forum.gif
Bēgļi tuvojas, gatavojamies uzņemt !
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Bēgļi tuvojas, gatavojamies uzņemt !
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 12
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.10.15 11:38
 citēt
viecha:Krievija ir plaša un vietu kur pulcējas daudz cilvēku vienlaicīgi tur pietiek.Kaut vai Soču vilnis liekas jau šonedēļ.Ar vidusāzijas autoritārajām ...-stanām ir bezvīzu režīms...allahakbaru tur ka biezs...Trīs reizes varat minēt kā mohamedi atbildēs krievu bombardēšanām Sīrijā.:shame:


Ko vinji bombardees Al-Nusru; nemierniekus, kas vienkaarshi ir pret Asadu; ISIS; kurdu peshmengu?
Ja Turcijas aviaacija turpina bombardeet Kurdus, tad NATO riiciiba ir pilniiga aplama. Ja Krievijas aviaacija bombardee ISIS, tad es neko sliktu apstaaklii nesaskatu. Lai cik es, personiigi, esmu tolerants pret islamu, radikaalais un fundamentaalais islams man nav pienjemams.
avatar
Publicēts: 02.10.15 11:56 labots
 citēt
Schneider:Šeit viņem jāpiedāvā darbu cūku fermās.


Nekas slikts apstaaklii, ka cilveeks neEed cuukgalju nav. Smagaas olbaltumvielas noslogo asinsriti, rada smagumsajuutu un nogurumu, noved pie veseliibas probleemaam, liekaa svara utt. Cits jautaajums ir vai taa ir religjiskaa dogma.

Mees sunjus neEdam, bet citaas pasaules malaas taa ir norma.

Viss nav tikai melns un balts.

p.s. cuukas ir vieniigais dziivnieks, kas sviist uz iekshpusi un galja ir daudz toksiskaaka nekaa citu dziivnieku galja.
avatar
Publicēts: 02.10.15 12:14
 citēt
Ar kādu ķīmisku analīzi arī tas ir pierādīts?
Un kur iekšpusē tad cūkām atveras sviedru dziedzeri?
avatar
Publicēts: 02.10.15 12:27 labots
 citēt
Schneider:Ar kādu ķīmisku analīzi arī tas ir pierādīts?
Un kur iekšpusē tad cūkām atveras sviedru dziedzeri?


nemekleeshu avotu, jo esmu lasiijis to diezgan pasen.

p.s. izgliitojos un informaaciju lasu 90% anglju valodaa, taapeec ir iespeejama kaada neprecizitaate.

www.ensignmessage.com...

bet nu informaacijas ir daudz un pats vari pamekleet, ja anglju valodas zinaashanas atljauj.
google atsleegvaardi: pig / pig sweat / pork toxins utt
avatar
Publicēts: 02.10.15 12:46 labots
 citēt
Lielākie pasaules cūggaļas patērētāji ir ķīnīzeri, neskādēļ vēl nav apindējušies, bet jau skaitāmi miljardos.
ja anglju valodas zinaashanas atljauj, ieraksti gūglē dangers of beef, stipri līdzīgu atradīsi arī par aitas, vistas gaļu un veģetārismu, atkarībā no raksta autora reliģiskās piederības un nacionālās virtuves.
Sunim jau arī gandrīz nav sviedru dziedzeru. Un vai kāds ir redzējis sasvīdušu, slapju govi?
Nosauļošanās gan vairāk atkarīga no apmatojuma. Domātum, ka arī aita spētu nosauļoties, ja būtu plika, bet mežacūka nenosauļosies nekad. Vo! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.10.15 12:54
 citēt
Schneider:Lielākie pasaules cūggaļas patērētāji ir ķīnīzeri, neskādēļ vēl nav apindējušies, bet jau skaitāmi miljardos.
ja anglju valodas zinaashanas atljauj, ieraksti gūglē dangers of beef, stipri līdzīgu atradīsi arī par aitas, vistas gaļu un veģetārismu, atkarībā no raksta autora reliģiskās piederības un nacionālās virtuves.

Nosauļošanās gan vairāk atkarīga no apmatojuma. Domātum, ka arī aita spētu nosauļoties, ja būtu plika, bet mežacūka nenosauļosies nekad. Vo! :bad_smile:


Tikai nevajag.
Ja pieiet no Tava lietu skaidrojuma: cuukgalja nav vainiiga pie kjiinieshu demograafiskaa staavoklja! VAINIIGI IR RIISI!
Pieraadiijums: Latvijaa riisi neaug. Riisu pateerinjsh ir nieciigs. Bet cuukas aug un rukshkj! Cuukas eedam, bet sliikstam pamatiigos miinusos (cilveeki mirst vairaak nekaa dzimst).
avatar
Publicēts: 02.10.15 12:54 labots
 citēt
Vo! :bad_smile:


Domātum, ka arī aita spētu nosauļoties, ja būtu plika, bet mežacūka nenosauļosies nekad. Vo! :bad_smile:


a kaa Tu zini? :D
avatar
Publicēts: 02.10.15 13:29
 citēt
Vairojas visās valstīs, kuras ir mazāk attīstītas un tuvāk siltajām joslām. Neatkarīgi, vai tur ēd cūkas, liellopa, aitas, bifeļa, zebu vai beģemota gaļu, tāpat arī nēģeri ēd sorgo un batātes, bet vairojas uz velna paraušanu. Dienvidos, kur ticība atļauj ēst cūku, par mazām ģimenēm neviens nesūdzas, piemēram, kristīgajā Gruzijā, kaut arī tur kalnos rīsus neaudzē.

20 gadus gāju medībās, bet nevienu iedegušu mežacūku nēsu redzējis.
avatar
Publicēts: 02.10.15 13:49
 citēt
sarkasms
avatar
Publicēts: 02.10.15 18:23 labots
 citēt
R.I.P. - Eiropa ar visu savu gumānismu...

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 02.10.15 18:51
 citēt
Bet kā viņi izgāja cauri visai Buļbonijai, pie tam vēl tik droši un netraucēti pa visu viņējo pierobežas zonu? Nu laikam jau Luka ir devis rīkojumu saviem robešsargiem viņus grūst pāri Latvijas robežai.
avatar
Publicēts: 02.10.15 19:06
 citēt
Mūs var glābt tikai sēnes :bad_smile:
apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 02.10.15 19:15
 citēt
Parādīt pret viņiem humānismu, kurš ispaustos:
1. Maksāt minimālo Latvijas bomža pabalstu, kaut arī darba stāšš ir 0.
2. Ja tas liksies par maz, piedāvāt darbu cūku fermās.
3. Nepamest bez apkures. Nekādā gadījienā termometratūru telpās nenolaist zemāk par +18.
4. Ļaut brīvi sēņot, jo sēnes Korānā nav kvalificētas par nešķīstu barību.

Galvenais - par kopmītnes komandantu norīkot kvekšķi, kurš trīsreiz dienā visus pulcēs gaitenī un, ar tupeli pa pauri klapēdams, liks ackaitīt jobu mantras. Tieši tas arī būs galvenais faktors, kurš stimulēs musļu parazītus uz dzimtenes mīlestību un, pavasari nesagaidījuši, visi cauri Baltkrievijai kājām vilks apakaļ us savu Mērkaķistānu.
avatar
Publicēts: 02.10.15 22:15
 citēt
Tas tak krievu armijas dižkareivis Beness Aijo,ne?
avatar
Publicēts: 02.10.15 23:16 labots
 citēt
Bēgļi norij mūsu biļetes !!! vimeo.com...




Šeku viss pils 11 min pirmā linka 1992 gada oskarotās iskīno variants BET tikai vāciski youtu.be...
avatar
Publicēts: 03.10.15 00:04
 citēt
Tur ir viena naianse: vārdu "fressen" piemēro tikai dzīvnieku ēšanas apzīmēšanai...
avatar
Publicēts: 03.10.15 00:07
 citēt
Eltons:Tur ir viena naianse: vārdu "fressen" piemēro tikai dzīvnieku ēšanas apzīmēšanai...
:D :D
avatar
Publicēts: 03.10.15 16:18
 citēt
Tev drukāta teksta nav? Nevaru ne us to purnu paskatīties, ne balsi dzirdēt.
avatar
Publicēts: 03.10.15 20:03 labots
 citēt
uldeens:www.youtube.com...

:face-grin:


tas, ka viņam P A G A I D Ā M ir izdevies apčakarēt valsti, un izvairīties no atbildības, nenozīmē, ka viņam dotas tiesības pļūtīt par visādām tēmām, kur un kā ienāk prātā .... :bad_smile:
Bet par bēgļiem runājot, jāpiebilst, ka arī šajā jomā der 1990 - to gadu valdību sauklis - Latvija, tranzīta zeme ....., ar visām no tā izrietošām sekām, un uz to mums arī jāgatavojās, jo nekas neliecina, ka bēgļu motivācija, tuvākajā laikā varētu mainīties
avatar
Publicēts: 03.10.15 20:19
 citēt
avatar
Publicēts: 03.10.15 21:08
 citēt
Ja izvarošana ir neizbēgama, tad atslābinies un gūsti baudu. :bad_smile:
Laikam jau no tiem musļikiem nekur neaizbēgsim :amazing:
avatar
Publicēts: 04.10.15 17:18
 citēt
avatar
Publicēts: 04.10.15 17:56
 citēt
avatar
Publicēts: 05.10.15 21:58
 citēt
Breiviks jālaiž ārā no ķurķa jo ES saradās daudz darba viņam :anger::anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 06.10.15 08:51
 citēt
Jolan:Breiviks jālaiž ārā no ķurķa jo ES saradās daudz darba viņam :anger::anger::anger::anger:

Lai turpina, kā pasācis, atšaut vietējos sociāldemokrātus? Mazliet pārspīlēti, šiem pietiktu ar pamatīgu sitamo, vismaz pagaidām. Ja domāji par trakā suņa Akbara pielūdzējiem – uz tiem var atrasties citi.
avatar
Publicēts: 07.10.15 00:25
 citēt
avatar
Publicēts: 09.10.15 10:29
 citēt
Ej takš tu pupās!Lauzīšos nu es man svešā valodā ar tik garu penteri.Nav jau tā ka neprastu,bet tomēr apgrūtinoši un nahren man vajag censties,ja kāds nevīžo runāt valsts valodā?
avatar
Publicēts: 09.10.15 20:23
 citēt
Viņus aizvaino piedavātais darbs kapu apkopšanā!Man liekas,darbs kā tāds šitajiem zēniem ir personīgs apvainojums.Ja nu piedāvātu kādu vietiņu uzņēmumu valdē vai ministrijā par valsts sekretāriem,tad vēl apdomātu vai atalgojums ir atbilstošs,bet ar lāpstu vai grābekli....jūs ko islamofobi esat?
avatar
Publicēts: 10.10.15 12:04
 citēt
avatar
Publicēts: 10.10.15 12:21 labots
 citēt
uldeens:Kirdik būs...

apollo.tvnet.lv...

«Mēs zinām, kā pielāgot ziemai nometni. Mēs zinām, kā pielāgot ziemai telti. Mēs zinām, kā pielāgot ziemai ēku. Taču mēs nezinām, kā pielāgot ziemai pūli, kas dienu no dienas plūst no valsts uz valsti,» viņš sacījis.
Es zinu, kā to pūli pielāgot - noorganizēt transportu un aisfīrēt uz kādu siltāku kontinentu!
avatar
Publicēts: 13.10.15 11:25
 citēt
www.kasjauns.lv...

Nelieši - neviens nesagaidīja ar 5-zvaigžu viesnīcām, mišlen atzītako restorānu paiku, nedod naudu cik lien, a arī internetu lēnu, maitas tādi, tikai nodrošina... :exciting:
avatar
Publicēts: 13.10.15 12:11
 citēt
palaidniex:www.kasjauns.lv...
Nelieši - neviens nesagaidīja ar 5-zvaigžu viesnīcām, mišlen atzītako restorānu paiku, nedod naudu cik lien, a arī internetu lēnu, maitas tādi, tikai nodrošina... :exciting:

Tas labs. Ilgu laiku Briselē strādāja radiniece. Kaut arī dzīvoja labā rajonā, tajā pašā kāpņu telpā bija viena muslimu ģimene. Par cūcīgu dzīvesveidu nerunāsim, bet kā jums patiktu, ka tad, kad muslims aizmirsis ārdurvju atslēgu, viņš nakts vidū no lejas apzvana visus dzīvokļus, jo kādam viņš jāielaiž.:anger: Bet pats novēroju, kā iepirkšanās centros, apskatot apģērbus, muslimietes nepapūlas tos uzkārt atpakaļ, vienkārši nomet zemē...Tos uzlasīt ir pārdevēja darbs.
avatar
Publicēts: 14.10.15 12:52
 citēt
KVAA-II:Zinot latviešu negausību un ieraušanas kāri - nav brīnums, ka Godmaņa sieva saka - ka Latvijā daudzi simti ar mieru bēgļus uzņemt pie sevis, tak samaksās kādu kapeiku

Lasīju.Čo to smagi šaubos par tādu statistiku.Simtiem gribētāju uzņemt dvieļa galvas?Nūūū....nezinu,nezinu.Es nevienu gribētāju redzējis neesmu.
avatar
Publicēts: 14.10.15 15:33
 citēt
viecha:
KVAA-II:Zinot latviešu negausību un ieraušanas kāri - nav brīnums, ka Godmaņa sieva saka - ka Latvijā daudzi simti ar mieru bēgļus uzņemt pie sevis, tak samaksās kādu kapeiku

Lasīju.Čo to smagi šaubos par tādu statistiku.Simtiem gribētāju uzņemt dvieļa galvas?Nūūū....nezinu,nezinu.Es nevienu gribētāju redzējis neesmu.
Pats nebūtu gatavs uzņemt kādu smuku mello? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.10.15 15:47
 citēt
smartins: Pats nebūtu gatavs uzņemt kādu smuku mello? :bad_smile:


avatar
Publicēts: 14.10.15 22:20
 citēt
:exciting:
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:49 labots
 citēt
Alibaba:
smartins: Pats nebūtu gatavs uzņemt kādu smuku mello? :bad_smile:





Platā lai Negatīvam tomātus laista.... Vieča šitādu uzņems pie sevis.... Protams, ja sievai iebildumu nebūs :bad_smile:

avatar
Publicēts: 15.10.15 13:22
 citēt
smartins:Vieča šitādu uzņems pie sevis....

Diezin vai Viečam patiks ar tādu komplekciju, ka no priekšas var pakasīt muguru...
avatar
Publicēts: 15.10.15 13:37
 citēt
Es jums gan uzņemšu!:face-wink:Man ar vienu balto čangalieti jau pietiek.Es vēl mello ņemšu!Ne tas vecums ne tā potence.Bet vot Smarts gan vēl jauns.Tas daudz var!:face-grin:Un pastāv taču starptautiskā izpalīdzība,sapratne,multikulturālisms...
avatar
Publicēts: 15.10.15 13:48
 citēt
A moš tā mellā arī tavā vecumā vēl pacels potenci... :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 12
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):