forum.gif
Meklēju Kāzu fotogrāfu Kurzemes reģionā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Meklēju Kāzu fotogrāfu Kurzemes reģionā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.02.16 23:04
 citēt
Kāzas 9 jūlijā , netālu no Usmas . Izskatīšu piedāvājumus , sūtiet vēstules .:face-glasses:
avatar
Publicēts: 16.02.16 08:13
 citēt
Es domātum, ka man, ja es braukšu uz tām kāzām pāri visai valstij, cena pieaugs par ceļa izdevumiem, ap 800 km.
avatar
Publicēts: 16.02.16 10:56 labots
 citēt
Schneider:Es domātum, ka man, ja es braukšu uz tām kāzām pāri visai valstij, cena pieaugs par ceļa izdevumiem, ap 800 km.


Šneiders izklausās pēc šitā nra.lv... :D
avatar
Publicēts: 16.02.16 13:29
 citēt
Bzh:
Schneider:Es domātum, ka man, ja es braukšu uz tām kāzām pāri visai valstij, cena pieaugs par ceļa izdevumiem, ap 800 km.


Šneiders izklausās pēc šitā nra.lv... :D
Gulēšanu uz vietas vienu nakti noteikti, ka piedāvās. Nav tik traki.
avatar
Publicēts: 16.02.16 15:16
 citēt
Nu jā māsteriem jāsedz braukšana,gulēšana,ēšana un dzeršana,tehnikas amortizācija un transportēšana,asistenta pakalpojumi un velns viņ zin kas vēl.A jūs fočēt b...ģ mākat?:face-grin:A nu davaj parādiet sarakstu ar savām zelta medaļām un tituliem!
avatar
Publicēts: 17.02.16 21:26
 citēt
Varu sabildēt kaut ko :big_smile:

p.s. a līgava smuka :amazing:
avatar
Publicēts: 17.02.16 21:28
 citēt
viecha:Nu.A jūs fočēt b...ģ mākat?:face-grin:

Kā tu zini ka tur būs b...ģ???? autors/e runā par kāzām :grimace:
avatar
Publicēts: 17.02.16 21:30
 citēt
Pa jaunu 19'' dandžu komplektu varētu sabildēt.
avatar
Publicēts: 19.02.16 21:46
 citēt
priore:
Schneider:Es domātum, ka man, ja es braukšu uz tām kāzām pāri visai valstij, cena pieaugs par ceļa izdevumiem, ap 800 km.

800x0,5€ par km sanāk tik 400€, un pārrēķino latos, vēl mazāk. Un kas gan tas ir kārtīgam kāzu budžetam ar līgavas izpirkšanu Valmierā, laulāšanu Aknīstē un mielastu Rundāles pilī?


STARP CITU ! Rundāles pils ļoti populāra LEIŠIEM ! Tieši kāzās !
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):