forum.gif
Filmu fotogrāfs - vai tiešām ir kā viņš apgalvo?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Filmu fotogrāfs - vai tiešām ir kā viņš apgalvo?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.11.15 17:54
 citēt
Tas virsraksts ir vairāk provokatīvs, lai ieskatītos, tēmā. Priekš sevis, es jau izdarīju secinājumus apskatot viņa darbus.
Gribēju, lai arī jūs apskatat kā tautai var iesmērēt nesaprotamas kvalitātes darbu par labu cenu. (Brendu tirgo produkts nav līmenī ar apgalvojumiem)

www.timofeysharko.com
avatar
Publicēts: 17.11.15 18:05
 citēt
Galvenais - par jūsu pašu naudu - подарок для всех членов семьи; babe cveti, detjam moroženoje. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.11.15 18:59 labots
 citēt
Normāli bilžuki.

Kvalitāte atbilstoša pasūtītāja vēlmēm.

Pēc interneta nevar spriest, vai uz filmas bildēts, jo viss ir digitālā formātā.

..un cena nekāda lielā nav, sākot ar 70 ērikiem stundā, par ko cilvēki dabon ne tikai iespēju nobildēties, bet arī bildes, gan diskus ar failiem, gan kauč kādu žurčiku.
avatar
Publicēts: 17.11.15 19:16
 citēt
Pa 70€ varbūt vienu filmu arī var uzbildēt :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.11.15 19:35
 citēt
Katrs jau zīmējas un meklē klientus, kā prot. Marketings vien ir...:face-wink::face-sad:
avatar
Publicēts: 24.11.15 14:34
 citēt
Bildes patīkamas, ar kvalitāti viss labi.
avatar
Publicēts: 24.11.15 15:06
 citēt
Citagaisma:Normāli bilžuki.

Kvalitāte atbilstoša pasūtītāja vēlmēm.

Pēc interneta nevar spriest, vai uz filmas bildēts, jo viss ir digitālā formātā.

..un cena nekāda lielā nav, sākot ar 70 ērikiem stundā, par ko cilvēki dabon ne tikai iespēju nobildēties, bet arī bildes, gan diskus ar failiem, gan kauč kādu žurčiku.


Pag, minimālais cipars ir ap 290 eiro, nopirkt pliku stundu nevar.
Dārgākais kaut kas ap 1300 eiro, kopā ar fotogrāmatu un kaudzi citu labumu.
Man prieks, ka cilvēki ciena savu darbu un spēj par to adekvāti uzprasīt!
Svešu kapeiku skaita tikai @#$%^&* kuri neko vairāk arī nepēj.
avatar
Publicēts: 11.12.15 18:23
 citēt
A ko, bildes viņam tā tīri neko, ir savs fīlings...tā balerīna mežā feini sabildēta
avatar
Publicēts: 11.12.15 18:29
 citēt
Piedodiet 6x4,5 nav nekas ISTI filma. Normāls filmu efekts minimāli sākas no 6c6 un lielāku , tad tīri optisks efekts no filmas formāta vien ir WAU
avatar
Publicēts: 11.12.15 20:05
 citēt
priore:Man tik reizi, kopš bildēju digitāli, ir vēlējušies arī bildes drukātā veidā. Pārsvarā atdodu apstrādātas bildes, 10x15 un dažas A4, lai paši drukā.


Tu šito nopietni?! :D
avatar
Publicēts: 11.12.15 23:51
 citēt
Priore nekad nejoko, nopietna dāma :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):