forum.gif
2016/2017 gada Schneidera pirte?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / 2016/2017 gada Schneidera pirte?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.09.16 17:08
 citēt
Nujā, bet ir vēl tāda lieta kā civilizācijas attīstības pakāpe. Ja Staļins=Hitlers=Putlers vienas simtgades ietvaros, tad no krusta karu laikiem ir pagājis vesels tūkstotis gadu, ja jau tie lupatgalvas ir iemācījušies lietot satelītu telefonus, tad gribētos domāt, ka kādu strēķi no krustnešiem ir aizgājuši.
avatar
Publicēts: 04.09.16 21:04
 citēt
priore:Nezaimo! Suni pat nepamanīju, mana acs ir akla, redzot to nešķīstību!

jo suns jūdiem skaitījās nešķīsts dzīvnieks.

Avots: www.google.lv...

Klosterī esot astoņas govis. un viens traktorists.


... Ja nu Tu nakamaja dzive kakjus trenkasi sunja ada.. Ko ta?
avatar
Publicēts: 05.09.16 10:48
 citēt
priore:Man pēc nāves būs augšāmcelšanās un mūžīgā dzīve, bez suņiem.


Un kā tad ar to: ..."daudzi sen jau aizgājuši smiltīs, lai miljons citiem būtu dzīvot ļauts"...

Iedomājies, kā būs, ja celsies visi mirušie, kur viņi visi paliks? Uz zemes tak nepietiks vietas.::what:
avatar
Publicēts: 05.09.16 14:46 labots
 citēt
Hehehe, nav iespējams nokļūt vienas reliģijas paradīzē, vienlaicīgi nenokļūstot visu pārējo reliģiju ellē (Žiljēns de Falkenarē) :grimace:
avatar
Publicēts: 05.09.16 15:22
 citēt
Kad biju pavisam maziņš, mamma man skaidroja:"Nav nekādu dvēseļu. Iedomājies, cik daudz cilvēku ir piedzimuši un nomiruši, un cik biezs būtu gaiss no visām tām dvēselēm, ja tās joprojām te lidinātos...":face-smile:
avatar
Publicēts: 12.09.16 21:06
 citēt
Kad tad īsti laižam? Jeb esmu jau nokavējis? Ja nē, iesaku šo sestdienu.
avatar
Publicēts: 12.09.16 21:16 labots
 citēt
Par šo sezdienu es pateicu jau 19.augustā:
Schneider:Varētu būt brīvi, ja tik pēkšņi neuzpeld vēl kāds negaidīts darbs, kā tas izrādījās ar 17.septembri - preili.lv...
avatar
Publicēts: 12.09.16 22:15
 citēt
Šo sestdien ir ražas svētki :big_smile:
avatar
Publicēts: 13.09.16 01:10
 citēt
A ko vēl pļauj oktobrī? Tur jau ir garantēts kabzdec visiem sējumiem.
avatar
Publicēts: 13.09.16 09:15
 citēt
Schneider:A ko vēl pļauj oktobrī? Tur jau ir garantēts kabzdec visiem sējumiem.
Svētkus ar iepļaušanas elementiem svin tad, kad viss jau nopļauts.
avatar
Publicēts: 13.09.16 10:24
 citēt
Vārdu sakot, piektdien laižu uz tusi aiz Jēkabpils. Nemaz nebūtu nikns pabraukt bišķi tālāk un satikt kādu no Latvijas slavenākās fotovietnes pasažieriem. Ja nu kas sabīdās, raksti leģendu, kur jābrauc.
avatar
Publicēts: 13.09.16 13:41
 citēt
GunarsII:Vārdu sakot, piektdien laižu uz tusi aiz Jēkabpils.


Es, savukārt, uz Madonu. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 13.09.16 15:41
 citēt
Pavasarī varētu latvāņu sēšanas talku uzriktēt.
avatar
Publicēts: 13.09.16 16:32
 citēt
Latvāņu pietiek tajās plantācijās, kuras ap tiem ceļu riņķiem pie Baložiem, pie mums tādu, paldies Dievam, nav.
Un nesēsim, grūti gan būs, bet mēģināsim kā iztikt.
avatar
Publicēts: 13.09.16 18:16
 citēt
Vai tad latvāņu vīnu neviens netaisa?
avatar
Publicēts: 13.09.16 19:41
 citēt
Nu tie ap Ķekavu špicka vien ir - Rūjienas pusē ir nopietni. A viņi jocīgi zvēri - izrādās, ka toksiski tik sākot no kādiem tur plus grādiem - kamer saule zemu var pliks pa jamiem skraidīt a pusdienlaikā jau konkrēti nosvilināties :)

Nu labi varam sēt topinamburus, spinātus vai kaņepes... mok kukurūzu vai tās 5m saulespuķes - nu, ka tik var redzēt, ka dūšīgi aug.
avatar
Publicēts: 13.09.16 21:03
 citēt
Topinambūrus sieva bija iestādījusi pirms ~5 gadiem, kaukur salasījās, ka veselīgs dārzenis, pāris reizes sarīvēja salātos, tad tālāku pielietojumu neatrada, tika aizmirsti, bet vēl līdz šim laikam tādi nīkulīgi ap metru gari aug kā nezāle pa dārza malu. 10.gada vētrā saulespuķes ap 3 m augumā, kā brīnums, palika lepni stāvam, kad blakus, 10 m attālumā cūku pupas bija nolīdzinātas kā ar ašpalta rulli.

Pirtij skārdnieks ir aizbremzējis škūrstini, tādēļ šodien tā isskatās vēl šitā:



avatar
Publicēts: 13.09.16 21:17
 citēt
Oi saputrojos - spināti jau maziņi - sparģeļus jāsēj. Tie ir milzīgi un līdzīgi kā topinamburi un latv āņi grūti iznīdējami.


Laukos īpatnēji, ka sparģeļus neēd, bet izmanto tikai kā puķu piedekorētāju, bet līdz jāņiem droši šos var piļīt nost un ļoti garšīgi - tāpat izaugs vēl un vasaras otras puses milzu krūms nekur nepaliks







sparģeļi laikam ir visvieglāk izaudzējamā delikatese - pareizāk sakot to gandrīz nav reāli iznīdēt :) Liekas manai plasntācijai ir vairāk gadu kā man.
avatar
Publicēts: 13.09.16 21:29
 citēt
Man arī pie pakša aug, tik saucas pa puķu modei - asparāgs. Sieva sauc vēl vienkāršāk, par skuju un liek pie pušķiem kapusvētkiem,
avatar
Publicēts: 13.09.16 21:31
 citēt
vajag uzrakt biezu kārtu zemes pavasarī, lai tas asns ilgāk neredz sauli, tad šie balti un izstīdzējuši. :D
avatar
Publicēts: 13.09.16 21:51
 citēt
Jebkurā gadījumā Schneidera pavasara pirtē vajag iesēt kko monumentālu un paliekošu, lai vēlāk viegli atcerēties kāds pasākums bijis.

Gārses nav vērts - zemas - var mēģināt to klasisko tīteni ar baltajiem zvaniem. Ja vajag nopūdēt sētu vnk ideāli. Bet nav ēdams :/
avatar
Publicēts: 13.09.16 22:10
 citēt
Kaukāc bioloģiskā terora maniaks...
Mani besī tā, pa visiem dārziem isplētušies, Galinsoga parviflora, kura, izrādās, ir kaukādas kolumbiešu zupas sastāvdaļa en.wikipedia.org...
Ja Mārim vēl nau, varu aizbraukt ciemos uz Jejgavu ar maisu ar tās paskustvas velēnām un iskaisīt viņa dārzā :face-devil-grin:, garantēti varēsi ēst visu atlikušo mūžu, jo iznīdēt to nevar.
avatar
Publicēts: 13.09.16 22:25
 citēt
šķiet, ka esmu redzējis... , bet ja tā labi neatceros tātad kaimiņos - man no tāda izmēra ir tik gārses. Ja zālē ielien, tad bēda maza, regulāru pļaušanu viņas necieš. A dobes man maz - no tām attiecīgi visu var izravēt.


Varētu uzmetināt tādu, saskrūvējamu, ažūru pergolu no tievas armatūras un garās pupas paķert - aprīlī drope un jūlijā jau būtu zaļā arka kā muižā :)
avatar
Publicēts: 14.09.16 17:39
 citēt
Schneider:Latvāņu pie mums tādu, paldies Dievam, nav.

Varu palīdzēt ieviest šo skaisto augu :big_smile:
avatar
Publicēts: 14.09.16 17:51
 citēt
Oliss visu var, aclēgas vārds - SVILINĀT!!!
avatar
Publicēts: 14.09.16 18:14
 citēt
Vai nu visu vai neko :grimace:
avatar
Publicēts: 14.09.16 21:07
 citēt
Elizabetes Teilores devīze. :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.09.16 18:01
 citēt
avatar
Publicēts: 15.09.16 18:49
 citēt
Dzīves jēgu sen jau kādi gudrie noformulējuši: vajagot uzaudzināt dēlu, iestādīt koku un nosist čūsku (čūskas sišana gan ceru, ka nav domāta tiešā nozīmē, bet gan pārnestā)
Vai kā teica Korčagins - žizņj nada prožitj tak, čtoby nebilo mučiteļno boļno za bezceļno prožitije gody utt., utjp.:face-smile:
avatar
Publicēts: 15.09.16 19:39
 citēt
priore:Selenia, kā Tev liekas, vai pirtī var atrast dzīves jēgu, vai tikai fotoprocesā?


(Tā ļumīgā pakaļa traucē koncentrēties).

Dzīves jēgu var atrast jebkur atkarībā no tā, kas kuram šķiet svarīgs.Ticīgam cilvēkam tā varbūt Dieva atklāsme, astronomam - citu galaktiku atradne, putleram varbūt viņa saraustie miljardi un pazemes bunkuri (kā runā), narkomānam - kārtējā deva. Te līgdzīgā veidā var runāt daudz un dikti, bet dzīve piepildīta tad, kad cilvis sasniedzis savu mērķi.
Varbūt tā?
avatar
Publicēts: 15.09.16 19:44
 citēt
Tūlīt nāks jautājums par dzīves mērķi... :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.09.16 19:48
 citēt
priore:pēc tradīcijas, sarunas tēmas parasti neatbilst virsrakstam. Varbūt pārejam pie fotogrāfiju analīzes? Dzīves jēgas meklējumiem?

Par dzīves jēgu interesējas pesimisti.
Optimisti interesējas par dzīvi!:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.09.16 19:56
 citēt
priore, ņem dzīvi vienkāršāk! Dikti dziļi domājot par jēgu, var "aizbraukt auzās". Zinu, ko saku.
avatar
Publicēts: 15.09.16 20:14
 citēt
Vo-vo, kā saka somi, ja kādam nepalīdz sauna, vodka un bērza darva, viņam nāve staigā pa pēdām.
avatar
Publicēts: 15.09.16 20:35
 citēt
Priekš manis arī šnabis var pat nebūt izgudrots.
avatar
Publicēts: 15.09.16 21:22 labots
 citēt
priore:Tu domā, to mūžīgo dzīvi pēc nāves?

Neesošām blēņām tepat netālu vesela tēma atvērta.
Pirts, pēc bildēm spriežot, īsta un lepna.:face-smile:
avatar
Publicēts: 15.09.16 21:35
 citēt
Schneider:Priekš manis arī šnabis var pat nebūt izgudrots.

Pareizi :) kurš muļķis izdomāja labu mantu ar ūdeni sajaukt........ Tīra manta labi svilst un liesmu vieglāk iekrāsot zilu it īpaši fotoknipsētāju tusiņos :D
avatar
Publicēts: 15.09.16 22:23
 citēt
Nupat ieskatījos, ka neviens trubucis pie krāsns nepienāk. Tad jau karstais ūdens kaut kur citur tiek iegūts?
avatar
Publicēts: 16.09.16 09:04
 citēt
Pilnīgi pareizi, trubas var atļauties, ja pirts ir kādā dzīvojamās mājas apkurināmā pagrabā vai tml, šeit būs nerūsējošā bleķa trauks uzliekams starp akmeņiem gara mešanai. Mana pārliecība ir tāda, ka pirtī ir tik divi mazgāšanās līdzekļi - gars un slota, ja ādas poras ir istīrītas no iekšpuses, tad akal piekleķerēt tās ar ziepēm nau prāta darbs. Uz lāvas blakus ir 32 l bundulis ar aukstu ūdeni, ar kuru var aplaistīties pēršanās laikā, par 1,5-2 stundām tas sasilst, beigās noskalojos un ar to ir viss. Galvu var izmazgāt atsevišķi dušā vai zem krāna.
avatar
Publicēts: 16.09.16 09:50
 citēt
achtung- ķieģelis ir slikts siltuma izolators!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):