forum.gif
Kas noticis ar Gundegu?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Kas noticis ar Gundegu?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.09.15 18:37 labots
 citēt
Tas, kas darās viņas galerijā (draugiem.lv) ir tīrās šausmas...
Vai vismaz draugi varētu viņai pateikt, ka kaut kas ir nogājis greizi. :/
avatar
Publicēts: 29.09.15 18:53
 citēt
Varbūt viņa ir šejienes All-Liene 19?
avatar
Publicēts: 29.09.15 18:57
 citēt
Domāju gan, ka Gundega labāk bildē par Helmutu, un tamdēļ vispirms vajadzētu to apmācīt.
avatar
Publicēts: 29.09.15 18:59 labots
 citēt
Nu jā diez kas nav... tikai kaut kādas WPO balvas... būs jāsaka gan...
www.worldphoto.org...
avatar
Publicēts: 29.09.15 19:45 labots
 citēt
Manuprāt, ar radošo komponenti viņai viss vairāk nekā štokos. Tas pats arī ar šopošanu un PR...:face-wink:
Par tehnisko pusi gan dažreiz māc šaubas- ne vienmēr varu saprast, vai tehniskās nepilnības ir neprasmes sekas, jebšu kāds īpašs radošais paņēmiens. :face-wink:
avatar
Publicēts: 29.09.15 20:06
 citēt
Ritz:Tas, kas darās viņas galerijā (draugiem.lv) ir tīrās šausmas...


bet tā tak ir viņas galerija nevis tava, ko streso? :face-smile:
avatar
Publicēts: 29.09.15 20:07
 citēt
A kur to visu var redzēt, man arī gribas kompetenti pagudrīties. :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.09.15 20:08 labots
 citēt
Jā nu katram saafs:) Man vienmēr ir patikuši lūzeri kuri nevar saprast kapēc "Muļķi" pasūta citiem un viņiem nē:):) Blondā mums dzōvo svilpodama un klientui netrūkst , ko viņi izvēlās TO kas viņiem patīk:)

avatar
Publicēts: 29.09.15 20:31
 citēt
Stresoju, jo tiešām ir žēl... kaut kas nav kārtībā... :( Jaunais pāris izvēlas, jo ir redzējuši, ka viņai ir balvas [pavisam citā kategorijā] un arī PR darbojas... bet domāju, ka daudziem tā ir pirmā un vienīgā reize.
avatar
Publicēts: 29.09.15 20:53
 citēt
Ritz:Stresoju, jo tiešām ir žēl... kaut kas nav kārtībā... :( Jaunais pāris izvēlas, jo ir redzējuši, ka viņai ir balvas [pavisam citā kategorijā] un arī PR darbojas... bet domāju, ka daudziem tā ir pirmā un vienīgā reize.


Maldies , JAUNAIS pāris nezvēlās pēc balvām un godalgām bet gan BILDĒM:) Man piemēram nekad nav bijusi nepieciešama reklāma un es nevienam neko nepiedāvāju:) Mani izvēlās tik un vienīgi pēc bildēm un citu klientu rekomendācijām redzot viņu bildēs. Tieši tāpat arī Gundegai , cilvēkiem patik tas ko viņa taisa un nekādu citu reklāmu viņai nevajag:)
avatar
Publicēts: 29.09.15 21:02
 citēt
man pārdomas par kaut ko citu šajā sakarā, vai vēl joprojām fotogrāfs Latvijā skaitās profesija? Kad paskatos, kas savairojies pogas spiedēju un sevis reklamētāju, gan tādu, kuri par velti gatavi iet un bildēt, tad kur ir tie maksātāji? Vai tiešām visi kaut ko pelna?
avatar
Publicēts: 29.09.15 21:09 labots
 citēt
talavietis:man pārdomas par kaut ko citu šajā sakarā, vai vēl joprojām fotogrāfs Latvijā skaitās profesija? Kad paskatos, kas savairojies pogas spiedēju un sevis reklamētāju, gan tādu, kuri par velti gatavi iet un bildēt, tad kur ir tie maksātāji? Vai tiešām visi kaut ko pelna?


Tagad normālas šances bez paoīriem nepiedāvā , reāli :) Pogas spiedēji liels deficīts , es dabūju šogad uzbliezt patsmit kāzas KRUTAS vienkarši nebija kas bildē , pierunāja:)
avatar
Publicēts: 29.09.15 21:11
 citēt
Lunis:
Ritz:Stresoju, jo tiešām ir žēl... kaut kas nav kārtībā... :( Jaunais pāris izvēlas, jo ir redzējuši, ka viņai ir balvas [pavisam citā kategorijā] un arī PR darbojas... bet domāju, ka daudziem tā ir pirmā un vienīgā reize.


Maldies , JAUNAIS pāris nezvēlās pēc balvām un godalgām bet gan BILDĒM:) Man piemēram nekad nav bijusi nepieciešama reklāma un es nevienam neko nepiedāvāju:) Mani izvēlās tik un vienīgi pēc bildēm un citu klientu rekomendācijām redzot viņu bildēs. Tieši tāpat arī Gundegai , cilvēkiem patik tas ko viņa taisa un nekādu citu reklāmu viņai nevajag:)


Paldies, nedaudz nomierināji...
avatar
Publicēts: 29.09.15 21:23
 citēt
Lunis:
talavietis:man pārdomas par kaut ko citu šajā sakarā, vai vēl joprojām fotogrāfs Latvijā skaitās profesija? Kad paskatos, kas savairojies pogas spiedēju un sevis reklamētāju, gan tādu, kuri par velti gatavi iet un bildēt, tad kur ir tie maksātāji? Vai tiešām visi kaut ko pelna?


Tagad normālas šances bez paoīriem nepiedāvā , reāli :) Pogas spiedēji liels deficīts , es dabūju šogad uzbliezt patsmit kāzas KRUTAS vienkarši nebija kas bildē , pierunāja:)


-------------------
Nu Tev savādāk, Tu tomēr tajā lietā esi ar visām 4trām, bet es domāju par visiem tiem, kuri vienkārši pēdējos gados sapirkuši kameras un reklamējas visos sociālajos tīklos. Es nezinu, ja sadomātu Valkā pelnīt naudu ar fotografēšanu, tad laikam man būtu jāpiesakās pie reizes arī uz bezmaksas zupas virtuvi, jeb tā situācija ārpus Rīgas tomēr nav tik bēdīga?
avatar
Publicēts: 29.09.15 21:43
 citēt
Ā, par kāzu foto runa?
Paskatījos pēdējās, nu... vairāk māksla kā reportāža. Sievišķigs maigums, maz asuma un tradicionālā, kaut sižeti klišejoti.
Savu skatījumu neizteikšu, man savs ampluā, bet.
Klients jau nosaka pieprasījumu, ne jau konkurents vai tirgus bāba.
Tā ka viss normāli, man viņas nodarbe vienmēr patikusi, savdabīgi, Frīža vārdiem pat piekrītot, lai tik darās, nevienam nav nekas jāaizrāda vai jājaucas biznesā.
avatar
Publicēts: 29.09.15 22:23
 citēt
Ārpus Rīgas, šķiet, iet uz urrā! Mazāk fotogrāfu, mazāka konkurence... Piemēram, Latgalē - parasti izvēlas vietējos!
avatar
Publicēts: 29.09.15 22:34
 citēt
Ritz:Ārpus Rīgas, šķiet, iet uz urrā! Mazāk fotogrāfu, mazāka konkurence... Piemēram, Latgalē - parasti izvēlas vietējos!


nu beidz tak ņuņņāt kā tāda bāba (ja esi bāba, tad sori), saprastu ja vēl pašam būtu perfekta galerija, nevis tādi krietni zem viduvējā līmeņa bilžuki :face-wink:
avatar
Publicēts: 29.09.15 22:39
 citēt
Alibaba:
Ritz:Ārpus Rīgas, šķiet, iet uz urrā! Mazāk fotogrāfu, mazāka konkurence... Piemēram, Latgalē - parasti izvēlas vietējos!


nu beidz tak ņuņņāt kā tāda bāba (ja esi bāba, tad sori), saprastu ja vēl pašam būtu perfekta galerija, nevis tādi krietni zem viduvējā līmeņa bilžuki :face-wink:


Es tik savus novērojums par fotografēšanu ārpus Rīgas! :) Nu ka fotogrāfiem, pēc manām domām, Latgalē naudiņu maizītei nav grūtāk nopelnīt kā rīdziniekiem.
Kāda vēl ņuņņāšana?
avatar
Publicēts: 29.09.15 22:42
 citēt
Ritz:
Alibaba:
nu beidz tak ņuņņāt kā tāda bāba (ja esi bāba, tad sori), saprastu ja vēl pašam būtu perfekta galerija, nevis tādi krietni zem viduvējā līmeņa bilžuki :face-wink:


Es tik savus novērojums par fotografēšanu ārpus Rīgas! :) Nu ka fotogrāfiem, pēc manām domām, Latgalē naudiņu maizītei nav grūtāk nopelnīt kā rīdziniekiem.
Kāda vēl ņuņņāšana?


------------------
pag, es par Valku! Tā nekad nav bijusi Latgalē. Par Latgali viss skaidrs, tur kāzas svin nedēļu un bez dokumentēšanas nevar, jo nedēļu kožot kaut kāda hronoloģija vajadzīga, lai būtu ko līmēt pēc tam kopā :D
avatar
Publicēts: 29.09.15 22:45
 citēt
KVAA-II:Valka vispār ir pagrimusi pilsētele (subjektīvi novērojumi) :face-grin:



===========
aga, lai nu kurš te kurkstētu...
avatar
Publicēts: 29.09.15 22:47 labots
 citēt
talavietis:
KVAA-II:Valka vispār ir pagrimusi pilsētele (subjektīvi novērojumi) :face-grin:



===========
aga, lai nu kurš te kurkstētu...


kā smagi pagrimis pacients ar garīgās veselības problēmām kvākšķis zin drēbi, nerunā pretī, laikam vienā palātā tupēja ar valcēnieti :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.09.15 22:50
 citēt
Kas, pie velna, ir Gundega?
avatar
Publicēts: 29.09.15 22:54
 citēt
LT_:Kas, pie velna, ir Gundega?


www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 30.09.15 08:12
 citēt
Ehh, Latgalē ir izzudušas daudzas skaistas tradīcijas... Manas kāzas oficiāli bija 3 dienas, jo laulājāmies 8.maijā, piegdien, sezdien nevarēja, jo 9. brīvdiena, ZAGSs nestrādā. Un tad nu līdz svēdienas pēcpusdienai, bet mans krusttēvs bija piedarījis 15 mucas alus, kolhoza traktoristi vēl trīs nedēļas nevarēja mājām pabraukt garām neapstājoties...
Tagat tas viss ir kādā viesu mājā, atpūtas bāzē vai pilsētas restorānā, fotogrāfu ņem tik līdz kūkas sagriešanai, nākamā rītā visi jau skatās uz māju pusi. Priecē, ka arvien biežāk var redzēt addzimstošu tradīciju - aluspuisi, kurš staigā ar lielu krūku ar ļoti garšīgu mājas alu. Tik to vairāk nebrūvē katrā mājā, pasūta pie kāda brūvera, kurš viens uz 5 pagastiem.
avatar
Publicēts: 30.09.15 09:24
 citēt
KVAA-II:Valka vispār ir pagrimusi pilsētele (subjektīvi novērojumi) :face-grin:



Bļjaģ! Ja pat žaba to ir pamanījis, tad pizģec manai dzimtenei :bad_egg:
avatar
Publicēts: 30.09.15 09:44
 citēt
Ritz: Piemēram, Latgalē - parasti izvēlas vietējos!

Vietējos izvēlas ne tikai latgalieši, pirms gadiem 4 bildēju pasākumu, kad kaukāds Jūrmalas biezais bija izlēmis savu 50 gadu jubileju nosvinēt pie Latgales ezeriem. Muzikanti no Rēzeknes un fotogrāfs no Preiļiem, attieksme pat ļoti pieklājīga. Disku addevu otrā dienā, kad viņi brauca prom, satikāmies us ceļa, saņēmu naudu un buču no jubilāra sievas, viss oķei.
avatar
Publicēts: 30.09.15 10:09 labots
 citēt
Varētu kāds man parādīt kādas bildes no šīs "Gundegas"?
Es arī gribu pievienoties šajā, aiz muguras nodiršanas, klubiņā.
:D
avatar
Publicēts: 30.09.15 10:18 labots
 citēt
3rdHalf:Varētu kāds man parādīt kādas bildes no šīs "Gundegas"?
Es arī gribu pievienoties šajā, aiz muguras nodiršanas, klubiņā.
:D


Nav nekādas nodiršanas. Tiešām gribu saprast, kāpēc ir tādas bildes. Ja man sanāk galīgi garām, tad sagaidu, ka to godīgi pasaka.
P.S. Uzraksti google.lv "fotogrāfe Gundega", uzvārds pats parādīsies.
avatar
Publicēts: 30.09.15 10:30
 citēt
Un vēlreiz:
Schneider:A kur to visu var redzēt, man arī gribas kompetenti pagudrīties. :face-grin:


Vai te visi tik aktīvi trauku lietotāji, ka pazīst visas Latvijas Gundegas?
avatar
Publicēts: 30.09.15 10:32
 citēt
talavietis:
Ritz:
Es tik savus novērojums par fotografēšanu ārpus Rīgas! :) Nu ka fotogrāfiem, pēc manām domām, Latgalē naudiņu maizītei nav grūtāk nopelnīt kā rīdziniekiem.
Kāda vēl ņuņņāšana?


------------------
pag, es par Valku! Tā nekad nav bijusi Latgalē. Par Latgali viss skaidrs, tur kāzas svin nedēļu un bez dokumentēšanas nevar, jo nedēļu kožot kaut kāda hronoloģija vajadzīga, lai būtu ko līmēt pēc tam kopā :D


Tu esi pārliecināts, ka Valka nav Latgalē? Biju, Sedā, biju Valkā, man šķitās, ka Krāslava salīdzinot ar tām ir Vidzemes metropole...;-)
avatar
Publicēts: 30.09.15 10:34
 citēt
Schneider:Ehh, Latgalē ir izzudušas daudzas skaistas tradīcijas... Manas kāzas oficiāli bija 3 dienas, jo laulājāmies 8.maijā, piegdien, sezdien nevarēja, jo 9. brīvdiena, ZAGSs nestrādā. Un tad nu līdz svēdienas pēcpusdienai, bet mans krusttēvs bija piedarījis 15 mucas alus, kolhoza traktoristi vēl trīs nedēļas nevarēja mājām pabraukt garām neapstājoties...
Tagat tas viss ir kādā viesu mājā, atpūtas bāzē vai pilsētas restorānā, fotogrāfu ņem tik līdz kūkas sagriešanai, nākamā rītā visi jau skatās uz māju pusi. Priecē, ka arvien biežāk var redzēt addzimstošu tradīciju - aluspuisi, kurš staigā ar lielu krūku ar ļoti garšīgu mājas alu. Tik to vairāk nebrūvē katrā mājā, pasūta pie kāda brūvera, kurš viens uz 5 pagastiem.


Tas ir tikai naudas jautājums, agrāk Tev bija daudz naudas un kāzes svinēji trīs dienas, tagad citi tās svin pat nedēlu no vietas, tik slēgtos poligonos, ..un kur vēl tās vemeitu/vecpuišu ballītes Ibizā un citās tamlīdzīgās vietās..
avatar
Publicēts: 30.09.15 11:14
 citēt
Gūgle parādīja divas Gundegas - viena piedāvā fotografēt kāzas un saderināšanos no gaisa, zem ūdens, zem zemes un savvaļā, par otru sūdzība, ka esot baigā blēde.
avatar
Publicēts: 30.09.15 11:22
 citēt
Citagaisma:
talavietis:
------------------
pag, es par Valku! Tā nekad nav bijusi Latgalē. Par Latgali viss skaidrs, tur kāzas svin nedēļu un bez dokumentēšanas nevar, jo nedēļu kožot kaut kāda hronoloģija vajadzīga, lai būtu ko līmēt pēc tam kopā :D


Tu esi pārliecināts, ka Valka nav Latgalē? Biju, Sedā, biju Valkā, man šķitās, ka Krāslava salīdzinot ar tām ir Vidzemes metropole...;-)


===============

Tu zini kas ir Seda un kā tā radās?
Bet Valgā esi bijis? Zini, ka Valgas centrs būtībā ir kādreizējā Valka. bet Valku nekad nevajag skatīties vienu, tā ir īpaša pilsēta, kur abām pusēm atšķiras tikai viens burts un abas kopā ņemot tās dod tādas iespējas, ka daža lielāka pilsēta var tikai apskaust. Es arī kādreiz tā domāju, kamēr tur nebiju vēl sācis dzīvot. Man vienīgi žēl, ka igauņu valodu neprotu un nedomāju, ka to iemācīšos, jo pašlaik intensīvi dzenu iekšā zviedru valodu.
avatar
Publicēts: 30.09.15 11:54
 citēt
Šitais jau izskatās pēc Gundegas reklamēšanas topika, jo tagad audzi ieinteresējas kas tad īsti ir tā Gundega:-)
Vai runa ir par šo Gundegu www.sundewart.com...?
avatar
Publicēts: 30.09.15 12:06 labots
 citēt
Par Valku Latgalē - neiesaku būt tik pārliecinātiem, ja kādreiz visi zināja, ka Zemgale ir Daugavas kreisajā krastā, Latgale labajā, bet Vidzeme - tik uz ziemeļiem no Aiviekstes, tad tagad mūsu VARAM ierēdņi, kuri beiguši palīgskolu neklātienē, Ilūksti ir ielikuši Latgalē, bet Zemgales/Vidzemes robežu novilkuši starp Atašieni un Varakļāniem.
Pašlaik briest vēl viena reforma, kuras rezultātā Līvāni pilnīgi droši var kļūt par Kurzemes centru, bet Valka par Latgales galvaspilsētu.
avatar
Publicēts: 30.09.15 13:13
 citēt
talavietis:
Citagaisma:
Tu esi pārliecināts, ka Valka nav Latgalē? Biju, Sedā, biju Valkā, man šķitās, ka Krāslava salīdzinot ar tām ir Vidzemes metropole...;-)


===============

Tu zini kas ir Seda un kā tā radās?
Bet Valgā esi bijis? Zini, ka Valgas centrs būtībā ir kādreizējā Valka. bet Valku nekad nevajag skatīties vienu, tā ir īpaša pilsēta, kur abām pusēm atšķiras tikai viens burts un abas kopā ņemot tās dod tādas iespējas, ka daža lielāka pilsēta var tikai apskaust. Es arī kādreiz tā domāju, kamēr tur nebiju vēl sācis dzīvot. Man vienīgi žēl, ka igauņu valodu neprotu un nedomāju, ka to iemācīšos, jo pašlaik intensīvi dzenu iekšā zviedru valodu.


Patreiz Oficiālā darba vieta , tas ir uzņemuma adrese jau dažus gadus ir Valgā , visam darba transportam Igauņu numuri :):)
avatar
Publicēts: 30.09.15 14:10
 citēt
Schneider:Par Valku Latgalē - neiesaku būt tik pārliecinātiem, ja kādreiz visi zināja, ka Zemgale ir Daugavas kreisajā krastā, Latgale labajā, bet Vidzeme - tik uz ziemeļiem no Aiviekstes, tad tagad mūsu VARAM ierēdņi, kuri beiguši palīgskolu neklātienē, Ilūksti ir ielikuši Latgalē, bet Zemgales/Vidzemes robežu novilkuši starp Atašieni un Varakļāniem.
Pašlaik briest vēl viena reforma, kuras rezultātā Līvāni pilnīgi droši var kļūt par Kurzemes centru, bet Valka par Latgales galvaspilsētu.

Štrunts pa' to - a Zemgales jūrmalā esi bijis? :D
avatar
Publicēts: 30.09.15 14:32
 citēt
A kapēc ta nē? Jūrmalas pilsētai, ja vien Truksnis nav pievienojies Krievijai par kādu federācijas subjektu, ir jābūt Zemgalē.
avatar
Publicēts: 30.09.15 15:00
 citēt
Schneider:A kapēc ta nē? Jūrmalas pilsētai, ja vien Truksnis nav pievienojies Krievijai par kādu federācijas subjektu, ir jābūt Zemgalē.
Ta kur tas alkāns var pievienoties... Ja nu vienīgi 'papus' pagrūdīs kādu dokumentu parakstīšanai. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.09.15 15:11 labots
 citēt
Schneider:A kapēc ta nē? Jūrmalas pilsētai, ja vien Truksnis nav pievienojies Krievijai par kādu federācijas subjektu, ir jābūt Zemgalē.

Maldies. lv.wikipedia.org...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):