forum.gif
Kloākas domu graudi !!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Kloākas domu graudi !!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.01.16 21:34 labots
 citēt
Mjaaa... a kāds tam visam sakars ar foto? Vai tad nav specializētu forumu? :what:
Un lodžijas šedevru labāk demonstrēt būvniecības vai DIY lapās/forumos, tur to pienācīgāk novērtēs :face-grin:
Motorolleru entuziasti gan jau arī atradīsies utt.
Tiešām stulbums, vai kaitniecība attiecībā uz foto? :what:
avatar
Publicēts: 10.01.16 21:40
 citēt
Kāds vispār fotobloga forumam sakars ar foto? :D :D :D :D šeit cieņā ir viss, kas NAV foto :D paskaties, cik bildes pēdējo mēnešu laikā iesniegtas "fotokonkursam" - vidēji 1 bilde nedēļā. Satriecoši. Fenomenāli. Izcili. Pārlaid acis foruma tēmām sākumlapā - šobrīd divām no desmit tēmām ir kaut kāds attāls vai pietuvinātāks sakars ar foto. Pārējie 80% ir juiņa. Šis ir specializētais forums, šeit tas ir :D :D :D
avatar
Publicēts: 10.01.16 21:45
 citēt
Tur tieši pirmās minūtes ir garlaicīgākās, no piektās sākas tas , kā priekšā atpūšas REN-TV šizoteriķi, Žvaņeckis, Skailis un Ezītis. Varbūt tik Imanta-Babīte kaukur tuvumā var stāvēt. :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.16 21:48
 citēt
Es tik nesaprotu,kāpēc Guntim/KVAA patīk sevi pazemot visas Latvijas priekšā.Var būt Guntis no tā gūst kādu seksuālu baudu?
avatar
Publicēts: 10.01.16 21:50
 citēt
wiencmuzikanc:Kāds vispār fotobloga forumam sakars ar foto? :D :D :D :D šeit cieņā ir viss, kas NAV foto :D paskaties, cik bildes pēdējo mēnešu laikā iesniegtas "fotokonkursam" - vidēji 1 bilde nedēļā. Satriecoši. Fenomenāli. Izcili. Pārlaid acis foruma tēmām sākumlapā - šobrīd divām no desmit tēmām ir kaut kāds attāls vai pietuvinātāks sakars ar foto. Pārējie 80% ir juiņa. Šis ir specializētais forums, šeit tas ir :D :D :D
wiencmuzikanc:Kāds vispār fotobloga forumam sakars ar foto? :D :D :D :D šeit cieņā ir viss, kas NAV foto :D paskaties, cik bildes pēdējo mēnešu laikā iesniegtas "fotokonkursam" - vidēji 1 bilde nedēļā. Satriecoši. Fenomenāli. Izcili. Pārlaid acis foruma tēmām sākumlapā - šobrīd divām no desmit tēmām ir kaut kāds attāls vai pietuvinātāks sakars ar foto. Pārējie 80% ir juiņa. Šis ir specializētais forums, šeit tas ir :D :D :D

Kāda jēga iesniegt bildi konkursam, kurā būsi vienīgais dalībieks? Iepriekšējais posts labots.
avatar
Publicēts: 10.01.16 21:53
 citēt
Jolan:Es tik nesaprotu,kāpēc Guntim/KVAA patīk sevi pazemot visas Latvijas priekšā.Var būt Guntis no tā gūst kādu seksuālu baudu?

Ja tā ir "tīra manta", tad viņam nebūs izpratnes par jēdzienu "pazemojums" utml.
avatar
Publicēts: 10.01.16 22:04
 citēt
Es nesaprotu citu - kādēļ moderi ļauj šeit blamēties psihiski slimam cilvēkam?
avatar
Publicēts: 10.01.16 22:24
 citēt
Schneider:Es nesaprotu citu - kādēļ moderi ļauj šeit blamēties psihiski slimam cilvēkam?


Klikšķu skaits. Lapas apmeklējums.
avatar
Publicēts: 10.01.16 22:24
 citēt
Schneider:Es nesaprotu citu - kādēļ moderi ļauj šeit blamēties psihiski slimam cilvēkam?

Es savukārt nesaprotu, kāpēc es pats vēl joprojām šajā psihenē uzturos. Savulaik nezināju, ka ir tāds Fotoblogs un Fotosiena (nu jau izbijusī). Man ieteica daži jaunās paaudzes fotogrāfi. Es šobrīd kautrētos reklamēt Fotoblogu, jo "Pasaki man, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas tu esi...."
avatar
Publicēts: 11.01.16 01:31
 citēt
Fandango:Savukārt pirms vairākiem gadiem tika banots bariņš vispār talantīgu fotogrāfu, neskatoties ne uz kādu klikšķu skaitu.


...un kopš tā laika admini izdarījuši viņuprāt loģisku secinājumu, ka labāk neko nedarīt vispār. Galvenais, lai nepārkāpj LR normatīvos aktus. Idiotisms nav pārkāpums.
avatar
Publicēts: 11.01.16 07:46
 citēt
GunarsII:
Schneider:Es nesaprotu citu - kādēļ moderi ļauj šeit blamēties psihiski slimam cilvēkam?

Es savukārt nesaprotu, kāpēc es pats vēl joprojām šajā psihenē uzturos. Savulaik nezināju, ka ir tāds Fotoblogs un Fotosiena (nu jau izbijusī). Man ieteica daži jaunās paaudzes fotogrāfi. Es šobrīd kautrētos reklamēt Fotoblogu, jo "Pasaki man, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas tu esi...."




Arā, visus psihus ārā :anger:
Tā kā to pareizi valstiski noorientēti fotomīļi dara šeit : club.foto.ru...
Kurš neprot atšķirt psihu no nepsiha, tam jāvēršas pie pieredzējušiem psihu atpazīšanas speciem GunarsII un Schneider :anger:

Bet varbūt tomēr vieglāk likvidēt sadaļu "burziņš :) .Vieta vispārējām sarunām un tusiņam, pļāpājam par visu un da-jeb-ko, vienvārdsakot, spams :)"?
Tad nebūtu te jālasa spams ne par lodžiju remontiem, ne par politiku. Piemēram feisbukā ir tāda grupa Fototirgus, tanī ir arī daudzi šejienes pasažieri (arī kvaa un arī es), bet tēmas ir tikai par fotoaparatūru, bet nevis, piemēram, kā šeit - par alu
www.fotoblog.lv....
avatar
Publicēts: 11.01.16 09:25
 citēt
Visu cieņu clubfoto lapai! Tur ir administratori!
avatar
Publicēts: 11.01.16 10:26
 citēt
KVAA-II:Vot šitais ir reāls vāks - Latvijas skolās darbojās Saientoloģijas sekta

http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvijas-skolas-brivi-agite-saentologi/717355


...un tā dūšīgās mirušās tantes ar pumpu pierē pielūgšanu nav sekta???????????????????
avatar
Publicēts: 21.01.16 22:58
 citēt
Panākumi distanču slēpošanā ,protams,norāda uz valsts attīstības līmeni!Tas zināms jau izsenis.Un brīvi staigājoši lūši pa pilsētas ielām ir vides tīrības un labas tautas veselības aizsardzības rādītājs!:face-wink:
avatar
Publicēts: 26.01.16 19:28
 citēt
Dāma tā pati vai cita?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):