forum.gif
2016/2017 gada Schneidera pirte?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / 2016/2017 gada Schneidera pirte?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.08.16 00:07
 citēt
_VA_:Baraviku nav tiem, kuri neko nezina par sēnēm. Pilsētnieki.. :D
Baravikas aug viršu klājienos, cirsmās, uz takām un bieži nebrauktiem celiņiem. Šobrīd ir tik daudz, ka likt nav kur.


šitā nedrīkst sāpināt cilvēkus... :( Vienam nav kur baravikas likt,otram jāspņo par ceptu baraviku smaržu.. :(
avatar
Publicēts: 21.08.16 00:59
 citēt
priore:Kāpēc pati vienkārši nekāp vilcienā un nebrauc sēnēs, ja tā kārojas? Es neko nevaru līdzēt, man šobrīd domas nav pie meža lietām.


Nopietni jautā..??? Tiešām? Atļaušos neatbildēt...Piedod..
avatar
Publicēts: 21.08.16 08:46
 citēt
sēnes ir riebīgi , pārsvarā glumi augi. nesaprotu, kā var pēc sēnēm ilgoties, kur nu vēl ēst, sevišķi, ja padomā, ka liela daļa no tām ir toksiskas .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.08.16 08:49 labots
 citēt
paradokss - veikalā vēro visādus E....... , uz birkām, tjipa, uzpasējās no kaitīgām vielām, tad aizvelkās uz mežu, salasa sēnes , un sarijās tādus sūdus, kādi nav neviena E sastāvā ..... tas tā, novērojumi
avatar
Publicēts: 21.08.16 09:06
 citēt
Tak nevajag ēst mušmires un ķīmijā audzētos veikala šampinjonus, tīra meža vidus sēnē nav nekādu sūdu.
avatar
Publicēts: 21.08.16 09:22
 citēt
man uz sēnēm riebums kopš bērnības, bet jūs draugi neliecieties traucēti, ēdiet bez bēdu. te drusku par sēnēm www.kasjauns.lv... . tas vien, ka ar tām tā jāņemās, jāvāra, jāmērcē, jācep, norāda uz to " nekaitīgumu " .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.08.16 09:24
 citēt
p.s. es tā arī neesmu iebraucis, kad tā pirts būs. vai nu palaidu ko garām, vai vēl nav nolemts?
avatar
Publicēts: 21.08.16 09:30
 citēt
Par to lai lemj braucēji, ja saorganizēsies, es būšu laipns namatēvs.
avatar
Publicēts: 21.08.16 15:13
 citēt
Schneider:Par to lai lemj braucēji, ja saorganizēsies, es būšu laipns namatēvs.


Tie braucēji lemj gliemežu ātrumā.. Nevar vien izkasīties no biksēm,kur nu vēl no Rīgas.. :)
avatar
Publicēts: 21.08.16 15:22
 citēt
Sēnēs vari braukt viens, iedošu kompasu, ielaidīšu purvā, pateikšu, ka DA virzienā jepkurā gadījumā iziesi apakaļ uz Līvānu-Varakļānu ceļa un uspriekšu!
avatar
Publicēts: 21.08.16 15:34
 citēt
Schneider:Sēnēs vari braukt viens, iedošu kompasu, ielaidīšu purvā, pateikšu, ka DA virzienā jepkurā gadījumā iziesi apakaļ uz Līvānu-Varakļānu ceļa un uspriekšu!


Labs veids kā no lāča ,,,izbavitsa,, uz visiem laikiem :) :) :)
avatar
Publicēts: 21.08.16 16:53
 citēt
A kādēļ man izbavļatsa, ja es tevi pat nepazīstu, es nemaz nēsu tik ļaunc.
avatar
Publicēts: 21.08.16 16:58
 citēt
labslacis:
Schneider:Sēnēs vari braukt viens, iedošu kompasu, ielaidīšu purvā, pateikšu, ka DA virzienā jepkurā gadījumā iziesi apakaļ uz Līvānu-Varakļānu ceļa un uspriekšu!


Labs veids kā no lāča ,,,izbavitsa,, uz visiem laikiem :) :) :)


Schneider:A kādēļ man izbavļatsa, ja es tevi pat nepazīstu, es nemaz nēsu tik ļaunc.


Nu šis ir perfekts piedāvājums ar drošu rezultātu-lācs paliks mežā uz mūžu :):face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 21.08.16 17:20
 citēt
Bet laikam pazīstu, pēc rakstīšanas stila vai tik nebūsi tas pats vecais, labais meduslācis?
avatar
Publicēts: 21.08.16 17:32
 citēt
Aizbraucu uz purvu..Nemeklējiet.Attā.. :)
avatar
Publicēts: 21.08.16 17:50
 citēt
Bet lācim jau dzīvot purvā ir normāli. Pilsētā būtu dauc skumjāk, jo tur lāčiem tik viens variants - krātiņš.
avatar
Publicēts: 22.08.16 17:00
 citēt
Lāčiem jādzīvo vainu dziļā latgales mežā vai uz ledus aiz polārā loka vai zoo :grimace:
avatar
Publicēts: 22.08.16 19:28
 citēt
priore:paklau, kas te par vīrusu iemeties? Visās tēmās kaut kād slācis! Te taču par pirti, nevis par ti, ka kaut kādam labam lācim pirts neinteresē! Peismērēt tādiem villu ar medu un palaist pa pļavu!


Ne tikai suņus,bet arī lāčus ienīsti.. :(
avatar
Publicēts: 02.09.16 23:23
 citēt
Schneiders vispār pazudis un sēž kluss, laikam ceļo pa Karpatiem vai uz Munameģi.
avatar
Publicēts: 03.09.16 08:20
 citēt
Jau adgriezies un pat kartupeļi norakti. Skārdnieku darbnīca aizbremzējusi skursteņa izgatavošanu, varu piedāvāt exotiku - visoriģinālāko melno pirti.
avatar
Publicēts: 03.09.16 17:59
 citēt
dūmus vajag abās.
avatar
Publicēts: 03.09.16 18:24
 citēt
Nu bet ir taču man īsti melnā! Tiek izmantota kā senos laikos - gan dēļ pēršanās, gan arī speķa kūpināšanai. Arī iesalnīca uz griestiem ir, tik jau gadus 20 kā netiek izmantota, jo alu vieglāk nopirkt veikalā.
Bērni gan tur vairāk nedzimst, to jādzīst.

7. bildē redzama: www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 03.09.16 20:40
 citēt
Kurš bija tas datums, kad braucam?
avatar
Publicēts: 03.09.16 20:50
 citēt
Baru uzņemt būšu gatavs tik tad, ja pāris nedēļas iepriekš būsim saskaņojušies, bet pagaidām isskatās, ka esi tik viens braucējs. 2-3 cilvēku kompānija var nopērties arī manā pilsētas pirtī, pikniku uzrīkot un telti uzsliet pagalmā, cerams, ka mājas pamatu tranšejā neievelsimies. :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.09.16 21:11
 citēt
Ja nu kas varu jebkuru pirti pataisīt mellu :big_smile:
avatar
Publicēts: 03.09.16 21:15
 citēt
Kas par daudz, tas par skādi
avatar
Publicēts: 03.09.16 21:25
 citēt
Pilsētā dīķa vietā varēs būt pumpis akā un šļauka. Bet nekas nau labāks par norīvēšanos ar sniegu (tik biezas kārtas, lai izviļātos, tagad jau gadi 10 kā nav bijis).
Tranšeja ir mūžīgo remontu/pārbūvju sastāvdaļa.
avatar
Publicēts: 03.09.16 21:39
 citēt
Man tā pirtiņa pilsētā neliela, divatā vēl var diezgan ērti, trijatā jau vajag uzmanīgi, jo malējie vidējo var saklapēt ar slotu pa ģīmi un otrādi, kad esmu viens, pat šļauku nevajag, man ir liels cinkotā bleķa bundulis 32 l, ar aukstu ūdeni priekš aplaistīšanās.
avatar
Publicēts: 03.09.16 22:13
 citēt
Mēs pārcēlāmies uz pilsētu 72.gadā, kad sākās Latvijas lauku izmiršana un tika slēgta mūsu skola. Saimniecības ēkā bija maza kūtiņa, kurā audzējām divus sivēnus, paši zināt, kā padlaikos bija ar pārtiku. 90. beigās vēl turējām vistas, kuras gan izlasīja no dārza visus gliemežus, bet tajā pašā laikā nomīnēja pagalmu, ka basām kājām nevarēja pastaigāt, kad nolikvidējām lopkopību pa tīro, es izņēmu visu, ar vircu pārsūkušos, zemi līdz baltai smiltij, aispildīju bedri ar akmeņiem, nobetonēju grīdu, izšuvu ar dēļiem, ieliku krāsni, tagad man ir lāvas telpa 2,5x1,7x1,7 m, bišķi mazāka priekšiņa, Harvia vasarā no +20 līdz +70 uskarsē pusstundas laikā ar ~5 pagalēm, ģimenes lietošanai tādas pietiek ar atliektiem galiem.
Ar nātrēm pagraba aukšā necīnos, tās man skaitās gandrīz vai kultūraugs. :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.09.16 22:32
 citēt
Kas par plaucēšanu - tikai ar zaļām! Pēc pirmajām 2-3 reizēm jākasās kā utainam bomzim, bet vēlāk āda pierod. Man tas nav priekš pontiem, vienkārši mugura sāp, nātres un priežu zaru slota tīri dēļ ārstniecības.
avatar
Publicēts: 03.09.16 22:43
 citēt
Tu gribi teikt, ka nātres, kuras 2 m augstumā, pļauj vienās apenēs? Es laukos tās pļauju ar trimmeri, kājas ap potītēm sadzeļas, bet tas jau veselīgi.
Dunduri, draņķi tādi, visvairāk kož mugurpusē, kur viņus grūtāk nosist. :anger:
avatar
Publicēts: 03.09.16 23:00
 citēt
Jau līdz viduklim par garām, jāpļauj krietni īsākas, jo tādas pāraugušas jau sīkstas, rauj trimmerim šņori. Zinu, man kūts vietā traki ražīgi aug.
avatar
Publicēts: 03.09.16 23:24
 citēt
Kad nātru audzi vienā vietā regulāri appļauj, otrā gadā parādās pļavas zāle, kura pa vasaru tās vienkārši pārmāc. Bet lai man kāds iedod padomu, kā iznīdēt to paskustvu, kurai latīniskais nosaukums ir Galinsoga parviflora, pilnīgi glābiņa nav, uzrušini plaukstas lieluma pleķīti vienai puķei, uz rudeni šī jau saaugusi velēnā. Pļaut nav jēgas, jo nopļauta vienalga nozied - pa taisno no saknes.
avatar
Publicēts: 03.09.16 23:38
 citēt
Mārpuķītes nav tik kaitīgas - zaļas un nelien dārzā.
avatar
Publicēts: 03.09.16 23:46
 citēt
Bet mums zālājā netraucē. Sieva tik izurķē pienenes, mārpuķīšu lielākajiem kušķiem pat appļauju apkārt, vienas no agrākajām puķēm.
avatar
Publicēts: 04.09.16 00:28 labots
 citēt
Mariāņu kongregācija nav liela. Visā pasaulē ir tikai nepilni seši simti mariāņu, kuri darbojas 19 pasaules valstīs.
Šitādā koncentrācijā uz 510072000 km² Zemes paltības dieskādu saimniecisko darbību neizvērsīs...

Un vēl:
Valgundē pie Svētās Trijādības – Sergija pareizticīgo sieviešu klostera filiāles vārtiem redzams uzraksts, kurā apmeklētājus lūdz ievērot ģērbšanās stilu: sievietēm ģērbties sieviešu drēbēs...
toties nav ne vainas tādiem Mozaīkas gājieniem kā:
No jauna dotais vārds mūķenei var būt arī vīrieša vārds
avatar
Publicēts: 04.09.16 00:37 labots
 citēt
priore ir suns (kuce?), otrā atbild par puķēm, bet trešā stumj ķerru :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.09.16 00:53
 citēt
Bet kāds mums, mūzdienu kristiešiem sakars ar to, kas kādreiz par ko ir skaitījies kaukādiem antīkajiem jūdiem?
Un par to lopu sarakstu - ja mūķenēm vēderi melni, tad skaidrs, ka viņas vienmuļajā ikdienā regulāri iepriecina traktorists. :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.09.16 09:17
 citēt
patālu no Schneidera pirtes esiet aizgājuši .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.09.16 09:27
 citēt
negatIvs:patālu no Schneidera pirtes esiet aizgājuši .... :bad_smile:


Kļūdies.Tikai tagad viņai ir pietuvojušies :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):