forum.gif
Fotogrāfijas rezidence Kairā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Fotogrāfijas rezidence Kairā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.02.16 18:59
 citēt
vrb kādam bezdarbniekam interesē:face-grin: www.issp.lv...
avatar
Publicēts: 25.02.16 19:11
 citēt
Nafik, tur musļi visu laiku sprādzina viens otru.
avatar
Publicēts: 26.02.16 01:56
 citēt
Nu ja nav Mosulā vai Damaskā tad nav stils
avatar
Publicēts: 26.02.16 11:54
 citēt
Es pat uz savu mīļo Maroku tuvākajā laikā negrasos apmeklēt, kur nu vēl cilvēkam uz Ēģipti braukt...
Ja gribas skatīt tuksnešus tad pagaidām drošākā vieta ir Namībija.
avatar
Publicēts: 26.02.16 11:57
 citēt
Jā, šobrīd doties uz Ēģipti īsti prāta darbs nav. Bet lielai daļai cilvēku vienalga, cik noprotu. nesen dzirdēju pa radio, ka atkal ir atjaunoti čartera reisi tūristiem no Latvijas uz Ēģipti, jo esot pieprasījums :)
avatar
Publicēts: 26.02.16 12:42
 citēt
Zoļļuka Vovaniem un Dimoniem grūti izdzīvot bez tjoplih morej.
Jo Tagil ruļit!!!
avatar
Publicēts: 26.02.16 13:09
 citēt
A man jaunākā meita atrodas Emirātos,šancē aviokompānijas Etihad centrālajā ofisā Abu Dabi.Neko uztraucošu nestāsta,bet mums ar večiņu tā ne visai omulīgi ap sirdi!Šodien pusdienlaikā pat- mēs šiverējam pa Rimi un šī pēkšņi zvana....zin taisni vai sirds salecās.Bet prasa kāds man apaviem izmērs-gribot dāvanu nopirkt.:face-grin:Vispār jau nu diez kas nav.Bet mājās vēl negrib braukt-tur tas arābu dolārs tāds garāks:face-wink:.
avatar
Publicēts: 26.02.16 13:12
 citēt
Nenervozē, vēl nau dzirdēc, ka teroristi būtu nogāzuši no debesīm kādu aviokompānijas centrālo kantora ēku. :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.02.16 13:23
 citēt
Emirāti tāpat kā Omāna vēl jau arī ir gana drošas vietas, taču nesen emirātos uzliesmoja konflikts starp iebraucējiem šītiem in valdošajiem saudītiem. ..un tā kā naftas cenas tuvākajā laikā necelses, tad arī saudītiem drīz pienāks grūti laiki, jo nebūs naftas dolāru par ko maizīti iepirkt. ..un ne jau visi gribēs no meršiem uz kamieļiem atpakaļ pārsēsties.
p.s. ..arī Norvēģijā drīz iestāsies grūti laiki.
avatar
Publicēts: 26.02.16 14:15 labots
 citēt
viecha:A man jaunākā meita atrodas Emirātos,šancē aviokompānijas Etihad centrālajā ofisā Abu Dabi.Neko uztraucošu nestāsta,bet mums ar večiņu tā ne visai omulīgi ap sirdi!Šodien pusdienlaikā pat- mēs šiverējam pa Rimi un šī pēkšņi zvana....zin taisni vai sirds salecās.Bet prasa kāds man apaviem izmērs-gribot dāvanu nopirkt.:face-grin:Vispār jau nu diez kas nav.Bet mājās vēl negrib braukt-tur tas arābu dolārs tāds garāks:face-wink:.


Manējā ar kautkur tai rajonā vandās Tūrisma giganta birojā , šamā ar neko aizdomīgu nemana. Šī stāsta ka pēdējā gadā baigi daudz vidusslāņa krievu esot sabraukuši ar maziem bērniem un omēm :):) Un pamatā vissi no galīgas provinces no vidus krievijas no tālajiem autrumiem.

Kas attiecas uz Kairu mums tur kopēja paziņas meita ilgi dzīvoja stradaja par pasniedzēju , tad viņa nupat noptinās uz Latviju. Pēc jaungada atgriezās uz turieni bet nupat taica PAGAIDĀM atgriežos Latvijā. Vairākus gadus tur nodzīvoja.
avatar
Publicēts: 26.02.16 18:19
 citēt
visdrošāk smiltis vērot Kuršu kāpās ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.02.16 18:29
 citēt
...bet droši un vissmukāk - akmeņus Tatru kalnos.
avatar
Publicēts: 18.03.16 13:36
 citēt
negatIvs:visdrošāk smiltis vērot Kuršu kāpās ... :bad_smile:


Slēgtā smilškaste Mazpisānos ieliek!
avatar
Publicēts: 18.03.16 14:26
 citēt
Schneider:...bet droši un vissmukāk - akmeņus Tatru kalnos.


Tev gandrīz taisnība....:face-smile:

nra.lv...
avatar
Publicēts: 18.03.16 17:26 labots
 citēt
Friidis:
Schneider:...bet droši un vissmukāk - akmeņus Tatru kalnos.


Tev gandrīz taisnība....:face-smile:

nra.lv...


Pats tak zini cik tantuki un žūpas nosalst parkā uz soliņa gandrīz vasaras laikā:)
avatar
Publicēts: 18.03.16 21:11
 citēt
Luni, es takš tikai Šneideru kacinu, zinot viņa zimpātiju uz Tatriem.:face-grin:
Nolauzt kaklu var iemanīties arī savā kāpņu telpā...:face-crying:
avatar
Publicēts: 19.03.16 08:55
 citēt
Es jau arī pats pagājušā gadā Slavkovsky štitā tiku tādā ellīgā vētrā, ka nu ļoti ļoti sagribējās dzīvot. Un tajā dienā Tatros vienu čehu tūristu ķēra zibens, dzīvs gan palika. www.noviny.sk...
Bet, kā saka, gudrs mācās no svešām kļūdām, muļķis neiemācās no savām, es esmu vidēji glups - no savām mācos. Beidzot sapratu, ka manos gados nav jābāžas tur, kur iet tik 20-gadīgie. Nākamajā braucienā rātni staigāšu pa ielejām.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):