forum.gif
Sabiedriskās doma aptaujas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Sabiedriskās doma aptaujas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.01.16 15:21
 citēt
Interesanti, kādas palīgskolas, pie tam ar nesekmīgu atzīmi, ir beiguši šo jautājumu autori:



Jautājums ir par PayPal un Master Card.
avatar
Publicēts: 09.01.16 17:21
 citēt
Un varianta"seksīgs"nav?Tiešām vāji,jo seksīgs mūsdienās ir vai arī nav viss ko vien spēj iedomāties.
avatar
Publicēts: 09.01.16 17:51
 citēt
Seksīgs nav gadījies nekas. Toties aptaujās par kādiem pārtikas produktiem noteikti būs variants "To var baudīt jautrā kompānijā ar draugiem". Un tas bija arī variantā par dzeramo ūdeni pudelēs. Iedomājies - jautrs tusiņš ar draugiem, kur visi leksē ūdeni kā zirgi pie upes vasaras dienā.
Arī "Es to ieteiktu draugiem", kurš bija aptaujā par salvetēm, papīra dvieļiem un tualetes papīru. Bļļļ, kāda ieteikšana, kas kuram par daļu ar ko citi, piedošanu, pakaļu slauka???

Vispār, es piedalos tajās aptaujās tik dēļ tam, ka atlīdzību ziedoju labdarībai.
avatar
Publicēts: 10.01.16 00:07
 citēt
Un tas tusiņš notiek studentu kojās manā jaunības laikā-ap 70.gadu vidu!:face-grin:Vai Daugavas stadionā futbola mača laikā.
avatar
Publicēts: 12.01.16 19:29
 citēt
Schneider:
Arī "Es to ieteiktu draugiem", kurš bija aptaujā par salvetēm, papīra dvieļiem un tualetes papīru. Bļļļ, kāda ieteikšana, kas kuram par daļu ar ko citi, piedošanu, pakaļu slauka???



Tu vienkārši esi nekulturāls pāķis - p[ar šo tēmu sen dziesmās dzied:

www.youtube.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):