forum.gif
Pikantās vietiņas.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Pikantās vietiņas.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.02.16 16:01
 citēt
Hei fotodraugi. Kāds zina kādu vietiņu tuvu Rīgai, kur pataisīt pikantas kompozīcijas :) Kāds grausts, veca māja, rūpnīca...Piem. Vai braucot uz Jelgavu, kreisajā pusē ir tāda liela sarkana māja, netālu no pagriezienu uz ozolaini. Tur var tikt iekšā ?
avatar
Publicēts: 06.02.16 16:15
 citēt
Uzvaras parks vasaras vidū, kad tur zāle garāka atlaista :)
avatar
Publicēts: 06.02.16 16:24
 citēt
visās ēkās var tikt iekšā, bet ne no visām var tikt ārā :D
avatar
Publicēts: 06.02.16 17:07
 citēt
"Pikantās vietiņas" var bildēt arī dienas laikā Rīgas centra i neviens neko. Operas strūklaka , Basteikalns , Dagavas prpmenāde utt.
avatar
Publicēts: 06.02.16 19:51
 citēt
Vēl tā mode bildēt plikus skuķus pussagruvušās rūpnīcās nav pārgājusi?
Varbūt var izdomāt kautko citu..
avatar
Publicēts: 06.02.16 20:46
 citēt
Pinus:Vēl tā mode bildēt plikus skuķus pussagruvušās rūpnīcās nav pārgājusi?
Varbūt var izdomāt kautko citu..


Kataram ar kautko jāsāk , kurš sāk ar sabiedrības dāmām kurš ar pusplikām draudzenēm graustos:) KATRAM savs.
avatar
Publicēts: 06.02.16 21:33
 citēt
Pinus:Vēl tā mode bildēt plikus skuķus pussagruvušās rūpnīcās nav pārgājusi?
Varbūt var izdomāt kautko citu..


tas ir mūžīgs štamps, tāpat kā aizdomājusies kaila daiļava pie loga :face-smile:
avatar
Publicēts: 06.02.16 22:21
 citēt
Alibaba:
Pinus:Vēl tā mode bildēt plikus skuķus pussagruvušās rūpnīcās nav pārgājusi?
Varbūt var izdomāt kautko citu..


tas ir mūžīgs štamps, tāpat kā aizdomājusies kaila daiļava pie loga :face-smile:

+++ Es to pašu saku. Varbūt palīdzam izdomāt? Iesaku visas dabiskās vietas - pie kamīna, dārzā, šūpuļkrēslā, pļavā, pludmalē. Siena šķūnī, tā jau erotika!:face-wink:
avatar
Publicēts: 06.02.16 22:38
 citēt
Tā turpināt!

Smejos.
avatar
Publicēts: 06.02.16 22:39 labots
 citēt
Tur kur telpā ir tukšums, bet mazliet strāvo bailles, aplipušas tapetes vai saķāpēts ķieģelis. Kur iespīd gaisma. Parādās ēna. Trausls ķermenis. Pilns ar bailēm...To man vajag. Man nevajag sistemātisko operu. Kur visi uz papēžiem blisinās. Vai šūpuļtīklu kur cilvēki atpūšas no piekušanas pašam no sevis. Man vajag graustu, saplēstu sistēmu un paviršu vidi. Piedzīvojumu un atmiņas. Mirkļus.
avatar
Publicēts: 06.02.16 22:44
 citēt
Varētu ieteikt Sīriju, tur drupas papilnam www.kasjauns.lv...
Bet ja nopietni vairāk gaidu kādu jaunu video no atklātiem ūdeņiem, tev takš uz tiem ķēriens, neiznieko graustu glamūrā :face-smile:
avatar
Publicēts: 06.02.16 23:12
 citēt
Dolldia:Tā turpināt!
Smejos.

Tas labi, ka smejies. Tas nozīmē, ka ir daudz labāki priekšlikumi. Neturi sveci zem pūra, klāj vaļā! Vai žēl izpalīzēt kolēģim?:face-smile:
avatar
Publicēts: 07.02.16 11:16
 citēt
ar voiloku fonā, jebkura vietiņa kļūs pikanta www.infolapas.lv...
avatar
Publicēts: 07.02.16 11:48
 citēt
Vispikantāk ir noklūt vietā, kur ne tikai sienas istapsētas ar voiloku, bet arī durvja kliņķus sanitāri nēsā kabatās. :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.16 20:06 labots
 citēt
Gunars, protams, ka ir labākas vietas.

Un viņš ir vīrietis, izdomās.
avatar
Publicēts: 07.02.16 23:43
 citēt
riebeklis ...
avatar
Publicēts: 07.02.16 23:58
 citēt
KolsDee: man tagad ir cita!


vēl villlaināka ? A bet Rasmai ne mazāk pikanta bildīte :face-smile:
avatar
Publicēts: 10.02.16 18:44
 citēt
uz mākslu jāiet vingrā solī





avatar
Publicēts: 10.02.16 19:42
 citēt
KolsDee:
lifeland:..... Pikantās vietiņas. .....





Tie ir tie paši stringi, kas KolsDee profilbildē? :)
avatar
Publicēts: 11.02.16 11:30
 citēt
Tas Māra pirmais atgādina kadru no filmas "čekists".Vakar tādu skatījos un galvenā darbība tur notiek nošaušanas pagrabā.Diezgan pabriesmīgs gabals-pirms gulētiešanas neieteiktu.:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.02.16 16:09
 citēt
Vāks ar Jums :)
avatar
Publicēts: 14.02.16 17:40 labots
 citēt
viecha:Tas Māra pirmais atgādina kadru no filmas "čekists".Vakar tādu skatījos un galvenā darbība tur notiek nošaušanas pagrabā.Diezgan pabriesmīgs gabals-pirms gulētiešanas neieteiktu.:face-wink:


Dēļ tā kīno Komunisti 1993 vēlēšanās zaudēja 80% ekeltorāta , šo kīno pagrieza vakarā pirms vēlēšānām kad visis PSRS lumpeņu blenza VREMJA :):) Spēcīgs gabals. Vēl bija tāds Ļeņins sēne kur sīk smalki bij pieradīts ka Ļenins nav cilvēks bet sēne un vēl bija 2000 vidu "Pseido dokumentāls" gabals Mana dzīve , kas bij slikta no 8mm kīnofilmām vecām amatieru itkāl par viena cilvēka dzīvi TEICAMS gabals beidzās viss daudzsološi čalis pabeidza medicīnas akadēmiju un nozīmēja šo par dakteri uz "Zemūdenes KURSK" :) ar ļoti spēcīgs kīno.
avatar
Publicēts: 14.02.16 17:58
 citēt
Lunis:
Dēļ tā kīno Komunisti 1993 vēlēšanās zaudēja 80% ekeltorāta , šo kīno pagrieza vakarā pirms vēlēšānām kad visis PSRS lumpeņu blenza VREMJA :):) Spēcīgs gabals.


ar noskatījos kaut kādā 95. laikam, atstāja graujošu iespaidu tieši ar savu nepiepušķoto un neslāpēto vardarbības fizioloģiju, čekisti kā bezkaislīgi lopkautuves strādnieki :face-smile: Esmu pat dzirdējis ka tajā ainā kur skaistā meitene kaila pagriežas pret čekistu un lūdz viņu pasaudzēt jo tā gribas dzīvot, skatītāji samaņu zaudējuši, daži mukuši ārā jo fiziski vairs nespējuši izturēt..
avatar
Publicēts: 15.02.16 21:35 labots
 citēt
Tā krievu filma?
p.s. atradu jūtubā
avatar
Publicēts: 01.03.16 14:31
 citēt
lifeland:Tur kur telpā ir tukšums, bet mazliet strāvo bailles, aplipušas tapetes vai saķāpēts ķieģelis. Kur iespīd gaisma. Parādās ēna. Trausls ķermenis. Pilns ar bailēm...To man vajag. Man nevajag sistemātisko operu. Kur visi uz papēžiem blisinās. Vai šūpuļtīklu kur cilvēki atpūšas no piekušanas pašam no sevis. Man vajag graustu, saplēstu sistēmu un paviršu vidi. Piedzīvojumu un atmiņas. Mirkļus.


ja meklē bailes, tad izmet visus gadžetus ārā un piesakies - ievedīšu tevi mežā un varēsi piņģūrīt 3 dienas 4 naktis laukā. Procesu fiksēsi ar polaroidu
avatar
Publicēts: 01.03.16 14:31
 citēt
Maris:uz mākslu jāiet vingrā solī







Reāli parēcu :D
avatar
Publicēts: 01.03.16 16:00
 citēt
NilsS:
lifeland:Tur kur telpā ir tukšums, bet mazliet strāvo bailles, aplipušas tapetes vai saķāpēts ķieģelis. Kur iespīd gaisma. Parādās ēna. Trausls ķermenis. Pilns ar bailēm...To man vajag. Man nevajag sistemātisko operu. Kur visi uz papēžiem blisinās. Vai šūpuļtīklu kur cilvēki atpūšas no piekušanas pašam no sevis. Man vajag graustu, saplēstu sistēmu un paviršu vidi. Piedzīvojumu un atmiņas. Mirkļus.


ja meklē bailes, tad izmet visus gadžetus ārā un piesakies - ievedīšu tevi mežā un varēsi piņģūrīt 3 dienas 4 naktis laukā. Procesu fiksēsi ar polaroidu

Bet, ja tas extrēmistam liksies par maz, sūti ciemos pie manis, es piedāvāšu noģērpties līdz trauslam, kailam ķermenim un pavadīt karstu vasaras dienu kaimiņa govju ganāmpulka aplokā. Kad apmēram pusotrs miljons aklo dunduru atklās, ka cilvēka āda ir plānāka par govs, tas būs īsc piedzīvojums.
avatar
Publicēts: 26.03.16 22:59
 citēt
Šo`n izstaigājos pa Daugavgrīvas cietoksni. Tur grausti biezā slānī un vietas kur sadzīt meitenes plašā izvēlē.









un tā tālāk...
vietējā tauta pagaidām stipri maz, pa trijām stundām redzēju cilvēkus piecus, siltajā laikā esot vairāk, ar grilliem un aliņiem, bet vasarā tur neesmu bijis, nav informācijas.
avatar
Publicēts: 27.03.16 09:30
 citēt
Var braukt uz Dinaburgas cietoksni, tur vecajos bastionos arī pietiekami drūms skats, tik, ačķirībā no aukšminētā, tur viss sakopts, grīdas bez ķieģeļu čupām un nav pieķēzītas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):