forum.gif
Riga Photo show 2015
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Riga Photo show 2015
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.10.15 21:46
 citēt
Schneider:Nu labi, nestrīdēšos, no ādas galantērijas ražošanas nav ne mazākās sajēgas.
Bet vismaz kaut ienesu dažādību šejienes kašķī par isstādes liedderību un dažādu kropu lietošanas priekšrocībām. :face-grin:

Par kropiem jau kašķa nav, te izskanēja drosmīgs viedoklis - Citagaisma: ".... Kas nozīmē, ka dalībnieku saprāta līmenis ir apšaubāms...." (domāti izstādes dalībnieki) Tas jau ir personiski!
avatar
Publicēts: 27.10.15 21:52
 citēt
Eu! Viņš mūs visus nosauca par muļķiem.....
avatar
Publicēts: 27.10.15 21:57
 citēt
GunarsII:
Schneider:Nu labi, nestrīdēšos, no ādas galantērijas ražošanas nav ne mazākās sajēgas.
Bet vismaz kaut ienesu dažādību šejienes kašķī par isstādes liedderību un dažādu kropu lietošanas priekšrocībām. :face-grin:

Par kropiem jau kašķa nav, te izskanēja drosmīgs viedoklis - Citagaisma: ".... Kas nozīmē, ka dalībnieku saprāta līmenis ir apšaubāms...." (domāti izstādes dalībnieki) Tas jau ir personiski!


Un Tev kremt, ka es apšaubu Tavu saprāta līmeni? Neuztver to tik personīgi, Tu jau neesi vienīgais.:-) Sen taču zināms, ka lielākā daļa cilvēku ir kā auni vai aitas, un kur ir aitas tur arī cirpēji.:-) ..un tas ir vienīgais ko es cenšos pastāstī, ka nu nav ko iet uz turieni, kur jūs esiet kā cērpjamās aitas.
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:00
 citēt
VValdis:Eu! Viņš mūs visus nosauca par muļķiem.....


Nē, to nu gan es nekur neesmu teicis, ka jūs visi esiet muļķi. Saprāta trūkums uzreiz nenozīmē, ka Tev piemīt muļķība. ..reizēm cilvēkam pat muļķiba nepiemīt.
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:04
 citēt
Bērnībā lasītajās piedzīvojumu grāmatās par pirātiem lasīju, ka senos laikos jūrnieki savus zābakus esot smērējuši ar trānu. Tik es gribētu domāt, ka tas ir vēl smirdošāks par visiem terpentīniem.
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:06
 citēt
Schneider:Bērnībā lasītajās piedzīvojumu grāmatās par pirātiem lasīju, ka senos laikos jūrnieki savus zābakus esot smērējuši ar trānu. Tik es gribētu domāt, ka tas ir vēl smirdošāks par visiem terpentīniem.


Vaļu tauki? Japāņu dārgākā kosmētika ir uz to bāzes.
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:07 labots
 citēt
Man gan liekas, ka trāns un spermacets īsti nebūs viens un tas pats.
Nevella, tikko atradu, ka smaržās lieto ambru, kuru iegūst no vaļu zarnām, bet spermaceta ziepes acceros no bērnības, tās bija pret blaugznām.
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:12 labots
 citēt
Citagaisma:
Un Tev kremt, ka es apšaubu Tavu saprāta līmeni? Neuztver to tik personīgi, Tu jau neesi vienīgais.:-) Sen taču zināms, ka lielākā daļa cilvēku ir kā auni vai aitas, un kur ir aitas tur arī cirpēji.:-) ..un tas ir vienīgais ko es cenšos pastāstī, ka nu nav ko iet uz turieni, kur jūs esiet kā cērpjamās aitas.


Man personīgi nekas nekremt. Bet es jau neesot vienīgais. Un par cik pazīstu un augstu vērtēju vismaz dažus dalībniekus, tad man jāizdara izvēle - kuram tad īsti patiesībā pietrūkst tā saprāta vai vismaz elementāras uzvedības kultūras. Un es izvēlējos...
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:18
 citēt
GunarsII:
Citagaisma:
Un Tev kremt, ka es apšaubu Tavu saprāta līmeni? Neuztver to tik personīgi, Tu jau neesi vienīgais.:-) Sen taču zināms, ka lielākā daļa cilvēku ir kā auni vai aitas, un kur ir aitas tur arī cirpēji.:-) ..un tas ir vienīgais ko es cenšos pastāstī, ka nu nav ko iet uz turieni, kur jūs esiet kā cērpjamās aitas.


Man personīgi nekas nekremt. Bet es jau neesot vienīgais. Un par cik pazīstu un augstu vērtēju vismaz dažus dalībniekus, tad man jāizdara izvēle - kuram tad īsti patiesībā pietrūkst tā saprāta. Un es izvēlējos...


Nu autoritātes un augstās atzīšanas veicina savu smadzeņu pusložu neefektīvu izmantošanu.:-)))) Tā ka ja slinkums domāt ar savu galvu, var domāt autoritātēm līdzi.:-)) Kas ta man, ne jau mani cērpj...
p.s. Es jau saprotu savu bezjēdzību kanon vai sony pircejam norādīt uz kanona vai sony vājajām vietām,:-) Bet reizēm jau jautri..., ja nebūtu tik skumji.
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:32 labots
 citēt
Schneider:Man gan liekas, ka trāns un spermacets īsti nebūs viens un tas pats.
Nevella, tikko atradu, ka smaržās lieto ambru, kuru iegūst no vaļu zarnām, bet spermaceta ziepes acceros no bērnības, tās bija pret blaugznām.


Lai ziepes dabūtu bez taukiem un sārma neiztikt.:-) ..un tad pielejam vēlāk klāt etiķīti, un gatava stearīna sveču masa.:-) Nevajaga nekādu sojas margarīnu dedzināt...
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:37
 citēt
GunarsII:
Citagaisma:
Un Tev kremt, ka es apšaubu Tavu saprāta līmeni? Neuztver to tik personīgi, Tu jau neesi vienīgais.:-) Sen taču zināms, ka lielākā daļa cilvēku ir kā auni vai aitas, un kur ir aitas tur arī cirpēji.:-) ..un tas ir vienīgais ko es cenšos pastāstī, ka nu nav ko iet uz turieni, kur jūs esiet kā cērpjamās aitas.


Man personīgi nekas nekremt. Bet es jau neesot vienīgais. Un par cik pazīstu un augstu vērtēju vismaz dažus dalībniekus, tad man jāizdara izvēle - kuram tad īsti patiesībā pietrūkst tā saprāta vai vismaz elementāras uzvedības kultūras. Un es izvēlējos...
eh, pūstošais kapitālisms. Labāk dzīvot meža būdā. Ka tik kāds nenocērpj. Biedrs labi apguvis komunismazinības.
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:47
 citēt
VValdis:
GunarsII:
Man personīgi nekas nekremt. Bet es jau neesot vienīgais. Un par cik pazīstu un augstu vērtēju vismaz dažus dalībniekus, tad man jāizdara izvēle - kuram tad īsti patiesībā pietrūkst tā saprāta vai vismaz elementāras uzvedības kultūras. Un es izvēlējos...
eh, pūstošais kapitālisms. Labāk dzīvot meža būdā. Ka tik kāds nenocērpj. Biedrs labi apguvis komunismazinības.


Da mīlīt izskatās, ka Tev neapgūt nekādas zinības,:-) Ja gribi būt cērpjamā aita, esi! Tik situācija ir elementāra, ja - Tevi cērpj vienā vietā, tad gaidi ka uz Tevi rindā sastasies cirpēji, jo būt cirptam ir Tavs liktenis... ..un tam nav nekāda sakara ne ar politiku, ne ar ideoloģiju, ne ar reliģiju. Tam sakars ir ar cilvēka spēju saprātīgi domāt, - ievākt informāciju un to analizēt, izdarīt secinājumus, secinājumus īstenot dzīvē, un laiku pa laikam pārbaudīt un koriģēt rezultatus un to iegūšanu. ..elementāri Mendelson! Un kamēr Tu un vairums Latvijas iedzīvotāju nespēs domāt un saprātīgi uzvesties, tikmēr Tevi cirpa, cērpj, un cirps un vienalga kurā vietā, un vienalga kurš. ..līdz brīdim kamēr nenopirksi veļas mašīnu Riga - 17.
avatar
Publicēts: 27.10.15 22:54 labots
 citēt
Dīvains onkulis. Varbūt bailīgs un tāpēc slēpjas aiz demagoga. Nevajag baidīties. Aizej citreiz uz istādīti un sapratīsi, ka cērpju tur nav. Bet neticu, ka esi uz to spējīgs, jo onkulis komunists brīdinājis par šausmoni kapitālistu.
avatar
Publicēts: 27.10.15 23:33
 citēt
VValdis:Dīvains onkulis. Varbūt bailīgs un tāpēc slēpjas aiz demagoga. Nevajag baidīties. Aizej citreiz uz istādīti un sapratīsi, ka cērpju tur nav. Bet neticu, ka esi uz to spējīgs, jo onkulis komunists brīdinājis par šausmoni kapitālistu.

:face-grin::face-grin::face-grin:
Paspriežam tālāk!
Uz izstādēm par 8 eirām iet tie, kam trūkst saprāta:
uz hokeju, teātri vai operu par 10 -30 eirām - pusidioti;
uz pasaules zvaigžņu koncertiem par 40-60 eirām - pilnīgi bezcerīgi plānprātiņi.
Švakas, Valdi, mūsu izredzes...:face-sad:
avatar
Publicēts: 27.10.15 23:47
 citēt
Isstādē nebiju, bet uz Riekstkodi man nopirktas 2 biļetes, katra par 20 €, uz Manowar - viena par 65 €.
Tātad esmu pilnīgi bescerīgs plānprātiņš, bet tik līdz pusei idiots un saprāta man netrūkst. :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.10.15 00:08
 citēt
Schneider:Isstādē nebiju, bet uz Riekstkodi man nopirktas 2 biļetes, katra par 20 €, uz Manowar - viena par 65 €.
Apmārrutkoties... Kā tevi zeme vēl nes? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.10.15 00:20
 citēt
Bet saprātīgu idiotu nau tik daudz, zemei mani jānes kaut vai dēļ tā, ka esmu Sarkanās grāmatas pašas pirmās kategorijas cienīgs. :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.10.15 08:33 labots
 citēt
8 eiras jāmaksā ja brauc ar autiņu. 5eiro par biļeti un 3 eiro par stāvjaukumu. Divi cirpieni uzreiz. Tavs kaķis bez ausīm. Nākošais - ja brauc ar mašinu, esi lējis kādu tur degvielu. Atkal nocirpa. Aste nost. Izstādē gribēsi nobaudīt kafiju, tēju, vai pusdienas. Atkal cirpiens. olas nost. beigās tāds rāms kāmis. maini profileni - netabilst patiesajam ģīmim.
avatar
Publicēts: 28.10.15 09:11 labots
 citēt
GunarsII:
VValdis:Dīvains onkulis. Varbūt bailīgs un tāpēc slēpjas aiz demagoga. Nevajag baidīties. Aizej citreiz uz istādīti un sapratīsi, ka cērpju tur nav. Bet neticu, ka esi uz to spējīgs, jo onkulis komunists brīdinājis par šausmoni kapitālistu.

:face-grin::face-grin::face-grin:
Paspriežam tālāk!
Uz izstādēm par 8 eirām iet tie, kam trūkst saprāta:
uz hokeju, teātri vai operu par 10 -30 eirām - pusidioti;
uz pasaules zvaigžņu koncertiem par 40-60 eirām - pilnīgi bezcerīgi plānprātiņi.
Švakas, Valdi, mūsu izredzes...:face-sad:


Tā taču nebija izstāde, bet parodija. fotokina tā ir izstāde un par to ir vērts maksāt, un arī par ceļu uz turieni, un uzturēšanos. Bet Latvijas un Baltijas tirgus ir tik mazs, ka gandrīz neviens pasākums, kas Rīgā, Tallinā vai Viļņā tiek dēvēts par izstādi tādu funkciju nepilda. Taču ja Tev to grūti saprast, tad tā nav mana bēda. ..un ja esi gatavs maksāt par nosaukumu un nevis preci vai pakalpojumu, arī tā nav mana bēda, bet tas vienkārši liecina par neracionālu domāšanu, maigi sakot.

Un viss sākās ar šo -
nu vispaar organizeetaaji Tev piedavaa riktiigi noekonomeet laiku, lai visus brendus redzeeetu vienaa vietaa. pameegini visus apbraukt riigaa. viena diena aizies un daudz degvielaa. pie tam tiek piedavaati daudzi seminaari pa briivu, akcijas un atlaides. bonusi. var satikt daudzus forshus cilveekus, kurus ikdienaa taa vienkaarshi nesastapt. butu jaapriecajas ka shajaa mazajaa valstii kaut kas vispaar taads notiek. gribi citu liimeni brauc uz vaaciju vai NY, bet nesuudzies ka te kaut kas notiek !!!



Par nožēlošanu jāatzīst, ka tas ko Tu sauc par notikumu tāds varbūt ir tikai Tev un BT1. Pārējiem visiem tā ir velta laika nosišana un naudas tērēšana.
Normālam cilvēkam nav nedz jāskatās visi brendi /lai konkurentus pēta ražotāji paši/, nedz tie semināri ko profesionālim dod/, bet savukārt amatierim tie nav vajadzīgi/, akcijas un atlaides es jebkurā veikalā dabonu, /ja tas nav internets/ un cilvēkus es varu sastapt da jebkur, un jo viņu vienkopus ir vairāk jo lielāka surogātsaskarsme sanāk, jo labākā sarikšanās ir nelielos pulcinos pie tējas vai kafijas.

p.s. Kā redzams arī Zavadskis spiež un ekonomisko parametru, un dārgo degvielu.:-)
avatar
Publicēts: 28.10.15 09:17
 citēt
Netērē neracionāli laiku diskutējot ar neracionāliem biedriem. Vēl viens postpadomijas sindroms - visur labi tikai ne te. esi racionāls un nediskutē par neracionālām lietām. vaii šorīta racionā iekļāvi racionāli izvēlētus produktus?
avatar
Publicēts: 28.10.15 09:20 labots
 citēt
VValdis:Netērē neracionāli laiku diskutējot ar neracionāliem biedriem. Vēl viens postpadomijas sindroms - visur labi tikai ne te. esi racionāls un nediskutē par neracionālām lietām. vaii šorīta racionā iekļāvi racionāli izvēlētus produktus?


Te nu Tev ir taisnība, taču šādu diskusiju lasītāju ir vairāk nekā rakstītaju, kā rezultātā varbūt kāds cilvēks vairāk sāks piedomāt par to, ko citi raksta. ..gan ko es, gan Tu, gan Zavadskis raksta. Un ja kaut viens cilvēks pateicoties man uz šīs pasaulītes gudrāks tiek, man par to ir morāls gandarījums, un cerība, ka Latvija saglabās savu dzīvotspēju.
avatar
Publicēts: 28.10.15 09:28
 citēt
kas liecina ka esi gudrs. pašreiz tavs dzīves gājums to neliecina, kā arī uzbāzīgā ideja par vienu pasaules taisnību - tavu taisnību.
avatar
Publicēts: 28.10.15 10:54
 citēt
Nu ja. te jau ir tās demokrātijas un brīdienu nozīme. katram pasākumam sava nozīme un katru brīdienu var pavadīt pēc saviem ieskatiem. Racionāli vai neracionāli ir brīvas sabiedrības privilēģija. Uzsveru - privilēģija.
avatar
Publicēts: 28.10.15 11:46
 citēt
Ja tas pasākums spēj izraisīt tādu diskusiju kā šī,tad tas jau ir jāvērtē ar plus zīmi.Es neākstos šoreiz!:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.10.15 11:58
 citēt
Domāju ka tai šaurai publikas daļai kas LV tērē visai ievērojamus miljonos mērāmus līdzeklūs FOTO / VIDEO tehnikas iegādei šis pasākums noteikti bija noderīgs un RENTABLS :) Vart būt droši VISAS mega dārgās rores kas tur vigurēja un visi soņi moņi TIKS nopirkti :)
avatar
Publicēts: 28.10.15 12:01
 citēt
izstaade izdevusies, ja jau taadas diskusijas par katra viedokla aizstaveeshanu ! :D
avatar
Publicēts: 28.10.15 13:27 labots
 citēt
Nezinu vai nopirks visus stroķus, bet prieks par to ir, ka neesam glupi un technikas jaunrades pazīstam. Ar kamerām vis skaidrs, bet par gaismošanas techniku daudzas lietas palika neskaidras un netresuri arī neko daudz neskaidro (verķu jaudas, pielietošana telpās, ārā utt.t). Gaidu nākamgad kādu gaismu speciālista uzstāšanos.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):