forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 50
  5. 51
  6. 52
  7. 53
  8. 54
  9. 55
  10. 56
  11. 57
  12. 58
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.08.22 18:00
 citēt
lodzija:viens mans pazina teica, ka Monitor Audio Bronze lētākā sērija ir S30 līmenja
njā, izmest 1000 euro par kādu galīgu entry levelu - tas ir veikalnieku plus LIELS< ka shamie māk labi nokāst naudu :face-grin:
Cēsu ielas kantori nopietnie aparāti jauni ap stuku maksā


Nu es ĻOTI ceru un reāli domāju, ka tā nav taisnības, jo bēŗnibā bija gan s30(uz katra stūrā mētājās) gan s90(tās ar tiem pārslēgiem šķiet 4omīgās, nezinu kura versija tā skaitās), tika slēgti pie barka un u101 stereo a un vel kaut kādas teslas :D, ja s90 es atceros ar siltām atmiņām un pozitīvām emocījām, tad s30 man šķiet ir sliktākais kas jebkad ir radīts. Fi*viņzin, bet ja atceros pareizi, tad jebkuras aktīvas 2.0 tumbas skanēs daudz labāk par s30.

Es no šiem youtube kanāliem ievācu info, nezinu protams cik daudz tam var ticēt utt. :shame:
www.youtube.com...

www.youtube.com...

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 24.08.22 18:27
 citēt
S30 nav tik sliktas, ja pie viņām neslēdz raditehnikas visādus sūdus, bet ieslēdz kādu ASV ADCOM 545 piemēram jaudas pastiprinātāju
vai ko tamlīdzīgu, un kapitālisti MĀK LABI UZRAZHOT sūdus konfektē diemžēl, akustikā sevišķi BRĪNUMU nav, un viss maksā tik cik maksā, un nu nav radiotehnikas akustikas tik sliktas, ar piemērotu salāgotu pastiprinātāju
protams nav tur BW oreols utml, brendu ponti....Monitor Audio Silver jau ir augstāks līmenis un sev droši vien testiem paņemšu
pagājušo vasaru vedu Nakamichi komplektu pa 2000 euro pie viena džeka, kas pārdeva DENON monoblokus, un viņam uz statīviem bija Monitor Audio silver tieshi, un varēja uzreiz redzēt, ka kādu Denon 1xxx priekšpastiprinātāju uz 200 -300 euro , Nakamichi priekšas pastiprinātājs izkonkurē vienos vārtos, pēc skaņas kvalitātes, ar to pašu denon jaudas monobloku
avatar
Publicēts: 24.08.22 18:30 labots
 citēt
Sandris Dulbergs Valmierā brālis ved no Norges tehniku
pie viņa mazās Audio Physic tumbas klausijoes, vācijas hujends, lietotas iet pa 700euro, viņs paņēma JAMO monitoru vietā
man testiem ir PIEGA tumbas, kuras veikalā maksā 5000 euro jaunas....
ir lentu magis Revox B77mark II, 2 track, tā ir manta, kas skan pasaules līmenī, un Revox oficiālais serviss tadu atjauno jauna stāvoklī, tad maksā 4-6000 euro, Primare tuneris (jauna cena 1000 uk funti), Accuphase E-205 integrālais pastiprinātājs, nākotnē plānoju LUXMAN 2 bloku komplektu, un kādu Accuphase pastiprinātāju uz 2000 euro , par CD atskaņotāju - gribu Nakamichi 1000 komplektu, pagājušo vasaru Vācijā bija, pa 2500 euro, bet tagad maksā viena sastāvdaļa tik daudz, CD , DAC un DAT maģis
un ja izdosies atvērt veikalu, tad pēc pāris gadiem tumbas būs
Bowers Wilkins NAUTILUS :face-glasses:
avatar
Publicēts: 24.08.22 18:42
 citēt
kā saka - sapņu komplekts, References klases
Nakamichi CD pēc kvalitātes vēl KRELL viens modelis līdzīgs, pasaulē labākie CD abi
avatar
Publicēts: 24.08.22 18:42
 citēt
avatar
Publicēts: 24.08.22 18:44
 citēt
lodzija:S30 nav tik sliktas, ja pie viņām neslēdz raditehnikas visādus sūdus, bet ieslēdz kādu ASV ADCOM 545 piemēram jaudas pastiprinātāju
vai ko tamlīdzīgu, un kapitālisti MĀK LABI UZRAZHOT sūdus konfektē diemžēl, akustikā sevišķi BRĪNUMU nav, un viss maksā tik cik maksā, un nu nav radiotehnikas akustikas tik sliktas, ar piemērotu salāgotu pastiprinātāju
protams nav tur BW oreols utml, brendu ponti....Monitor Audio Silver jau ir augstāks līmenis un sev droši vien testiem paņemšu
pagājušo vasaru vedu Nakamichi komplektu pa 2000 euro pie viena džeka, kas pārdeva DENON monoblokus, un viņam uz statīviem bija Monitor Audio silver tieshi, un varēja uzreiz redzēt, ka kādu Denon 1xxx priekšpastiprinātāju uz 200 -300 euro , Nakamichi priekšas pastiprinātājs izkonkurē vienos vārtos, pēc skaņas kvalitātes, ar to pašu denon jaudas monobloku


Par kuriem Monitor Audio Silver ir runa?
Starpcitu pieminot s90 - atcerējos, ka pirms aptuveni pusotra gada biju pie veca drauga kuram joprojām bija saglabātas s90 (tādas svaigas), un tas pats pastūzis arī barks, nezinu kurš modelis, bet kaut kāds populārais tolaik, domāju Tu zināsi kuru es domāju.
Vinam tas komplekts saglabāts kopš mūsu bērnības, ja neklūdos viņš nopirka to komplektu kaut kādu 14 gadu vecumā, kaut kur ar senci bija braukuši pakaļ.
Un interesantākais bija tas, ka tas viss kopā vairs neskanēja, kā agrāk. Nu jau vairs neatceros kas tieši, bet nebija tā pārsteiguma, tās skaņas kuru vel sīči būdami jutām, nu vismaz man nebija:face-grin:
Būtu interesanti tagad paklausīties uz tā paša setupa. :big_smile:
avatar
Publicēts: 24.08.22 19:01 labots
 citēt
man ir Estonia UM 010 jaudas pastiprinatajs, pec servisa
skan labāk nekā LUXMAN lētie pastiprinātāji
un tikko ienāca S70 tumbas ar EMOS pastiprinātāju, labākais, ko PSRS ražoja, pēc skaņas
BARK, Brig 2 versiju nesen pārdevu
NO S90 vislabāk skan D un F sērijas tumbas, S90D man ir testiem
bet krievu Elektronikas ar pasīvo basu ir vēl labākas, un arī daudz dārgākas, man bija, var uzmest acis kā skan labs komplekts uz tādām, pirms 4 gadiem tāds man bija: youtu.be...

droshi var pie manis sarīkot tehnikas noklausīšanos + laba kafija, un liķieris, balzāms :face-glasses:
tikai dienu iepriekš jāsarunā
ir klienti, kas 3-4 stundas sēž un klausās
avatar
Publicēts: 24.08.22 19:20
 citēt
man bija s70.neko, klausīties varēja. Gadus 10 laikam ari klausījos.Kaut kad 80to sākumā paņēmu
. Katrā ziņā gribu labāku skanējumu, un arī zinu kā labāki skan, bet tirgus tik pilns, ka kaklu var nolauzt. Viens ir skaidrs- vintāžnieku var ņemt, ja tam ir pāriets pāri un veikta profilakse, bet tā no veco penšu iznestiem dzīvokļiem, kur tie stāv mitros angāros, kamēr atbrauc bijušais socs un nopērk, nē, tādu es īsti neuzticos. Es zinu kā ta tehnika nonāk pie lielās daļas rietumu tirgotāju.
avatar
Publicēts: 24.08.22 19:48 labots
 citēt
tehnikai nav ne vainas
Un LV pie nabagiem - tehnika ir baisi nojāta
no ārzemēm nāk tomēr labā vismaz vizuālā stāvoklī
tikai tur ir citas problēmas - ārzemēs ari ir umņiki, kas remontē
man 1 pastūzim - balansa ručka vietā - bultskruve bija, es domāju, ko tik nikns gadijums, ka balanss negriežās
un neveicās ari reizēm, paņēmu naka ūber aparātu, a tur zibens iespēris, kāds arābs pārdeva, kaut arābi reizem ir labāk par vāciešiem...
bet uz kopējās peļņas fona - daži procenti zaudejumos ir maz :face-grin:
tāds vietējais bariga Kaspars Martinsons - man pērdeva Nakamichi resīveru - pilnu ar mēsliem un nojātu līdz kliņķims...diemžēl
avatar
Publicēts: 24.08.22 20:41
 citēt
vēl, kā saka klientam vienmēr taisnība, no filmas Sportloto 86
bet - liels bet, caur paziņām uzzināju, viens krahabors - gribēja no otra krahabora deku, tas tirgo Nakamichi deku, nujā cena pa limonādi, es vienmēr brīnos, kā var būt Naka dekas pie 100 euro, var, tikai tur baiss appisiens apakšā, konkrēti tai dekai remonts uz 100 euro pa lēto
klausīties jau varējis...
un dzēks saprata ka sūds, no viena jūrmalas barigas Marantz panēma, ar sūdu, remontējami, ar ap 100 e
un tālāk jau komēdija - dzeks pircejs krahabors remontē pats bet nejēdz daudz ko un zvana paziņam - vai šams nevarētu ņemt uz remontu maiņ regulātoru vienu...komēdija :face-grin:
ir daudz labāk paŗdot labam klientam ko, ar zaudējumiem pat, nekā ko kādam pārdot tādam krahaboram...bet ko lai dara, lv nav vācija kur cilvēkiem tomēr ir nauda...audio tehnikai :face-sad:
avatar
Publicēts: 24.08.22 21:51
 citēt
Paklausamies daudz aprunātās Audio Monitor, dzīvajā zvērs. Vienā līmenī ar s-30....:haha:, tad s-30 jābrauc pēc balvas.....
youtu.be...
avatar
Publicēts: 24.08.22 21:59 labots
 citēt
pirms 4 gadiem
remonta stadija

ADCOM 545 un S30
youtu.be...

:face-grin:
avatar
Publicēts: 24.08.22 21:59
 citēt
Automehāniķis ar s-30 padusē brauc pēc balvas..... :haha:

www.whathifi.com...

:bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.08.22 09:19
 citēt
negatIvs:Paklausamies daudz aprunātās Audio Monitor, dzīvajā zvērs. Vienā līmenī ar s-30....:haha:, tad s-30 jābrauc pēc balvas.....
[url=https://youtu.be/sK3QS3P3yE0


Tagad]https://youtu.be/sK3QS3P3yE0

Tagad[/url] es vispār neko nesaprotu :D
Ir kāda mājaslapa, ka foķiku nozarē kur vienkārši salīdzina visus šos skaļŗuņus.
Par Monitor Audio laikam skaidrs - teju labķais budžeta klasē, tagad tikai pāris citi jautājumi:
Kurus Monitor audio izvēlēties, jo tur cenu ziņā ir daudz līdzīgi varianti.
Tātad:

www.bm.market...

www.bm.market...


Un vispār kā parasti, jo vairāk meklē, jo vairāk apjūc.
Cambridge Audio AXR85(AXR100) cenu kategorijā ir vel šādi:

www.realaudio.eu...

avex.lv...

avex.lv...


Ir arī Denon, bet šajā cenu kategorijā tie vizuāli man nepatīk.
Vienīgi izskatās, ka laikam jau neko jaunu neizdomāšu, viss pēc AXR85/100 ir uzreiz cita kategorija un cita cena un tas lēciens ir vismaz x2, jo cik netā palasiju nav īsti jēgas upgreidoties no piemēram AXR100 uz CXA81, lai gan cenu atskirības ir x2, principā tas nozīmē, ka ja grib ko labāku tad jaskatās cenu kategorijas no 2.5k un uz augšu.
avatar
Publicēts: 25.08.22 09:20
 citēt
negatIvs:Automehāniķis ar s-30 padusē brauc pēc balvas..... :haha:

www.whathifi.com...

:bad_smile:


Saki, kā ir! S-30 taču ne tuvu neskan, kā tās Monitor Audio Bronze 100, jo ja tā būtu, tad es laikam labāk vispār neko nepērku. :D
avatar
Publicēts: 25.08.22 10:22
 citēt
Tas humors, lodžija iepriekš rakstīja ka Monitor Audio s30 līmenī. Viņam labas lietas izraisa lēkmi :bad_smile:

Es par Monitor Audio starā, ir divi pāri, vienas vecāka izlaiduma, vienas galīgi svaigas. Nekas labāks par to cenu nebūs, katrā ziņā nekas no lodžijas krāmu tirgus, ar sakaltušām gumijām un sadētām piekarēm
avatar
Publicēts: 25.08.22 12:19 labots
 citēt
youtu.be...

No tā piecinieka, man kolekcijā nav tikai Yamahas....
Apmēram tāda izskatās saprāta robežu cenu vintāža, kura arī atbilst vārdam vintāža. 1990 - to gadu plastmasas kastes, piebāztas ar mikroshēmām jau ir hujintāža.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.08.22 13:12
 citēt
negatIvs:youtu.be...

No tā piecinieka, man kolekcijā nav tikai Yamahas....
Apmēram tāda izskatās saprāta robežu cenu vintāža, kura arī atbilst vārdam vintāža. 1990 - to gadu plastmasas kastes, piebāztas ar mikroshēmām jau ir hujintāža.... :bad_smile:


Varbūt ir vēlme kaut ko pārdot? :face-glasses: :face-grin:

Par skaļruņiem skaidrs - ņemšu Monitor Audio Bronze 100.
avatar
Publicēts: 25.08.22 13:30 labots
 citēt
jā, nopērc papildus vintāžas pastiprinātāju, resīveri
skanēs ne sliktak, kā tas Cambridge un acis notiekti mielos labāk, ar skaisto vintāžas izskatu :face-wink:
1 ir labi, bet 2 pastūži vēl labāk

uzrakstiju vienam arzemniekam, kas pa lēto pardod bronze sēriju, moshka pārdos
tad bus tests - kā skan salidzinot ar s30
ārzemēs viņas ir s30 cenās, ja kas
avatar
Publicēts: 25.08.22 13:51
 citēt
var drusku ieekonomēt, pērkot ļoti labas tumbas un lētu pastiprinātāju, vai otrādāk
avatar
Publicēts: 25.08.22 14:37 labots
 citēt
Pēc pusstundinjas smuks vintāžas Telefunken jaudas pastūzis aizčāpos pie laimīgā lietotāja...
bizness iet, vakar pardevu plašu atskaņotāju un CD plejeri
avatar
Publicēts: 25.08.22 14:57
 citēt
lodzija:jā, nopērc papildus vintāžas pastiprinātāju, resīveri
skanēs ne sliktak, kā tas Cambridge un acis notiekti mielos labāk, ar skaisto vintāžas izskatu :face-wink:
1 ir labi, bet 2 pastūži vēl labāk

uzrakstiju vienam arzemniekam, kas pa lēto pardod bronze sēriju, moshka pārdos
tad bus tests - kā skan salidzinot ar s30
ārzemēs viņas ir s30 cenās, ja kas


Cik ir s30 cena? 10eur max?
Skaļruņus gan gribu jaunus, bet ja par s30 cenu, tad paker man arī pāris pārīšus.:face-grin:
Lai gan tagad par šo visu runājot būtu interesanti paklausīties s30.
Šobrīd gan man viņas atmiņā palikušas, kā vissliktākie skaļruņi. Mes savulaik pie pastūža slēdzām centru tumbas, philips, sony, aiwa un kkas vel tur bija, un otrādāk s30 pie centriņiem, un nekas neskanēja sūdīgāk par s30, pat plastmasas korpusos esošas aiwas tumbas. Vel tagad atceros, ka tās s30 katram kaut kur mētājās. :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.08.22 15:06
 citēt
lodzija:var drusku ieekonomēt, pērkot ļoti labas tumbas un lētu pastiprinātāju, vai otrādāk

Tā tas nenotiek. Ar labu stiprekli neizvilksi sūdīgas tumbas, un otrādāk, pie tam saskaņu meklējot, var nākties partnerus pamainīt, bet līdzīgā svaru kategorijā
avatar
Publicēts: 25.08.22 15:10
 citēt
Martiness:
lodzija:jā, nopērc papildus vintāžas pastiprinātāju, resīveri
skanēs ne sliktak, kā tas Cambridge un acis notiekti mielos labāk, ar skaisto vintāžas izskatu :face-wink:
1 ir labi, bet 2 pastūži vēl labāk

uzrakstiju vienam arzemniekam, kas pa lēto pardod bronze sēriju, moshka pārdos
tad bus tests - kā skan salidzinot ar s30
ārzemēs viņas ir s30 cenās, ja kas


Cik ir s30 cena? 10eur max?
Skaļruņus gan gribu jaunus, bet ja par s30 cenu, tad paker man arī pāris pārīšus.:face-grin:
Lai gan tagad par šo visu runājot būtu interesanti paklausīties s30.
Šobrīd gan man viņas atmiņā palikušas, kā vissliktākie skaļruņi. Mes savulaik pie pastūža slēdzām centru tumbas, philips, sony, aiwa un kkas vel tur bija, un otrādāk s30 pie centriņiem, un nekas neskanēja sūdīgāk par s30, pat plastmasas korpusos esošas aiwas tumbas. Vel tagad atceros, ka tās s30 katram kaut kur mētājās. :face-grin:


Tumbas, pēc manām domām labāk jaunas, stiprekli var lietotu. Laika gaitā sapratīs, ko vajag, nekas nedtāv uz vietas, arī prasības
avatar
Publicēts: 25.08.22 15:25
 citēt
telefunkena jaudinieks aizchapoja: youtu.be...
avatar
Publicēts: 26.08.22 08:58
 citēt
Jautājums- ja stipreklim rakstīts piem. 145 W uz kanālu un 6 omi, vai tas nozīmē, ka skandām arī jābūt 6 omiem? Un otrs jautājums- kādas jaudas skandas (plauktinieces) ieteiktu izvēlēties uz šādiem parametriem?
avatar
Publicēts: 26.08.22 10:19 labots
 citēt
Nav obligāti, bet papēti pats, ir nianses, es darbā, uz garu vāvuļošanu neesmu gatavs
geoffthegreygeek.com...

www.nrpavs.co.nz...
avatar
Publicēts: 26.08.22 10:55 labots
 citēt
Man saimniecībā mētājās šitādas, 6 om, skan labi. Tev, izejot no budžeta jāvēro 6-8 om, ap 100w


www.nrpavs.co.nz...
avatar
Publicēts: 26.08.22 11:08
 citēt
jugla:Jautājums- ja stipreklim rakstīts piem. 145 W uz kanālu un 6 omi, vai tas nozīmē, ka skandām arī jābūt 6 omiem? Un otrs jautājums- kādas jaudas skandas (plauktinieces) ieteiktu izvēlēties uz šādiem parametriem?


Kā es saprotu tad pie 8 omi tam pastūzim vajadzētu būt kādi ~100wati (jāskatās pēc tās formulas no raksta kuru negatīvs iemeta).

Man šķiet, ka absalūtajam vairākumam jauno tumbu ir 8omi, vecajiem daudziem bija 4omhi, ja pastūzis nav paredzēts 4ohmi tad laikam labāk nepārot to ar 4ohmi tumbām.
Piemēram Sony STRDH190 ir 2x100W pie 8omi, un tas paredzēts tumbām ar 6-16omi, tātad 4omīgās tur labāk neslēgt klāt. Strādāt strādās, bet tā būs tāda pastūža čakarēšana.
Un protams standarts, jo sūdīgāks, lētāks pastūzis, jo mazāka ticamība jaudai utt., forumos cilvēki mēŗījuši jaudu tam sony un pie 8omi bija ~80w nevis 100W.
Bet pa lielam, ja tur ir tie 100w pie 8ohmi, vai 145w pie 6ohmi, tad pieļauju, ka 90% plauktinieču tas ir perfekto.:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.08.22 11:25
 citēt
Pašlaik ir laba cena Dali Zensor 3. Izskatās, ka varētu būt manām biezām ausīm labs?
avatar
Publicēts: 26.08.22 11:45 labots
 citēt
"Nekad neizmantojiet skaļruni (vai skaļruņus), kas ir zemāki par minimālo pretestību, kurai pastiprinātājs ir paredzēts." Kā saprast šo tekstu? Vai tas domāts tā- ja pastiprinātājs ir 6 omi, tad skandas nevajag ņemt 4 omi?

Nu jā, te Martiness jau to ir atbildējis, paldies!
avatar
Publicēts: 26.08.22 12:03 labots
 citēt
Klipsch RP 600 M de.klipsch.com... gribētos savā mājā... ko sakiet? Saprotu, ka tas, ka BI-Amp nenozīmē, ka nevar darbināt ar manu stereo pastūzi vien ar peremičku? Sorry, man visi tie tirgotāja parametri tumša bilde, katrs raksta savādāk.
avatar
Publicēts: 26.08.22 12:47
 citēt
jugla:Klipsch RP 600 M de.klipsch.com... gribētos savā mājā... ko sakiet?


Es arī uz Klipsch vienu brīdi skatījos un klausījos kaut kādus salīdzinošos testus, bet ļoti daudzi apskatnieki teica, ka tā skaņa ir tāda “izskaistināta”, kā saka “V” shape, kad ekvalaizera ir uzgriesti basi un augšas. Arī šīm rp600m ir salīdzinājums ar Monitor Audio Bronze 100, un paklausoties uz viena un tā paša pastiprinātāja tā ari bija, vidu salīdzinot ar bronze 100 vispār nav, un ari skaņa nelikās tik naturāla, figvinzin, es ņemšu tos Bronze 100, škiet šajā cenu kategorijā~500-550 par pāri vismaz priekš manas šķietamās gaumes (cik apskatos esmu klausījies un lasījis) nekā labāka nav.
Bet kad klausīšos tad jau uzrakstīšu par savām sajūtām.
P.s. Negatīvs ari saka, ka esot ļoti ok par to cenu.
avatar
Publicēts: 26.08.22 12:52 labots
 citēt
Martiness:
jugla:Klipsch RP 600 M de.klipsch.com... gribētos savā mājā... ko sakiet?


Es arī uz Klipsch vienu brīdi skatījos un klausījos kaut kādus salīdzinošos testus, bet ļoti daudzi apskatnieki teica, ka tā skaņa ir tāda “izskaistināta”, kā saka “V” shape, kad ekvalaizera ir uzgriesti basi un augšas. Arī šīm rp600m ir salīdzinājums ar Monitor Audio Bronze 100, un paklausoties uz viena un tā paša pastiprinātāja tā ari bija, vidu salīdzinot ar bronze 100 vispār nav, un ari skaņa nelikās tik naturāla, figvinzin, es ņemšu tos Bronze 100, škiet šajā cenu kategorijā~500-550 par pāri vismaz priekš manas šķietamās gaumes (cik apskatos esmu klausījies un lasījis) nekā labāka nav.
Bet kad klausīšos tad jau uzrakstīšu par savām sajūtām.
P.s. Negatīvs ari saka, ka esot ļoti ok par to cenu.


/
Klipsch 600m par 435 eiro un 29 eiro sūtīšana. Nevaru saprast, man te ir viens, kurš par vizuālo iestājas . Par auto vismaz man kaut kāda minimāla saprašana, bet šitās štelles man svešas. Tik daudz un tāda izvēle, ka taisni riebj. Man interesēja multimedijnieks un izvēlējos denon dra 800h, lai var savienoties ar gadžetiem, būtu radio, spotify utt. Cena no 799 nokrita akcijā uz 655 un par cik neko nesaprotu, tad šķita, ka būs derīgs.
avatar
Publicēts: 26.08.22 13:04
 citēt
Vēl viens interesants variants ir Dali Oberon 3 par 240 eiro. sķiet, arī der?
avatar
Publicēts: 26.08.22 13:31
 citēt
jugla:Vēl viens interesants variants ir Dali Oberon 3 par 240 eiro. sķiet, arī der?


Tas ir pāris par 240eur?
Tā jau ir ļoti laba cena.
avatar
Publicēts: 26.08.22 14:22
 citēt
Martiness:
jugla:Vēl viens interesants variants ir Dali Oberon 3 par 240 eiro. sķiet, arī der?


Tas ir pāris par 240eur?
Tā jau ir ļoti laba cena.


----
sajaucu ar klipsch, tam 239 Klipsch Reference R-51M
avatar
Publicēts: 26.08.22 14:46
 citēt
jugla:
Martiness:
Es arī uz Klipsch vienu brīdi skatījos un klausījos kaut kādus salīdzinošos testus, bet ļoti daudzi apskatnieki teica, ka tā skaņa ir tāda “izskaistināta”, kā saka “V” shape, kad ekvalaizera ir uzgriesti basi un augšas. Arī šīm rp600m ir salīdzinājums ar Monitor Audio Bronze 100, un paklausoties uz viena un tā paša pastiprinātāja tā ari bija, vidu salīdzinot ar bronze 100 vispār nav, un ari skaņa nelikās tik naturāla, figvinzin, es ņemšu tos Bronze 100, škiet šajā cenu kategorijā~500-550 par pāri vismaz priekš manas šķietamās gaumes (cik apskatos esmu klausījies un lasījis) nekā labāka nav.
Bet kad klausīšos tad jau uzrakstīšu par savām sajūtām.
P.s. Negatīvs ari saka, ka esot ļoti ok par to cenu.


/
Klipsch 600m par 435 eiro un 29 eiro sūtīšana. Nevaru saprast, man te ir viens, kurš par vizuālo iestājas . Par auto vismaz man kaut kāda minimāla saprašana, bet šitās štelles man svešas. Tik daudz un tāda izvēle, ka taisni riebj. Man interesēja multimedijnieks un izvēlējos denon dra 800h, lai var savienoties ar gadžetiem, būtu radio, spotify utt. Cena no 799 nokrita akcijā uz 655 un par cik neko nesaprotu, tad šķita, ka būs derīgs.



Gan jau būs ok.
Vienīgi jārēķinās, ka tajā cenā noteiktu % noēd arī visas šīs papildus opcijas, līdz ar to paliek pāri mazāk naudas priekš kvalitatīvākām komponentem un skaņas kvalitātei.
Es piemēram gribētu, lai tam cambridge axr100 nav radio (tāpat neklausos), bluetooth arī nevajag utt. Labāk, lai max ieliek citās komponentēs.
avatar
Publicēts: 26.08.22 15:08
 citēt
Martiness:
jugla:
/
Klipsch 600m par 435 eiro un 29 eiro sūtīšana. Nevaru saprast, man te ir viens, kurš par vizuālo iestājas . Par auto vismaz man kaut kāda minimāla saprašana, bet šitās štelles man svešas. Tik daudz un tāda izvēle, ka taisni riebj. Man interesēja multimedijnieks un izvēlējos denon dra 800h, lai var savienoties ar gadžetiem, būtu radio, spotify utt. Cena no 799 nokrita akcijā uz 655 un par cik neko nesaprotu, tad šķita, ka būs derīgs.



Gan jau būs ok.
Vienīgi jārēķinās, ka tajā cenā noteiktu % noēd arī visas šīs papildus opcijas, līdz ar to paliek pāri mazāk naudas priekš kvalitatīvākām komponentem un skaņas kvalitātei.
Es piemēram gribētu, lai tam cambridge axr100 nav radio (tāpat neklausos), bluetooth arī nevajag utt. Labāk, lai max ieliek citās komponentēs.
,


-
tad jau Tev prātīgāk ņemt vintāžas stiprekli. Es tikai to visu opciju dēļ uz jaunu skatījos.
avatar
Publicēts: 26.08.22 19:03 labots
 citēt
:face-wink:Zēni, cik par to var runāt..... :
Smart tv(pilda tīkla uztvērēja funkcijas, youtube, spotify, utt)~400€
Stipreklis/resīvers(lietots)~100€
Tumbiņas(lietotas 250-300€)
Neaprakstāma laime, veselā saprāta cenās)
:bad_smile:
youtu.be...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 50
  5. 51
  6. 52
  7. 53
  8. 54
  9. 55
  10. 56
  11. 57
  12. 58
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):