forum.gif
Lekciju cikls "Fotogrāfijas pamati. Kompozīcija." no 11. maija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Lekciju cikls "Fotogrāfijas pamati. Kompozīcija." no 11. maija
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.05.16 09:15
 citēt
No 11.maija sākas lekciju cikls "Fotogrāfijas pamati. Kompozīcija.", kas paredzēti cilvēkiem ar iemaņām fotoaparāta lietošanā. Septiņās nodarbībās ir paredzēts apskatīt un iepazīstināt ar plašu instrumentu klāstu, kas palīdz veidot izteiksmīgu attēlu. Lekciju saturs atklāj pirmās konstruēšanas iemaņas un iepazīstina ar fotogrāfiju kā mainīgu struktūru dialoga veidošanai ar skatītāju.
Kursus vada LKA Latvijas Kultūras koledžas radošās fotogrāfijas specializācijas vadītājs Arno Marnics.
Lekcijas notiks katru trešdienu Rīgā, Bruņinieku iela 57 no pl.18:00 līdz 20:00.
Vienas nodarbības cena 20.00 EUR. Apmaksājot visas nodarbības ar priekšapmaksu, vienas nodarbības cena 10.00 EUR.
Pieteikšanās notiek rakstot uz e pastu fotokursi@inbox.lv.
avatar
Publicēts: 03.05.16 09:22
 citēt
Vētraini aplausi, ovācijas, spiekšana un asaras ar kreklu plēšanu un kautiņu ar apsardzi, rāpjoties us skatuves!
avatar
Publicēts: 03.05.16 09:44
 citēt
Patīkami zema cena. Vienīgi Arno Marnica bildēs nav ne mazāko pazīmju par kaut miglainu nojausmu kas ir kompozīcijas pamati.
avatar
Publicēts: 03.05.16 10:05
 citēt
Bet toties ir jēgpilna konstruēšana, mainīga perlokutīva paradigma, firmamentu universums un dialogu veidošana, nejēga tu tāc! :grimace:
avatar
Publicēts: 03.05.16 10:06
 citēt
viņam vajadzētu vispirms iziet kursus fotoklubs.blogspot.com...
avatar
Publicēts: 03.05.16 11:42 labots
 citēt
Tā jau tas ir, jo citādi viss sanāk kaut kā ne tā. Un, visbeidzot, nevajag šitā, lai kaut kā tā, ka vispār nekā!
avatar
Publicēts: 03.05.16 15:23
 citēt
Arkons: radošās fotogrāfijas specializācijas vadītājs Arno Marnics.


:cry:
avatar
Publicēts: 03.05.16 22:37
 citēt
Lasu, lasu un pakausi kasu... Vai tiešām man nepazīstamajam autoram nekad neienāk prātā jautājums – kāpēc mani ieraksti vienmēr izsauc vienu un to pašu, jau paredzamu, reakciju? Visapkārt tumsoņi vai tomēr kāda cita vaina?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):