forum.gif
World Press Photo 2015
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / World Press Photo 2015
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.02.16 17:38
 citēt
avatar
Publicēts: 18.02.16 17:53 labots
 citēt
Neviens tādām foto vairs netic, īpaši pēc izskalotā puisīša līķa pieregulēšanas, lai iespaidīgāks kadrs izdodas. Nav ticamības, ka tas ir kas savādāks par krievu propagandu ar puisīša sišanu krustā Ukrainā, tikai šeit - lai atkal dzītu propagandu par nelaimīgajiem bēgļiem. Un ja godìgi - tad fotogrāfs ir piedalījies noziegumā - nelegālā robežas šķērsošanā.

Joprojām neesmu sapratis un dzirdējis ticamas versijas, kur tie "nabaga" bēgļi rauj tās summas, lai maksātu kontrabandistiem un segtu citus bēgšanas izdevumus uz Eiropu. Ltvijā lielākai daļai ģimeņu nebūtu pa spēkam tādas savākt, kur nu vēl kaut kādās tādās valstīs. Nevar tur visiem viņiem būt bijuši īpašumi, kurus kara laikā par tādām naudām var pārdot, un dāsnajiem radiem aizdevējiem arī neticu.

Man šobrīd šādas fotogrāfijas ne ar ko citu kā propagandu neasociējas, nekādu žēlumu nerada, tikai riebumu un vēl lielāku nepatiku pret tās svešās mentalitātes subjektiem, sākot ar zīdaiņiem un beidzot ar veciem večiem un vecenēm - pret visiem.
avatar
Publicēts: 18.02.16 18:02
 citēt
Te labi komentāri pie raksta par šo foto - mob.ir.lv...

Īpaši šis patika:

"... iemūžināti bēgļi uz Serbijas un Ungārijas robežas
--------
Aha, tas ir vēl tas vecais, provizoriskais žogs, pirms kārtīgas robežas noslēgšanas.
Augstums - pieaugušam vīrietim līdz padusēm, tādēļ viens izlīda pa apakšu, pēc tam somas ar mantām un arī bērnus padeva pāri žogam, bet zem drātīm stūma tikai tad, kad preses fotogrāfiem vajadzēja efektīgu bildi."
avatar
Publicēts: 18.02.16 18:19
 citēt
R_J:

Man šobrīd šādas fotogrāfijas ne ar ko citu kā propagandu neasociējas, nekādu žēlumu nerada, tikai riebumu un vēl lielāku nepatiku pret tās svešās mentalitātes subjektiem, sākot ar zīdaiņiem un beidzot ar veciem večiem un vecenēm - pret visiem.


cdn.theatlantic.com...
avatar
Publicēts: 18.02.16 18:32
 citēt
beno:
R_J:

Man šobrīd šādas fotogrāfijas ne ar ko citu kā propagandu neasociējas, nekādu žēlumu nerada, tikai riebumu un vēl lielāku nepatiku pret tās svešās mentalitātes subjektiem, sākot ar zīdaiņiem un beidzot ar veciem večiem un vecenēm - pret visiem.


cdn.theatlantic.com...


Un?! Ne es zinu kas tur notiek, ne kontekstu, ne ko. Pret līķiem tā izurēties nav labi, bet es nezinu kas tur notiek, un fotogrāfija automātā man nekādu žēlumu ne pret vienu nerada. Jo es pat nezinu,vai tā ir īsta. Laikam arī esmu par cinisku, lai žēlotu visus pasaulē, kam kāda nelaime gadījusies vai dzīvē nepaveicies.
avatar
Publicēts: 18.02.16 19:01
 citēt
... 18.02.2016 16:20
Vienkāršs liekēdis, kurš tā vietā, lai cīnītos par labāku dzīvi savā zemē, riskē ar bērna dzīvību, lai tik uzsēstos uz kakla kādai citai, strādīgai tautai. (Delfi)
avatar
Publicēts: 20.02.16 18:51
 citēt
Interesanti paskatīties, ar ko tie World Press vinnētāji bildē:
www.mirrorlessrumors.com...
avatar
Publicēts: 20.02.16 18:59
 citēt
nekādu pārsteigumu. ar sūdiem bezspoguļiem jau nav aršana
avatar
Publicēts: 20.02.16 21:29
 citēt
Kā redzam cieņā ir īstas kameras(canon) un nevis kaut kādi nīkuļi(nikon)!:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.02.16 10:06
 citēt
telefons, ka tikai , pagaidām, nav visoptimālākais aktuālās informācijas/reportāžas fiksēšanas - nosūtīšanas līdzeklis .... - vienmēr līdz, gandrīz no jebkuras vietas, momentāli var nosūtīt informāciju ...

www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 21.02.16 10:13
 citēt
atrašanās pareizajā vietā un laikā, ar pareizo rīku, izmaina džeka dzīvi www.delfi.lv...

tas tā. ja mēs runājam par to, ar ko taisa bildes slavenāko reportāžu/aktuālo attēlu autori :big_smile:
avatar
Publicēts: 21.02.16 10:27
 citēt
GunarsII:Interesanti paskatīties, ar ko tie World Press vinnētāji bildē:
www.mirrorlessrumors.com...


Korupcija jau nonākusi arī tur.. :)
avatar
Publicēts: 21.02.16 12:30
 citēt
GunarsII:Interesanti paskatīties, ar ko tie World Press vinnētāji bildē:
http://www.mirrorlessrumors.com/typical-2016-world-press-winner-uses-dlsr-only-one-fuji-and-one-sony-camera-used/


Aha rumors :D varēja vēl pieskribelēt, ka "krutākais" bliež ar kartupeli..:D
avatar
Publicēts: 21.02.16 13:04
 citēt
privilege84:
GunarsII:Interesanti paskatīties, ar ko tie World Press vinnētāji bildē:
www.mirrorlessrumors.com...


Aha rumors :D varēja vēl pieskribelēt, ka "krutākais" bliež ar kartupeli..:D


Jūs to linku tā kā vispār apskatījāties? Tur ir oficiālā statistiks, ka lielākā daļa balvu ieguvēju bildē ar DSLR. Ko gribējāt teikt ar savu komentāru?
avatar
Publicēts: 21.02.16 13:18
 citēt
R_J:
privilege84:
Aha rumors :D varēja vēl pieskribelēt, ka "krutākais" bliež ar kartupeli..:D


Jūs to linku tā kā vispār apskatījāties? Tur ir oficiālā statistiks, ka lielākā daļa balvu ieguvēju bildē ar DSLR. Ko gribējāt teikt ar savu komentāru?


Pardon vot es muģiks, steigā izlasīju, par sony fuji un sapratu ne tā..Nē nu kā ļoļiks..:D atvainojos!!! Tagad skaidrs, ka bildē ar dslr, nevis mēsliem :face-smile:
avatar
Publicēts: 21.02.16 13:38
 citēt
R_J:
privilege84:
Aha rumors :D varēja vēl pieskribelēt, ka "krutākais" bliež ar kartupeli..:D


Jūs to linku tā kā vispār apskatījāties? Tur ir oficiālā statistiks, ka lielākā daļa balvu ieguvēju bildē ar DSLR. Ko gribējāt teikt ar savu komentāru?


Es nezinu, vai Tu to linku apskatījies, bet tur runa par 2016. gada uzvarētājiem :D
avatar
Publicēts: 21.02.16 14:39
 citēt
Bzh:
R_J:
Jūs to linku tā kā vispār apskatījāties? Tur ir oficiālā statistiks, ka lielākā daļa balvu ieguvēju bildē ar DSLR. Ko gribējāt teikt ar savu komentāru?


Es nezinu, vai Tu to linku apskatījies, bet tur runa par 2016. gada uzvarētājiem :D


Vai es ko citu teicu? Tur ir statistika par tikko pasniegtās balvas ieguvējiem, un tikko pasniegto balvu sauc par 2016. gada balvu. Ko es nepareizi pateicu?
avatar
Publicēts: 21.02.16 16:34
 citēt
Var jau būt, ka 2015. gada sasniegumus sauc par 2016. gada balvu.. :) Līdzīgi kā 2009. gada vīnu dzerot 2016. gadā tas būs 2016. gada vīns :)
avatar
Publicēts: 21.02.16 16:56
 citēt
galvenais te ir nevis kad, bet AR KO nopelnīja balvu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.02.16 18:01
 citēt
Normaļņiks , Kapas D-day arī ir līdzīgs kaka bet toties AR IZJŪTU:) Maxsla
avatar
Publicēts: 21.02.16 19:12
 citēt
negatIvs:nekādu pārsteigumu. ar sūdiem bezspoguļiem jau nav aršana

Nu ko Tu runā!? Bez spoguļiem sanāk spoguļainākas bildes, kā ar spoguļiem.:face-grin::face-grin::face-grin:

Pierre Paqueton‎
Paris, La Défense at sunrise, Nex 6 with Zeiss 24, ISO 100, f5.6, 1.6 sec. If you want to see more pics, visit my blog : lecomptoirdepierre.wordpress.com
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):