forum.gif
Notiks sagatavošanas lekcijas studijām Radošajā fotogrāfijā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Notiks sagatavošanas lekcijas studijām Radošajā fotogrāfijā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.05.16 16:55
 citēt
Maris:
rakeckis:TesMen - nevaru neuzrakstīt, ka Tu raksti ļoti lielu sviestu. Cik muļķīgi ir domāt, ka tikai Tava uztvere par konkrēto tematu ir tā viena, īstā un pareizā. Plus tam visam Tu ieliec beigās bildi nevis par posta autoru, bet sevi. Autors aicina būt radošiem un fotografēt bez uzdavuma, Tu saki : " Bez uzdevuma vispār neko nav iespējams radīt. Kā arī bez finansējuma." . Tu liec cilvēkiem domāt, ka fotografēt var tikai tad, ja Tev pasaka :"Lūk pūķe-nofotografē viņu". Autors liek cilvēkiem domāt : "O, puķe- jānofotografē".

Es saprotu, ka liela daļa no jums šai portālā ir jau sen un jums te savi ienaidnieki, karaļi, gudrie un muļķi, bet tas ir smieklīgi.

p.s. Esmu apsargs, kas uz kredīta paņēmis 700d un patīk paknipsēt. Bildes te lieku, lai tādi profiņi kā Tu pamāca. Un to saku bez sarkasma! nopietni. Bet tas tikai par bildēm.


Nav ne mazākās vēlēšanās lasīt Tevis pieminēto kungu palagus, bet Tava formula: "O, puķe- jānofotografē". Ir mūžvecs trulums no sērijas - "ko redzu to dziedu". Tā dara/domā 100% visi amatieri un ar radošumu tam nav nekāda sakara. Tikai plika trula klišeja bez mazākās idejas klātesamības. Normālās skolās ir speciāls priekšmets "radošās metodes" - mācība par idejas ģenerēšanu, šā procesa strukturizāciju, klišeju atsijāšanu un orģinālā, nebijušā sasniegšanu. Un balstās tas uz bezizeju nevis uz "brīvību" - Orģinālais rodas kad tiec ārā no uzdevuma karcera tādā veidā kādu neviens nav gaidījis - tātad domājot diametrāli pretēji nekā domā Tu (nu nebūs īsti pareizi jo Tu vēl nedomā).

Tas, ka esi apsargs neko nenozīmē - tā "domā" arī ārsti, kosmonauti, valstsvīri utt. - jebkurš cilvēks kas pilnīgi neko nerubī no radošām lietām


+++
avatar
Publicēts: 26.05.16 17:00
 citēt
Arkons:
TesMens:tieši otrādi, jāpārskata Jūsu mānija vai uzmācīgā ideja par radošumu un produktīviem darba paņēmieniem.
Jums saprotamāks piemērs būs, ka galdnieks vai kokgriezējs, ja reiz ticis pie normāla drbagalda un darba iemaņām, necentīsies par katru cenu visu veikt ar nazīti, bet lielāko darba daļu veikt ar ražīgākiem paņēmieniem. iemaņas un paņēmieni atbrīvo laiku radošām izpausmēm, jo nav katru reizi no jauna jāizdomā rīcības shēmas.
Fotogrāfijā man nav ''radoši'' jāgaismo vai ''radoši'' jāpiemeklē objektīvs un diafragma, jo es šo ābeci zinu.

Jūsu attieksme ir maldinoša, jo neesiet fotogrāfa darbā pat zeļļa līmenī, kur nu vēl meistara līmenī. tas redzams pēc šeit publicētajām bildēm.


Nepārejiet uz personīgiem apvainojumiem, tas nedara Jums godu :)

Tad Jūs domājat, ka radošums fotogrāfijā slēpjas gaismošanas prasmē un objektīva izvēlē?


Patiesu viedokli par sevi Marnics uzskata par apvainojumu?:-0
Marnicam īstā vieta laikam bija padumjo savienība, vēlams ieņemot kādu svarīgu partejisku amatu, kurā neviens par Marnicu neko patiesu nedrīkstētu teikt.
avatar
Publicēts: 26.05.16 17:29
 citēt
Arkons: Kad cilvēkam viss ir sajucis galvā un nevēlas paplašināt savu izpratni: (1) ir grūti (gandrīz neiespējami) palīdzēt; (2) tas liecina par personas radošās izaugsmes nāvi :)

Arkons: Jūs dzīvojat pagātnē, līdz ar to nākas secināt, kaJūsu pasaule ir ilūzija :)


Paskaties spogulī un vēlreiz pasaki šo:
Arkons: Nepārejiet uz personīgiem apvainojumiem, tas nedara Jums godu :)
avatar
Publicēts: 26.05.16 17:53 labots
 citēt
Arkons:

Tad Jūs domājat, ka radošums fotogrāfijā slēpjas gaismošanas prasmē un objektīva izvēlē?


Es tā primitīvi- manuprāt, jebkura mākslinieka radošums slēpjas spējā radīt mākslas darbus, kas "paņem" skatītāju.
Es negribu personīgi apvainot, es tikai gribu konstatēt reālu faktu- cien. "pasniedzēja" darbi, ko redzam mums demonstrējamā autora galerijā, nespēj "paņemt"- reitings ir ārkārtēji zems. Un te tomēr apgrozās cilvēki, kuri kautko sajēdz fotolietās, kauč arī nemāk tik skaisti pļāpāt (par neko). :face-sad:

Vai kurpnieks bez zābakiem drīkst mācīt citiem taisīt zābakus?
Jebšu šams māca tikai smuki izrunāties par globālām zābaktaisīšanas problēmām? :face-grin:
avatar
Publicēts: 31.05.16 09:14
 citēt
Friidis:
Arkons:

Tad Jūs domājat, ka radošums fotogrāfijā slēpjas gaismošanas prasmē un objektīva izvēlē?


Es tā primitīvi- manuprāt, jebkura mākslinieka radošums slēpjas spējā radīt mākslas darbus, kas "paņem" skatītāju.
Es negribu personīgi apvainot, es tikai gribu konstatēt reālu faktu- cien. "pasniedzēja" darbi, ko redzam mums demonstrējamā autora galerijā, nespēj "paņemt"- reitings ir ārkārtēji zems. Un te tomēr apgrozās cilvēki, kuri kautko sajēdz fotolietās, kauč arī nemāk tik skaisti pļāpāt (par neko). :face-sad:

Vai kurpnieks bez zābakiem drīkst mācīt citiem taisīt zābakus?
Jebšu šams māca tikai smuki izrunāties par globālām zābaktaisīšanas problēmām? :face-grin:


Vismaz paškritiski, jo tas tiešām "primitīvi" runājot.
avatar
Publicēts: 31.05.16 14:31 labots
 citēt
Arkons:

Vismaz paškritiski, jo tas tiešām "primitīvi" runājot.


Varu teikt to pašu- vismaz paškritiski- apstiprinoša reakcija (par to "kurpnieku"), kauč uz primitīvu diletanta viedokli...:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):