forum.gif
par referendumiem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / par referendumiem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.07.16 08:27
 citēt
avatar
Publicēts: 22.07.16 08:43
 citēt
Nu un? Es no tā issecināju, ka Latvijā uz doto momentu ir 489 jampampiņi, no kuriem 185 ir dubultjampampiņi.
avatar
Publicēts: 22.07.16 09:19
 citēt
Vajadzētu ierosināt likumu "par apzinātu valsts valodas kropļošanu rakstiskā formā". Lai Haraldam ir vēl viena vieta, kur parakstīties :)
avatar
Publicēts: 22.07.16 09:25
 citēt
Vo† par †o viņš no†eik†i paraks†īsies!
Un pa† mī†iņa repor†u nofo†ografēs un ievie†os šei†.
avatar
Publicēts: 22.07.16 10:07 labots
 citēt
Šodien nolēmu iesaistīties politikā un uzsākt cīņu pret okupantu varu. Zinu, ka mūsu pagaidām nav daudz, bet ceru, ka cīnītāju skaits pieaugs ģeometriskā progresijā un drīz mūsu būs simti, tūkstoši un varbūt pat miljoni. Mūsu galīgais mērķis - patriekt visu okupantu varzu atpakaļ pāri jūrai uz tām nabadzīgajām un mazattīstītajām valstīm, no kurām tie atmuka pie mums. Mēs to paveiksim un mūsu kontinents būs brīvs no slapkavnieciskajiem bālģīmjiem. Mēs panāksim to, ka mūs vairs nesauks par indiāņiem tāpēc vien, ka kāds jūrnieks domāja, ka atkuģojis uz Indiju. Mēs panāksim, ka mūsu kontinentu vairs nesauks par Ameriku tādēļ vien, ka tāds uzvards bija vienam kuģa kapteinim un arī kādam Eiropas mazpilsētas virsaiša vietniekam.
Sāksim ar to, ka Vašingtonā pretī okupantu galvenā virsaiša baltajai mājai uzbuvēsim okupācijas lielvigvamu-muzeju, kurā rādīsim un skaidrosim okupācijas sekas, stāstīsim par miljoniem nobendētajiem tautiešiem, viņu sievām un bērniem. Par tiem simtiem tūkstošiem, kurus sadzina koncentrācijas nometnēs, kurus nosauca par rezervācijām, par spīdzināšanām un slepkavībām, ar kurām bālģīmji iznīcināja veselas ciltis.
Mēs viņus padzīsim ar visiem viņu windovsiem un feisbukiem. Taisnība uzvarēs. Esmu runājis. Hau!
avatar
Publicēts: 22.07.16 10:10
 citēt
Vai jūs zināt cik no mana balss ierosinātajiem grozījumiem ir realizējušies ?
avatar
Publicēts: 22.07.16 10:14 labots
 citēt
Nu vispār ju uzvārds tam kapteinim bija Vespuči...

Par realizēšanos - galvenais ir tā kantora nosaukums "Latvijas valsts portāls" un ierosinātājs "VARU LATVIJAS TAUTAI", tad gan jau kāds, pret populistiskām idejām uzņēmīgais, pavilksies.
Man ir viena sievas radiniece, kura katrā dzimtas tusiņā aģitē par kaukādu Tiens - ķīnīzeru kaltētu mušu spārnu brīnumzāļu isplatīšanu, ja iesaistīsies tajā lohotronā, būsi bagāts un vesels. Bet pašai nau ne bagātības, ne veselības.
avatar
Publicēts: 22.07.16 10:33
 citēt
Un vispār. Kāpēc varu Latvijas tautai? Labāk zeltu. Vai maizi! :)
avatar
Publicēts: 22.07.16 10:38
 citēt
Каждой бабе по мужику, каждому мужику по бутылке!!!
avatar
Publicēts: 16.08.16 13:21
 citēt
Bzh:Vajadzētu ierosināt likumu "par apzinātu valsts valodas kropļošanu rakstiskā formā". Lai Haraldam ir vēl viena vieta, kur parakstīties :)

būs grūti pierādīt, ka valsts valodas kropļošana rakstiskā formātā notikusi apzināti! bet nemaz nesmejies,
www.kasjauns.lv...
Schneider:Nu un? Es no tā issecināju, ka Latvijā uz doto momentu ir 489 jampampiņi, no kuriem 185 ir dubultjampampiņi.

es secina, ka Latvijā visiem viss "до пизды" un ka elek†orā†s norāvis Stoķa sindromu un stulbs kā biedrs Berjozkina - Kājiņa kungs!
avatar
Publicēts: 09.11.16 12:48
 citēt
haralds:es secina, ka Latvijā visiem viss "до пизды" un ka elek†orā†s norāvis Stoķa sindromu un stulbs kā biedrs Berjozkina - Kājiņa kungs!


elektorāts visā pasaulē stulbs


turpmāk ilgu laiku dzirdēsim visādās variācijās tramp-param-pam-pam :www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 11.11.16 12:40
 citēt
Tram-pampa 100 dienu programma, angliski gan, bet var iztulkot

www.npr.org...

:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):