forum.gif
Brexit ir noticis
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Brexit ir noticis
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.06.16 08:36
 citēt
Kādi tam būs rezultāti?
-Latvijas darmojedi atgriezīsies mājās,
-Eiropas naudas ceļu remontiem būs mazāk,
-britu pļēguriem būs sarežģītāk braukt aizmīžuļot ES valstis,
-haralda par†eigeno$$e Sigurдs Grauдiньш šodien pat sarīkos svētku mītiņu, par kuru blogā pāris nedēļu garumā tiks ieliktas 5 vienādas reportāžas...

Bet varbūt tomēr tas ir drūmāk - Eiropas beigu sākums? Nu bet vēl ceru rudenī aizbraukt uz Tatriem bez vīzas.
avatar
Publicēts: 24.06.16 08:56 labots
 citēt
rudenī vēl mierīgi aizbrauksi bez vīzas. Referenduma rezultāti nav obligāts un tīlītējs darbību par izstāšanos sākums britu valdībai, bet ir stipri rekomendējošs... tagad sāksies sarunas, pārrunas, iespējams tagadējās valdības demisija, jaunas vēlēšanas, jaunajās vēlēšanās uzvar, ne tas kam vajag, atkal jauns referendums par palikšanu, vai nepalikšanu utt. balsu pārsvars ir tik neliels, ka saprotot, kas ir noticis, vēlēšanās, kuras gan jau tūlīt neizbēgami sekos, vai nākamajā referendumā, kurš arī nav izslēgts, notiks kas neprognozējams.... demagoģiski visas nebūšanas nogrūst uz apstākli par atrašanos ES nav liela māksla ... tādas metodikas arī vienmēr nostrādā, bet tā ir tuvredzīga politika. domāju te var vilkt zināmas paraleles ar notikumiem Grieķijā
avatar
Publicēts: 24.06.16 09:23
 citēt
Dānija jau ne reizi kaut ko līdzīgu darījusi. Drīzāk tas ir veids, kā panākt sev labvēlīgu Briseles lēmumu.
avatar
Publicēts: 24.06.16 09:33
 citēt
avatar
Publicēts: 24.06.16 10:39 labots
 citēt
Man jau liekas, ka nekas traks ekonmiski nebūs. Iemesls visai neapmierinātībai ar ES un exitu virziena arvien lielākai popularitātei ir tikai viens - ES ir kļuvusi pārāk centralizēta un par daudz ir ierobežotas valstu tiesības pašām pieņemt lēmumus. Ir pārkāpts līdzsvars regulējumā starp jautājumiem, ko valstis lemj pašas, un ko deleģē uz centru.

Mums ģeopolitiski britu izeja ir neizdevīga, jo palielināsies Vācijas un Francijas dominance, zudīs pretsvars šīm abām krievijai draudzīgajām valstīm, kas nozīmë, ka EU paliks prokriviskāka - krievijai pielaidīgāka un vairāk tendēta pievērt acis uz dažādām krievijas agresīvām rīcībām. Un tas nozīmē, ka Baltijas un Austrumeiropas drošības situācija pasliktināsies. Kremlī, katrā ziņā, par notikušo brexitu dzer šampanieti.

Un pēc brexita pirmajam būtu jāatkāpjas nevis Kameronam Britijā, bet gan Eiropā visu grīstē salaidušajam, īpaši ar nekontrolētas migrācijas atbalstīšanu, Junkeram.
avatar
Publicēts: 24.06.16 11:26 labots
 citēt
Nu re, Kamerons jau atkāpies. Bet es labprāt sagaidītu Junkera un visas viņa komandas atkāpšanos.
avatar
Publicēts: 24.06.16 13:01
 citēt
Bet blogā kvekšķis, ar Elmarsu apkampušies, lec kazačoku. :anger:
avatar
Publicēts: 24.06.16 14:21
 citēt
kvekšķis tak sen nav blogā :/
avatar
Publicēts: 24.06.16 14:39
 citēt
Kā tad nav, ka ir - ar sādžasjoba niku, lodžiju un raganas bildēm!
Vēl pavisam nesen plātījās, kā Jelgavas pašvaldībnieki patrieca no pilsētas svētkiem ar visiem viņa sātanistu sektas stendiem!
avatar
Publicēts: 24.06.16 16:43
 citēt
Nja? Nemaz ne tik nesen.
avatar
Publicēts: 24.06.16 19:30
 citēt
Schneider:Kādi tam būs rezultāti?
-Latvijas darmojedi atgriezīsies mājās,


Kā? Tagad Latvija maksās tādus pabalstus kā UK?
avatar
Publicēts: 25.06.16 00:03
 citēt
avatar
Publicēts: 25.06.16 02:11
 citēt
avatar
Publicēts: 25.06.16 13:28
 citēt
Sazvērnieki runā, ka Eiropas vēsture esot izdomāta jau vismaz 100 gadus uz priekšu... :what:
Tā ka, Britānijas plikšana/izstāšanās nav atkarīga no balsotājiem referendumā
avatar
Publicēts: 25.06.16 13:46 labots
 citēt
smartins:Sazvērnieki runā, ka Eiropas vēsture esot izdomāta jau vismaz 100 gadus uz priekšu... :what:
Tā ka, Britānijas plikšana/izstāšanās nav atkarīga no balsotājiem referendumā

Pilnīgi noteikti, ka VISS ir izdomāts. Daba ir ļoti gudra, un ja jau indivīda līmenī viss ir izdomāts, tad sugu, tautu un valstu līmenī tāpat. Nu, piemēram, kad piedzimst cilvēks, ir labi zināms, kad viņš sāks staigāt, kad izkritīs piena zobi, kad iestāsies dzimumnobriedums, kad paliks vecs un krunkains, u.t.t., u.t.t.. Nu tad ir pilnīgi loģiski, ka bija labi zināms, kad parādīsies un izmirs mamuti un dinozauri, kad sāksies un beigsies leduslaikmeti, kā izplatīsies un kā izzudīs civilizācija u.t.t, u.t.t.:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.06.16 15:13
 citēt
Schneider:Bet blogā kvekšķis, ar Elmarsu apkampušies, lec kazačoku. :anger:

Smuks tu Šneider točna neesi, Bet dumjš čangals gan. Ar ko gratulēju. :)
avatar
Publicēts: 25.06.16 17:51
 citēt
Pinus:
Schneider:Kādi tam būs rezultāti?
-Latvijas darmojedi atgriezīsies mājās,


Kā? Tagad Latvija maksās tādus pabalstus kā UK?


Iesakuma butu labi, ja Latvija butu tik pat mazi darbaspeka nodoklji ka UK. :face-kiss:
avatar
Publicēts: 25.06.16 23:07
 citēt
Tauta ir aunu bars, kas domā un rīkojas atbilstoši regulējama pūļa nosacījumiem. Krievijā 90% aunu bara atbalsta mūžīgo caru un šiem vienalga, ko tas cars pavēlēs. Latvijā vairākums no aunu bara referendumā atlaiž deputātus, sajūsmā spiedz par uzvaru un pēc pāris mēnešiem gandrīz visus tos pašus savēl atpakaļ saeimā un nez kāpēc atkal jūtas apčakarēti. Es uz to referendumu negāju principā, jo esmu auns tikai šajā blogā.
Bet brexit ir stulbs gājiens, kad aunu bars - fermeri, zvejnieki, penši u.c. lemj sakarīgu un domātspējīgu cilvēku vietā. Lai gan, ja galvenās merkantilās intereses ir paša maciņš, pensijas un pabalstu lielums un garantijas, tad būdams britu pāķis, es arī būtu par brexitu, jo pārāk daudz to ekonomisko nākļu, tanī skaitā latviešu, tur ir saradies.
avatar
Publicēts: 25.06.16 23:13 labots
 citēt
Sapratu visu, izņemot to, kas tad tas bija par PRINCIPU, kura dēļ Tu negāji, un kura dēļ "principiālie" lemšanas tiesības atstāj "auniem"?:face-smile:
avatar
Publicēts: 25.06.16 23:20
 citēt
imgfoto:
Pinus:
Kā? Tagad Latvija maksās tādus pabalstus kā UK?


Iesakuma butu labi, ja Latvija butu tik pat mazi darbaspeka nodoklji ka UK. :face-kiss:


Mūsu budžetnieki to neatļaus, jo no kā gan šie pārtiks. Tik liela proprcija (dod budžetam/barojas no budžeta) laikam ir tikai Latvijā. Mums katrā pagastā ar 100 iedzīvotājiem, no kuriem 50 ir pensijas vecumā vai bērni, ir 3 kultūras darbinieki + 10 skolotāji + 3 mediķi + 10 pagasta pārvaldes darbinieki ( kopā 36), atliek 24 potenciālie budžetam devēji, no kuriem savukārt 5 ir normāli bezdarbnieki un 5 bezdabnieki-alkāni. Tātad pagastā vidēji ir tikai 14% iedzīvotāju, kas to budžetu uztur, bet pārējie tikai tērē. Kā te lai samazina nodokļus?
Arī vidējā individuālā fotogrāfa pienesums budžetam ir tuvu nullei :anger:
avatar
Publicēts: 25.06.16 23:31 labots
 citēt
GunarsII:Sapratu visu, izņemot to, kas tad tas bija par PRINCIPU, kura dēļ Tu negāji, un kura dēļ "principiālie" lemšanas tiesības atstāj "auniem"?:face-smile:


Princips tāds - man vienalga, kas sēž Saeimā un MK. Parēķini pats, cik to deputātiņu un ministriņu ir bijis pēdējos 25 gados, it īpaši ja salīdzina ar mūsu tautiņas skaitu. Un vēl vairāk man ir po, kas ir prezis :) Toties man nav vienalga, kādi ir mūsu likumi, bet starp tiem un deputātu sastāvu ir samērā maza saistība, īpaši pēc iestāšanās ES. Jo svarīgāko likumu aizmetņi top citās adresēs - Vašingtonā, Briselē, Ventspilī, Zoodārzā, Maksātnespējas administratoru asociācijā un citās jaukās vietās.
avatar
Publicēts: 25.06.16 23:46
 citēt
Sapratu!!! Un sapratu, ka ar cilvēkiem, kam vienalga, īsti nav par ko diskutēt.:face-sad:
avatar
Publicēts: 25.06.16 23:57 labots
 citēt
GunarsII:Sapratu!!! Un sapratu, ka ar cilvēkiem, kam vienalga, īsti nav par ko diskutēt.:face-sad:


Tieši ar aunu baru nav par ko diskutēt, jo tie visi vienādi domā, vai vismaz vienādi uzskata, ka domā :). Mazos aunēnus tagad pastiprināti mācīs tēvzemes mīlestībai un patriotismam. Pie tam pastiprināti to darīs abās potenciālajās kara konflikta pusēs, jo katram sava tēvzeme un katram savs patriotisms. Baidos, ka šie ienaidā tapušie patrioti reiz sāks ar ieročiem rokās skaidrot - kurš īstenāks patriots :(

Bet vispār jau daudz nosaka nauda. Tieši tās dēļ arī 350 000 Latvijas bijušie iemītnieki pateica atā šai valstiņai.
Jeb tu, Gunār, domā, ka mūsu ekonomiskie bēgļi aiznesās uz britiem tāpēc, ka tur taisnīgāki likumi un gudrāki deputāti?
avatar
Publicēts: 26.06.16 00:49
 citēt
R_J:Man jau liekas, ka nekas traks ekonmiski nebūs. Iemesls visai neapmierinātībai ar ES un exitu virziena arvien lielākai popularitātei ir tikai viens - ES ir kļuvusi pārāk centralizēta un par daudz ir ierobežotas valstu tiesības pašām pieņemt lēmumus. Ir pārkāpts līdzsvars regulējumā starp jautājumiem, ko valstis lemj pašas, un ko deleģē uz centru.

Mums ģeopolitiski britu izeja ir neizdevīga, jo palielināsies Vācijas un Francijas dominance, zudīs pretsvars šīm abām krievijai draudzīgajām valstīm, kas nozīmë, ka EU paliks prokriviskāka - krievijai pielaidīgāka un vairāk tendēta pievērt acis uz dažādām krievijas agresīvām rīcībām. Un tas nozīmē, ka Baltijas un Austrumeiropas drošības situācija pasliktināsies. Kremlī, katrā ziņā, par notikušo brexitu dzer šampanieti.

Un pēc brexita pirmajam būtu jāatkāpjas nevis Kameronam Britijā, bet gan Eiropā visu grīstē salaidušajam, īpaši ar nekontrolētas migrācijas atbalstīšanu, Junkeram.


to vēl redzēs. bet aizdomas, ka angļi nedabūs tik labu dīlu sev kāds viņiem ir tagad esot EU un ja tā notiks varētu aizvērties ~3mio darba vietas! 50% exports UK ir ar EU savienības valstīm un ja lielie biznesi savus centrus izvāks ārā no Anglijas tas varētu būt diezgan milzīgs trieciens pa angļu ekonomiku.
Tad skaudrā patiesība, ka UK vairs nesēdēs mīkstajos česterfildas dīvānos un nekūrēs lēmūmus iekš EU, bet tāpat viņi pa lielam būs diezgan atkarīgi no lēmumiem, ko pieņems citas eiropas valstis bet nu jau bez viņu ziņas.
avatar
Publicēts: 26.06.16 01:23
 citēt
ArtursOzolins:
to vēl redzēs. bet aizdomas, ka angļi nedabūs tik labu dīlu sev kāds viņiem ir tagad esot EU un ja tā notiks varētu aizvērties ~3mio darba vietas! 50% exports UK ir ar EU savienības valstīm un ja lielie biznesi savus centrus izvāks ārā no Anglijas tas varētu būt diezgan milzīgs trieciens pa angļu ekonomiku.
Tad skaudrā patiesība, ka UK vairs nesēdēs mīkstajos česterfildas dīvānos un nekūrēs lēmūmus iekš EU, bet tāpat viņi pa lielam būs diezgan atkarīgi no lēmumiem, ko pieņems citas eiropas valstis bet nu jau bez viņu ziņas.


Domāju, ka ekonomiski briti ekonomiski vinnēs, jo ES visas valstis sadalās budžeta donoros un budžeta tērētājos, bet Lielbritānija bija donoru pirmajā trijniekā un atpakaļ savā budžetā saņēma ievērojami mazāk. Savukārt Latvija ir riktīga ES budžeta noslaucēja. Nezinu, kā Latvijai kopumā, bet Latvijas ierēdniecības augšgalam brexit ir ļoti neizdevīgs, jo tagad būs daudz mazāk ES programmu naudas, ko tērē pašvaldības un ministrijas, bet viņi administrē, tādējādi saņemot sev kabatās otkatus no ES naudas izlietošanas.
Latvietim, kas dzivo tēvzemē un pelna sev pats lielas atšķirības nebūs, tā muitas nodeva kokmateriālu eksportam ārpus ES ir nenozīmīga.
Ekonomikā priekš britiem nemainīsies gandrīz nekas. Neaizmirstiet, ka Lielbritānija bija savulaik pasaules varenākā impērija un daudzas tās ekonomiskās struktūras joprojām faktiski atrodas citur pasaulē, bet no Londanas tās tikai vada.
Tas ko par britu ekonomiku, pašu britu slinkumu vai vēl ko tur, domā šamo viesstrādnieki, vispār nav vērā ņemams. Ko gan kalpi vispār sajēdz no kungu lietām?
avatar
Publicēts: 26.06.16 01:32
 citēt
Auns, kā jau teicu, sarunas ar vienaldzīgajiem mani neinteresē. Tomēr tēmā par britu referendumu Tu nezin kāpēc uzdevi jautājumu:
" ... Jeb tu, Gunār, domā, ka mūsu ekonomiskie bēgļi aiznesās uz britiem tāpēc, ka tur taisnīgāki likumi un gudrāki deputāti?...", un es atbildēšu.

Es šos cilvēkus saukšu vienkārši par emigrantiem un uzskatu, ka daudz emigrantu liecina nevis par sliktu valsti, bet par nācijas spēku, jo tie visi ir uzņēmīgi cilvēki, kas nebaidās riska, nesēž rokas klēpī salikuši, bet menedžē savu dzīvi un risina savas problēmas. Un briti ir civilizācijas vēsturē absolūtie emigrēšanas rekordisti, kas savulaik gan teritoriāli, gan ar savu valodu, saviem cilvēkiem un ekonomiku ir kontrolējuši aptuveni trešo daļu zemeslodes. Un atšķirībā no Tevis viņi tāpēc nenoniecina savu slikto atstāto valsti, bet ar to lepojas. Un britu pagātnes varenība netiešā veidā varētu būt ietekmējusi arī šī referenduma rezultātu, jo "mēs esam dižena nācija, un ejiet jūs visi bekot!"
avatar
Publicēts: 26.06.16 02:21 labots
 citēt
GunarsII:Auns, kā jau teicu, sarunas ar vienaldzīgajiem mani neinteresē. Tomēr tēmā par britu referendumu Tu nezin kāpēc uzdevi jautājumu:
" ... Jeb tu, Gunār, domā, ka mūsu ekonomiskie bēgļi aiznesās uz britiem tāpēc, ka tur taisnīgāki likumi un gudrāki deputāti?...", un es atbildēšu.

Es šos cilvēkus saukšu vienkārši par emigrantiem un uzskatu, ka daudz emigrantu liecina nevis par sliktu valsti, bet par nācijas spēku, jo tie visi ir uzņēmīgi cilvēki, kas nebaidās riska, nesēž rokas klēpī salikuši, bet menedžē savu dzīvi un risina savas problēmas. Un briti ir civilizācijas vēsturē absolūtie emigrēšanas rekordisti, kas savulaik gan teritoriāli, gan ar savu valodu, saviem cilvēkiem un ekonomiku ir kontrolējuši aptuveni trešo daļu zemeslodes. Un atšķirībā no Tevis viņi tāpēc nenoniecina savu slikto atstāto valsti, bet ar to lepojas. Un britu pagātnes varenība netiešā veidā varētu būt ietekmējusi arī šī referenduma rezultātu, jo "mēs esam dižena nācija, un ejiet jūs visi bekot!"


Nu tu te nemuldi tikai - es nekad neemu saucis Latviju par sliktu valsti kaut vai tā iemesla dēļ, ka apzīmējums "slikta valsts" ir relatīvs un pasaulē ir manā skatījumā daudzi desmiti "sliktāku valstu". Runā par tēmu, nevis te novirzies uz personālijām pieņēmumu formā.
avatar
Publicēts: 26.06.16 06:31
 citēt
avatar
Publicēts: 26.06.16 09:24 labots
 citēt
auns:
Nu tu te nemuldi tikai - es nekad neemu saucis Latviju par sliktu valsti kaut vai tā iemesla dēļ, ka apzīmējums "slikta valsts" ir relatīvs un pasaulē ir manā skatījumā daudzi desmiti "sliktāku valstu". Runā par tēmu, nevis te novirzies uz personālijām pieņēmumu formā.

Jā, es beidzu. Pārāk atšķirīgi ir mūsu domāšanas sākuma nosacījumi.
Tev tie kas iet uz vēlēšanām ir aunu bars, Tu neej, jo Tev ir princips -Tev ir vienalga.
Man aunu bars ir tie, kas neiet, es eju, jo man ir princips - man nav vienalga.
Ar to arī viss ir pateikts.

P.S. Un ja Tev liekas, ka es kaut ko ne tā esmu pateicis, tad pārlasi vēlreiz pats savus komentārus.
avatar
Publicēts: 26.06.16 09:28
 citēt
GunarsII: Man aunu bars ir tie, kas neiet...

Pilnīgi pareizi, bet tie, kuri neiet, bet lamā visu vēlēšanu rezultātus, ir āži, mērkaķi un cūkas! :anger:
avatar
Publicēts: 26.06.16 09:50
 citēt
Nils Rīgas domē, ir neiešanas uz vēlēšanām, rezultāts, no sērijas - nafig iet, tāpat nekas nemainīsies.... labāk aizbraukt uz jūrjiņu, vai uz laukiem, vēlēšanu dienā .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.06.16 10:07
 citēt
Nu nezinu, ja paskatās Rīgas iedzīvotāju nacionālo sastāvu.
Bet tai pašā laikā Daugavpilī ir Lāčplēsis, no Vienotības partneru partijas.
avatar
Publicēts: 26.06.16 13:45
 citēt
Lasot, dzirdot un klausoties visu, kas pašlaik notiek Eiropā, tā vien šķiet, ka lielākais ES grāvējs ir pats Junkers. Par to liek domāt viņa paziņojumi par migrantiem (... "jāņem, un bez dzejas"...), par piespiedu bēgļu kvotām utt. Tagad arī viņa saucieni par Lielbritānijas atdalīšanos - "ārā ir ārā", "process jāsāk nekavējoties" utt. Vēl jau patiesībā nekas nav noticis, referendumam ir konsultatīvs raksturs, par šo vēl jābalso pašā Britānijā, kā arī ES parlamentā visām pārējām 27 dalībvalstīm. Vēl jau arī tas, ka uz šo brīdi nu ir savākti pāri par 3 miljoniem parakstu petīcijai par atkārtotu referendumu. Tā ka diezvai notiks izstāšanās, lai kā vienam otram kungam to gribētos.:)
avatar
Publicēts: 26.06.16 15:49
 citēt
Lai nu kas, bet parakstu vākšana par atkārtotu referendumu TŪLĪT PĒC REFERENDUMA ir reti muļķīga. Krievu sakāmvārds "Pēc kautiņa kulakus nevicina" ir īsti vietā. Tie auni, kas negāja balsot lai vaino paši sevi...:face-sad:
avatar
Publicēts: 26.06.16 16:01
 citēt
Man domāt, ka tā nav nekāda muļķība, auni tagad vienkārši cenšas saglābt ko vēl var. Un viņus var saprast.
avatar
Publicēts: 26.06.16 16:40
 citēt
avatar
Publicēts: 26.06.16 16:46
 citēt
Herņa! Potenciālie investori nospļausies uz mums un labāk aizies pie kādiem papuasiem, jo visa pasaule jau sen zina par mūsu korumpēto un birokratizēto ierēdniecību.
avatar
Publicēts: 27.06.16 09:45
 citēt
Nekad jau sagaidāmais nav 100% līdzībā ar sagaidīto. UK tagad sāks rīt krupjus. Bet gan jau pēc tam atkal viss būs o.k.

avatar
Publicēts: 27.06.16 17:16
 citēt
Tas BREKSIS sāk pūt no galvas...HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.06.16 21:04
 citēt
Schneider:
GunarsII: Man aunu bars ir tie, kas neiet...

Pilnīgi pareizi, bet tie, kuri neiet, bet lamā visu vēlēšanu rezultātus, ir āži, mērkaķi un cūkas! :anger:


Nevajag visus referendumus pēc to nozīmīguma novienādot. Ir tādi, kuri tiešām kaut ko izšķir un ir tādi, kāds bija pēc rīkojuma Nr. 2, kad prezim vajadzēja atriebties par atkārtotu neizvirzīšanu, bet aunu bars uzķēras, nu nekas - vismaz uz ilgu laiku nolaida tvaiku un sajutās, ka it kā kaut ko spēj.
Cita lieta ir, kad jāpieņem kāds tiešām stratēģisks lēmums vai jānoraida kaut kā slikta mēģinājums. Uz valodas referendumu un par iestāšanos ES, piemēram, gāju, jo tie ir būtiski jautājumi.
Eju arī uz vēlēšanām, bet tas jau drīzāk ir kaut kāds pienākuma rudiments, jo tāpat ir zināms, ka katru reizi 20 % balsos par jaunizveidotu populistu partiju, 90% krievvalodīgo balsos par ausaini un taņu, kurzemnieki pārsvarā par zzs, bet visi pārējie faktiski maz atšķiras.
Vienu tik es nesaprotu - kāpēc Rīgas domes vēlēšanās nevar izveidot vienu, bet vērā ņemamu pretsvaru ausainim, bet tur jau laikam to ambīciju par daudz un arī pašnovērtējums tik milzīgs, ka pašvaldības deputātēšanos uzskata par dalību zemākā līgā. Bet Rīgas domes loma valsts dzīvē pieaugs straujāk nekā patreizējie pie valsts siles esošie to spēj apjēgt, un drīz vien Lielrīgas reģionā dzīvos 75% darbaspēka un grozīsies 85% naudas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):