forum.gif
Sūdains topiks par sūdiem.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Sūdains topiks par sūdiem.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.10.15 21:36 labots
 citēt
images.fineartamerica.com...
Sūdu topiks te vēl trūka
avatar
Publicēts: 28.10.15 21:51
 citēt
KVAA-II:es PSRS laikos braucu ar mopēdu RĪGA - 13 un bieži vajadzeja mainīt sajūga diskus, ja braukāja pa bedrainiem zemes ceļiem



Es vakar gāju dirst izpiedu šitādu sūdu

avatar
Publicēts: 28.10.15 21:59 labots
 citēt
Šodienas ziņa-103 gadus vecais rūdītais veģetārietis Rojs Hobss ar nožēlu atskatās uz savu dzīvi bez gaļas.Tagad viņš gaļu labprāt ēstu,bet vairs nevar.Nav zobu.:face-sad:
avatar
Publicēts: 28.10.15 22:00
 citēt
Kas pa foršu Gunta Strautnieka portretu!
avatar
Publicēts: 28.10.15 22:01 labots
 citēt
viecha:103 gadus vecais rūdītais veģetārietis Rojs Hobss ar nožēlu atskatās uz savu dzīvi bez gaļas.Tagad viņš gaļu labprat ēstu,bet vairs nevar.Nav zobu.:face-sad:

Bet kā spļaudīsies visi vecie katoļu mācītāji, kad vienreiz tiks atcelts celibāts... :haha:
avatar
Publicēts: 30.10.15 14:28
 citēt
Schneider:
viecha:103 gadus vecais rūdītais veģetārietis Rojs Hobss ar nožēlu atskatās uz savu dzīvi bez gaļas.Tagad viņš gaļu labprat ēstu,bet vairs nevar.Nav zobu.:face-sad:

Bet kā spļaudīsies visi vecie katoļu mācītāji, kad vienreiz tiks atcelts celibāts... :haha:

Netiks atcelts, jo nevajag. Daža pāvesta atvases vēsturnieki tā i nav spējuši saskaitīt. Piegulētājas pat nav mēģināts, kam gan sākt tik veltas pūles. Stāsta, ka ap 16.gadsimta sākumu (Alexandera VI ietekmē?) viens resns turku augstmanis, padzīvojis Romā, esot pārgājis katoļos, jo nospriedis, kā ticība, kuras kalpi var tīk daudz atļauties, noteikti tā īstākā.
avatar
Publicēts: 30.10.15 14:51 labots
 citēt
Nu tas gan taisnība, Dievam tīkamo darbu Noskumušos iepriecināt (šajā gadījumā gan noskumušās) viņi pilda abzinīgi.
Bet par to viņus nevar nosodīt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):