forum.gif
Naudas aizdosana - izlidzi un saņem preti pateicibu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Naudas aizdosana - izlidzi un saņem preti pateicibu
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.01.16 15:36
 citēt
Aizdod tik, cik nav žēl atdot.
avatar
Publicēts: 13.01.16 15:57 labots
 citēt
Krieviem tāds teiciens "Uz muļķiem ūdeni vadā" . Es aizdodu naudu meitenēm , personīgā novērtējuma robežās , tad viņam vienmēr ir ar ko atdot , paradā nekad neviena nav palikus :):) Gadās atlaižu parādus , vienalga 90% agri vai vēlu sagrib atdot parādu.
avatar
Publicēts: 13.01.16 16:09
 citēt
Var tacu comam aiznest apluukoshanai beisbola rungu
avatar
Publicēts: 13.01.16 16:35
 citēt
āāā... nu tad nes rādīt lodāmuru.
avatar
Publicēts: 13.01.16 16:45
 citēt
Pie mums laukos tādi no rīta uz lieveņa atrod smalku mājienu uz rupju apstākli - benzīna pudeli un špicku kastīti. Uzreis sāk domāt.
avatar
Publicēts: 13.01.16 16:59
 citēt
uldeens:
Schneider:Pie mums laukos tādi no rīta uz lieveņa atrod smalku mājienu uz rupju apstākli - benzīna pudeli un špicku kastīti. Uzreis sāk domāt.

Ja nolikušu vinam Ziepniekalna šādu dāvanu, bomzi aizstieps to uzreiz :money:

Tad atstāj apdegušu bomzi !
avatar
Publicēts: 13.01.16 16:59
 citēt
A tu stāvi blakus un dzenā tos plukatas prom. :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.16 17:02
 citēt
Zvani viņam nepārtraukti, arī naktī :face-wink: ja nomaina tel. tad sameklē soc.tīklos un sāc likt zem bildēm komentārus : "nu vecīt kad tad atdosi parādu?" . Lai izmuktu no apkaunojuma gan jau samaksās.
avatar
Publicēts: 13.01.16 17:09
 citēt
A ko darīt, ja viņš tos tīklus nelieto?
avatar
Publicēts: 13.01.16 17:20
 citēt
Sāc spraust pie durvīm zīmīti ar adbilstošu tekstu.
Bet, lai neiesūdz tiesā par neslavas celšanu (papīru ta nau), raksti jautājuma formā "Vai gadījienā, nav tā, ka tu esi parādā tikuntik EUR?"
avatar
Publicēts: 13.01.16 17:28
 citēt
uldeens:
Alibaba:Zvani viņam nepārtraukti, arī naktī :face-wink: ja nomaina tel. tad sameklē soc.tīklos un sāc likt zem bildēm komentārus : "nu vecīt kad tad atdosi parādu?" . Lai izmuktu no apkaunojuma gan jau samaksās.

Paldies vecit par padomu, zvanīt zvanu un SMS sutu nepārtraukti, tikai negrib īsti to klausuli celt. :face-wink:


pamēģini kādu nakti neaiziet gulēt un zvani nepārtraukti līdz rītam no vairākiem nummuriem, tas izbesī riktigi :face-smile: Ja šam ir dzīvoklis, tad ej naktī zvanīt pie durvīm, ja māja, tad met akmentiņus logā (cerams žogs nav pārāk augsts), trokšņo :face-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.16 17:45
 citēt
Aizmirsti parādu. Ja atdos būs prieks! Sajūta ka esi atradis bagātības:money:
avatar
Publicēts: 13.01.16 17:51
 citēt
uldeens:Bet šoreiz nav runa par parāda summu un atdosanas terminu, bet gan par cilveka-u godaprātu....

Nu bet tad viss ir skaidrs - varam apstiprināt, ka tas ments ir negotprātīks cūka un miers mājās. :big_smile:
avatar
Publicēts: 13.01.16 19:35 labots
 citēt
Gribi pazaudēt draugu @ radinieku - aizdod naudu un gaidi, kad atdos. Jebkurā gadījumā, ar radiem@draugiem nekādos darījumos labāk neiesaistīties un kopīgu businesu nebīdīt.
Bet, ja nu galīgi nevari atteik ar piķi, tad dod tik, cik nav žēl pakāst. Atdos - jutīsies, kā nopelnījis, neatdos - krāns uz tās naudas.
avatar
Publicēts: 13.01.16 19:37
 citēt
uldēēn - nebūtu tu bijis tik slikcs pret mani uzjauktu kādu pulverīti ko viņam aiznest :grimace:
avatar
Publicēts: 13.01.16 20:49
 citēt
Mans vectēvs sen miera laikos esot darījis tā. Atnāk kaimiņš un prasa aizdot divus latus, skaidrs kam. Drīz atdošot. Vectēvs esot teicis tā: "Še labāk viens lats uz neatdošanu" un tādējādi ietaupījis veselu latu!:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.01.16 22:11
 citēt
Ja summa liela, noķer un mēģini piespiest parakstīt parādzīmi, ja maza - piedrāzt, nebojā karmu :face-glasses:
avatar
Publicēts: 13.01.16 22:21
 citēt
Ja cilvēks labi pazīstams-viena lieta,ja ne,tad cita.Un attiecīgi arī summa.Lielākais esmu aizdevis 2000 latu un bez procentiem.Bet labam draugam un vecam koju biedram.Bez problēmām-atdeva pirms termiņa.Divreiz pa 20 esmu padirsis,bet to jau varēja nojaust-tos brekšus vairs neesmu saticis.:face-sad:Vispār jau labāk neaizdot un neaizņemties-laiki tagad citi,cilvēku paradumi citi,ej nu sazini.Ja nu galīgi ūdens smeļas mutē varu aizņemties no meitām.:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.01.16 08:59 labots
 citēt
Dixlafoss:Ja summa liela, noķer un mēģini piespiest parakstīt parādzīmi, ja maza - piedrāzt, nebojā karmu :face-glasses:


+ parādzīmei, pārējie ieteikumi vairāk kaitēs. Juridiski pamatota laikam tik pie notāra, kas atkal maksās. Cik tad tā summa ?
Ja grib piepist, tad tev variantu nav.
Dot pašam pa purnu nemaz tik kaifīgi nav un var arī labi atrauties, jo policistiem tuvcīņa ir obligāta, par to var arī iesūdzēt.
Draudēt bijušajam krimpol. darbiniekam ir smieklīgi, viņiem reālās autoritātes pretī bijušas, uz to fona tu ar savu beisboleni nebūsi pat smieklīgs, turklāt ja vārdiem neseko darbi sevi parādīsi kā pilnīgu 0.
Ja lielākā summa var iesaistīt bratanus, bet kas sanāks galā tāpat nav zināms.
Tiesa laikam atkrīt jo nav papīru, atliek normālas sarunas un parādnieka godaprāts.
Piedāvā lai atstrādāt :D
Mūsdienās aizdot summas līdz 300 EUR. ir garām,jo ntie kantori iedos piķi bez % pirmoreiz, atdod laikā un viss.
Ja nedod arī tie, tad aizdodot vaino sevi
avatar
Publicēts: 14.01.16 10:32
 citēt
ģeniāli ieteikumi te vīd. Vienkārši ģeniāli.
Kādu summu jūs esat gatavi aizdot, lai pēc tam bojātu sev veselību, sēdētu naktī augšā, zvanītos, mestu akmentiņus - pie kam, bez parādzīmes?
Ja summa tik maza, ka negribas druaug ar parādzīmi aizvainot - dot tik, cik nav žēl atdot draugam.
Ja summa lielāka, tad draugs sapratīs arī papīru.

akmentiņu metēji un māju dedzinātāji, drūmie ceļgalu ar beisboleni lauzēji, ibio...
avatar
Publicēts: 14.01.16 10:38
 citēt
A kur tu strādā, kas par kolēģi? Es teiktu, ka ir cerība, ka tomēr addos, jo neticu, ka bijušais kriminālpogainais strādātu par sētnieku, kuram nerūp sava reputācija.
avatar
Publicēts: 14.01.16 10:50
 citēt
Parādzīme pie notāra ideāli, ar diviem lieciniekiem arī super, vienkārša parādzīme arī labi, bet jāprasa rakstīt ar roku vismaz vārdu, uzvārdu un datumu, jo tikai pēc paraksta nekad rokrakstu nepierādīsi.
P.S. pēc civillikuma arī mutiska vienošanās ir līgums, tikai tā esamība ir jāpierāda.
avatar
Publicēts: 14.01.16 11:03
 citēt
Man domāt, ka mutiska vienošanās der tik līdz noteiktai summai, padlaikos bez notāra tas bija līdz 50 rub.
avatar
Publicēts: 14.01.16 11:04
 citēt
Dzīvē vienreiz ir jāizbauda sajūta, ka tevi ir "paņēmuši un uzmetuši"
Mana pieredze ir -300$, kad $=LIELA nauda, pie mēnešalgas 90 rubļi.
Bratani arī par velti nestrādā,
un ja tam mudakam nav nekā vērtīga parāda nolīdzināšanai,
bratani pieprasīs no Tevis komandējuma izdevumus + neiegūto peļņu.
Sarežģīti viss tas sanāk, ja gribi kādam būt labs.
Ja iet runa tieši par naudas/mantu aizdošanu.
Vismaz attiecības tiek lielā vairumā gadījumu sačakarētas...

Reputācija, tas lielai daļai ļaužu ir svešvārds.
avatar
Publicēts: 14.01.16 12:00
 citēt
Aizmirsti un ej uz priekšu. Esmu to pārbaudījis… Darbojas :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.16 12:15 labots
 citēt
uldeens:Šodien cerība parādījās, daļu atdosot pēc nepārtrauktas zvanīšanas un SMS sutisanas :face-smile:


:face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:

Tu ar tads kā naivs bērns...
Ja pareizi esi uzrakstījis burtrus, tad tas jāsaprot, ka sola (iepriekš neko nesolīja vai solīto tāpat nepildīja) jau tikai atdot DAĻU (piemēram 5%), un arī tikai tad, ja turpināsi izmisīgi bombadēt ar zvaniem un SMS... :D
avatar
Publicēts: 14.01.16 12:38
 citēt
Kad atdos jutīsies kā vinnējis loterijā:money:
avatar
Publicēts: 14.01.16 13:08
 citēt
eltoro:Kad atdos jutīsies kā vinnējis loterijā:money:

+++ Nav jēgas baigi cepties.
avatar
Publicēts: 14.01.16 14:31
 citēt
Piedraudi ielikt viņa tel nr kādā geju iepazīšanās portālā. :)
avatar
Publicēts: 14.01.16 14:33
 citēt
uldeens:Šodien cerība parādījās, daļu atdosot pēc nepārtrauktas zvanīšanas un SMS sutisanas :face-smile:


aha strādā tak trobelēšana, pats esmu pārbaudījis, man par bildēm entās reizes mēģinājuši izvairīties maksāt :face-smile: Bet vispār jau svarīga summa cik parādā, ja tā ir dažu h darba augļi tad protams nav vērts tērēt vairāk stundas lai to atgūtu. Piepūlēties parāda piedzīšanā kādu dienu vai divas ir tikai tad jēgas ja to summu vari nedēļā sakasīt, mēnesī :face-smile: Pirms 15 gadiem man neizmaksāja bišk virs 200 lašiem, visādi nopūlējos bet ar galiem, tiem bija aizmugure ar žuļikiem pat policijā, man deva "laipnu" mājienu lai liekos mierā :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.16 14:43 labots
 citēt
uldeens:Sveki ! Izlīdzēt gribēdams aizdevu naudu kolēģim uz nedēļu, tagad jau mēnesis būs apkart, bet atdot nevar, aizbildinas ar visādiem mistiskiem stāstiem! Kāda ir Jūsu pieredze, vai tiešām vairs nevar nevienam uzticēties? Ka man labāk būtu rīkoties, papīra nekāda nav, jo likās godpratigs calis.

Perosnīgi, naudu praktiski nekad neaizdodu, jo esu bijis līdzīgā situācijā, kā pašlaik tu. Vienīgie izņēmumi ir ar tuviem draugiem un ģimeni, bet tie ir cilvēki, kuriem nebēdātos naudu vienkārši atdot.
Ko ieteiktu tavā situācijā? Divas iespējas, kurās abās būsi zaudētājs. Pirmā būtu, iedot riekstā, kamēr atdod. Otrā - licies mierā un samierinies ar zaudēto naudu.
:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.16 14:58
 citēt
Par geju klubu sasodīti laps variants:anger::face-grin::cry:
avatar
Publicēts: 14.01.16 15:46
 citēt
alchsh:Piedraudi ielikt viņa tel nr kādā geju iepazīšanās portālā. :)




------------------------------------

:D:D:D
avatar
Publicēts: 14.01.16 16:22
 citēt
Tad piedraudi, ka iereģistrēsi par goda biedru Dimiteru sektā.
avatar
Publicēts: 14.01.16 16:24
 citēt
versatile:ģeniāli ieteikumi te vīd. Vienkārši ģeniāli.
Kādu summu jūs esat gatavi aizdot, lai pēc tam bojātu sev veselību, sēdētu naktī augšā, zvanītos, mestu akmentiņus - pie kam, bez parādzīmes?
Ja summa tik maza, ka negribas druaug ar parādzīmi aizvainot - dot tik, cik nav žēl atdot draugam.
Ja summa lielāka, tad draugs sapratīs arī papīru.

akmentiņu metēji un māju dedzinātāji, drūmie ceļgalu ar beisboleni lauzēji, ibio...


vārdus no mutes izrāvi, un ja tiešām nav liela summa tad kā jau eltoro teica, lai dzīvo ar savu parādu, nenāks vismaz nākamreiz dinģēties:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.16 16:31
 citēt
kā aizdevējam nav ko lepoties, vajag tik daudz aizņemties, kad aizdevējs jau sāk rūpēties, lai parādniekam laba veselība un cerība atgūt...
avatar
Publicēts: 14.01.16 19:07
 citēt
Palūdz lai KVAA sūta viņam savus murgus katru dienu... toč ātri atdos :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.16 21:27
 citēt
uldeens:Bet šoreiz nav runa par parāda summu un atdosanas terminu, bet gan par cilveka-u godaprātu....


Kāds godaprāts mūsdienu mentam :D :D
Ot meitenes cita lieta tām parasti prāta ir gana :) Nekād parādā nepaliek .
avatar
Publicēts: 14.01.16 21:48
 citēt
priore:Kas reizi mūžā aizdevis, tas dzīvi velti vadījis!

Kā to lai saprot????:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.01.16 22:11
 citēt
viecha:
priore:Kas reizi mūžā aizdevis, tas dzīvi velti vadījis!

Kā to lai saprot????:face-grin:
Lunim tak viens čalis jau 200 gadus parādu neatdod :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):