forum.gif
Pokemon Go
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Pokemon Go
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.09.16 23:00
 citēt
Lauķi
avatar
Publicēts: 01.10.16 09:02
 citēt
Tīnītis
avatar
Publicēts: 04.10.16 00:20 labots
 citēt
Schneider:Man arī ir parasts salokāms Alkateļš-2012, lādēt vajag reizi 6 dienās, ko nozīmē viebjtālrunāšana, pat nezinu.


Reku smuka dizaina verķis ar pogām :)
Tikai €295

store.wallpaper.com...



Pokemonus gan ar šo nevarēs ķert, bet smuks gan :)
avatar
Publicēts: 04.10.16 08:04
 citēt
ģerevņa!
avatar
Publicēts: 04.10.16 09:17
 citēt
ģetskij sad!
avatar
Publicēts: 04.10.16 10:45
 citēt
Schneider:Man arī ir parasts salokāms Alkateļš-2012, lādēt vajag reizi 6 dienās, ko nozīmē viebjtālrunāšana, pat nezinu.



Un man 15 gadus šķita, ka atlokāmos un rozā krāsā lieto tikai sievietes.

Labas ziņas par laika ziņām smartfonu aplikācijās.
Rain Radar nedarbojas.
Toties uzskatāmāk strādā vāciešu Meteo&Radars - rāda pa eiropu online kustībā arī mazākos mākonīšus + vēja ātrums + vizualizēta prognoze tuvākajai 1,5 stundai. Noderīga tiem, kas strādā āra apstākļos, makšķerniekiem un mākoņu fotogrāfiem.
avatar
Publicēts: 04.10.16 10:52
 citēt
Par rozā nezinu, bet par atlokāmību 15 gadus esi staigājis riktīga auna saprašanā.
avatar
Publicēts: 04.10.16 11:42
 citēt
es nopirku jaunu nokia 230, tāds mēsls, ka lielāku grūti laikam uzražot pēc ilgu gadu pieredzes. Pat bateriju izdomājuši, ka jālādē ar 4,2 V lādētāju. Piebāzts ar nevajadzīgiem mēsliem un funkcijas arī kretīniskas. ja man vajag tos mēslus, es lietoju smartfonu, bet ne pogaino un uz kaut kāda sērkociņkastes lieluma ekŗāna..:anger:
avatar
Publicēts: 04.10.16 12:05
 citēt
Visas funkcijas es centos iskost 90-tajos, tagad atrodu dažas vajadzīgās, ar ko arī pietiek. Tāpat arī kamerai - vēl EOS 10D zināju visas CFn, bet tagad usstādu man vajadzīgos parametrus, par pārējo, kas tajā meņū, pat neinteresējos.
Noķijām biju atradis vienu mīnusu - ievadot jaunu numuru, tā bez brīdinājuma saglabāja telefonā, tādēļ brīnījos, kādēļ to mainot, man pazūd daļa numuru. Alkateļi un Samsungi jautā, kur gribi saglabāt - SIM kartē vai telefona atmiņā.
avatar
Publicēts: 04.10.16 14:14 labots
 citēt
pirms tam iepriekšējam modelim derēja visi vecie adatas tipa lādētāji un strāva, tagad jau uztaisīts uz micro usb un vēl strāva samazināta. bačene 600 tikai. Katru dienu jālādē.
Nokka vairs nav tālrunis, kopš tikai Microsoft rokās.

Jādomā par citu jēdzīgu brendu ar pogām. Šī ir pēdējā nokka. Nebūtu sieva pirkusi un vedusi, pats būtu diez vai pircis///
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):