ceļš, kombinācijā ar Zemes objektiem - upes, ezeri, koki, mājas, cilvēki utt.
* Atmosfēras parādības - Saules stabi, parhēliji, halo, varavīksnes, atmosfēras efekti Saulei lecot/rietot, zibeņi, neparasti mākoņu paveidi (piemēram, tesmeņveida mākoņi), viesuļvētras (ja nu kādu izdodas noķert) utt.
* Visuma objektu fotogrāfijas palielinājumā - Mēness, planētas, galaktikas, miglāji, zvaigžņu kopas, kosmosa kuģi, Saules plankumi un protuberances utt.
* Cilvēks un astronomija -ļaujiet vaļu fantāzijai un parādiet cilvēka saistību ar astronomiju, astronomiskiem objektiem, astronomiskiem pasākumiem, darbībām utt.

Vairāk informācijas, kā arī jau iesūtīto darbu galerija un pagājušo gadu konkursa darbi un rezultāti: bit.ly...

Veiksmīgi!
avatar
Publicēts: 03.09.15 11:51
 citēt
Oooo, izradas es ar dabujis pirmo vietu 2014tajā :D
avatar
Publicēts: 03.09.15 14:56
 citēt
Baltskars:Oooo, izradas es ar dabujis pirmo vietu 2014tajā :D


Ah tad tu biji tas cilvēks, kas neatbildēja uz meiliem... Nu žēl gan.
avatar
Publicēts: 06.09.15 16:53
 citēt
Cer, ka nedzīvo tikai no tā, ko iegūsti konkursos :)

Ceļojumu uz Maldivu salām vai pat uz Sāremā salu nedāvinām, bet uzvarētājiem vienmēr kaut kas tiek.
avatar
Publicēts: 06.09.15 23:04
 citēt
Kamelija:
Baltskars:Oooo, izradas es ar dabujis pirmo vietu 2014tajā :D


Ah tad tu biji tas cilvēks, kas neatbildēja uz meiliem... Nu žēl gan.


Hmmm, it kā parasti uz visiem atbildu :) Varbūt kaut ko neesmu saņemis vai paskrējis garām :)
avatar
Publicēts: 07.09.15 08:14
 citēt
Es arī 14.gadā kaukādā "Gada notikumā 2013" biju dabūjis godalgotu vietu vai ko tamlīdzīgu. Delfos bija konkurss, es iesniedzu bildi un aizmirsu. Kad šogad janvārī iebridu traukos.lv, lai caur tiem Biļešu paradīzē nopirkt biļetes us koncertu, atradu uzaicinājumu pēc pilna izmēra bildes un pagājušā gada oktobrī ierasties LNB uz kaukādas isstādes atklāšanu. Uzrakstīju meilu, vai tad viņiem nav nekāda cita saziņas veida, nē, saka, mēs tik caur sociālajiem tīkliem.
Nu un xyž ar viņiem, ja tur kaukādi pokemoni, kuru pasaule aprobežojas ar traukiem un feizbuku.
avatar
Publicēts: 07.09.15 10:58
 citēt
uldeens:Šie konkursi parasti ir uz paša fotogrāfa rēķina, ir jānopērk laba tehnika, jāziedo personiskais laiks un beigās atzinība pat pirmo vietu, da nu nafig :anger:


Hmm, tu tiešām tikai dēļ konkursa pērc tehniku?

Bet nu labi, katrs dara kā grib.

Mēs jau vairāk orientējamies uz tiem, kam fotografēšana ir sirdslieta un konkurss ir veids kā parādīt citiem to skaisto, kas debesīs un ap mums. Tiem, kas konkursos pelna sev pārtiku, tiem jau laikam jāmeklē tādus konkursus, kur baltmaizi un kefīru piedāvā. Pie mums tikai sirdi un prātu veldzējošas lietas var dabūt.
avatar
Publicēts: 07.09.15 13:22
 citēt
uldeens:Lai atdotu to par velti citam, tikai sevis reklamēšanas pēc, nav prāta darbs.

Manuprāt tu esi ko nelabu apēdis, aizkam visādas stulbības zem pirkstu galiem uz klaviatūras spiežas.

Pats es vienu gadu uzstartēju šajā konkursā un tikai tāpēc, ka NETĪŠĀM biju nobildējis ko TĀDU ko lielākam vairumam dabas fotogrāfu pat ar lielu centību nez vai izdotos izdarīt.

avatar
Publicēts: 07.09.15 14:03 labots
 citēt
Cirvji, ibio. Tak ejiet un tirgojiet tās savas afigennās debesjuma bildes, kuras jums noteikti steriem vien stūrī sakrautas - man likās, ka starspace ir portāls/vortāls entuziastiem, kam tā štelle ir hobijs un bildē neatkarīgi no tā, kas atlec vai ne.
Ja man būtu kko interesantu paveicies nobildēt, es aizsūtītu. Ir tikai dažas garlaicīgas Perseīdas, kuras nevienu neinteresē.
Nafig no*irst tos, kas dara?!
avatar
Publicēts: 07.09.15 16:57
 citēt
uldeens:
Kamelija:
Hmm, tu tiešām tikai dēļ konkursa pērc tehniku?

Bet nu labi, katrs dara kā grib.

Mēs jau vairāk orientējamies uz tiem, kam fotografēšana ir sirdslieta un konkurss ir veids kā parādīt citiem to skaisto, kas debesīs un ap mums. Tiem, kas konkursos pelna sev pārtiku, tiem jau laikam jāmeklē tādus konkursus, kur baltmaizi un kefīru piedāvā. Pie mums tikai sirdi un prātu veldzējošas lietas var dabūt.

Tehnika nolietojas, ir nepieciešams to apkopt, remontēt, tas prasa līdzekļus! Lai uzņemtu labu kadru, tas izmaksā diezgan dārgi! Lai atdotu to par velti citam, tikai sevis reklamēšanas pēc, nav prāta darbs.:grimace:


Tu esi nelabojams :face-smile:
avatar
Publicēts: 08.09.15 10:40 labots
 citēt
uldeens:Izskatās, ka NilsS tūlīt sāks intensīvi piedalīties dažādos konkursos...:face-grin:


Kad intensīvi piedalījos, vinnēju kados 7 - labākajā no tiem saņēmu 50d + 17-85mm stikliņu.
Nu un naudiņu pa visiem vienam L stiklam un alum :) + obligātās lašmaizes, rokasspiedieni, vīns, izdrukātas bildītes utt - nemaz ne slikti.
Tāpēc man nāk ņirga par tavu sāpi un dārgo tehniku
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):