forum.gif
Riga Photo show 2015
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Riga Photo show 2015
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.10.15 08:38
 citēt
Nedēļās nogalē siegs nav gaidāms, Bet gaidams fotošovs rīga 2015.
Es iešu apgrāpstīt nīkoņu dzelžu, lai noskaidrotu kas viņos tik slikts.

Izskatās, ka bezmaksas semināri interesantāki par maksas pasākumiem, bet varbūt tikai Zavadskis ar vienu gaismas avotu.
avatar
Publicēts: 22.10.15 10:39
 citēt
Piemēram "„Adobe Photoshop CC 2015 jaunumi”
Ivs Zenne, "Digital Guru" pasniedzējs, sertificēts "Adobe" eksperts, datorgrafiķis, mākslinieks
Konferenču zāle Nr. 1" ieeja uz vienu pasākumu 3 eiro. vai ir vērts maksāt, lai uzzīnātu uzināt par tām dažām izmaiņām? Bet par piecīti var apmeklēt vairākus interesantu bezmaksas pasākumus (piem, "Mājdzīvnieku fotografēšana” /krievu val., ieeja bez maksas/
Inna Grinn, fotogrāfe
Halle Nr. 2, skatuve") un nīkoņus pagrāpstīt.
avatar
Publicēts: 22.10.15 10:42
 citēt
Ir iespēja laimēt ielūgumus, ja esi FB - atrodi Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas lapu, kurā vajag "sharot" vienu no pēdējām ziņām.
avatar
Publicēts: 22.10.15 10:42
 citēt
un kāpēc Nikon dzelži ir tik slikti ?:face-grin:
varb ka ir tikai slikti fotogrāfi:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 22.10.15 10:51
 citēt
salīdzinoši nīkoņus vairāk tirgo otrejzējo izejvielu tirgū.
avatar
Publicēts: 22.10.15 10:58
 citēt
VValdis:salīdzinoši nīkoņus vairāk tirgo otrejzējo izejvielu tirgū.


nu jā tas gan jo Sony jau ir 5iem cilvēkiem Latvijaā:big_smile:
avatar
Publicēts: 22.10.15 11:04
 citēt
Nevajag skaitīt, vajag bildēt. uldeens ar tirgo nīkoni.
avatar
Publicēts: 22.10.15 11:07
 citēt
Man arī ir taz goc vienu no viņiem pazīt!
avatar
Publicēts: 22.10.15 12:00
 citēt
Tur jau noteikti kā parasti nebūs nekas ievērības cienīgs...
avatar
Publicēts: 22.10.15 12:24
 citēt
Nu ja, nīkoņi.
avatar
Publicēts: 22.10.15 15:31
 citēt
pāgājušā gadā reāli nīkoņi bija nikon stends :D :D :D
Canon jau ar vairs neko jaunu nevar parādīt kā tikai savu lielo stobru kolekciju un zemos ciparus :D :D :D
avatar
Publicēts: 22.10.15 16:15
 citēt
A ko jūs jaunu gribat? Gigapuxeļu sacensība bezgalīgi nevar turpināties, video ar stereo ir, Wi-Fi un GPS arī...
Tik kapejas automātu vēl nav dadomājuši.
avatar
Publicēts: 22.10.15 17:27
 citēt
es iešu, lai vēlreiz (pēc gada, kad bija iepriekšējā izstāde) paturētu rokās x sērijas fudžikus un tādējādi uz vairākiem gadiem izslēgtu no galvas domu par vēlmi kādu no viņiem nopirkt. cik atceros, tad ergonomika nu tāda, nekāda viņiem, bet vēl jāpapēta smalkāk af performance.

tāpat jāpaskatās vai nikojam būs tikpat bēdīgs stends, jo bēdīgāk jau vairs vienkārši nevar.
avatar
Publicēts: 22.10.15 17:33
 citēt
vot, af performanci jaunajam xt-10 vajag papētīt.
avatar
Publicēts: 22.10.15 17:34
 citēt
Vai ergonomiku var novērtēt drusku paturot rokā un turpat uz vietas paspaidot?Lielos vilcienos jau laikam var,t.i. tad ja ir galīgi tizls klams,bet vispār jau pie katra verķa tomēr ir japierod,ne?
Nikonam iet tāpat kā Rīgas Dinamo hokejā vai Latvijas valstij ekonomikā-pēc interneta komentāriem spriežot,zemāk jau vairs nav kur.Un briesmīgs kauns pārņem visu būtni.:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.10.15 18:38
 citēt
interesanti (latvietim tipski) nīgrs un visu noliedzošs noskaņojums..
paklausotiesl iekas, ka visas kameras pēdējais laiks norakt mežā...
par ergonomiku runāt laikam tiešām ir jēga tad ja esi kameras palietojis ilgāku laiku
nevienā nejutu neko sliktu vienlaicīgi lietojot Nikon, Soni un Fudžiku ...
uz Kanonu gan skatos kā uz jauniem vārtiem( jo neesmu reāli kaut pāris dienas palietojis) - būtu pamats brēkt ka visiem Kanoniem ir slikta ergonomika :)

tas tak ir tusiņš, kur satikt sen neredzētus draugus un pačamdīt kādus nebijušus gādžetus, atslābstam :face-kiss:
avatar
Publicēts: 22.10.15 18:44 labots
 citēt
viecha:Vai ergonomiku var novērtēt drusku paturot rokā un turpat uz vietas paspaidot?Lielos vilcienos jau laikam var,t.i. tad ja ir galīgi tizls klams,bet vispār jau pie katra verķa tomēr ir japierod,ne?
Nikonam iet tāpat kā Rīgas Dinamo hokejā vai Latvijas valstij ekonomikā-pēc interneta komentāriem spriežot,zemāk jau vairs nav kur.Un briesmīgs kauns pārņem visu būtni.:face-grin:


nemels niekus, noliktākais brends ir oļiks, tad soņka, tad pentaksis, galā nāk C un N, kas arī ir jēdzīgākās DSLR uz šo brīdi
avatar
Publicēts: 22.10.15 19:35
 citēt

nīkonis par tuvu netiek
avatar
Publicēts: 22.10.15 19:45
 citēt
Visi turpat vien. Un sūkā haselim ar ko
avatar
Publicēts: 22.10.15 21:30
 citēt
NilsS:
viecha:Vai ergonomiku var novērtēt drusku paturot rokā un turpat uz vietas paspaidot?Lielos vilcienos jau laikam var,t.i. tad ja ir galīgi tizls klams,bet vispār jau pie katra verķa tomēr ir japierod,ne?
Nikonam iet tāpat kā Rīgas Dinamo hokejā vai Latvijas valstij ekonomikā-pēc interneta komentāriem spriežot,zemāk jau vairs nav kur.Un briesmīgs kauns pārņem visu būtni.:face-grin:


nemels niekus, noliktākais brends ir oļiks, tad soņka, tad pentaksis, galā nāk C un N, kas arī ir jēdzīgākās DSLR uz šo brīdi

Tad jau es progresīvs vecis.Man nekad nekas cits nav bijis kā tikai Canons.Sievas un meitas ziepiniekus neskaitīsim.:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.10.15 21:38
 citēt
viecha:
NilsS:
nemels niekus, noliktākais brends ir oļiks, tad soņka, tad pentaksis, galā nāk C un N, kas arī ir jēdzīgākās DSLR uz šo brīdi

Tad jau es progresīvs vecis.Man nekad nekas cits nav bijis kā tikai Canons.Sievas un meitas ziepiniekus neskaitīsim.:face-grin:


Tad jau sanāk,ka viecha vēl nav lietojis normālu aparātu :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
Pēdējais laiks palietot Nikon,lai nebūtu pēc tam jānožēlo.
avatar
Publicēts: 22.10.15 22:11
 citēt
Es jau stāstīju ka man viens draugs 80.gados krāsoja ciet Nikonam brenda uzrakstu.Pat pie padomju nabadzības cilvēks kaunējās no tik švakas kameras.:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.10.15 22:17
 citēt
viecha:Es jau stāstīju ka man viens draugs 80.gados krāsoja ciet Nikonam brenda uzrakstu.Pat pie padomju nabadzības cilvēks kaunējās no tik švakas kameras.:face-grin:


:face-grin::face-grin: ...žēl tavu čomu.
avatar
Publicēts: 22.10.15 23:28
 citēt
viecha:
NilsS:
nemels niekus, noliktākais brends ir oļiks, tad soņka, tad pentaksis, galā nāk C un N, kas arī ir jēdzīgākās DSLR uz šo brīdi

Tad jau es progresīvs vecis.Man nekad nekas cits nav bijis kā tikai Canons.Sievas un meitas ziepiniekus neskaitīsim.:face-grin:


Nav grūti iebraukt meinstrīmā :)
avatar
Publicēts: 23.10.15 09:23
 citēt
NilsS:
viecha: Tad jau es progresīvs vecis.Man nekad nekas cits nav bijis kā tikai Canons.Sievas un meitas ziepiniekus neskaitīsim.:face-grin:


Nav grūti iebraukt meinstrīmā :)


Meinstrīms darbarīkos ir gana laba lieta - labāks serviss, lielāka izvēle otreizējajā tirgū.
Meinstrīms mākslā gan nekur neder, tā jau ir aizvakardiena radošumā.
avatar
Publicēts: 23.10.15 10:09
 citēt
Nu nevajag rakstīt muļķības. Nopirku sievai un ceļojumiem Soņuku Sony Cybershot DSC-HX400V ar 20 m. pikseļiem. Bija reklamēts visur lā labākais uz šo brīdi. Izrādās sliktākais. Un 20 milj panākti uz programmu rēķina. Skatos tagad jau arī mobilajos telefonos ir 20 milj kamera.
Tas Sony ir prasta krutka.
avatar
Publicēts: 23.10.15 10:17
 citēt
Pixelis, ko Tu vēlējies no kameras ar 50x!!!!!! zoom ? Nedzīvosim pasakā un viss būs ok :)
avatar
Publicēts: 23.10.15 10:40
 citēt
Jā bet nopirku Canon PowerShot SX60 HS ar 60x zūmu bet tikai nevis 20 milj pikseļiem, bet tikai 16. Un aparāts daudz labāks. Un zīmējums daudz labāks.
avatar
Publicēts: 23.10.15 10:45
 citēt
Tad jau 100% tie 4 Mpixeļi būs vainīgi...
avatar
Publicēts: 23.10.15 10:51
 citēt
Labi, lai nu paliek. Bet tai pašā laikā skatos un klausos sarunas, ka redz ka izlaižot aparātus ar 30 milj un vairāk. Tie tad nu būšot katra sapnis.
avatar
Publicēts: 23.10.15 10:54
 citēt
A es,vecais mulķis,domāju ,ka pixeļgonkas beigušās.Ir taču būtiskāki parametri.Bet nefiga!Griežam vien tālāk!Kuram pirmajam būs 70 vai 80 ?:face-grin:60x zooms arī skan kā no filmas par ceļojumu uz Sīriusa zvaigznāju.Tobiš nekādas saistības ar optikas likumiem un to,ko mums mācīja.:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.10.15 11:11
 citēt
No otras puses ja īsti nevar atšķirt uzņemts ar mobilo aifonu vai Canon 60D. Un ja uzņem tikai sev, jo nevienam nemaz īsti neinteresē tava daiļrade - paskatās novērtē un viss, tad kāda tam jēga, kas tev par kameru rokās. It īpaši standarta bildēs. Tātad galvenais ir kas cits. Un tā ir kāda jauna ideja piemēram - kompozīcija, rakurss utt.
avatar
Publicēts: 23.10.15 11:21
 citēt
Starp citu. Nebūtu slikti, ja kaut kur netā vismaz dažvārdu kombinācijās būtu pieejams info, ko šajā izstādē katrs brends piedāvās apskatei un aptaustei (nu OK, Canon droši vien pilnīgi visu un malači tāpēc!). Iespējams esmu naivs utopists, bet tomēr šāda tāda informācija jau laicīgi liktu noprast kas sagaidāms :)
avatar
Publicēts: 23.10.15 16:27
 citēt
kas tur notiek?
avatar
Publicēts: 23.10.15 17:47 labots
 citēt
VValdis:kas tur notiek?


Pirmo reizi Ķīpsalā 25. oktobrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 foto un video tehnikas izstādē „Riga Photo Show” darbosies lietoto foto preču tirdziņš. Pārdevējiem tā ir laba iespēja atgūt daļu naudas, kas iztērēta agrāk, bet pircējam – savā īpašumā iegūt patiesi vērtīgas un noderīgas lietas par labu cenu.

www.bt1.lv...
avatar
Publicēts: 23.10.15 18:23
 citēt
Nīkuļi ņikonisti varēs savus lūžņus tirgot
avatar
Publicēts: 23.10.15 20:10
 citēt
Līc kādam 12.gadam mājas lapai, kur bildes garā mala 1200 pix, visai veiksmīgi bildēju reportāžas ar EOS D30, kuram 3 Mpix, šodien labā abgaismojumā bieži pietiek K100D 6 gigapuxeļiem.
avatar
Publicēts: 24.10.15 17:54
 citēt
Šodien biju.. nekādu tirdziņu nepamaniju.. Tikai Johanu pamaniju un stiklus patestēju
avatar
Publicēts: 24.10.15 18:14
 citēt
Tirdziņš tak rīt. Ar biju šodien, nebija slikti - Zavadskis smuki rādīja, fuji stends pa pirmo, canons izrādās, sony stendā varēja lērumu padomju stiklu apskatīt un modificētus sony. loriņiem cenas diezgan augstas, vismaz ar netu salīdzinot. Tā arī neko nenopirku.
avatar
Publicēts: 24.10.15 18:25
 citēt
versatile:Tirdziņš tak rīt. Ar biju šodien, nebija slikti - Zavadskis smuki rādīja, fuji stends pa pirmo, canons izrādās, sony stendā varēja lērumu padomju stiklu apskatīt un modificētus sony. loriņiem cenas diezgan augstas, vismaz ar netu salīdzinot. Tā arī neko nenopirku.


photoshowa ietvaros varēja jau cenas kudiš samazināt lai ir vērts ņemt naudu līdz... vismaz tiku pie "I AM | WITH NIKON " atslegu piekariņu un kaut kadu stikla tiramo lupatiņu.. Great success
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):