forum.gif
Skandāli ap un par
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Skandāli ap un par
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.11.15 09:34
 citēt
ja būtu skandāli, tad nepalaistu garām ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.11.15 13:24
 citēt
Vai tad logotips ir tas pats kas ģērbonis?
avatar
Publicēts: 08.11.15 13:32
 citēt
Dodiet to darbiņu Išakovam, viņš to loģerbotipu ustaisīs trīs krāsās, ar divām galvām un sirpi ar āmuru rokās.
avatar
Publicēts: 08.11.15 19:42
 citēt
vīri nudien malači, ka pabarojāt trolli..!
avatar
Publicēts: 10.11.15 09:30
 citēt
avatar
Publicēts: 11.11.15 14:45 labots
 citēt
akdievs, "that made my day" :face-grin:

es pat neņemos spriest par to KO viņi tur dara
avatar
Publicēts: 11.11.15 15:42
 citēt
Pekse:akdievs, "that made my day" :face-grin:

es pat neņemos spriest par to KO viņi tur dara


viss ļoti skaidri : pussy + cock = big love
tobiš Rīga ir prieka pilsēta! :face-smile:
avatar
Publicēts: 11.01.16 22:16 labots
 citēt
KVAA-II:Nebijušas kaislības - no Krievijas Dinamo izmests latviešu treneris hokeja :face-grin:

Kāds prieks,vai ne!
Cik krievi ir izmesti no Latvijas izlases trenera amata tu,muļļa,apmēram zini?
avatar
Publicēts: 12.01.16 11:21
 citēt
KVAA-II:Nebijušas kaislības - no Krievijas Dinamo izmests latviešu treneris hokeja :face-grin:


Lodžijā redzēts ne tas vien!
avatar
Publicēts: 13.01.16 07:34
 citēt
KVAA-II:Ko ēd Ušakovs

°http://www.dzeltenais.lv/kas-vakarinas-usakovam/


rij kā cūka! bet ka man patīk tas avan†gards - filmēt vertikālā formātā!
avatar
Publicēts: 13.01.16 08:29
 citēt
avatar
Publicēts: 13.01.16 09:06
 citēt
KVAA-II:
gandrīz jāsaka - no platēm ko vakar nopirku bija lielāks prieks, nekā no tā foto
pilnīga mistika


KVAA - esi tik labs - padalies pieredzē, no kurienes tev uzrodas nauda, lai tik bieži visādus pirkumus veiktu? It kā nekur nestrādā, it kā nekādu īpašumu nav, bet nauda ir. Domāju, ka tava pieredze šajā jomā varētu noderēt daudziem mazturīgajiem.
avatar
Publicēts: 13.01.16 09:29
 citēt
Pat visnabadzīgākajā pagastā bomzis neies pie saimnieka skaldīt malku, mēzt kūti vai tīrīt grāvjus. Pie mums ir ļoti labvēlīga tādiem zabuldigām pabalstu sistēma. Ja pat manos Rudzātos saulesbrāļu kompānija veselām dienām tusējas ap veikala pakšiem ar Vanaga stiprā bamšļiem, tad Rīgā, ja labi prot, domāju, var dzīvot vēl šikāk.
Kvekšķim prasības zemas, normālu mēbeļu viņam nevajag, padlaiku tehniku cilvēki atdod par grašiem, naudu vajag tik ķilavmaizēm un sātanistu ciltsmātes portretiem,
Man rados ir viena tāda viltīga persona, pie pagastmājas rudenī simtlatniekos lapas grābt viņai par grūtu, bet dzīvo cepuri kuldama.
avatar
Publicēts: 13.01.16 10:12
 citēt
KVAA-II:vajag dzivot ekonomiski un pec principa DESHEVO I SERDITO
Piemēram man tagad ir 5 foto (3 spogulenes) , 5 motorolleri, 5 velo, 10 datori (9 portativie), kaudzes gleznas pie sienām
pilns Hi-FI aparaturas un DVD recorderi, videomaģi kādi 10, videokameras kādas 5
esmu tehnikas cienītājs, kopš 90-to sākuma, jo tad iesāku tirgoties ar tehniku
un 9 klasē dabūju kruto maģi VEGA stereo

Nu tas skaidrs, bet jautājums jau bija - no kurienes tev uzrodas nauda? Un kā ar nodokļu maksāšanu no ienākumiem?
avatar
Publicēts: 13.01.16 10:31
 citēt
KVAA-II:braucu ar velo uz darbu, ekonomēju un arī veselībai labāk, ir nodarbošanās :)
pērku paiku Supernetoo un Maxima, nekādas baigās prasības nav, var ēst vakariņās griķus, kartupeļus, skābu kāpostu zupu :)
laukos vispār cilvēki dzīvo askētiski, 18 gadi nodzīvots lauku fazendā - hutora 4 km no centra, naturālā saimniecība - bet viss dabīgs, katru dienu varēja ēst kotletes no īstas cūkgaļas :face-grin:
mēbeles man nevajag jaunas no salona, drēbes pērku sekond hendos
tehniku - no rokas vai lombardos

šo to jaunu jau nopērku - diktafonu , tad priekš mājas kinozāles - ekrānu pirku, kādu mobilo, planšetdatorus divus


Nu tas skaidrs, bet jautājums jau bija - no kurienes tev uzrodas nauda? Un kā ar nodokļu maksāšanu no ienākumiem?
avatar
Publicēts: 13.01.16 10:37
 citēt
KVAA-II:braucu ar velo uz darbu...
avatar
Publicēts: 13.01.16 10:46
 citēt
KVAA-II:man par to nav jauztraucās, esmu darba ņēmejs, viss oficiali :)

skops neesmu, tagad vienai meitenei uzdāvināšu portatīvo datoru


un kurš ir tavs darba devējs? ja jau viss oficiāli, tad parādi, cik tavs darba devējs ir nomaksājis par tevi nodokļus?
avatar
Publicēts: 13.01.16 10:53
 citēt
Gan jau kāds grozu pinēju kantoris, kurš nodarbina garīgos invalīdus.
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:00
 citēt
KVAA-II:varu priv.uzrakstīt


ko nu privāti - tautai jāzin savu varoņu ienākumi! Raksti atklāti šeit - darba devējs tāds un tāds, nodokļos par mani samaksāts tik un tik,
skrīnšotu no nodokļu samaksas lapas, ja nezini kā to dabūt, tad lasi šeit : www.latvija.lv...
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:02
 citēt
KVAA-II:..........un reāli pietrūkst vēl viena cilvēka, kas dzīvotu kopā, teiksim tā


Varēji arī neteikt. Šī fakts ir acredzams, jo tā dēļ visiem esi apriebies kā suņanagla pakaļā.
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:10
 citēt
KVAA-II:dīvaina ir tāda lieta, ka cilvēki nav pašpietiekami - ja ir jau daudz, tad grib vēl vairāk
Paziņa strādāja Staburadze - auto un bendža na haļavu, alga kur 500ls, šai par maz
īsi pirms krīzes - aizgāja par klienntu parstāvi - tur bija 800ls alga - uz Zviedrijas reklāmas firmu, protams krīzē - ar kāju pa pakaļu un ārā
nu tagad rukā Anglijā - pansionātā apkopj pensionārus, esot apmierināta


Liec paziņām mieru, atbildi vienreiz, kurš ir tavs darba devējs? ja jau viss oficiāli, tad parādi, cik tavs darba devējs ir nomaksājis par tevi nodokļus?
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:19 labots
 citēt
kvaa - tava dzīvesvieta ir zināma. kad tevi pēdējo reizi apciemoja valsts ieņēmumu dienesta kontrolieri par ienākumu nodokļa nomaksu?
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:37
 citēt
Vladimirs Iļjičs reinkarrnējies kvekšķī! :face-grin::face-grin::face-grin:
Tev tik vēl sifilisu jānoķer.
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:42
 citēt
KVAA-II:vispār jau mans darbs ir sahadža jogas izplatīšana un par to es neko nesaņemj, bieži vien pat otrādi - cilvēku problēmas, nepatikšanas
es labprāt gribētu - lai kāds to dara manā vietā, bet gribētāju nav
Bolderajka - nevēlies pieteikties - grābt citu nepatikšanas ?
lai tevi apzog piemēram cilvēks, kam tu palīdzi
vai lai Tev policijā jātup 3 stundas un jāskaidrojās, par personu, kura pierakstījusies tavā dzīvoklī
vai vienk - piedzīvot mistiskas nelaimes, slimības utml
teiksim - nokkrist kaut kur un salauzt kaut ko...

dzīvot 3 gadus ar bloķētu bankas kontu, karot ar tiesu izpildītājiem utml, tikai par to, ka esi uzlīmējis jogas plakātu un kāds kretīns iesniedzis prasību , beigās nomaksāt kādus 300 euro ar visiem procentiem
vai vienk aiziet u zkādu frīku pasākumu un tur noķert kašķi un mocīties kādu mēnesi - kamēr tiec vaļā


Nu tas skaidrs, bet jautājums jau bija - no kurienes tev uzrodas nauda? Un kā ar nodokļu maksāšanu no ienākumiem?
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:47
 citēt
KVAA-II:vispār jau mans darbs ir sahadža jogas izplatīšana un par to es neko nesaņemj, bieži vien pat otrādi - cilvēku problēmas, nepatikšanas
es labprāt gribētu - lai kāds to dara manā vietā, bet gribētāju nav
Bolderajka - nevēlies pieteikties - grābt citu nepatikšanas ?
lai tevi apzog piemēram cilvēks, kam tu palīdzi
vai lai Tev policijā jātup 3 stundas un jāskaidrojās, par personu, kura pierakstījusies tavā dzīvoklī
vai vienk - piedzīvot mistiskas nelaimes, slimības utml
teiksim - nokkrist kaut kur un salauzt kaut ko...

dzīvot 3 gadus ar bloķētu bankas kontu, karot ar tiesu izpildītājiem utml, tikai par to, ka esi uzlīmējis jogas plakātu un kāds kretīns iesniedzis prasību , beigās nomaksāt kādus 300 euro ar visiem procentiem
vai vienk aiziet u zkādu frīku pasākumu un tur noķert kašķi un mocīties kādu mēnesi - kamēr tiec vaļā


Kvaa, tas, ka esi stulbs no dabas, tas visiem šeit ir skaidrs. Elementārā fizika māca, ka iebāžot pirkstus sienas kontaktā, vairumā gadījumu dabū pa knaģiem ar strāvu. Ja tavā vecumā tas nepielec, tad godīgi esi pelnījis to, ko saņem. Ir tāda sena indiāņu paruna - ja esi pamanījis, ka jāj uz beigta zirga, kāp nost. KĀP NOST VAI NELIELIES AR SAVU STULBUMU!!!
avatar
Publicēts: 13.01.16 11:53
 citēt
KVAA-II:Nez kapēc visi grib redzēt dzīves JAUKO pusi, bet neredz - kas tur apakšā
PSRS laikos es arī tīŗi labi dzīvoju, kaut iztikam ar mātes VEF inženieres 110 rubļu algu (žīdiem par to pašu darbu maksāja 125 rubļus)
vecaimātei nebija ne algas, ne pensijas, jo nebija kolhozā + bija bijusī 70 ha zemes īpašniece
es zemi pusi atguvu, bet 1995 gadā nodega mūsu lauku mājas un par cik neveicās ar privatizāciju, arī ilgu laiku biju bez darba - zemi 2009 gadā valsts atņēma, nodokļus par zemi 600ls 9ar soda pročiem) nenomaksāju


Nu tas skaidrs, bet jautājums jau bija - no kurienes tev uzrodas nauda? Un kā ar nodokļu maksāšanu no ienākumiem?
avatar
Publicēts: 13.01.16 12:03
 citēt
KVAA-II:mutere nomirstot - atstāja mantojumu labu :)


Ceru, ka atbilstoši likumam likumi.lv... esi šo mantojumu nodeklarējis. Ja nē, tad ieņēmumu dienesta darboņi jau auj kājas apciemojumam.
avatar
Publicēts: 13.01.16 12:10
 citēt
KVAA-II:mutere nomirstot - atstāja mantojumu labu :)
+ palīdz tēvs, jahtu buvētajs, faktiski miljonārs :face-grin:
PS izīrēju dzīvokli, līgums ir reģistrēts VID - var pārbaudīt .,....DDD
divas reizes braucu uz VID māju un mocijos ar reģistrāciju tā līguma


nu miljonāru mums kā biezs - pats taču nepārtraukti skandē šeit, ka Latvija bagātākā valsts pasaulē.
Bet to dzīvokļa izīrēšanas faktu lūdzu paskaidrot sīkāk - adresi, īpašumtiesības, īres cenu u.t.t., ja jau deklarē, ka drīkst pārbaudīt, tad pārbaudīsim ar :face-wink:
avatar
Publicēts: 13.01.16 12:19
 citēt
menti ir smaidoši skauti salīdzinājumā ar ieņēmumu dienesta inspektoriem... gaidi :face-smile:
avatar
Publicēts: 13.01.16 12:54 labots
 citēt
KVAA-II:Nez kapēc visi grib redzēt dzīves JAUKO pusi, bet neredz - kas tur apakšā


Lieku reizi nākas konstatēt faktu, ka tu esi nelabojams stulbenis, bet turpini, turpini...
avatar
Publicēts: 13.01.16 13:24 labots
 citēt
vispār jau tu, kvaa, pareizi dari, ka slēp savus ienākumus LV..
avatar
Publicēts: 13.01.16 22:29
 citēt
Nepļurksti blēņas!Esmu pārliecināts-ja grib un prot strādāt un ir fiziski un garīgi vesels,tad Latvijā bads nav jāmirst!Neviens no manas ģimenes nav bijis bagātnieks,bet paēduši ir bijuši visi un vienmēr.Bet tagad,jaunajos laikos bez sarkanajiem,piemēram manas meitas dzīvo pat diezgan trekni.:face-smile:
avatar
Publicēts: 14.01.16 12:35
 citēt
Vili es labi pazīstu.Kādu laiku bija man kaimiņš.Neko sliktu negribu teikt,bet jocīgs viņš bija jau krievu laikos.Lai gan ļoti strādīgs un uzņēmīgs,meistars uz visām rokām,nekāds svēti godīgais jau ar nebija.:face-wink:
avatar
Publicēts: 15.01.16 20:20 labots
 citēt
KVAA-II:
bet tai Vosa dīķi normali


Kā nu kuram paveicas- tur ar bļam-bļam jogas piesaukšanu vien pa maz- bik smadzenes arī vajag...:face-grin:



www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 15.01.16 23:36
 citēt
:
KVAA-II:..........un reāli pietrūkst vēl viena cilvēka, kas dzīvotu kopā, teiksim tā


Varēji arī neteikt. Šī fakts ir acredzams, jo tā dēļ visiem esi apriebies kā suņanagla pakaļā.
Jap, cilvēkam vajag sievieti. Vēlams dzīvu, bet gumijas arī pavilks.
avatar
Publicēts: 16.01.16 07:59
 citēt
Galvenais - lai būtu piere, kur pumpu uzzīmēt, tad varēs nosaukt par Sri Kāviņutur.
avatar
Publicēts: 16.01.16 12:02
 citēt
kur te skandāls? džipi krieviem grimst biezā slānī, katru gadu, un pasākumi beidzās ar, un bez truponiem :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.01.16 12:01
 citēt
KVAA-II:Skaldu malku - kā Čelentāno

Pare Čelentano nezinu, bet viens riktīgs cirvis bildē ir redzams.
avatar
Publicēts: 17.01.16 12:10
 citēt
Friidis:
KVAA-II:
bet tai Vosa dīķi normali


Kā nu kuram paveicas- tur ar bļam-bļam jogas piesaukšanu vien pa maz- bik smadzenes arī vajag...:face-grin:



[url=http://www.delfi.lv/auto/zinas/fotoreportaza-bozu-udenskratuves-ledu-ieluzt-divi-bmw.d?id=29181107


Nez]http://www.delfi.lv/auto/zinas/fotoreportaza-bozu-udenskratuves-ledu-ieluzt-divi-bmw.d?id=29181107

Nez[/url] cikos tas bija, tas ielūziens? Es tur vakar garāmbraukdams pāris kadrus uztaisīju, viss bija kārtībā. Puikas braukalējās... bet ne tik agresīvi, lai man būtu interese uz ekšeniem.
avatar
Publicēts: 17.01.16 12:20
 citēt
Schneider:
KVAA-II:Skaldu malku - kā Čelentāno

Pare Čelentano nezinu, bet viens riktīgs cirvis bildē ir redzams.

Mēģinu uzminēt skandālu šajā ziņojumā. Varbūt malka ir zagta? Vai kaimiņi sūdzas par troksni un blīkšķiem? Kur skandāls?:bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):