forum.gif
Vai fotogrāfēm ir kas citādāks?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Vai fotogrāfēm ir kas citādāks?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.06.16 09:08
 citēt
www.delfi.lv...

Piektdien, 10. jūnijā, Vecrīgā, klubā "Paldies latiņam", tiks atklāta vēl nebijusi foto izstāde – "Intīms fotogrāfes portrets", kurā 23 fotogrāfes pārtop par modelēm, kuras nolēmušas fotogrāfijā atrasties ar neko vairāk kā savu fotoaparātu.

No visa raksta par šodienas izstādi, iekrita acīs šis : "Tiesa, pat pirms 20 gadiem šādu fotoizstādi būtu gandrīz neiespējami realizēt, jo neatrastos fotogrāfes, kas piekristu šādai avantūrai". Tam gan jāpiekrīt, jo pirms 20 gadiem - pirms digiēras sievietes vispār reti kurā zināja, kā pareizi fočiks rokās jātur, kur nu vēl visas tās attīstīšanas, fiksāžas, palielinātāju būšanas u.t.t.
avatar
Publicēts: 10.06.16 09:28
 citēt
Es saprotu tās ir visas Dērica bildes?

Parasti istādes autors ar izgāstu krūti iet pa priekšu sak - reku es superfotogrāfs Arnis Kāpņutelpa esmu sabildējis to un šo. Bet te kaut kā to nemana - vai es ar domu neuzķeru.

Slēpjās?
avatar
Publicēts: 10.06.16 20:23 labots
 citēt
Jā jā DD . Nezinu kā pārējās bet vienu no modelēm esmu bildējis pirms gadiem ~15 , izcils augums un forma bija , joprojām viens no ideālākajiem sieviškīgākajiem augumiem ko pazīstu par plastiku nemaz nerunājot tik melnās pāspēj. Agrāk diezgan ierasts modelis bija nu jau gadus 10+ laba fotogrāfe pati. Tur arī Dollis esot dalību ņemis :)
avatar
Publicēts: 11.06.16 01:36
 citēt
Kur reportāža?
avatar
Publicēts: 11.06.16 10:24
 citēt
Tipiskie sieviešu teksti - vai! Es jau neesmu perfekta. Vai! Ko tad kaimiņi un internets padomās?
avatar
Publicēts: 11.06.16 15:10
 citēt
Lunis:Jā jā DD . Nezinu kā pārējās bet vienu no modelēm esmu bildējis pirms gadiem ~15 , izcils augums un forma bija , joprojām viens no ideālākajiem sieviškīgākajiem augumiem ko pazīstu par plastiku nemaz nerunājot tik melnās pāspēj. Agrāk diezgan ierasts modelis bija nu jau gadus 10+ laba fotogrāfe pati. Tur arī Dollis esot dalību ņemis :)


Neesi nozadzis Maris.lv modeli!? :D
Virtuālā klope nemaz nebij par īpašumtiesībām uz modeli!? :D
avatar
Publicēts: 12.06.16 00:34 labots
 citēt
Vaards:
Lunis:Jā jā DD . Nezinu kā pārējās bet vienu no modelēm esmu bildējis pirms gadiem ~15 , izcils augums un forma bija , joprojām viens no ideālākajiem sieviškīgākajiem augumiem ko pazīstu par plastiku nemaz nerunājot tik melnās pāspēj. Agrāk diezgan ierasts modelis bija nu jau gadus 10+ laba fotogrāfe pati. Tur arī Dollis esot dalību ņemis :)


Neesi nozadzis Maris.lv modeli!? :D
Virtuālā klope nemaz nebij par īpašumtiesībām uz modeli!? :D


Haa jā jā :):) Biju piemirsis , tad esmu divas bildējis:):)
avatar
Publicēts: 12.06.16 16:29
 citēt
Kas te notiek? :what:
avatar
Publicēts: 13.06.16 14:46
 citēt
TesMens:briestam uz ķengāšanos.
Izskatās gan, ka ne mārrutka...
avatar
Publicēts: 18.07.16 19:08
 citēt
KolsDee:
auns:Vai fotogrāfēm ir kas citādāks?
Jap, ir nianses..... savādāk, kā puišiem


pfrr..
vispār jau jautājiens ir - kas fotogrāfēm ir citādāks kā pārējām sievietēm, ja jau speciāli uzsvērts, ka plikā dāma ir fotogrāfe? saprotams vēl, ka basketbolistes vienam specalbūmam bildēja - tām vismaz garums atšķiras, pfrr. Vai nu arī vajadzēja ar fočikiem, zipenēm, filtriem apkarināt, aiz softboksiem daļēji paslēpt utl

lai gan - šailaikos jau tik vecvecmāmiņas nav fotogrāfes vai vismaz selfi-meistares
avatar
Publicēts: 18.07.16 20:51
 citēt
Nemanīju tai rakstā mājienus uz "kaut ko citādāku". Vienkārši barā ir jautrāk pozēt, tāpat kā šņabi dzert.:face-grin:
avatar
Publicēts: 18.07.16 21:57
 citēt
Mmjā, neesmu uzmanīgi lasījis. Kopīga laikam tikai izstāde, pozējušas katra savā nodabā. Bet par "kaut ko citādāku", kā tēmas pieteikumā, runas gan nav.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):