forum.gif
Naudas aizdosana - izlidzi un saņem preti pateicibu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Naudas aizdosana - izlidzi un saņem preti pateicibu
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.01.16 22:43
 citēt
Man liekas,bija jābūt-kas NAV aizdevis ir dzīvi velti vadījis.
avatar
Publicēts: 15.01.16 01:47
 citēt
smartins:
viecha: Kā to lai saprot????:face-grin:
Lunim tak viens čalis jau 200 gadus parādu neatdod :bad_smile:


Es čaļiem neaizdodu , tikai meitenēm , tās kā jau teicu atdid vienmēr , viņam ir ar ko atdot vienmēr:):)
avatar
Publicēts: 15.01.16 07:10
 citēt
uldeens:Atdeva 45%, yes, neticami! :face-smile:


...nu re,20 EUR jau dabūji :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.01.16 09:42
 citēt
Bet tu viņam pasaki, ka 100-45=55%, tā,ka lai neaclāpst.
avatar
Publicēts: 15.01.16 09:59
 citēt
Schneider:Bet tu viņam pasaki, ka 100-45=55%, tā,ka lai neaclāpst.

45 jau tikai kavējuma % :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.01.16 17:14 labots
 citēt
Tāds tracis gan jau dēļ sīcenes ,smieklīgi.
avatar
Publicēts: 15.01.16 18:50
 citēt
smartins:
viecha: Kā to lai saprot????:face-grin:
Lunim tak viens čalis jau 200 gadus parādu neatdod :bad_smile:


Man liekas ka vairāk nekā 200 gadus,jo monētas kalt Lunis sāka tālajā 1804 gadā:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.01.16 09:06
 citēt
Kā izturēties pret saviem kreditoriem?

ATBILDE: Ļoti pieklājīgi un ar smalku taktu. Kreditors jāuzņem jebkurā dienas un nakts stundā, viņa priekšā nekad nedrīkst ieslēgties, tādējādi dodot iespēju humora avīzēm publicēt muļķīgas un novazātas anekdotes. Jums pašam ir jāuzmeklē jūsu kreditors, nevis jāliek, lai viņš meklē Jūs. Ja viņam ir abonements teātrī, pacentieties iegūt abonementu arī jūs, turklāt tā, lai sēdvietas būtu blakus. Apmeklējiet restorānus un kafejnīcas, uz kurām mēdz iet viņš. Spēlējiet ar viņu biljardu, šahu, tenisu, preferansu. Pieprasiet no saviem kreditoriem parādzīmju kopijas, sanumurējiet tās pēc mēnešiem, sasieniet alfabēta kārtībā sējumiņos un gada beigās līdz ar Jaungada apsveikumu nosūtiet saviem kreditoriem izrakstu par summām, kuras esat tiem parādā. Kādu parādsaistību divdesmit piecu gadu pastāvēšanu svin kā sudrabkāzas šaurā ģimenes lokā. Kreditora klātbūtne nepieciešama. Apsēdiniet viņu pie galda goda vietā un veltiet vislielāko uzmanību. Nav pieļaujams sabiedrībā stāstīt anekdotes par saviem kreditoriem.
avatar
Publicēts: 16.01.16 13:33
 citēt
Vo! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.01.16 13:44
 citēt
Nav slikti!Bet parasti jau izvēlas nesatikšanās un telefona nomainīšanas taktiku.:face-wink:
avatar
Publicēts: 16.01.16 19:05
 citēt
MentsII:Kā izturēties pret saviem kreditoriem?

ATBILDE: Ļoti pieklājīgi un ar smalku taktu. Kreditors jāuzņem jebkurā dienas un nakts stundā, viņa priekšā nekad nedrīkst ieslēgties, tādējādi dodot iespēju humora avīzēm publicēt muļķīgas un novazātas anekdotes. Jums pašam ir jāuzmeklē jūsu kreditors, nevis jāliek, lai viņš meklē Jūs. Ja viņam ir abonements teātrī, pacentieties iegūt abonementu arī jūs, turklāt tā, lai sēdvietas būtu blakus. Apmeklējiet restorānus un kafejnīcas, uz kurām mēdz iet viņš. Spēlējiet ar viņu biljardu, šahu, tenisu, preferansu. Pieprasiet no saviem kreditoriem parādzīmju kopijas, sanumurējiet tās pēc mēnešiem, sasieniet alfabēta kārtībā sējumiņos un gada beigās līdz ar Jaungada apsveikumu nosūtiet saviem kreditoriem izrakstu par summām, kuras esat tiem parādā. Kādu parādsaistību divdesmit piecu gadu pastāvēšanu svin kā sudrabkāzas šaurā ģimenes lokā. Kreditora klātbūtne nepieciešama. Apsēdiniet viņu pie galda goda vietā un veltiet vislielāko uzmanību. Nav pieļaujams sabiedrībā stāstīt anekdotes par saviem kreditoriem.


Labāk romantiskas vakariņas ar buču no rīta škiroties un nekādu krenķu un problēmu:)
avatar
Publicēts: 16.01.16 22:55
 citēt
avatar
Publicēts: 17.01.16 00:45 labots
 citēt
Divas sievas sarunājas:
-Ko tad tavs dēls tagad strādā?
-Tā īsti nezinu, pa vakariem viņš trin nažus, bet no rītiem skaita naudu.:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.01.16 10:09
 citēt
Bet nu kas var būt vienkāršāk - apsēžamies abi pie kompja, tu ieej ibankā, parādi konta pārskatā pārskaitījumu, ja tas ir, ejam uz banku sarīkot škandālu.
avatar
Publicēts: 23.01.16 11:53
 citēt
uldeens:Otro daļu nekādi džeks nevar atdot, bet interesanti paklausīties aizbildinājumus, divas reizes esot pārskaitījis man uz kontu, vienu reizi nauda nez kur pazudusi, otro rezi starpbanku pārskaitījums notiek jau divas dienas. :face-grin: Ierubiju soda naudu 5 eiro par dienu, lai tik velk garumā. :face-grin:

Parasti šijā variantā kaut kas ar grāmatvedi ir noticis, vai arī ko sajaukusi :face-grin:
Vispār jau nožēlojama tāda aizbildināšanās un bezjēdziga.
avatar
Publicēts: 23.01.16 15:43
 citēt
Tā arī ir jāsaka pirms došanas sorry nevaru aizdot, slikta pieredze.
Tas pats ir netikai ar naudu, bet arī ar kādām lietām.
Šajā ziņā mēs esam paredzami.
avatar
Publicēts: 24.01.16 00:25
 citēt
Es aizdevu kādam no saviem paziņām akumulaora lādētāju-aizmirrsu kuram.Svešam nedevu!Atpakaļ vēl neesmu saņēmis,neviens neatzīstas.Tagad jāpērk jauns.Reizi 3 gados noder :)
avatar
Publicēts: 24.01.16 00:40
 citēt
Reizl man bija gadījums.. Aizdevu čalim 20 latus,teica,ka pēc Jāņiem atdos,tā pagāja vairākas Jāņadienas,sapratu,kai izdarīju kļūdu,nepajautājot pēc kuriem Jāņiem un kurā gadā..Tā nu es jau biju aizmirsis par šo gadījumu,kad kādā dienā,braucu pa savu pilsētu,apstājos pie gājēju pārejas,lai palaistu gājējus un ko es redzu...mans parādnieks iet pāri ielai un mana auto priekšā skaita naudu-divdesmitniekus,es daudz nedomādams izlecu no auto pieskrinu klāt un izrauju viņam no rokām savu divdesmitnieku... vajadzēja redzēt viņa pārstegumu...Kamēr vinš mēģināja ieelpot gaisu,lai kaut ko patektu,es šim saku-tas ir mans divdesmitnieks,viņam nebija ko iebilst :) Iesēžos atpakaļ savā auto,sieva man saka:kas tas bija par gājienu.. es šai saku:tā bija karma :)Biju atguvis savu divdesmitnieku :)
avatar
Publicēts: 24.01.16 01:16 labots
 citēt
Ha ha ha :):) Lisij spēks ! VARENI :):)
avatar
Publicēts: 24.01.16 10:12
 citēt
esmu diezgan bieži aizdevis, parasti kādam no kolēģiem, neviens nekur nav pazudis, pieredze, varētu teikt, pozitīva ... esmu arī aizņēmies, kam negadās :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.01.16 12:43
 citēt
Lisijam laps stāsts!Kāpēc nez vienmēr neatdod tieši aizņemtos 20 latus?:face-grin:Un kāpēc neaizņemas 15 vai 25?Kas tā par mistisku summu-20 lati?:face-grin:
avatar
Publicēts: 24.01.16 12:50
 citēt
Bieži aizdodu visu ko, attiecīgi zinu kuri no maniem paziņām ir slikti klienti - attiecīgi būs jāpiepūlas ar mantu un naudas atgūšanu.

Bet vispār jau ne-tuvus cilvēkus vajag apkopot šādā veidā:

www.sudzibas.lv...
www.sudzibas.lv...
www.sudzibas.lv...

Attiecīgi " kaitnieku" var painformēt, ka tiek dots laiks līdz 1.martam, pēc tam tiek veikts šāds ieraksts. Parasti sadzīves parādu neatdevējiem Googlē šis ieraksts būs pirmais vai maksimums - trešais. Jo tie nav nekādi Organiskās ķīmijas akadēmiķi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):