forum.gif
Jautājums par Kaņieri fototūristiem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Jautājums par Kaņieri fototūristiem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.09.15 15:22 labots
 citēt
Kaņiera ezeram šajā gada laika ir iespejams apiet apkārt, vai paredzama noslīkšana purvā?
Ja jā, tad ir kādam maršruts un kura vietā var šķērsot to Slocenes upi?

avatar
Publicēts: 17.09.15 15:41
 citēt
Vasaras sezonā nav iespējams kājām šķērsot to sektoru kas tev iezīmēts ar sarkanu līniju, ja vien nestiep līdzi kādu mazu pūsli :face-smile: ziemā cita lieta. Savulaik tur bija Slocenei pāri gājēju laipa, bet jau 90.to vidū praktiski sapuvusi un sabrukusi balticmaps.eu... Pa 20 gadiem šo apgabalu esmu izstaigājis krustām šķērsām, gan vasarā bradājot un laivojot, gan ziemā pa ledu.
avatar
Publicēts: 17.09.15 16:06 labots
 citēt
Līnija bija aptuvena, vairak bija doma kkā tā : balticmaps.eu...

bet jā, tā arī domāju, ka īsti nav variantu, jo purvs + cik nojaušu tilta pāri nav

Pūslis būtu ok, bet tas tāds grupveida pasākums :)

Kādi vēl ieteikumi līdzīgiem maršrutiem ?
avatar
Publicēts: 17.09.15 22:35
 citēt
Kādam te ir beigtu zivju fetišs :) :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 17.09.15 22:58
 citēt
Šitā vasara bija baisi sausa , es šodien sēņojot izgāju škēršām pāri vienam diezgan pamatīgam aplūdušam mežam kur bez lbrišanas lidz ceļiem nevarēja , tagad tā "Pamitrs mežš" un viss :)
avatar
Publicēts: 17.09.15 23:07 labots
 citēt
Lunis:Šitā vasara bija baisi sausa , es šodien sēņojot izgāju škēršām pāri vienam diezgan pamatīgam aplūdušam mežam kur bez lbrišanas lidz ceļiem nevarēja , tagad tā "Pamitrs mežš" un viss :)


nus Slocene neizžūst nekad :face-smile: un pirms ietekas Kaņiera niedrājos tā visai rāma, paplata un dziļa, tā vienkārši nepārbridīsi ar rukzaku uz galvas. Var jau paieties uz augšu līdz kādam pirmajam bebru dambim un pa to šķērsot, tik upes krasti ir ļoti dūksnaini ar neskaitāmiem bebru raktiem kanālīšiem, maziem dīķīšiem, attekām, nu jautra pastaiga tur nav.
avatar
Publicēts: 17.09.15 23:14 labots
 citēt
JĀ ! Šodien takšu Līvu beidzot ulaida gaisā ! Smuks sabrukšanas viģiks fesītī pie manis:) ejuz.lv...
avatar
Publicēts: 18.09.15 08:34
 citēt
Daugavpils čangaļi varētu sadot šitam stulbenim ar zābaku pa purnu.
avatar
Publicēts: 18.09.15 09:03
 citēt
Alibaba:
Lunis:Šitā vasara bija baisi sausa , es šodien sēņojot izgāju škēršām pāri vienam diezgan pamatīgam aplūdušam mežam kur bez lbrišanas lidz ceļiem nevarēja , tagad tā "Pamitrs mežš" un viss :)


nus Slocene neizžūst nekad :face-smile: un pirms ietekas Kaņiera niedrājos tā visai rāma, paplata un dziļa, tā vienkārši nepārbridīsi ar rukzaku uz galvas. Var jau paieties uz augšu līdz kādam pirmajam bebru dambim un pa to šķērsot, tik upes krasti ir ļoti dūksnaini ar neskaitāmiem bebru raktiem kanālīšiem, maziem dīķīšiem, attekām, nu jautra pastaiga tur nav.


Šitais ir maldinošs apraksts.
Lai gan, esmu pārsteigts, ka manu dzimto ciemu kāds tik labi pārzin! :face-wink:

Tur ir tā, ka pastaiga ir vienkārši bezgala neromantiska. Gadus padsmit atpakaļ (ļoti aukstā ziemas dienā) biju tur ievilcis ekskursijā Dreef ar sievu, viņi izskatījās nedaudz nobijušies, kad pusotru stundu nonstopā bija jābrien/jālaužas pa niedrēm,kur vietām čušņos slida duras cauri u.t.t. Atkal epizodisks grāvītis pa ko paslidot, atkal jābrien. Vasarā tas ir nereāli.

Pāri Slocenei (Aiz Samulomiem un līdz Smirdgrāvim) kādās divās vietās teorētiski var tikt pāri jo ir sakrituši koki. Bet tikai teorētiski, jo mēnesi atpakaļ biju tur ar laivu špiningot un izbraucu visu posmu no Kaņiera līdz vietai, kur tā šķerso baltos plankumiņus (virzienā uz Valguma ezeru).
avatar
Publicēts: 18.09.15 09:51
 citēt
Nu re, kopā par visiem tikām skaidrībā! Paldies! Jāpamēģina ziemā, ja būs Ziema.
avatar
Publicēts: 18.09.15 10:22
 citēt
NIN:Nu re, kopā par visiem tikām skaidrībā! Paldies! Jāpamēģina ziemā, ja būs Ziema.

Labāk ej to maršrutu tagad, varbūt varēsi pastāstīt kā gāja :big_smile:
avatar
Publicēts: 18.09.15 10:49
 citēt
Oliss:
NIN:Nu re, kopā par visiem tikām skaidrībā! Paldies! Jāpamēģina ziemā, ja būs Ziema.

Labāk ej to maršrutu tagad, varbūt varēsi pastāstīt kā gāja :big_smile:


Visticamāk nevarēšu pastāstīt, bet mani, varbūt tv parādīs

avatar
Publicēts: 18.09.15 11:08
 citēt
NIN:
Oliss: Labāk ej to maršrutu tagad, varbūt varēsi pastāstīt kā gāja :big_smile:


Visticamāk nevarēšu pastāstīt, bet mani, varbūt tv parādīs


Būsi TV zvaigzne :big_smile:
avatar
Publicēts: 18.09.15 11:30
 citēt
Labāk Austrija. :)

avatar
Publicēts: 18.09.15 12:44
 citēt
NIN:Nu re, kopā par visiem tikām skaidrībā! Paldies! Jāpamēģina ziemā, ja būs Ziema.


tikai ziemā tur visai skumīgi, ja nu vienīgi netaisies knipsēt bārdainās zīles :face-smile: bet tieši pašlaik tur putnu bari ņigu ņegu, dzērvju simti vakarā laižas Kaņiera DR gala niedrājos uz dusu, kolosāls skats :face-wink: vēlāk ziemeļgulbju trompetes, zosītes ar.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):