forum.gif
2016/2017 gada Schneidera pirte?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / 2016/2017 gada Schneidera pirte?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 10
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.01.16 11:46
 citēt
Pieredzējušāki metēji pateiktu, ka pie noteiktas alkohola koncentrācijas asinīs garīgā tuvība iestāsies ar dajepkuru bomzi. :face-grin:
avatar
Publicēts: 31.01.16 12:13
 citēt
Pie noteiktas asiņu koncentrāciяs alkogōlā ne tas vien var iestāties :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.01.16 12:33
 citēt
Lunis:Mums būs Jumpravā pļenērs lielformāta kamērām 8X10 vasaras sākumā , Dollis ar tiks aicināts gan jau , nu ar visu mammu protams.


Oppā.....tas jau man baigi tuvu būtu :D
avatar
Publicēts: 01.02.16 07:39
 citēt
Mani var ierakstīt dalībnieku sarakstā.
avatar
Publicēts: 01.02.16 09:32
 citēt
Kopumā sarakstē tik daudz liekas informācijas un tik maz par pirti.
Es ar labprāt aizbraukti, bet man ir svarīgi datumi it sevišķi ja plānojas uz maiju.
avatar
Publicēts: 28.06.16 10:04
 citēt
Schneider:Uz vasaru man būs jau divas pirtis, jaunā un vecā, no kuras (ak, kāda eksotika!) varēs iziet vēl mellāks, nekā iegājis. :face-grin:

Vasara jau klāt, bet tas ķēms neko neorganizē :amazing:
avatar
Publicēts: 28.06.16 10:47
 citēt
Ķēmi tādi, tak organizējieties, sakiet datumu, ja tik nebūs kāzu, pilsētas svētku vai vēl kād citaa trobeļa fotografēšana, es iskurināšu pirti un gaidīšu pie celiņa ar pušķotiem goda vārtiem!
avatar
Publicēts: 28.06.16 10:56
 citēt
Schneider:Ķēmi tādi, tak organizējieties, sakiet datumu, ja tik nebūs kāzu, pilsētas svētku vai vēl kād citaa trobeļa fotografēšana, es iskurināšu pirti un gaidīšu pie celiņa ar pušķotiem goda vārtiem!


Šitāds variants ir sarežģīts. Labāk pašam nosaukt kādus 2-3 brīvus datumus, un kurā vairums vai vajadzīgākie personāži tiek, tajā tad organizēt.
avatar
Publicēts: 28.06.16 11:06 labots
 citēt
Uz ātru roku - varētu būt laikam visas augusta nedēļas nogales, precīzāk nepateikšu, esmu laukos, betonēju jaunajai pirtij grīdu, ja kas. :face-smile:
Nekā, sameloju, 19-21.augusts Preiļu pilsētas svētki, kur bildēšu bes pārtraukuma.
avatar
Publicēts: 28.06.16 11:27 labots
 citēt
Smuki būtu saorganizēties uz kādiem 300-400 ļautiņiem.

Rukapaškas turnīru a plītsriņķiem - nu, lai ir kā pie cilvēkiem.

Preiļos ātrie ir?
avatar
Publicēts: 28.06.16 11:54 labots
 citēt
Preiļos ir, bet mans miests Līvānu novadā, bet nu gan jau vietējā slimnīcā traumpunkts strādā.
Plītsriņķus nedošu, ņemiet līdzi savus. Žoga arī nav, no kā mietus lauzt, bet varu piedāvāt malkas čupu, ja apsolāt pagales sakrāmēt apakaļ.

Vispār jau gribētos satikt A_seleniu, gandrīz kaimiņi esam, bet viens otru nepazīstam.
avatar
Publicēts: 28.06.16 13:09
 citēt
Schneider: 19-21.augusts Preiļu pilsētas svētki, kur bildēšu bes pārtraukuma.


Fototautai jau tas tieši kā reiz. Atceros, ka pat oficiāls bloga plenērs tika rīkots kkad sen kkādos pilsētassvētkos, šķiet, ka Alūksnē... Un pēc masveida klikšķināšanas var sakopoties pirtī un garšot līdzpaņemtos šķidrumus, arī nomazgāties, ja ļoti vajag.
avatar
Publicēts: 28.06.16 13:17
 citēt
Vispār jau manis pēc. Ja pats nevarēšu, es jūs varu ielaist savā lauku mājā, pats bildēšu, piekriedams brīvākajā laikā.
Tik pieskatiet Māri, lai sadzēries neizmētā man pa pļavu plīts virsas detaļas. :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.06.16 13:23
 citēt
Gaisma:
Schneider: 19-21.augusts Preiļu pilsētas svētki, kur bildēšu bes pārtraukuma.


Fototautai jau tas tieši kā reiz. Atceros, ka pat oficiāls bloga plenērs tika rīkots kkad sen kkādos pilsētassvētkos, šķiet, ka Alūksnē... Un pēc masveida klikšķināšanas var sakopoties pirtī un garšot līdzpaņemtos šķidrumus, arī nomazgāties, ja ļoti vajag.


Vo tajos datumos kā reiz būšu uz vairākām dienām ~40 km attālumā no Preiliem, varētu i daskrīt :face-smile:
avatar
Publicēts: 28.06.16 13:39
 citēt
Schneider:..... es jūs varu ielaist savā lauku mājā :face-grin:

Tā nemaz nav slikta doma :big_smile::big_smile::big_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.16 13:45
 citēt
Schneider:Vispār jau manis pēc. Ja pats nevarēšu, es jūs varu ielaist savā lauku mājā, pats bildēšu, piekriedams brīvākajā laikā.
Tik pieskatiet Māri, lai sadzēries neizmētā man pa pļavu plīts virsas detaļas. :face-grin:



Jā tādu saujiņu lēdiju varētu šim uzdevumam piekomandēt.


Bet plenēri tik viegli nenākas - vajag vēlēt orgkomiteju, tad mierināt zaudējušos kandidātus, atrast rosoļa griezējas kuru IQ garantētu, ka nepiegriezīs klāt gēla nagus utt.

smaga šepte.
avatar
Publicēts: 28.06.16 19:18
 citēt
pirts pasākumu gatavošanās topiki , parasti ir laba lasāmviela..., ar noteikumu, ka pasākumu organizē pedantiski mātišķa būtne, kura par visu padomā, un neko nejēdzošos, neaptēstos potenciālos plenēristus savlaicīgi, ar hronometrisku precizitāti saliek pa plauktiņiem ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.06.16 19:45
 citēt
es jau īpaši uz reportāžām ceru.
avatar
Publicēts: 28.06.16 20:00
 citēt
Nu bet tad gāzieties tik šurp, varēšu pasniekt meistarklasi pavārmākslā, uz to laiku varētu būt gatava arī žāvētava, jo zivij vai pāris vistiņām pirti nekurinās, arī kauko līdzīgu stacionārajam grilam plānoju uzmūrēt.
avatar
Publicēts: 28.06.16 20:26 labots
 citēt
negribu es būt par nastu. trešajā dienā paliekot neizturams
avatar
Publicēts: 28.06.16 20:46
 citēt
otrā diena ir grūta. trešajā jau visi atkal kļūst kā brāļi un māsas.
avatar
Publicēts: 28.06.16 21:46
 citēt
kas tad tas par kodienu?
avatar
Publicēts: 28.06.16 21:47
 citēt
Vajag savīkšķītu agroplēvi vai vecus aizskarus uz kuru fona bildēt dažādu gadagājumu, kalibru un stīvuma pakāpes kailas jaunavas. Kādu suņa kaklasiksnas nēsātāju un kko vajadzētu ari skulptūras aizstāšanai.
avatar
Publicēts: 28.06.16 21:57
 citēt
ja tā visa nav, var tās jaunavas Schneidera labības laukos iedzīt un ar 70-200 mm baltajiem stobriem sabliezt biezā slānī
avatar
Publicēts: 28.06.16 23:32 labots
 citēt
Ja tā visa nav, tad Šneidera seminārs zaudē savu jēgu
avatar
Publicēts: 29.06.16 09:15
 citēt
Labības man nav, jo tā ir brīvdienu lauku māja, ar lauksaimniecību nodarbojamies tik piemājas dārziņa līmenī. Bet nu nekas, jauņuves var iedzīt upītē vai arī blakus liekņa, aizaugusi ar gariem grīšļiem un vilkvālītēm. Suņa siksnas nav, jo nav arī paša suņa, mājas pastāvīgās iedzīvotājas ir Rozālija un Apolonija - divas kaķenes. Bet nekas, varu no kaimiņa aizņemties to kaklasiksnu, kuru liek govij uz slaukšanu un, ja vajak, arī krotālijas dabūšu kādam ausīs iekniedēt. :face-grin:
Un re, kas man te par ugunīgi asiņainiem saulrietiem, tādiem fonā Mari ar plītsriņķi rokā un Olisu ar špickasti un petrolejas pudeli:



Un abiem ausīs krotālijas ar govs numuriem... :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.06.16 12:22
 citēt
Un vēl - iespējams, ka 24-28. augustā vazāšos pa Tatriem (tas gan vēl tik plānošanas stadijā).
avatar
Publicēts: 29.06.16 12:41
 citēt
Rezumē:
1. nosauc datumus
2. uztaisi pasākuma scenāriju
3. pasaki ko katram ņemt līdzi
4. dalības maksas lielums
5. bla bla bla utt.

:big_smile:
avatar
Publicēts: 29.06.16 13:17 labots
 citēt
1. Ļoti aptuveni - augustā 12-14, 20-21, septembrī 9-11, precīzi savu garantēti brīvo laiku nezina neviens. Ja uz Tatriem aizbraucu 24-28.augustā, brīvas kļūst septembra 17-18. nedēļas nogale un otrādi.
2. Scenārijs radīsies pats no sevis. Ja kāds gribēs piedalīties pilsētas svētkos un starptautiskā autorleļļu festivālā, tas būs viens, bet, ja gribēs uz purvu dzērvenēs - cits.
3. Nevaru diktēt, vegāniem un krišnaītiem noteikti gaļa, bet jūdu tautības vegāniem un musulmaņiem - cūggaļa. Un pašiem to noteikti būs jāpēd.
4. Nezinu, ja tik no manis maksu neprasīsiet, tas jau būs labi.
5. Nu, ja bla, tad bla.:face-grin:

Un vispār - esmu sūdīks organizators, toties labs izpildītājs, tā, ka gaidu priekšlikumus no jums.
avatar
Publicēts: 29.06.16 21:13
 citēt
Atzīmēju savā blociņā.:face-smile:
avatar
Publicēts: 30.06.16 00:08
 citēt
Ko ta, galvenais lai labu ļergu izdzen!
Bez tās jau nekāds pasākums nesanāks, vo!
Citādi par to tik tas Schneiders vien muld!
avatar
Publicēts: 30.06.16 07:34
 citēt
Oi nu scenāriju varu uzrakstīt - tas man špicka.
avatar
Publicēts: 30.06.16 08:20
 citēt
Us priekšu!
Es jau nekad par organizatoru nēsu pieteicies, bet, ja saorganizzēsities, apsolos būt viesmīlīgs mājastēvs.
avatar
Publicēts: 30.06.16 11:01
 citēt
A_selenia:Atzīmēju savā blociņā.:face-smile:


Ko tieši?
avatar
Publicēts: 30.06.16 11:18
 citēt
Schneider:Us priekšu!
Es jau nekad par organizatoru nēsu pieteicies, bet, ja saorganizzēsities, apsolos būt viesmīlīgs mājastēvs.

Tas labi, es apsolos neko dauc nesvilināt :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.06.16 11:22
 citēt
Vajag savākt budžetu šim pasākumam - man ir eži neta slavenības - 540 šāres: www.facebook.com...


varbūt viņus var uzsist gaisā un atrisināt sarīkojuma budžetu?
avatar
Publicēts: 30.06.16 12:18
 citēt
kāpēc tu gribi tos ežu uzlaist gaisā, lai tak dzīvojās dzīvnieciņi :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.06.16 12:27
 citēt
Gaisma:
A_selenia:Atzīmēju savā blociņā.:face-smile:


Ko tieši?


Kam vajag, tas sapratīs. :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.06.16 16:59
 citēt
priore:Es visu sapratu, tik nezinu, vai tas ir labi, vai slikti. morale ar pastāv, saproties... :( ;(


Vot samaitātās fantāzijas! Šneiders te rakstīja, ka gribētot mani redzēt. Lūk, tad arī atzīmēju blociņā, ka top tāds pasākums, lai neaizmirstos. :face-glasses: Tikšu vai nē - vēl nezinu.
avatar
Publicēts: 01.07.16 08:40
 citēt
Kad varētu būt kaut kāda konkrētāka skaidrība par datumiem?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 10
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):