forum.gif
Bildes no Z-Towers
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Bildes no Z-Towers
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.02.16 23:17
 citēt
Sveiki! varbūt ir kāds paziņa, kas bildējis Rīgas panorāmu dienā/naktī ~ Z-Towers rajonā un tirgo bildes? Tuvākā nākotnē iespējams būs vajadzība pēc pāris backplate'iem gribētos laicīgi painteresēties kur varētu iegādāties sakarīgas bildes..
avatar
Publicēts: 21.02.16 23:27 labots
 citēt
man ir kkāds padrūms rudens - neatceros precīzi, bet +/- uz visām pusēm izņemot botāniskā dārza virzienu

content32-foto.inbox.lv...


ā laikam pārpratu - biju domājis panorāmu no torņu augšas - ar redzamiem torņiem nav nekā prātīga.
avatar
Publicēts: 22.02.16 00:03
 citēt
ui nē saprati visu pareizi šis patiesībā ir tas ko vajag. tev otrā virzienā arī ir bildēts? ja projekts izies veiksmīgi cauri varētu iegādāties kādu bildi :)
avatar
Publicēts: 22.02.16 00:52
 citēt
Maris:man ir kkāds padrūms rudens - neatceros precīzi, bet +/- uz visām pusēm izņemot botāniskā dārza virzienu

content32-foto.inbox.lv...


ā laikam pārpratu - biju domājis panorāmu no torņu augšas - ar redzamiem torņiem nav nekā prātīga.


Smuka panorāma istajā laikā bez asām ēnām .
KOŠI:)
avatar
Publicēts: 22.02.16 08:18
 citēt
Lunis:
Maris:man ir kkāds padrūms rudens - neatceros precīzi, bet +/- uz visām pusēm izņemot botāniskā dārza virzienu

content32-foto.inbox.lv...


ā laikam pārpratu - biju domājis panorāmu no torņu augšas - ar redzamiem torņiem nav nekā prātīga.


Smuka panorāma istajā laikā bez asām ēnām .
KOŠI:)


Man parasti mazliet uzjautrina šitie platleņķu darbi, kuros divas gandrīz perpendikulāras brauktuves pēkšņi sanāk bez maz paralēlas... :grimace:
avatar
Publicēts: 22.02.16 14:11 labots
 citēt
palaidniex:

Man parasti mazliet uzjautrina šitie platleņķu darbi, kuros divas gandrīz perpendikulāras brauktuves pēkšņi sanāk bez maz paralēlas... :grimace:


Un kas liedz Tev pārādīt savā galerijā kādu pareizāku (citus neuzjautrinošu) piemēru, protams-ar līdzīgu skata punktu un leņķi?:face-wink:
avatar
Publicēts: 22.02.16 15:25
 citēt
palaidniex:
Lunis:
Smuka panorāma istajā laikā bez asām ēnām .
KOŠI:)


Man parasti mazliet uzjautrina šitie platleņķu darbi, kuros divas gandrīz perpendikulāras brauktuves pēkšņi sanāk bez maz paralēlas... :grimace:


Jautājums kā uz to skatās - ja kā uz dokumentāciju (dokumentālu attēlojumu), tad tas, protams, tā kā ne īsti, bet ja kā uz smuku attēlu, tad ne vainas.

Man gan pašam arī, ja panorāmā ir 150 vai vairāk grādu skats iekļauts, tās ne visai patīk :)
avatar
Publicēts: 22.02.16 17:01
 citēt
Friidis:
palaidniex:

Man parasti mazliet uzjautrina šitie platleņķu darbi, kuros divas gandrīz perpendikulāras brauktuves pēkšņi sanāk bez maz paralēlas... :grimace:


Un kas liedz Tev pārādīt savā galerijā kādu pareizāku (citus neuzjautrinošu) piemēru, protams-ar līdzīgu skata punktu un leņķi?:face-wink:


Beidz dzert, mopš sapratīsi, ko gribēju pateikt! :D
avatar
Publicēts: 22.02.16 19:03 labots
 citēt
Palaidniex, mana dzeršana vai nedzeršana nu nekādā gadījienā nebūs tava darīšana, bet-ja jau tās lietas tik dikti interesē- es savu cisternu jau esmu izdzēris un vairāk negribas savu motoru mocīt...:face-wink:
Par Tavu sakāmo arīdzan- viss kā ierasti- neredzu nekā jauna- ja tā parupji- "gudri ..irst nav malku cirst".:face-grin:
Palieku pie sava- parādi pats, kā vajag un tad- kritizē citus!

Un vai vispār ir jēga kritizēt- protams, ka panorāmas attēls ar skata leņķi, ko cilvēka acs (un smadzenes) vienlaicīgi, vienā skatienā, nespēj uztvert, plakanā bildē vienmēr izskatīsies neparasti (smieklīgi, jocīgi, dīvaini utml)....:face-wink:
Vismaz man personīgi tādi šķiet gana interesanti un baudāmi, bet, ja tomēr ir vajadzība pēc adekvātāka (precīzāka) kādas vietas skata- Googles foto un satelītattēli nu jau gandrīz jebkurai vietai pieejami.:face-wink:
avatar
Publicēts: 22.02.16 20:59
 citēt
Jā interesanti ko palaidnieks saka par 360 grād panorāmām, kad bildē tev priekšā ir gan "priekša" gan "pakaļa" :face-grin: un vispār tad jau vajadzētu rēkt par jebkura platleņķa izmantošanu, jo tie visi pamatīgi kropļo realitāti.
avatar
Publicēts: 22.02.16 21:48
 citēt
ArtursOzolins:ui nē saprati visu pareizi šis patiesībā ir tas ko vajag. tev otrā virzienā arī ir bildēts? ja projekts izies veiksmīgi cauri varētu iegādāties kādu bildi :)


Jārokas kur tā mape ir, bet šķiet vajadzētu būt uz visām pusēm gan ar 24mm gan 85mm niknā izšķirtspējā. Vienīgais pārdaugava diametrāli pretī tirgum pārāk kontrastaina (saule tur bij pievakarē).
avatar
Publicēts: 23.02.16 08:32 labots
 citēt
Alibaba:Jā interesanti ko palaidnieks saka par 360 grād panorāmām, kad bildē tev priekšā ir gan "priekša" gan "pakaļa" :face-grin: un vispār tad jau vajadzētu rēkt par jebkura platleņķa izmantošanu, jo tie visi pamatīgi kropļo realitāti.


Tev ir krienti lielāka sapratne par to, ko gribēju pateikt! :)
Nu viena lieta, kad sabildē viesnīcu mikrokarcerīšus par baidsām hallēm ar platleņķi, pavisam cita, kad kadru stūros parādās ovālas futbolbumbas vai nedabīgi galvaskausu silueti...

Frīdim kā vienmēr - sareibuša penzika viedoklis, aiz kokiem mežu neredz un tā arī nesapratīs, ko gribēju pateikt! Un mudacīgs savārsmojums par to, ka man viņam kas savādāks tagad esot jāsabildē... :grimace:
avatar
Publicēts: 23.02.16 09:12 labots
 citēt
Palaidniek, tavs "foto-speciālista" līmenis un diskusiju "kultūra" uzskatāmi redzami galerijā pie šī "šedevra".

www.fotoblog.lv...

Šī tēma to tikai apstiprina. Ar tāda tipa oponentiem nav nekāda jēga diskutēt- rezultāts prognozējams...:face-crying:
avatar
Publicēts: 23.02.16 09:26
 citēt
Friidis:Palaidniek, tavs "foto-speciālista" līmenis un diskusiju "kultūra" uzskatāmi redzami galerijā, īpaši pie šī "šedevra".

www.fotoblog.lv...

Ar tāda tipa oponentiem nav nekāda jēga diskutēt...:face-crying:


Jo dziļāk mežā, jo resnāki partizāni!
Aizvien vairāk saprotu ka PILNĪGI NEKO NESAPRATI no tā KO GRIBĒJU PATEIKT! :cry::cry::cry: Nu pilnīgs āmers!
Vēl pastāsti, ka es kaut kur apgalvoju, ka iespējama platleņķa panorāma ar normālu ielu izkārtojumu, un ka ša nu bildēšu!
Cepies par paša izdomātu sviestu, ko, tavuprāt, es esmu teicis apgalvojis vai solījis! :grimace::haha::haha::haha:

P.S.
Man varbūt citēt to sviestu ko pēc vienas nakts kodiena sarakstīji man profilā? :grimace:
avatar
Publicēts: 23.02.16 09:31
 citēt
palaidniex: Aizvien vairāk saprotu ka PILNĪGI NEKO NESAPRATI



he he he :)
avatar
Publicēts: 23.02.16 09:34 labots
 citēt
Runa jau vairāk ne tik daudz par "diskusijas" saturu, kā par formu- tev neļauni pajoko, bet tu rupji atcērt!
Bet te neko nepadarīsi- ja jau vecākiem nav izdevies izaudzināt pieklājīgu cilvēku, svešs penzis to vairs neizdarīs...:face-crying:
avatar
Publicēts: 23.02.16 09:37
 citēt
Friidis:Runa jau vairāk ne tik daudz par "diskusijas" saturu, kā par formu- tev neļauni pajoko, bet tu rupji atcērt!
Bet te neko nepadarīsi- ja jau vecākiem nav izdevies izaudzināt pieklājīgu cilvēku, svešs penzis to vairs neizdarīs...:face-crying:


Nu jau tas saucās "pajokoju"... :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
Friidis:

Un kas liedz Tev pārādīt savā galerijā kādu pareizāku (citus neuzjautrinošu) piemēru, protams-ar līdzīgu skata punktu un leņķi?:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.02.16 09:40 labots
 citēt
Ja tāda visnotaļ mierīga frāze tevī izraisa tik neadekvātu agresiju, nekādi joki nelīdz- drīzāk jau pie atbilstoša daktera jāiet...:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.02.16 09:46
 citēt
Šītā esot neadekvāta agresija! :D

palaidniex:
Beidz dzert, mopš sapratīsi, ko gribēju pateikt! :D


itīpaši pēc šāda citāta:

Friidis:...bet-ja jau tās lietas tik dikti interesē- es savu cisternu jau esmu izdzēris un vairāk negribas savu motoru mocīt...:face-wink:


Un no kurienes turpināji izzīst, ka es apgalvoju, ka platleņķa panorāma ir iespējama savādāka un ka nu man kautkas tev esot jābildē:

Friidis:Par Tavu sakāmo arīdzan- viss kā ierasti- neredzu nekā jauna- ja tā parupji- "gudri ..irst nav malku cirst".:face-grin:
Palieku pie sava- parādi pats, kā vajag un tad- kritizē citus!


Un kur kaut ar vienu vārdu esamu kritizējis citus??? :face-glasses::face-glasses::face-glasses:
avatar
Publicēts: 23.02.16 10:05
 citēt
Nepaliec smieklīgs- pats uzpūti no mušas ziloni un tagad gaidi paskaidojumus.
No manis tos negaidi- manuprāt, es jau savu domu paskaidroju, ja nepielec- gan jau kāds cits oponents to izdarīs...:face-wink:
Ja ne- atliek vien minētais dakteris...:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.02.16 13:44
 citēt
Alibaba:un vispār tad jau vajadzētu rēkt par jebkura platleņķa izmantošanu, jo tie visi pamatīgi kropļo realitāti.

Kurā vietā te platleņķis? Bilde ir tipiska digitālā laikmeta stiķētā panorāma no sērijas, kad taisns ceļš pa labi un pa kreisi kadra priekšā uztaisa loku un draudzīgi abi aiziet uz kadra augšu.
avatar
Publicēts: 23.02.16 14:14
 citēt
Kam gan vajadzīgs ceļš, kurš neaiziet uz kadra augšu.
avatar
Publicēts: 19.11.19 15:45
 citēt
Nesapratu, par ko te sāpe, bet arī (sistemātiski) mēģinājumi parādīt pašus Z-torņus no dažādiem skatpunktiem un perspektīvām ir labi. Rezultāts ir dažādos laikos iemūžināta pilsēta.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):