forum.gif
Meteors šorīt
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Meteors šorīt
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.12.15 09:04 labots
 citēt
Kurš ap 8.21 gāja vai vai brauca ar skatu uz ZR, ja nebija apmācies, redzējāt spožu meteoru, kurš bija ļoti labi pamanāms pat gaišajās debesīs?
avatar
Publicēts: 15.12.15 10:08
 citēt
Cik šorīt, acu gaišumam ieņēmi? :D
avatar
Publicēts: 15.12.15 10:45
 citēt
Nu tu dajoš, vai tad visai dzīvei no gļukiem vien jāsastāv? :face-grin:
Man jau arī pagājušā rudens meteeoru paveicās redzēt, braucot uz mēģinājumu.
avatar
Publicēts: 15.12.15 11:09
 citēt
Tas Meteors, kuru citi sauc par lampu šorīt baigi spoži spīēja :D
avatar
Publicēts: 15.12.15 11:48
 citēt
narkomāna sapnis- ne dienu bez gļukiem :D
avatar
Publicēts: 15.12.15 11:54
 citēt
Mjā... nu laikam būšu vienīgais, kurš to sekundes daļu piefiksēja. :amazing:
avatar
Publicēts: 15.12.15 13:57
 citēt
Kāpēc tas nevarētu būt meteorīts?Es braucu tai laikā,bet kurā brīdī kur ir ziemeļrietumi-nav ne jēgas.Ceļš tak līkumains!:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.12.15 14:06
 citēt
Bet es taču viņu redzēju pilnīgi skaidri, zvēru pie kaimiņa sivēna veselības!!!
Braucu ar mašīnu uz laukiem kūpināt gaļu, tas man novilka strīpu debesīs taisni priekšā.
avatar
Publicēts: 15.12.15 14:31
 citēt
Schneider:Bet es taču viņu redzēju pilnīgi skaidri, zvēru pie kaimiņa sivēna veselības!!!
Braucu ar mašīnu uz laukiem kūpināt gaļu, tas man novilka strīpu debesīs taisni priekšā.


varbūt šis bij tav meteorīts? tik jāsalīdzina laiku, tur par viņu bišķ sākumā minēts www.3dnews.ru...
avatar
Publicēts: 15.12.15 14:45
 citēt
Schneider:Bet es taču viņu redzēju pilnīgi skaidri, zvēru pie kaimiņa sivēna veselības!!!
Braucu ar mašīnu uz laukiem kūpināt gaļu, tas man novilka strīpu debesīs taisni priekšā.


Tas noteikti KVAA ar mopēdu aizvilka tev garām :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 15.12.15 17:17
 citēt
Vopšem skaidrs!:anger: Jūsu Rīgas biroju, ofisu (vai kā tur šodien tie visi kantori saucas) logā var iekrist kaut Armagedons vai marsiešu kuģis, jūr to nepamanīsiet.
Bet es melnajā pirtiņā kūpinu speķi!
Pirmais, plānākais gabals, noņemts, ar sīpoliem, rupmaizi un aliņu:



:grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 15.12.15 18:37
 citēt
Sīpoli un šķīvis parādīti bez detaļām, rupjmaize un speķis nepareizās krāsās, no alus aug vēders......koroče, skauž
avatar
Publicēts: 15.12.15 18:52
 citēt
Bildēc lauku mājas sienaslampas gaismā, konkurējot ar saimniecēm, kaķienēm Apoloniju un Rozāliju, kurām arī gaļa garšo, apstrādāts uz netbuka Linuxā ar kaukādu tur mtPaint graphic editor programmu...
Sabikstīju ogles, uzmetu paegļu skujas un actāju biezākos, liesākos gabalus līdz rītam.

Melnā pirtiņa tomēr ir manta, par Depo tirgojamajām bleķa "kūpinātavām" smiekli nāk. :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.12.15 23:17
 citēt
Pēc mana pulksteņa bija tieši 8:00
Redzēju.
avatar
Publicēts: 15.12.15 23:29 labots
 citēt
Schneider:Kurš ap 8.21 gāja vai vai brauca ar skatu uz ZR, ja nebija apmācies, redzējāt spožu meteoru, kurš bija ļoti labi pamanāms pat gaišajās debesīs?
Es tajā laikā gulēju ar kājām uz dienvidiem un ar skatu uz austrumiem. Tāpēc arī neko neredzēju, kas aiz muguras notika.
avatar
Publicēts: 16.12.15 02:16 labots
 citēt
riflylv:
Schneider:Bet es taču viņu redzēju pilnīgi skaidri, zvēru pie kaimiņa sivēna veselības!!!
Braucu ar mašīnu uz laukiem kūpināt gaļu, tas man novilka strīpu debesīs taisni priekšā.


varbūt šis bij tav meteorīts? tik jāsalīdzina laiku, tur par viņu bišķ sākumā minēts www.3dnews.ru...




In this one minute exposure, a meteor streaks across the sky as the Soyuz TMA-19M spacecraft is rolled out by train to the launch pad at the Baikonur Cosmodrome on Sunday, Dec. 13, 2015 in Kazakhstan. Launch of the Soyuz is scheduled for Dec. 15 and will send Expedition 46 Soyuz Commander Yuri Malenchenko of the Russian Federal Space Agency (Roscosmos), Flight Engineer Tim Kopra of NASA, and Flight Engineer Tim Peake of ESA (European Space Agency) to the International Space Station for a six-month stay. Photo Credit: (NASA/Joel Kowsky)

Uzņemts 2015.12.13. 7:46:45 , tik XWZ pēc kāda laika Kamera Canon EOS 5DS , EF35mm f/2 IS USM ISO 1250
Eksis nevājais 60 sekundes

shauttra:Pēc mana pulksteņa bija tieši 8:00
Redzēju.


Uz labu ķerāju arī zvērs nāk , ir tāds teiciens :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.12.15 08:35
 citēt
avatar
Publicēts: 16.12.15 11:35
 citēt
Schneider:Kurš ap 8.21 gāja vai vai brauca ar skatu uz ZR, ja nebija apmācies, redzējāt spožu meteoru, kurš bija ļoti labi pamanāms pat gaišajās debesīs?

shauttra:Pēc mana pulksteņa bija tieši 8:00
Redzēju.

Tātad secinam ka tas Meteors 21 minūti lidoja no Burtnieku apkārtnes līdz Preiļu apkārtnei :big_smile::big_smile::big_smile:
Baigi ātrs bijis :haha:
avatar
Publicēts: 16.12.15 11:39
 citēt
Tas bija lēngaitas meteorīts.Un bez tam tur ir ātrumu ierobežojošās zīmes.
avatar
Publicēts: 16.12.15 11:42
 citēt
Nu nav teikts, ka nevar būt divi, Šogad novembris vispār ir bagāts ar meteoru plūsmām: www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 16.12.15 11:45
 citēt
Tu vienreiz iesi suņam ūkstā, dulbur???!!! :anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 16.12.15 11:45
 citēt
Jā bļin.Latvju zeme vaļā stāv-lido katrs kā iedomājas.Dabīgi,ka laiks atlaist saimi!:face-wink:
avatar
Publicēts: 16.12.15 12:10
 citēt
Te vajak turkus ar F-16, paskatīsimies, kā tad lidos...
avatar
Publicēts: 16.12.15 20:30
 citēt
VO slimie rulllē. Tak nedzer tik daaudz to kandžu!:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.12.15 20:42
 citēt
Nelaimes rodas vai no pārmērīgas dzeršanas vai no pilnīgas nedzeršanas. Visā vajag ievērot mēru.
avatar
Publicēts: 17.12.15 17:15
 citēt
Geminīdu meorīdu plūsma šogad bija laba. Ļoti labi tie krita naktī no 13. uz 14 decembri.
Vajadzēja būt daudz meteoru svītru debesīs.
Gan jau ka pēc kāda laika meklētāji atradīs 2015. g. meteorītus uz Zemes.
Pats izmantoju meteoru jonozēto sliedi atmosfērā kā radio viļņu atstarotājus un tas ļauj izdarīt radiosakarus VHF/UHF diapazonā līdz 2500km. Bija novērojami līdz 20-30 sec gari uzliesmojumi.
Debesīs tam vajadzētu izskatīties ļoti fotogēniski. :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.12.15 17:51
 citēt
Šorīt ap 6:30 redzēju Schneidera Meteorītu bija beidzot līdz Ikaunijai aizlidojis :big_smile::big_smile::big_smile::big_smile::big_smile:
avatar
Publicēts: 18.12.15 13:27
 citēt
To redzēsi tikai janvārī. Tas ko Tu redzēji bija lidojis cauru vasaru.
avatar
Publicēts: 18.12.15 15:11
 citēt
Pa Visumu lido METORĪDI,
kad kāds ielido Zemes atmosfērā un uzliesmo pārtop par METEORU,
bet uz zemes nokritušu meteorīda "līķi" sauc par METEORĪTU :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.12.15 17:08
 citēt
meteors ir pupu mizas. ir arī nozīmīgāki notikumi www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 18.12.15 17:24
 citēt
Ja mēs netiekam galā ar vienu vardi,tad ko lai dara Misuri štata iedzīvotāji,kuriem vesels varžu lietus?:face-wink:Jāsūta delegācija pieredzes apmaiņai!:face-wink:
avatar
Publicēts: 18.12.15 17:43
 citēt
Varde profilbildē ir strunc, lielākā problēma ir plānprātiņč vārdā Guntis Strautnieks.
Es tik domāju, ka viņu vajag aissūtīt uz Sīriju, no turienes aizlaidīsies prom Asads, bet visa IS pāries jūdaismā.
avatar
Publicēts: 19.12.15 12:13 labots
 citēt
Būtu jauki, ja Ziemassvētku vecītis ar savu varēšanu "vardi" ieliktu podā un norautu ūdeni.
Lai smirdiņš nokļūst pie savējiem...
avatar
Publicēts: 19.12.15 12:29
 citēt
wily2:Pats izmantoju meteoru jonozēto sliedi atmosfērā kā radio viļņu atstarotājus un tas ļauj izdarīt radiosakarus VHF/UHF diapazonā līdz 2500km.

Iespējams, ka tas ir bijis par cēloni gadījumam, kad ar parasto sadzīves PMR kādu brīdi ir izdevušies sakari no Anglijas ar Holandi 535 km attālumā.
avatar
Publicēts: 19.12.15 17:34
 citēt
Ja tas ir noticis vasarā, tad pie vainas varēja būt sporadiskā radioviļņu izplatība,
kad uz aukstās un siltās atmosfēras frontes veidojas jonosfēras kroplības.
No tām tad arī radioviļņi atstarojas un var notikt gadījuma sakari pāris tūkstošu km attālumā.
Izplatība kādā no virzieniem var būt no dažām minūtēm līdz vairākām stundām.
No meteoru svītrām var saklausīt tikai atsevišķas zilbes, reti, bet ir notikuši pilna apjoma sakari. Tas pie ~30 sec uguņošanas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):