forum.gif
Sapņu kartogrāfija Jēkabpilī.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Sapņu kartogrāfija Jēkabpilī.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.04.16 12:04
 citēt
Ja kādam no Zemgales/Latgales ir bijis slinkums vai žēl benzīna braukt apskatīt uz Cēsīm, tad šī izstāde www.fotoblog.lv... tiek atklāta Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē 10.maijā 18.00.
Slinkums bīda tehnisko progresu un kultūras izplatīšanos, lepni krūtis izriezis varu pateikt, ka tieši es to noorganizēju un tikai sava slinkuma un skopuma dēļ. :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.16 22:01
 citēt
OOOOOOOOoo, jā ... šitais variants man der .... :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.16 22:26
 citēt
Paldies, Gunār, par aktivitātēm
avatar
Publicēts: 07.04.16 23:46
 citēt
Schneider:... lepni krūtis izriezis varu pateikt, ka tieši es to noorganizēju un tikai sava slinkuma un skopuma dēļ. :face-grin::face-grin::face-grin:

Varbūt manā vietā olas paperēsi? Pašai negribas - jūtu sevī par daudz čakluma un devīguma!
avatar
Publicēts: 08.04.16 00:05
 citēt
Gunča,klausi Zosi! Zosis izglāba pasauli!:face-smile:
avatar
Publicēts: 08.04.16 08:46
 citēt
zoss: Varbūt manā vietā olas paperēsi?

Neperēšu gan.
Toties māku pasildīt citā vīzē - cept labu olu kulteni ar sieru un zaļumiem. :grimace:
avatar
Publicēts: 08.04.16 13:40
 citēt
Jā šitas ir to vērts Miks mums ir reāli FOTO DIZAINA meistars Nr.1 izveidojies. Fočenes kā dizaina elementi kā forma krāsa un struktūra.
avatar
Publicēts: 08.04.16 20:19
 citēt
O,Schneiders atklājis jaunu ampluā! Tā tik turpināt. Šo izstādi ļoti gribējās redzēt.
avatar
Publicēts: 09.04.16 21:35
 citēt
Sirsnīgs paldies Gunāram!
avatar
Publicēts: 09.04.16 21:46
 citēt
Nu ko jūs, ko jūs, aplausus nevajak...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):