forum.gif
Jaunums no Nikon - D500
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Jaunums no Nikon - D500
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.01.16 23:27
 citēt
Nu re, beidzot tomēr arī trīssimtajam pēctecis :)

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 05.01.16 23:34
 citēt
vienalga nesaprotu kāda jēga par tādu piķi pirkt crop kameru
avatar
Publicēts: 05.01.16 23:37
 citēt
Jo fullframe analogs maksās 7K ...
www.dpreview.com...
avatar
Publicēts: 06.01.16 00:01
 citēt
Bet visi tak gaidīja d400...Bet te uzreiz d500 :D
avatar
Publicēts: 06.01.16 07:09
 citēt
eju pēc popkorna. te nesen visi gribēja D300s turpinājumu nu tagad ir un iespējams labā crop kamera kāda nikon jebkad bijusi bet vai tie, kas brēca, ka grib d300s tikai modernāku pirks viņu par 2k$ ? :))))
avatar
Publicēts: 06.01.16 07:48
 citēt
...tad jau labāk D800 par tādu naudu
avatar
Publicēts: 06.01.16 08:33
 citēt
aizmigu kamēr klausījos. Prezentācija pa nullēm. izkatās, ka lielākais šis kameras sasniegums ir zilāzoba pieslēgums. nekā jauna un inovatīva, jā un pārsteigums nnīkonistiem - tagad fokusēšanās būs pa visu (gandrīz) laukumu. Durī nikonistus kā grib. laimīgi pirkuši un laimīgi varēsiet tirgot tālāk iestāstot cik kruta ir bildēt ar nīkoni. tehnoloģijas sen ir izrāvušās tālāk, bet ko lai saka - nikonzombi uz priekšu. (cik nieres jums ir)
avatar
Publicēts: 06.01.16 09:06
 citēt
NIN:Jo fullframe analogs maksās 7K ...
http://www.dpreview.com/news/2370616853/nikon-fills-in-the-blanks-on-professional-grade-d5-dslr


ISo 50-3280000
avatar
Publicēts: 06.01.16 09:07
 citēt
VValdis:aizmigu kamēr klausījos.


+1
avatar
Publicēts: 06.01.16 09:13
 citēt
VValdis:aizmigu kamēr klausījos. Prezentācija pa nullēm. izkatās, ka lielākais šis kameras sasniegums ir zilāzoba pieslēgums. nekā jauna un inovatīva, jā un pārsteigums nnīkonistiem - tagad fokusēšanās būs pa visu (gandrīz) laukumu. Durī nikonistus kā grib. laimīgi pirkuši un laimīgi varēsiet tirgot tālāk iestāstot cik kruta ir bildēt ar nīkoni. tehnoloģijas sen ir izrāvušās tālāk, bet ko lai saka - nikonzombi uz priekšu. (cik nieres jums ir)


Skatos tev nemitīgi ar stūri uz galvas krī nikoni, un Nikon vāciņi sakrituši kurpēs tieši pie varžacīm...

Tāds kvākšķis-3... :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 09:31
 citēt
o svētā nikon piekritēj. es kā antinikons aiszskāru tavas nikoniskās dvēseles jūtas. Nīkt man nikon ellē starp nīkonistiem un nīkoņiem.
avatar
Publicēts: 06.01.16 09:51
 citēt
VValdis:o svētā nikon piekritēj. es kā antinikons aiszskāru tavas nikoniskās dvēseles jūtas. Nīkt man nikon ellē starp nīkonistiem un nīkoņiem.

Man pilnīgi pajāt ar ko bildēt, bet man neviena ražotāja jaunumi, aparāti, atšķirībā no tevis, riekstus skrūvspīlēs nespiež...

:face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:

Bet tev kā kas - tā Ņikans to, un ņīkans šito... :D
avatar
Publicēts: 06.01.16 09:52
 citēt
nokononānistiem youtu.be...
avatar
Publicēts: 06.01.16 10:00
 citēt
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:04 labots
 citēt
Šito kameru tiešām negaidīju. Apēstu cepuri, ja man būtu pie rokas, jo vienmēr esmu teicis, ka D300s turpinājuma nespīd.
Skatoties uz kameras specifikācijām, izskatās, ka šitā būs labākā aps-c kamera tirgū, jo tajā ir viss, ko no modernas kameras var gribēt.
Izsturīgs bodijs, 4k video, divas atmiņas kartes, bakstāms ļodzīgais ekrāns un kārtīgs WIFI.
Vienīgais, ko vēl gribētos, ir maināms atvērums live-viewā un natīvs iso50...
...un protams, biku zemāka cena.
:face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:10
 citēt
Jā - jā - vsego pa boļše no ģeņeg ņedam! :D

Pogas šedevrs - tāpat nav! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:23 labots
 citēt
Dīvains spriedejējums - labākā aps-c. un tas ka ir visādi citādi aprīkota, bet vai specifikācijā nav jau redzams, ka bildes izcilas būs iegūt grūti. Vissaugšminētais jau ir sabāzts citos aparātos. cena,kā zelta podam. bet nikonzombi tāpat kā leicazombi pārdos iekšējos orgānus lai iegūtu savā īpašumā šo brīnumu. Domāju, ka cena varētu būt ap 3000 eiras un atsijātos nikonlīdzskrējējiem no nikon zobiem. lai veicas nikonatkarīgie.
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:23
 citēt
Jolan:...tad jau labāk D800 par tādu naudu



+++
pat d610 labāk + vēl lēcai sanāk
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:33
 citēt
VValdis:Dīvains spriedejējums - labākā aps-c. un tas ka ir visādi citādi aprīkota, bet vai specifikācijā nav jau redzams, ka bildes izcilas būs iegūt grūti. Vissaugšminētais jau ir sabāzts citos aparātos. cena,kā zelta podam. bet nikonzombi tāpat kā leicazombi pārdos iekšējos orgānus lai iegūtu savā īpašumā šo brīnumu. Domāju, ka cena varētu būt ap 3000 eiras un atsijātos nikonlīdzskrējējiem no nikon zobiem. lai veicas nikonatkarīgie.


Pajāt kas par kameru, visām viņām cenas ir neadekvātas, kad tiko parādās apgrozījumā. Pēc gadiem 6 varēs iepirkt par metāllūžņu cenu.
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:37 labots
 citēt
Lasu visur komentārus un nonācu pie secinājuma: Šitā kamera ir perfekts Catch-22 piemērs.
Nikonisti vienmēr ir čīkstējuši, ka vajag "profesionālu" DX kameru.
Tagan nikon izlaiž DX kameru ar D800 bodiju un D5 fokusa sistēmu, kā arī, ieliek iekšā visu, ko pēdējo gadu laikā ir prasījuši. Bet tagad atkal nav labi, jo kamera maksā kā "profesionāla" kamera.

:D
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:40
 citēt
Daudz Nikon ķermeņus esmu lietojis un viss labākās atminās ir par D700.Super aparāts bija
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:41
 citēt
VValdim tā gribās palietot Nikon,bet jāapmierinās ar fufeļainu sony.Skaudība nav laba lieta,tā dažus noēd bez sāls.
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:53
 citēt
atzīstiet - nikon zelta laiki aiz muguras
avatar
Publicēts: 06.01.16 13:57
 citēt
VValdis:atzīstiet - nikon zelta laiki aiz muguras


Tie vēl ir tikai priekšā ;))
avatar
Publicēts: 06.01.16 14:10
 citēt
VValdis:atzīstiet - nikon zelta laiki aiz muguras

CaNikon zelta laiki ir aiz muguras.
avatar
Publicēts: 06.01.16 14:12 labots
 citēt
privilege84:
VValdis:atzīstiet - nikon zelta laiki aiz muguras


Tie vēl ir tikai priekšā ;))
ja viņus pieņems sony žēlastība
avatar
Publicēts: 06.01.16 14:14
 citēt
Jolan:VValdim tā gribās palietot Nikon,bet jāapmierinās ar fufeļainu sony.Skaudība nav laba lieta,tā dažus noēd bez sāls.


Es ar nesaprotu Valdi:face-grin:parād bildes kādas kur Sony ir krietni pārāks,nu kaut vai kāzu topus,reportāžas,es ļoti šaubos ka kāds fotogrāfs to lieto darbam kā galveno kameru:face-wink: kāotrā plāna manta laba:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.01.16 14:24
 citēt
Bucis:
Jolan:VValdim tā gribās palietot Nikon,bet jāapmierinās ar fufeļainu sony.Skaudība nav laba lieta,tā dažus noēd bez sāls.


Es ar nesaprotu Valdi:face-grin:parād bildes kādas kur Sony ir krietni pārāks,nu kaut vai kāzu topus,reportāžas,es ļoti šaubos ka kāds fotogrāfs to lieto darbam kā galveno kameru:face-wink: kāotrā plāna manta laba:big_smile:


televizorkantoris jau nav paredzēts bilžu taisīšanai .To visi zin. Labākajā gadījumā kā otrā plāna kamera der Soņī
avatar
Publicēts: 06.01.16 14:25
 citēt
Jēziņ, kas par kaislībām Ņikana sakarā!
A es biju domājis, ka blogā tikai Māris Pentaxi lamā... :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 14:26
 citēt
Tur Vladim ir kkas loti privāts ar Nikon brendu,to vins nestāsta jau ilgi:face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 14:44
 citēt
Bucis:Tur Vladim ir kkas loti privāts ar Nikon brendu,to vins nestāsta jau ilgi:face-grin:


moš ļoti intima trauma...
kaut kas par riekstiem... :cry:
avatar
Publicēts: 06.01.16 16:18
 citēt
nu filmēšanai sony A7s mk2 jebkurā gadījumā ir daudz labāka par jeb kuru Nikon vai Canon šobrīd.

Bildēšanai es ar tomēr izvēlētos D750 vai D800 (810), nevis crop fočīgo, lai gan pēdējā laikā vispār ar aifonu bildēju lielākoties.
avatar
Publicēts: 06.01.16 16:23
 citēt
VValdis:
privilege84:
Tie vēl ir tikai priekšā ;))
ja viņus pieņems sony žēlastība


vvaldi, vai tu vari kaut mazliet saprotamā tekstā paskaidrot par savu nāvīgo nikon sāpi? :) Man patiesībā nav nekāds kreņķis pabildēt ar canon, pentax vai tevis izslavēto sony :) Varbūt vienkāršāk būtu nemētāties ar savām verbālajām kakām topikā, kurš uz tevi neattiecas? :)

Ja runājam par lietu, tad gribētos šo brīnumu aptaustīt paša rokām, jo tikai tad arī būs skaidrs, uz ko kamera ir spējīga. Piemēra pēc varu minēt D7200 izslavēto wi-fi, kas dzīvē izrādījās ļoti neparocīga fīča. Arī autofokusa ziņā D7200 ir švakāks par to pašu D300. Tāpēc arī ar piesardzību skatos uz jauno fokusa sistēmu ar dahrena punktiem. Visādi citādi, šķiet varētu būt tīri labs dzelzis :)
avatar
Publicēts: 06.01.16 16:25 labots
 citēt
3rdHalf: kārtīgs WIFI. ...un protams, biku zemāka cena.
:face-grin:


Kas ir KĀRTĪGS WiFi , tāds mūsdienās maksā ~60-70Eur , gribi lai būtu cenā iekļauts ? Kārtīgs rij kārtīgi kameras baterijas ja kas to varu pateikt kā gadus 10 tadā lietotājs.
avatar
Publicēts: 06.01.16 17:13
 citēt
Jolan:...tad jau labāk D800 par tādu naudu


Savu d800 bez lielas domāšanas iemainītu pret d500!
avatar
Publicēts: 06.01.16 17:17 labots
 citēt
Hawkcore:
Jolan:...tad jau labāk D800 par tādu naudu


Savu d800 bez lielas domāšanas iemainītu pret d500!


:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin: ....un domā bildes paliks labākas??Ja nemācēji sakarīgi nobildēt ar D800,tad maini hoķ uz D500/D510/D520 un rezultāts nemainīsies :face-wink:
avatar
Publicēts: 06.01.16 17:26
 citēt
D800 man stāv ka backup, bildēju ar d750 visu jo d800 ir sūdīgs iso, autofokus arī sūdīgs, visiem stikliem jaregulē finetune. video arī netur līdz 750. Jaunākas tehnolgijas crops noteikti būtu labāks...
avatar
Publicēts: 06.01.16 17:30
 citēt
Jolan:
Hawkcore:
Savu d800 bez lielas domāšanas iemainītu pret d500!


:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin: ....un domā bildes paliks labākas??Ja nemācēji sakarīgi nobildēt ar D800,tad maini hoķ uz D500/D510/D520 un rezultāts nemainīsies :face-wink:


Nevajag šaut laukā ka es nemāku nobildēt, mēs apspriežam tehniku un man ir bijuši visādi nikoni un d800 ir visproblemātiskākais.
avatar
Publicēts: 06.01.16 17:33
 citēt
Hawkcore:D800 man stāv ka backup, bildēju ar d750 visu jo d800 ir sūdīgs iso, autofokus arī sūdīgs, visiem stikliem jaregulē finetune. video arī netur līdz 750. Jaunākas tehnolgijas crops noteikti būtu labāks...


...manam D800 ir labs ISO,normāls autofokus,nevienam stiklam nav regulēts finetune,video nefilmēju ;)
avatar
Publicēts: 06.01.16 17:45
 citēt
Tad man ir sūdīgs d800, bet tāpat lietderīgāks būtu ātrāks un jaunāks crops.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):