forum.gif
Milzu iespēja !!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Milzu iespēja !!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.05.16 10:46
 citēt
Fotokonkursa „Mana Lielvārde”
NOLIKUMS
1. Fotokonkursa rīkotājs: Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs,
Lielvārdes novada pašvaldība.
2. Fotokonkursa mērķis: Atlasīt mākslinieciski kvalitatīvas, interesantas un Lielvārdes būtību
raksturojošas fotogrāfijas izstādes „Mana Lielvārde” veidošanai un
Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja krājuma papildināšanai.
3. Dalībnieki: Piedalīties var ikviens foto amatieris vai profesionālis saskaņā ar šī Nolikuma
noteikumiem.
4. Fotogrāfiju iesniegšanas kārtība un noformēšana:
4.1. Konkursam iesniedzamas ne vairāk kā 5 (piecas) agrāk nepublicētas,
kvalitatīvas, mākslinieciskas fotogrāfijas, kurās attēlota Lielvārde dažādos
gadalaikos.
4.2. Fotoattēliem jāraksturo sekojošas tēmas:
4.2.1. Lielvārdes kultūrvēsturiskie objekti;
4.2.2. Lielvārdes pilsētvide (ainava, ielas, parki, ūdenskrātuves, mākslas
objekti, u. c.);
4.2.3. tūrisms, aktīvā atpūta un sports Lielvārdē;
4.2.4. kultūras un izklaides pasākumi Lielvārdē;
4.2.5. saimnieciskā darbība un tradicionālas prasmes Lielvārdē
(amatniecība, lauksaimniecība, lopkopība, u. c.);
4.2.6. Lielvārdes iedzīvotāji ikdienā un svētkos;
4.2.7. pilsētas viesu brīvā laika pavadīšana Lielvārdē.
4.3. Fotogrāfijas iesniedzamas izdrukātā A3 (30x40 cm; 30x42 cm vai 30x45 cm,
bez baltas apmales) formātā. Katram fotoattēlam jāpievieno atsevišķa lapa,
uz kuras norādīts autora vārds un uzvārds, kontakttālrunis, fotoattēla
nosaukums, īss tā apraksts (ja iespējams) un fotogrāfijas uzņemšanas
laiks. Iesniedzot fotogrāfijas, jāiesniedz arī to digitālie faili ar norādītu
nosaukumu un autora vārdu, uzvārdu. Digitālie faili sūtāmi uz e-pastu:
muzejs@lielvarde.lv vai arī nogādājami digitālā datu nesējā Andreja Pumpura
Lielvārdes muzejā.
4.4. Fotogrāfijas iesniedzamas līdz 2016. gada 16. jūlijam Andreja Pumpura
Lielvārdes muzejā pa pastu vai personīgi ar norādi – Fotokonkursam.
Adrese: E. Kauliņa aleja 20, Lielvārde, Lielvārdes nov., LV-5070.
4.5. Fotokonkursā netiks vērtēti sekojoši pieteikumi:
4.5.1. fotogrāfijas, kuru saturs neatbilst konkursa mērķim;
4.5.3. fotogrāfijas, kas iesniegtas pēc nolikumā noteiktā termiņa.
5. Konkursam iesniegto darbu vērtēšana: Darbus vērtēs konkursa rīkotāju izveidota žūrija, un
konkursa rezultāti tiks paziņoti izstādes „Mana
Lielvārde” atklāšanas pasākumā 2016. gada 29. jūlijā
Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā.
6. Fotoattēlu lietošanas tiesības:
6.1. konkursam iesniegtie fotoattēli un digitālie faili netiek atgriezti autoram, un
rīkotājs iegūst to bezmaksas lietošanas tiesības;
6.2. iesniedzot darbus konkursam, fotogrāfijas autors bez atsevišķas saskaņošanas
piekrīt fotogrāfiju turpmākai izmantošanai Lielvārdes publicitātes vajadzībām;
6.3. konkursa rīkotāji garantē nenodot fotoattēlus trešajām personām, ja tas saistīts
ar fotoattēlu izmantošanu komercdarbībā, bez saskaņojuma ar fotogrāfijas
autoru;
6.4. iesniegto darbu publikācijas gadījumā obligāti tiek norādīta atsauce uz autoru;
6.6. fotogrāfijas autors uzņemas atbildību par atļaujas saskaņošanu ar fotoattēlos
redzamajiem cilvēkiem par fotogrāfiju publicēšanu.
avatar
Publicēts: 10.05.16 10:51
 citēt
A kāpēc Tu šeit to publicē? Tas jālīmē Lielvārdē uz staba - cerība, ka šai forumā tusē vēl neapzināti Lielvārdes knipsētāji tak nulle.
avatar
Publicēts: 10.05.16 11:26
 citēt
Maris:A kāpēc Tu šeit to publicē? Tas jālīmē Lielvārdē uz staba - cerība, ka šai forumā tusē vēl neapzināti Lielvārdes knipsētāji tak nulle.


Uz Lielvārdes staba IR uzlīmēts. Tam nav sakara ar jebkādām cerībām.
avatar
Publicēts: 10.05.16 12:05
 citēt
Zini, gribās uzrakstīt ko rupju. Redzu kategoriskas nepamatotas prasības nolikumā, redzu iespējamas juridiskas nepatikšanas fotogrāfiem, redzu rīkotāju mantkārību, NEredzu kādēļ fotogrāfiem vajadzētu kautko iesniegt, nu tipa balvu vai atlīdzību par izmantošanu.

P.S. no pieredzes citā pašvaldībā: muļķīši patriotiskuma vārdā par velti izdara darbu, un pareizie Cilvēki par to darbu saņem piķi.
avatar
Publicēts: 10.05.16 13:20
 citēt
Garš palaks, nepietika pacietības izlasīt.
Tagad man ir kamera ar grozāmu displeju, baisi parocīga selfijiem, ja es tā jaunmodīgi nobildēju sevi ar kādu 100 grādu superplatleņķi un iesniedzu kā Lielvārdes vēsturisko personu, gandrīz vai brāli Raitu? Pirms 10 gadiem kā nekā biju lidlauka sakaru priekšnieks.:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.05.16 13:42 labots
 citēt
Būtu labāk parūpējušies par to , lai lietas tiktu sauktas atbilstošos vārdos. Piemēram - Lielvārdē atrodas Gaļas nams Ādaži, kam ar Ādažiem tik vien sakara, ka daži Gaļas nama Ādaži īpašnieki kādreiz neilgu laiku darbojās Ādažos un paspēja šādu preču zīmi piereģistrēt. Pa lielam Lielajai Vardei jābūt kauna sajūtai, ka šo teritorijā ir desu fabrika ar citas apdzīvotas vietas vārdu nosaukumā : www.galasnams.lv...
avatar
Publicēts: 10.05.16 16:28 labots
 citēt
pilna vismaz A4 lapa ar prasībām un pienākumiem, NEVIENA punkta par to, ko iegūs autori. Nožēlojami, pašiem vēl jāsadrukā bilītes izstādei, pat to gnīdas nevar uzsaukt :(
avatar
Publicēts: 10.05.16 16:37 labots
 citēt


avatar
Publicēts: 10.05.16 17:15
 citēt
NilsS:pilna vismaz A4 lapa ar prasībām un pienākumiem, NEVIENA punkta par to, ko iegūs autori. Nožēlojami, pašiem vēl jāsadrukā bilītes izstādei, pat to gnīdas nevar uzsaukt :(


He he -nu neizdevās 200 ļimonus iešņaukt nāsīs -ot i nabadzīgi :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 10.05.16 18:44 labots
 citēt
zoss:Būtu labāk parūpējušies par to , lai lietas tiktu sauktas atbilstošos vārdos. Piemēram - Lielvārdē atrodas Gaļas nams Ādaži, kam ar Ādažiem tik vien sakara, ka daži Gaļas nama Ādaži īpašnieki kādreiz neilgu laiku darbojās Ādažos un paspēja šādu preču zīmi piereģistrēt. Pa lielam Lielajai Vardei jābūt kauna sajūtai, ka šo teritorijā ir desu fabrika ar citas apdzīvotas vietas vārdu nosaukumā : www.galasnams.lv...


Tad jau Liepājai jākaunās dubultā jo šie jau vismaz desmit gadus ražo šudainu alu "Lielvārdes alus" :):)
avatar
Publicēts: 10.05.16 20:41
 citēt
Man pirtspriekšā zem beņķa ir kaste Lielvārdes kviešu.
avatar
Publicēts: 10.05.16 21:09
 citēt
Nezinu, kam tas mīzols pieder, bet visādus aromatizētos es varu novinnēt tik pāris malkus. Pēc 1,5-2 stundām pirtī škidruma atjaunošanai man vajak 4-5 pudeles uz vakaru.
avatar
Publicēts: 10.05.16 21:18
 citēt
Piekrītu visam minētajam :face-devil-grin:

Mārupē gan viss bija forši, balvās NAUDA! bonusā krūzīte, grāmata, izstāde Lidostā, Domē un tagad būs vēl kkur. Bija prieks piedalīties un iegūt atzinību :face-glasses:
avatar
Publicēts: 10.05.16 22:06
 citēt
Cafe_Racer:Piekrītu visam minētajam :face-devil-grin:

Mārupē gan viss bija forši, balvās NAUDA! bonusā krūzīte, grāmata, izstāde Lidostā, Domē un tagad būs vēl kkur. Bija prieks piedalīties un iegūt atzinību :face-glasses:


Valmierā, kād piedalījos, viss bija tikpat labi. Tad arī vērts
avatar
Publicēts: 10.05.16 22:09
 citēt
TesMens:pirtī dažkārt ūdens liekas šķīstāks par jebkuru alu. Varbūt tā ir vecuma pazīme.

Dēļ mazgāšanās vai aplaistīšanās pēc pēriena alus gan neder. :face-grin:
avatar
Publicēts: 11.05.16 06:28
 citēt
Nu noteikti jaunāks! Es tak galīks puika esu, nau pat vēl 60.
To kasti vakar tik nopirku, iesākšu pirts dienā, man tās pietiek mēnesim, jo manas attiecības ar alkoholu ir tādas, ka šnabis var vispār nebūt vai ar akcīzi 200%, alu gan lietoju pirtī un laukos karstas dienas vakarā, kad esmu nopļāvies zāli vai ko tamlīdzīgu norāvies zirga vīzē.
avatar
Publicēts: 11.05.16 15:38
 citēt
Milzu iespējas

avatar
Publicēts: 11.05.16 16:25
 citēt
Domātum, ka līdz Jāņiem varēs, es dežurēju katru 4. diennakti, fotografēju visus pašvaldības iestāžu pasākumus (tie vairāk pa brīvdienām) jūnijā viens izlaidums, vairāk laikam nekas nav, jo trīs kāzas un pašam vidusskolas izlaiduma 40 gadu jubileja jūlijā.
avatar
Publicēts: 11.05.16 16:45
 citēt
40-to reizi iesi uz savu izlaidumu?
avatar
Publicēts: 11.05.16 17:02
 citēt
Var teikt, vienalga.
avatar
Publicēts: 11.05.16 19:33
 citēt
Nu tu dajoš, kāda vēl alus šķaidīšana, tas tak ir tāds grēks, kura nav baušļos! Tas Kungs tik pašsaprotamu lietu pat Sinaja kalna plāksnēs Mozum neiedomājās pieminēt!
Vienīgais gadījums - gara metamajam ūdenim jāpielej bišķīt alus tad gars smaržīgāks.
avatar
Publicēts: 11.05.16 21:33
 citēt
Nu tā jau būs svētuma zaimošana - neparakstos!
avatar
Publicēts: 11.05.16 22:40
 citēt
...un neciešami smirdīgi.
avatar
Publicēts: 12.05.16 08:28
 citēt
Milzu iespējas
avatar
Publicēts: 20.05.16 15:27
 citēt
TesMens:interesanti, kā Lielvārdiešiem veicas ar šo pasākumu?


Konkurentiem Ķegumiešiem ar vajag , tie ar izsludināja ko līdzīgu un tagad GAIDA "Cer" ka es ņemšu dalību :D ;D
avatar
Publicēts: 20.05.16 21:16
 citēt
Visi konkursi, kur nevar svilināt ir figņa:grimace:
avatar
Publicēts: 22.05.16 11:48
 citēt
Ģeniāli, tātad fotogrāfam ir šī mežonīgā iespēja tērēt laiku un naudu, jo bildes pašam jādrukā un pretī viņš saņem to, ka kāds domes darbinieks noraksta iedalīto balvu fonda finansējumu kā iztērētu :D
viss kruta :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):