forum.gif
vot tāds notikums kā protests pret "bēgļu" uzņemšanu!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / vot tāds notikums kā protests pret "bēgļu" uzņemšanu!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.02.16 02:24
 citēt
6. februārī plkst. 12:00 pie Brīvības monumenta!
avatar
Publicēts: 06.02.16 08:39
 citēt
Gaidām 5 reportāžas ar Sisjkina portretiem un antiglobālo klaunu partijas programmu!
avatar
Publicēts: 06.02.16 14:00
 citēt
Bija tiešraide TV24.Bobsleju gaidot nedaudz paskatījos.Runātājiem tomēr vajadzētu mazliet pagatavoties,ja jau grib uzstāties.Dažš labs stostījās kā prez.Bērziņš.Vienai dāmītei no publikas TV kameras priekšā atkal runas plūdi uznāca-nevarēja beigt savu sakāmo.Nu labi,tie nav profesionāli runātāji,visādi iet..Tomēr kaut kādu loģiku teiktajā vajadzētu ievērot un nemētāties haotiski ar to,kas ienāk prātā.Citādi es nesaprotu par ko tad īsti ir tā sāpe.Tas,ka bēgļi nav nekas labs un mums tos nevajag,tāpat ir skaidrs,bet kāpēc man jāzina,ka pirms 25 gadiem tev kāds iekrāva pa galvu un tagad tev ir bail?Un ka musulmaņi klīst pa Rīgu un mētājas ar naudu nakstklubos,bet vietējie sūri,grūti strādā sastdienās un svētdienās,protams,ir smagi pārspīlēts.:face-wink:Bet galvenais cilvēciņu joprojām pamaz.
avatar
Publicēts: 06.02.16 14:10
 citēt
Tas ir bizness un gan jau ar laiku viss nostabilizēsies.
avatar
Publicēts: 06.02.16 14:11
 citēt
Vot šitos pī***** anti globālistus un viņu līdzskrējējus vajaga izsūtīt uz Sīriju, lai pakaro pret teroristiem........:beaten:
avatar
Publicēts: 06.02.16 15:58
 citēt
1. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret migrantu 9.maija sabantuju karātavu laukumā?
2. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret Krievijas adbalstu Asada režīmam, jo tieši tā rezultātā arī rodas galvenās bēgļu masas?
avatar
Publicēts: 06.02.16 16:27
 citēt
Schneider:1. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret migrantu 9.maija sabantuju karātavu laukumā?
2. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret Krievijas adbalstu Asada režīmam, jo tieši tā rezultātā arī rodas galvenās bēgļu masas?

Tāda reporta nekad nebūs, jo antiglobālisti un haralds ir vāvuļi, nekad neko nedara un nedarīs tikai pret visu mierīgo un rāmo protestēs
avatar
Publicēts: 06.02.16 16:39
 citēt
Schneider:1. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret migrantu 9.maija sabantuju karātavu laukumā?
2. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret Krievijas adbalstu Asada režīmam, jo tieši tā rezultātā arī rodas galvenās bēgļu masas?


+++ Tieši tā - kad Orols ar kompāniju tikpat aktīvi protestēs pret 9. maija svinēšanu un citiem vietējo un nevietējo krievu izgājieniem, tad varbūt ticēšu, ka viņu interesē Latvijas labums.

P.S. Viens precizējums - krievu bombardēšanas rezultātā šobrīd rodas galvenās bēgļu masas SĪRIJĀ (bet ne vispār), jo tie pārceļotāji labuma meklētāji nāk no visām iespējamām Z-Āfrikas misulmaņu valstīm, un ne tikai. Reāli no Sīrijas nākušie nav pat puse no kopējā skaita.
avatar
Publicēts: 06.02.16 17:14
 citēt
Ja viņi būs kaut par nepilnu pusi mazāk, tas jau būs krietni labāk. No Sīrijas nākušiem nav ilgi jāpierāda, ka viņi ir tieši bēgļi, jo glābj dzīvības, viņiem takā nākas patvērums.
Pārējos, kuri ir tikai vazaņķi un liekēži, pat ar visiem liberālajiem Eiropas likumiem nau liekc sūtīt nafik apakaļ.
avatar
Publicēts: 06.02.16 17:25 labots
 citēt
ja kādā valstī kara darbība, citu valstu žuliki zem tā maskēdamies bez dokumentiem uzdodas par kara bēgļiem. īpaši no tām valstīm, kur vēl dokumenti rakstīti uz palmu lapām..

tādi sabira DE gan jugoviču laikā, gan čečenu laikā..

Vēl viena nianse- lai aizsūtītu atpakaļ, jāzin skaidri, kas tu esi un no kurienes, bet tā kā parasti tie bez dokumentiem un jau ar jaunu iekaltu radu rakstu no kāda īstā bēgļa, tad reāli tos aizsūtīt pagrūti, katrā ziņā, Vācijā tas velkās gadiem..
avatar
Publicēts: 06.02.16 17:31
 citēt
Un lupatgalvām nav grūti to izdarīt, jo ej un ačķir Sīrijas arābu no Marokas arāba.
avatar
Publicēts: 06.02.16 18:18 labots
 citēt
kā saka- laime nelaimē... ka dzīvojam ne tik bagātā valstī un bēgļi ar varu jāved šurp :D
avatar
Publicēts: 07.02.16 14:58
 citēt
Schneider:1. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret migrantu 9.maija sabantuju karātavu laukumā?
2. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret Krievijas adbalstu Asada režīmam, jo tieši tā rezultātā arī rodas galvenās bēgļu masas?

kad būs tāds mītiņš, tad arī ielikšu!
avatar
Publicēts: 07.02.16 15:12
 citēt
Oliss:
Schneider:1. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret migrantu 9.maija sabantuju karātavu laukumā?
2. Kad harads ieliks šeit reportu par to, kā antiglobālisti mītiņo pret Krievijas adbalstu Asada režīmam, jo tieši tā rezultātā arī rodas galvenās bēgļu masas?

Tāda reporta nekad nebūs, jo antiglobālisti un haralds ir vāvuļi, nekad neko nedara un nedarīs tikai pret visu mierīgo un rāmo protestēs

не пизди! es jau senos padumjās okupācijas laikos, kad pat "перестройка и не намечалась" sadarīju šo to, par ko publiski neziņošu un ar neformālām un neparlamen†ārām metõdēm cīnījos par izglītības reformām! izpaudās tas tā, ka piedirstu skolas formas cepuri naktī uz 1. septembri noliku pie skolas durvīm.
avatar
Publicēts: 07.02.16 15:21 labots
 citēt
haralds:
Oliss:
Tāda reporta nekad nebūs, jo antiglobālisti un haralds ir vāvuļi, nekad neko nedara un nedarīs tikai pret visu mierīgo un rāmo protestēs

не пизди! es jau senos padumjās okupācijas laikos, kad pat "перестройка и не намечалась" sadarīju šo to, par ko publiski neziņošu un ar neformālām un neparlamen†ārām metõdēm cīnījos par izglītības reformām! izpaudās tas tā, ka piedirstu skolas formas cepuri naktī uz 1. septembri noliku pie skolas durvīm.


---------------------

cepurē tak vārds bija ierakstīts? :D
avatar
Publicēts: 07.02.16 17:05
 citēt
Prasts huligānisms, kuram ar politiku nau nekāda sakara, pat ne huligānisms, bet puiķeļa palaidnība. Tādā gadījumā arī es biju disidents, jo Brežņeva laikos atļāvos padomju skolēna, komjaunieša un partijas rezerves pagalam necienīgu rīcību - garajos starbrīžos gāju ais pakša pīpēt.

Vot, ja tu to sūdu būtu ietinis pioniera kaklautā, stūrus saspraudis ar komjaunieša nozīmīti un piekāris pie komunisma cēlāju morāles kodeksa, kurš rāmī zem stikla karājās katras skolas vestibilā, tad es saprastu, ka esi cīnījies ar, par vai pret kauko.
avatar
Publicēts: 07.02.16 19:23
 citēt
haralds:
Oliss: Tāda reporta nekad nebūs, jo antiglobālisti un haralds ir vāvuļi, nekad neko nedara un nedarīs tikai pret visu mierīgo un rāmo protestēs

не пизди! es jau senos padumjās okupācijas laikos, kad pat "перестройка и не намечалась" sadarīju šo to, par ko publiski neziņošu un ar neformālām un neparlamen†ārām metõdēm cīnījos par izglītības reformām! izpaudās tas tā, ka piedirstu skolas formas cepuri naktī uz 1. septembri noliku pie skolas durvīm.

Tam es ticu ka tu tā dariji jo neuzko spējīgāku jau nebiji un nebūsi spējīgs :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):