forum.gif
Jaunums no Nikon - D500
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Jaunums no Nikon - D500
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.01.16 17:49
 citēt
...nesteidzies,gan jau pēc kāda laika būs D510 ar izlabotām "kļūdām"
avatar
Publicēts: 06.01.16 17:51
 citēt
Tas jau ir vairāk ka skaidrs ka pirmā partija būs ar kādu gļuku! :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 17:54
 citēt
labāk Nikon būtu izlaidis jauno kādu 135mm F2 vai 1.8,nevis katru 4o mēnesi jaunu kameru kuru vēlāk tāpat jāattraipo no gļukiem :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 18:25
 citēt
Izlaidušies kā sūds uz šķipeles, 800, 750, 610, fine tune, ISO, vēl tur kas neapmierina!
Te vajadzētu zelta zivtiņu, kura jūs visus atsēdinātu apakaļ pie sasistās siles - D100! :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin::grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 06.01.16 18:26
 citēt
Lunis:
3rdHalf: kārtīgs WIFI. ...un protams, biku zemāka cena.
:face-grin:


Kas ir KĀRTĪGS WiFi , tāds mūsdienās maksā ~60-70Eur , gribi lai būtu cenā iekļauts ? Kārtīgs rij kārtīgi kameras baterijas ja kas to varu pateikt kā gadus 10 tadā lietotājs.

Personīgi, mani tas WĪFĪ baigin neinteresā. Es tā pat labāk, ja vajag, kameru kontrolēju ar porķifku caur usb. Bet reāli, daudzi pašlaik brēc, ka vajag kamerām WĪFĪ, lai dabūtu bildes no kameras, pa taisno instagrammā.
avatar
Publicēts: 06.01.16 18:30
 citēt
A kādam mārrutkam Pentaxim K-3II DžīPīEss domāc? :amazing:
avatar
Publicēts: 06.01.16 18:40
 citēt
traktors:
VValdis:a viņus pieņems sony žēlastība


vvaldi, vai tu vari kaut mazliet saprotamā tekstā paskaidrot par savu nāvīgo nikon sāpi? :) Man patiesībā nav nekāds kreņķis pabildēt ar canon, pentax vai tevis izslavēto sony :) Varbūt vienkāršāk būtu nemētāties ar savām verbālajām kakām topikā, kurš uz tevi neattiecas? :)

Ja runājam par lietu, tad gribētos šo brīnumu aptaustīt paša rokām, jo tikai tad arī būs skaidrs, uz ko kamera ir spējīga. Piemēra pēc varu minēt D7200 izslavēto wi-fi, kas dzīvē izrādījās ļoti neparocīga fīča. Arī autofokusa ziņā D7200 ir švakāks par to pašu D300. Tāpēc arī ar piesardzību skatos uz jauno fokusa sistēmu ar dahrena punktiem. Visādi citādi, šķiet varētu būt tīri labs dzelzis :)
re tur jau tā Tava sāpe ka esi gatavs notirgot nieri lai tikai aptaustītu nīkoņi
avatar
Publicēts: 06.01.16 18:45
 citēt
VValdis:
traktors:
vvaldi, vai tu vari kaut mazliet saprotamā tekstā paskaidrot par savu nāvīgo nikon sāpi? :) Man patiesībā nav nekāds kreņķis pabildēt ar canon, pentax vai tevis izslavēto sony :) Varbūt vienkāršāk būtu nemētāties ar savām verbālajām kakām topikā, kurš uz tevi neattiecas? :)

Ja runājam par lietu, tad gribētos šo brīnumu aptaustīt paša rokām, jo tikai tad arī būs skaidrs, uz ko kamera ir spējīga. Piemēra pēc varu minēt D7200 izslavēto wi-fi, kas dzīvē izrādījās ļoti neparocīga fīča. Arī autofokusa ziņā D7200 ir švakāks par to pašu D300. Tāpēc arī ar piesardzību skatos uz jauno fokusa sistēmu ar dahrena punktiem. Visādi citādi, šķiet varētu būt tīri labs dzelzis :)
re tur jau tā Tava sāpe ka esi gatavs notirgot nieri lai tikai aptaustītu nīkoņi

Vari piedāvāt kādu alternatīvu?
:face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 19:10
 citēt
Gada beigās būs fotoizstāde. Iztaustīsies uz nabēdu. 20, citur megpkseļu sensors jau ir kruta ko!
avatar
Publicēts: 06.01.16 19:19
 citēt
a, es gaidu D850 :grimace:
avatar
Publicēts: 06.01.16 20:08
 citēt
VValdis:

re tur jau tā Tava sāpe ka esi gatavs notirgot nieri lai tikai aptaustītu nīkoņi



Kas tev liek tā domāt? :) Hm, vispār es nekad neesmu kādu brendu licis augstāk par citiem un nikons nebūt nav ar kaut ko megapārāks par citiem ražotājiem. Tā nu tas sagadījās, ka visvairāk esmu fočējis ar nikon. Nu un? :)
Vēlreiz atkārtošu jautājumu - kāpēc tev tāds naids uz nikonu? :) Eu, bet nopietni. Kas tu vispār esi par cilvēku, vvaldi? :)
avatar
Publicēts: 06.01.16 21:15
 citēt
Kamera varētu noderēt putniņniekiem un tiem kas sportu pa gabalu knipsē. Tiesa prezentācija rāda, ka vnk. amatieriem - virsū leta optika, akcents uz kartiņu žvidzināšanu uz sociālajiem tīkliem.




Hawkcore:D800 man stāv ka backup, bildēju ar d750 visu jo d800 ir sūdīgs iso, autofokus arī sūdīgs, visiem stikliem jaregulē finetune. video arī netur līdz 750. Jaunākas tehnolgijas crops noteikti būtu labāks...



Pirmo reizi dzirdu LV kaut mazāko sūdzību par D800 - teksts izklausās pēc 2012.g. krievu forumiem kur kungi bija tikuši pie pašām pirmajām izlaistajām sērijām - tur vēl ceļoja čupa šo kameru pa sludinājumiem ar zemām cenām.

Man ir 13.g. beigu kamera un pilnīgs sapnis - ja neskaita, ka nepanes lēnas kartes un uz VIENU (no septiņiem) stiklu pustumsā niķojas tālākie AF punkti - esmu salīdzinājis ar citiem nikoniem un neviens tuvu nestāv. Čupa f1,4-f2 optikas un visi precīzi.
avatar
Publicēts: 06.01.16 22:33
 citēt
Parakājos kastē un atradu ka d800 ir 12. gada, uz visiem stikliem bija backfokus, bet gadijās arī ka pa reizei uzšauj precīzi. Zinu vēlvienu fotogrāfu kurš ar d800 nofokusē un tad atliecas uz aizmuguri lai fokus būtu kur vajag :D Ka minēji par krieviem, tad viena semināra arī krievu fotogrāfs stāstija sliktu pieredzi ar savu d800.
avatar
Publicēts: 06.01.16 22:44
 citēt
ot šī ir štelle :D
connect.dpreview.com...
avatar
Publicēts: 06.01.16 23:31
 citēt
Maris:

Pirmo reizi dzirdu LV kaut mazāko sūdzību par D800.


Tev laikam maz čomu nikonistu. Es daudz pretenziju pret D800 esmu dzirdējis (arī tepat blogā bija viena tāda diskusija jau kādu labu laiku, dažus gadus, atpakał), īpaši kopš ir alternatīva - D750 - ar ko salīdzināt. Reinis arī nomainija D700 pret D800, un jau dažas dienas vēlāk ar prieku atdeva 800nieku atpakal, tā vietā pańemot D750.
avatar
Publicēts: 06.01.16 23:46
 citēt
man ir čomi ar 800 - visi komercnieki - visi pilnīgā starā. Vistīrākā, asākā, šopā max staipamākā bilde kāda redzēta. Var sīkumus iefilmēt neņemot RED. Ir pārītis reportieru zināmi kuri čīkst par viencipara sērijas pārākumu ātrumā (ne precizitātē).
avatar
Publicēts: 07.01.16 00:23 labots
 citēt
3rdHalf:
Lunis:

Kas ir KĀRTĪGS WiFi , tāds mūsdienās maksā ~60-70Eur , gribi lai būtu cenā iekļauts ? Kārtīgs rij kārtīgi kameras baterijas ja kas to varu pateikt kā gadus 10 tadā lietotājs.

Personīgi, mani tas WĪFĪ baigin neinteresā. Es tā pat labāk, ja vajag, kameru kontrolēju ar porķifku caur usb. Bet reāli, daudzi pašlaik brēc, ka vajag kamerām WĪFĪ, lai dabūtu bildes no kameras, pa taisno instagrammā.


Tiem kam vajag "Instagarammā" tie aizsūta no telepna un ieliek reālā laikā:) Es par toka ka WiFi darbam kamerā nenormāli rij barošanu nu tā pa vismaz 50% . Jau krietni sen ir JAUDĪGI un lēti risinājumi ar savu barošanu , mazie 4G rūteri , maksā 40-50Eur plus 10Eur softs priekš kompja vai telefona :) youtu.be... Pietam atškirībā no iebūvētā kameru REĀLI var vadīt no saviem 30m ar straumējamu video:):) youtu.be... , Kā jau kādreiz stāstīju , mēirīgi var bliezt bildes drukai uz pagalmā stāvošu bussu ar printeri:) Atrums no ārējās iekārtas arī apmēram 2mb sekundē :)
avatar
Publicēts: 07.01.16 08:09
 citēt
avatar
Publicēts: 07.01.16 09:28
 citēt
avatar
Publicēts: 07.01.16 09:30 labots
 citēt
www.cameranu.nl...
un
www.rhinocamera.com...

uzminiet, kurš meistaros kvalitatīvākas bildes
avatar
Publicēts: 07.01.16 10:16
 citēt
Kādās kvalitātes mērvienībās tad vērtēsim?
avatar
Publicēts: 07.01.16 10:20 labots
 citēt
galvenokārt - dinamiskais diapozons un gaismasjutīgā materiāla elektronisko trokšu radīta nekorekta vizuālā informācija.
avatar
Publicēts: 07.01.16 11:39 labots
 citēt
Protams, ka kopējā attēla kvalitāte būs labāka, FullFrame kamerai, bet tāds jau nav D500 points.
D500 ir specialitāšu kamera, kas tēmēta uz sporta un putnu fotogrāfiem. Tiem kuriem nepieciešams kropa faktors, lai dabūtu labāku magnifikāciju, no garā gala objektīviem.
Atbildot uz tavu jautājumu, no šī skata punkta: D500 ar saviem 20mp būs viennozīmīgi labāks, par D610 crop modā, kas ir ~10mp.
avatar
Publicēts: 07.01.16 15:56 labots
 citēt
Es jims teikšu tā Canon ir 2007 GADA EOS-1Ds Mark III 21.1 mp Full frame 5.0 fps, 56 images 3.0" Live view , maksā ~1500Eur , Canon ir 2015 gada Canon EOS 760D ar 24.2MP , crops ,5 fps , vidējā cena 630Eur . Abiem ir izcili AF bet EOS 760D pa 630Eur arī trokšnu nekādu pie 12.000 ISO :):) Man grūti visai neracionāli škiet Tāds D5 ja ir D800 , pietam D5 ir praktiski 1:1 cenā ar Vidēja formāta Pentax 645Z Medium Format DSLR Camera. Nav tur nekā revolucionāra vai iepriekšējos modeļos nebijuša izņemot MEŽONĪGUS ISO kas gan jau tradicionāli NIKON ir visai nelietojami Joprojām izskatu ka Canon labākā kamera ir Ds MARK II bet NIKON D800 ir griesti.
avatar
Publicēts: 07.01.16 16:56
 citēt
Lunis:Es jims teikšu tā ...

.. bet vai tu pats vispār saprati ko gribējās pastāstīt? Topikā par D500, tev pēkšņi parādās D5 un tu "it kā" nesaproti kam tieši šāda kamera ir domāta. Vai tevis nosauktie spēj izšaut ~10fps un nofokusēties ātri un "tumsā"?
avatar
Publicēts: 08.01.16 08:15
 citēt
onanistiem youtu.be...
avatar
Publicēts: 08.01.16 08:20
 citēt
Varbūt ir vērts pārdot plaušu un nopirkt šo? youtu.be...
avatar
Publicēts: 08.01.16 08:21
 citēt
avatar
Publicēts: 08.01.16 08:29
 citēt
VValdis:Varbūt ir vērts pārdot plaušu un nopirkt šo? [url=https://youtu.be/CzbfBWtNPPA


...bet]https://youtu.be/CzbfBWtNPPA

...bet[/url] var būt ir vērts strādāt ne par sētnieku un saņemt normālu algu.Rodas iespaids,ka Tu saņem 400-500EUR un viss kas ir vairāk par 1000EUR Tev jāsāk domāt par orgānu pārdošanu.Ne visi šeit ir nabagi.:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.01.16 08:30
 citēt
Nezinu - diskusija ir laba lieta, savu sakrāto rōgtumu var izgāzt.
Nav šaubu, ka d500 savu pircēju atradīs. Nikon nav muļķis - ne par velti izlaida abus - D5 un D500.
varam sagaidīt crop stiklus par attiecīgu cenu - priekš d500.
avatar
Publicēts: 08.01.16 09:38
 citēt
johans:... d500 savu pircēju atradīs ...

Esmu viens no tādiem, kam D500 derēs labāk kā D5/D4s, jo "pēdējie" ir vienkārši kosmoss cena pret to ko varu atļauties un kādam mērķim un ienākumu līmenim pielietot "sporta" kameru. Papildus tam esošie 300/4 uz cropa kļūst par 450mm, bet 70-200/2.8 par 100-300, kas arī nav mazsvarīgi sēžot tālumā un "medījot" golferus.

Biju jau samierinājies ar domu, ka pēc D300 būs jāņem kāds no D7x00 sērijas un "jāspļaudās" par neprecīzo un lēno AF, salīdzinoši lēno FPS, neērto un maziņo corpusu, bet nē, būs tomēr no kā izvēlēties. (:

P.S. Ar jaunās D500 pirkšanu un "nieres pārdošanu" vēl tomēr nesteigšos, jo esošā kamera klikšķina gana veselīgi.
avatar
Publicēts: 08.01.16 10:09
 citēt
FF gan sporta bildei dod labāku fonu (neasāku).
avatar
Publicēts: 08.01.16 10:23
 citēt
un 500 ir elektroniska bildes stabilizācija. Nevajadzēs VR objektīvu. Atkal nošpikots un ne jauns gājiens.
avatar
Publicēts: 08.01.16 10:37 labots
 citēt
johans:FF gan sporta bildei dod labāku fonu (neasāku).

Tici man, DX ar 300mm uz f/4 pat no ~30m attāluma izsmērē fonu gana pietiekami:







P.S. Visas bildes ar D300 + 300/4 @4
avatar
Publicēts: 08.01.16 11:00
 citēt
VValdis:un 500 ir elektroniska bildes stabilizācija. Nevajadzēs VR objektīvu. Atkal nošpikots un ne jauns gājiens.


ko nozīmē nošpikots?
vai nu tehnoiloģiski savādāk risināts vai nu godīgi apmaksāts patents izmantošanai.

Ir čupām ražotāji/izgudrotāji, kuri kaut ko rada un ražo, bet neko jēdzīgu paši no sava izgudrojuma ražojuma ne devuma/kvalitātes/peļņas ziņā no tā nespēj radīt/gūt...

Piemērs LG uzražo jauna tipa TV metricu kā pionieri, pašiem sanāk kaut kas viduvējt, bet pēcāk Sony un Samsungs no tās pašas LG ražotās un viņiem piegādātās matricas izžmiedz labu produktu... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 08.01.16 11:05
 citēt
Ja tā eleptroniskā stabilizācija isskstīsies kā videokamerās, tad aijaijai...:face-crying:
avatar
Publicēts: 08.01.16 11:51
 citēt
Jolan:
VValdis:Varbūt ir vērts pārdot plaušu un nopirkt šo? [url=https://youtu.be/CzbfBWtNPPA


...bet]https://youtu.be/CzbfBWtNPPA


...bet[/url] var būt ir vērts strādāt ne par sētnieku un saņemt normālu algu.Rodas iespaids,ka Tu saņem 400-500EUR un viss kas ir vairāk par 1000EUR Tev jāsāk domāt par orgānu pārdošanu.Ne visi šeit ir nabagi.:face-wink:labāk nepērc dārgās kameras, bet ieguldi darbiniekiem - sētniekiem algās vot tad nevajadzēs pārot plaušu lai nopirktu nīkoni
avatar
Publicēts: 08.01.16 12:16
 citēt
re D5 ar klat www.nikon.com...
avatar
Publicēts: 08.01.16 13:21 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 08.01.16 13:48 labots
 citēt
nesix:
Lunis:Es jims teikšu tā ...

.. bet vai tu pats vispār saprati ko gribējās pastāstīt? Topikā par D500, tev pēkšņi parādās D5 un tu "it kā" nesaproti kam tieši šāda kamera ir domāta. Vai tevis nosauktie spēj izšaut ~10fps un nofokusēties ātri un "tumsā"?


VIENALGA , man NIKON pēdējā laika jaunumi liekas pilnīgs cenā neattaisnots MARKETINGA triks un neracionāls pirkums. Arī D500 Europā pa €2369 , tātad LV viņš legāli būs virs 2500Eur vismaz. Pie parametriem kuri tuvi visiem D800 -700 utt maksāt štuku vairāk vai tikpat par 2x lieļku kadru skaitu sekundē , nezinu ga:) AF jeu nekāds revolicionāri jauns viņam naf:) Pēdējos gadus NIKON lietotāju skaists atkal dilst , domāju ka dēļ dīvainās jaunumu "Marketinga" stratēģijas dēļ.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):